2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 47 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2800151 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı 38life

Şükürler olsun Boyd bugünde geldi.

Bu sefer biraz farklı geldi ama  :)

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Karabay

ne bekliyordunuz ?

messi mi ?
Yav ne bileyim işte tarif edilemez duygular yaşıyoruz. Küçümsediğimden değil. İnşallah çok iyi oynar. Çok yüksek fiyatlara messinin yerine barçaya gider bilemem ama geçen seneye kadar adı sanı duyulmamış bir adam işte bu kadar tatava. Tuhaf geldi.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bu olmamış, fotoşop olmasına alışmışız biz  :lol:

Çevrimdışı mylife1903

Boyd

video güzel olmuş.

Adim Boynd taylir boynd bekliyordum
Boyle cames bont havalarinda bir vidyo

Neyse boynd dedim aklima cames bont geldi

Ne demis cames bont Paran varsa Dunya sana asik, zugurtlere  yakısir tahta kasik.
Sadri alisika da selam duralim

Çevrimdışı 38life

Çevrimdışı KARA BOĞA

basına üzülüyorum
her gün 'boyd ile anlaşıldı' haberi yapamayacaklar artık  :ebebe:
Beşiktaş kimsenin babasının çiftliği değildir!

Çevrimdışı 38life

Yav ne bileyim işte tarif edilemez duygular yaşıyoruz. Küçümsediğimden değil. İnşallah çok iyi oynar. Çok yüksek fiyatlara messinin yerine barçaya gider bilemem ama geçen seneye kadar adı sanı duyulmamış bir adam işte bu kadar tatava. Tuhaf geldi.

Tatava? 5 saniyelik video yapmış adamlar. Bu mu tatava? Napsınlar duyurmasınlar mı?

Çevrimdışı mylife1903

Istekler olanaklar ile sinirlidir

Yapiskan yapip arabanin arkasina cocugun odasinin kalisina yapistirabilirsin abi, benim babam bana yapmisti, telif istemeyuk

Çevrimdışı cursedofdragon

halen dalga geçiyorsun messinin yerine barçaya gitsin filan diye.

Beşiktaş'ın yaptığı transferi açıklamasını tatava olarak söylemene girmiyorum bile.

Tatava? 5 saniyelik video yapmış adamlar. Bu mu tatava? Napsınlar duyurmasınlar mı?

+1903

Çevrimdışı Karabay

Hayır hayır kendimi yanlış ifade ettim. Günlerdir zaten hep söylenen ve hepimizin artık alındı gözüyle baktığı gelecek vadeden ve geçen seneye kadar adı duyulmamış biri. 19.03 yazınca, cometo yazınca şahsen beklentim yükseldi ondan. Yoksa hoşgelmiş sefa gelmiş. En iyi kanat odur artık. Sorun yok yani.

Çevrimdışı Kutay

Hoşgeldin Amerikan Kartalı çok katkı verecek diye düşünüyorum 7-8 gol atıp , 5+ asist yapar diye tahmin ediyorum.
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Karabay

halen dalga geçiyorsun messinin yerine barçaya gitsin filan diye.

Beşiktaş'ın yaptığı transferi açıklamasını tatava olarak söylemene girmiyorum bile.

Dostum sakin ol bi nefes al ciddi yazdım ben onu.

Dostum sakin ol bi nefes al ciddi yazdım ben onu.

valla ben sakinim zaten 1 transfer de kuduranlar var ortalıkta.  :ok:

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Karabay

valla ben sakinim zaten 1 transfer de kuduranlar var ortalıkta.  :ok:
Kuduran kudursun boş ver.  :claps:

Çevrimdışı 38life

Hayır hayır kendimi yanlış ifade ettim. Günlerdir zaten hep söylenen ve hepimizin artık alındı gözüyle baktığı gelecek vadeden ve geçen seneye kadar adı duyulmamış biri. 19.03 yazınca, cometo yazınca şahsen beklentim yükseldi ondan. Yoksa hoşgelmiş sefa gelmiş. En iyi kanat odur artık. Sorun yok yani.

Yapacak bir şey yok. Bu onların elinde olan bir şey değil sonuçta. Transfer illa ki sızıyor. Dolayısı ile olayın hype'ı açıklanana kadar geçiyor.

Q7 ne zaman gidiyor

işte bir başka can sıkıcı haber daha insanların gülen yüzünü anında karartan bir mesaj daha tebrikler  :claps: :claps:

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Boyd hayırlı olsun. Yaşı da gayet makul. Bir iki tık daha gelişim gösterirse ciddi faydalanacağımızı düşünüyorum. 

Lenovo A7010a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Rasim

Adim Boynd taylir boynd bekliyordum
Boyle cames bont havalarinda bir vidyo

Neyse boynd dedim aklima cames bont geldi

Ne demis cames bont Paran varsa Dunya sana asik, zugurtlere  yakısir tahta kasik.
Sadri alisika da selam duralim

yalniz fotodaki sadri alisik degil reyiz linc yeme simdi :D
Beşiktaş!

Çevrimdışı 38life

Amerika, Çin gibi nüfusu çok olan ama futbolda başarısı az olan ülkelerden oyuncu almak, kulübün tanınırlığını ve fan kitlesini artırmak adına önemli hamlelerdir.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Adam iyidir kötüdür konusuna hiç girmiyorum.
Bence çok başarılı olacak ama geçen sene ankaragücünde kiralık oynayan oyuncu için başkanın teaser falan yapması acizlikten öte değil.

Başkanın deyimiyle "aklımızla alay etmeye çalışmasınlar"

Çevrimiçi sozkul

Godot'yu bekler gibi bekledik biz onu!;

Çevrimdışı Karabay

Adam iyidir kötüdür konusuna hiç girmiyorum.
Bence çok başarılı olacak ama geçen sene ankaragücünde kiralık oynayan oyuncu için başkanın teaser falan yapması acizlikten öte değil.

Başkanın deyimiyle "aklımızla alay etmeye çalışmasınlar"

He işte onu dedim bende. Teaser demedim bitek.