2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2771764 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi tolga1903

Güzel konuşmuş hoca ya heyecanlandırdı. Umarım çok başarılı oluruz abdullah hoca öncelikle güzel oyun izletirsen bize taraftar da arkanda duracaktır eminim. Çarşı da bir zahmet şu yere yatsana tezahüratı paylaşımını falan kaldırsın elaleme boş yere malzeme vermeye gerek yok.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Abdullah Avcı: "Beşiktaş, her teknik direktörün kolay ulaşabileceği bir yer değil. Bunun dedikodusunun çıktığı günden itibaren buranın teknik direktörü olma ayrılacağını insanlar yolda yürürken hissettiriyor. Benim çocukluğum İnönü Stadı'nda Taksim'den yürüyerek, merdivenlerden aşağı inerek, Beleştepe'den maç seyrederek geçmiştir. Lisanslı futbolcu olduğumda serbest giriş kartını yukarıdan aşağı atarak arkadaşlarımızı içeri alıyorduk. Beşiktaş kulübünün duygusu ve ruhu başka. Geldiğim günden beri hissediyorum. Buraya rakip olarak geldiğimde hissettirdikleri duygu ve bizim de onlara sunacağımız oyun kalitesiyle beraber umarım güzel şeyler yapacağız. Bugünden itibaren çalışmaya başladık. Şenol Güneş ve ekibine çok teşekkür etmek lazım. Kendisini de ziyaret edeceğim. Benim eski hocam, onun da fikirlerini alacağım. Tesiste çok önemli değişiklikler olmuş. Bir kere girdiğin ortamda iyi hissedebiliyorsan çok değerlidir. Burada bir iç huzur var. 2 sene önce burada oynadığımız bir maç var, 89. dakikada golü attık ve 'Herhalde bitti' dedim ama seyirci 'Bitmez bu maç böyle' dedi, inanılmaz bir coşku ve tepki oyuncuyu itti ve maç 1-1 bitti. Bunu ben küçükken de yaşadım, şimdi de inanılmaz bir şekilde yaşıyorsun. Taraftarın, takımın üzerinde inanılmaz bir katkısı olacak. Takımı biraz daha itme, coşkuyu yakalama, topu geriye çabuk alma konusunda bile çok önemli katkıları olacak. Onlar olmazsa olmuyor. Bütün takıma, Beşiktaş ailesine desteklerini vererek devam etsinler."

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi mayguntr

Cig Et yiyen Siyahi Fransiz ikinci lig oyuncusu genc defansif orta saha. Random atmisim gibi ama degil :D Tum kriterleri karsiliyor, ama piyasasi biraz yuksek, 5-6 ye kapatilma ihtimali de var guzel pazarlikla. 

https://www.transfermarkt.com.tr/cheick-doucoure/profil/spieler/543387

Çevrimiçi 38life

Abdullah Avcı'dan BJK TV'ye ilk açıklamalar  :bandit:

Adam taraftardan bahsederken bile işin taktik üzerindeki etkisine değiniyor  :lol:
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı savaş altay

Abdullah Avcı'dan BJK TV'ye ilk açıklamalar  :bandit:

Kohusmanin yarisi hii ile geciyor daraliyor insan ama bu heyecanin gostergesi.

Avzamani  :lol:

Çevrimdışı savaş altay

Adam taraftardan bahsederken bile işin taktik üzerindeki etkisine değiniyor  :lol:
Bu seneki gibi devam ederse atmosfer vay haline avci'nin ama etmeyecektir umuyorum.

Heyecan tribunleri de saracak gibi goruluyor.

Çevrimiçi sozkul

Cig Et yiyen Siyahi Fransiz ikinci lig oyuncusu genc defansif orta saha. Random atmisim gibi ama degil :D Tum kriterleri karsiliyor, ama piyasasi biraz yuksek, 5-6 ye kapatilma ihtimali de var guzel pazarlikla. 

https://www.transfermarkt.com.tr/cheick-doucoure/profil/spieler/543387

Bende çiğ et yiyorum, carpacio dö böf çok güzel mesela, üzerine biraz sirke, eser miktarda küçük kıyılmış kuru soğan, bir iki roka yaprağı azıcıkda zeytinyağı süper oluyor. Yanında ne içtiğinde önemli ama o tercih meselesi. Fakat çok kötü top oynuyorum.!   :icool:

Çevrimdışı mylife1903

Bende çiğ et yiyorum, carpacio dö böf çok güzel mesela, üzerine biraz sirke, eser miktarda küçük kıyılmış kuru soğan, bir iki roka yaprağı azıcıkda zeytinyağı süper oluyor. Yanında ne içtiğinde önemli ama o tercih meselesi. Fakat çok kötü top oynuyorum.!   :icool:
Abi sen cig eti nasi yiyon ya
Bi kere barselonada basima geldi
Menuye yazmis ulan agzin sulaniyir bi getirid sekli guzel
Bi tattim ulan hayvan hala nefes aliyor
Cagirdim elemani dedim ahci pisirmeyi unutmus herhalde bunu
Yok efenjm ozel menu boyle marine edildi cart curt
Dedim kes yikama yaglamayi bunu ahciya ver o yesin, bana insan yemegi getirin
Yazarken penalti oldu boyle penalti mi olur yuh

🔥🔥Abdullah Avcı, Kagawa'nın tekrar kiralanmasını istiyor. (TRT Spor)

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı f_madida

The world is better in black and white, and red.

[ Son Düzenleme: 02 Haziran 2019, 00:22:38 cursedofdragon ]

Çevrimdışı bordele

Abdullah Avcı: "Beşiktaş, her teknik direktörün kolay ulaşabileceği bir yer değil. Bunun dedikodusunun çıktığı günden itibaren buranın teknik direktörü olma ayrılacağını insanlar yolda yürürken hissettiriyor. Beşiktaş kulübünün duygusu ve ruhu başka. Geldiğim günden beri hissediyorum. Buraya rakip olarak geldiğimde hissettirdikleri duygu ve bizim de onlara sunacağımız oyun kalitesiyle beraber umarım güzel şeyler yapacağız. Bugünden itibaren çalışmaya başladık. Tesiste çok önemli değişiklikler olmuş. Bir kere girdiğin ortamda iyi hissedebiliyorsan çok değerlidir. Burada bir iç huzur var.  Taraftarın, takımın üzerinde inanılmaz bir katkısı olacak. Takımı biraz daha itme, coşkuyu yakalama, topu geriye çabuk alma konusunda bile çok önemli katkıları olacak. Onlar olmazsa olmuyor. Bütün takıma, Beşiktaş ailesine desteklerini vererek devam etsinler."

Beşiktaşımızın büyüklüğünün farkında olan, ilk şampiyonluğunda milli takıma yanlayıp sözleşme uzatmak için maaş zammı isteyecek karaktersizliği yapmayacak, konuştuğunda ne dediği anlaşılan, abuk subuk konuşmayan büyük takım teknik direktörü. Özlemiştik, hoşgelmiş
Av zamanı

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Keşke abdullah hocada biraz konuşsada neler düşündüğünü, hangi oyuncuları düşünüp düşünmediğini falan az çok anlasak.

Sanırım dileklerim kabul oluyor bugün  :lol:
Bu sene beşiktaşım bütün kupaları alsın, vurdukları gol, yedikleri ofsayt olsun :lol:

Çevrimiçi Samet Demir

Sanırım dileklerim kabul oluyor bugün 
Bu sene beşiktaşım bütün kupaları alsın, vurdukları gol, yedikleri ofsayt olsun
Attıklarımız ofside olsun ama gol sayılsın. Maç samiyende olsun. Renkliler kudursun.

Şaka şaka her maç vurup geçelim.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Mehmet57

Fejsa, Vlasic, Schurrle haberleri dogrudur umarim

Fesja-Dorukhan
Vlasic-Ljajic-Schurrle
Burak

Çevrimdışı mylife1903

Beşiktaşımızın büyüklüğünün farkında olan, ilk şampiyonluğunda milli takıma yanlayıp sözleşme uzatmak için maaş zammı isteyecek karaktersizliği yapmayacak, konuştuğunda ne dediği anlaşılan, abuk subuk konuşmayan büyük takım teknik direktörü. Özlemiştik, hoşgelmiş
Hepi topu 5 tane sampiyonluk gormus yastasin 2 tanesinde emegi olan adama laf ediyorsun daha dun gelmis birini yaglamak icin, anca senin karakterine yakisirdi sunu yazmak

Çevrimdışı mylife1903

Fejsa, Vlasic, Schurrle haberleri dogrudur umarim

Fesja-Dorukhan
Vlasic-Ljajic-Schurrle
Burak
Burak guven umut nayir var elde ileri uc icin
Bunlarla sezon bitmez oraya bir tane daha adam lazim
Hoca nasi birini isteyecek bilinmez burak saga sola deplase olabildigi icin daha bi kalipli kutuyu dolduran oyuncu isteyebilir, konussun hele bakalim neler dusunuyor

Çevrimiçi balkan-kartal

Bas parayi al john obi mikeli
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı kyiv

Burak guven umut nayir var elde ileri uc icin
Bunlarla sezon bitmez oraya bir tane daha adam lazim
Hoca nasi birini isteyecek bilinmez burak saga sola deplase olabildigi icin daha bi kalipli kutuyu dolduran oyuncu isteyebilir, konussun hele bakalim neler dusunuyor

Güven Yalçından büyük bir çıkış bekliyorum. Her ne kadarbir önceki sezon Larin gibi hayalkırıklığı yaratan bir örnek yaşamış olsak da kanatların etkinliğine göre Güven Yalçının istatistiklerini 2 ye katlayıp 15+ gol bulacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı mylife1903

Bas parayi al john obi mikeli
Bitiktir o yahu iyi de para ister
Atiba oynasin paramiz cebimizde kalsin bir suru adam var orda

Çevrimdışı mylife1903

Güven Yalçından büyük bir çıkış bekliyorum. Her ne kadarbir önceki sezon Larin gibi hayalkırıklığı yaratan bir örnek yaşamış olsak da kanatların etkinliğine göre Güven Yalçının istatistiklerini 2 ye katlayıp 15+ gol bulacağını düşünüyorum.
Insallah abi insallah
Su kampin ilk gunu gormek lazim guveni, himbil bi tipi var kilo almaya musait bi goruntusu var insallah boyali sacla falan ugrasmaz butun yaz calisir hazir ve guclu sekilde kampa gelir