2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 71 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2805718 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi murat

baktım.

Ersin,Alpay,Mert

3 kişi.

https://bjk.com.tr/tr/takim/1/
kulübede oturmuşlar transfer sayılıyormu?tangaz ile oturup bir kriter belirleyin ona göre transfer listesi hazırlayalım :lol:
[ Son Düzenleme: 03 Temmuz 2019, 13:53:04 MURAT ]

Çevrimiçi levitate

Katılmıyorum. Kulübün bi marka değeri var Vodafone uluslararası tanınırlığı olan bi marka bize yakışan bu tip markalarla anlaşmak. Öğrencilerinden birine dönem ödevi olarak hazırlatılmış gibi duran logolu markayla olmaz bu iş.

Şu logoyu forma önünde düşünmek bile istemiyorum. Olay forma alıp almamak değil. Örnek vereyim çalıştığım bi firmada A+ konutlar inşa ettik. Daire almak için gelen çok ünlü bi türkücünün kapıdan çevrildiğine bizzat şahit oldum buranın profilinde değilsiniz diye. Bizim bi profilimiz var. Hani Beşiktaş uluslararası bi markaydı?

Abi her şey paraysa mesela parasını verse şu meşhur adıyaman çiğ köftecisi de formaya gelebilir mi sence? Hani bu fotoğrafın olmadığı yerler şubemiz değildir yazan :D

+1903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

umut güner yetkileri elinden alınınca istifa etmiş yuppi
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Lokman veto edilince küstümü acaba
:kop:

en azından sinan enginden transfer haberi almayacağız :D

Çevrimiçi Samet Demir

Bence Serdar Adalı faktörü de var umut Güner istifasinda.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Başkan yönetim kadrosu iyi değil dedi çoğu kişi. Fikret Orman bunları kulak ardı etti. Hala yönetimsel sıkıntıları yaşıyoruz. Belgeler basının elinde dolaşıyor. Ne olsa dışarı sızdırılıyor. Kendi aralarında uyumsuzluk olan yöneticilerle bu gemi yürütülmeye çalışıyor. Zarar gören hep Beşiktaş oluyor. Umarım düzene gireriz.

Transferde geçen senelerdeki etkinliğini kaybeden Umut Güner, istifa iması ve blöfüyle (Serdal Adalı’ya kaybetmeye başladığı transfer gücünü) başkan nezdinde yeniden geri almaya çalışıyor. (via. Fatih Doğan)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

umut güner yetkileri elinden alınınca istifa etmiş yuppi

bana sanki dün azubikenin teklifi basına sızmasından sonra istifa etti gibi geliyor.

Çevrimdışı mylife1903

Başkan yönetim kadrosu iyi değil dedi çoğu kişi. Fikret Orman bunları kulak ardı etti. Hala yönetimsel sıkıntıları yaşıyoruz. Belgeler basının elinde dolaşıyor. Ne olsa dışarı sızdırılıyor. Kendi aralarında uyumsuzluk olan yöneticilerle bu gemi yürütülmeye çalışıyor. Zarar gören hep Beşiktaş oluyor. Umarım düzene gireriz.

Transferde geçen senelerdeki etkinliğini kaybeden Umut Güner, istifa iması ve blöfüyle (Serdal Adalı’ya kaybetmeye başladığı transfer gücünü) başkan nezdinde yeniden geri almaya çalışıyor. (via. Fatih Doğan)
2a sinifindan 1905 nimarali umut satasma abine yerine otur bakiim
Ergen misin arkadas nedir bu tiripler
Nasi bi yonetim kuruludur

Gecen sene yazmistim
Fikret orman ancyi gonderir umutu safagi metini tutar diye
Yok efendim yapsr mi oyle bisi diye giydirilmistik bi suru

Bakkal da yonetsen ciddiyet gerekir
Basit al sat yaparken bile envayi cesit bilesen var
Koskoca 20 milyonluk camiayi rezil ediyorsunuz

Ergen babeli tutaydiniz bari bisiye benzerdi

kulübede oturmuşlar transfer sayılıyormu?tangaz ile oturup bir kriter belirleyin ona göre transfer listesi hazırlayalım :lol:

Başka takımda oynayan fabri ve tosic transfer sayılmıyor  onlar bizden diyen birisi için çok iddalı sözler bunlar  :evillol:

Çevrimiçi murat

belkide ali naibinin yetkileri arttırıldı o yüzden olabilir.

Çevrimdışı mylife1903

Başka takımda oynayan fabri ve tosic transfer sayılmıyor  onlar bizden diyen birisi için çok iddalı sözler bunlar  :evillol:
Dogru diyor
Simdi istanbul sutudyolarimiza baglaniyoruz

Çevrimiçi murat

tosiç takımı biliyor transfer sayılmaz sonuçta bu takımdan gitti hiç oynamamış altyapı ve yedeği transfer sayıyorsanız takımda oynamış oyuncu da transfer sayılmaz :D

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Mayıs'ta yapılan Olağan Genel Kurul'da yeniden yönetime seçilen Umut Güner yönetime faksla istifasını sundu.

Yıldızların transferinde başrolü oynamıştı

Güner; Negredo, Lens, Vida, Pepe ve Adriano gibi ünlü yıldızların takıma katılmasında yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile birlikte önemli rol oynamıştı.

Haber Kaynağı: Skorer

Faks mı kaldı ya?  :lol: Sadece Digiturk abonelik iptalinde kullanılıyor sanıyordum o aletin.

Eğer haber doğruysa Vodafone Arena ne yapacak Umut başkansız? Onun sayesinde geçen sene sahaya patates ekip kilosu 5 TL'den hal'de okutmuş yaklaşık 2-3bin TL gelir elde etmiştik. Kim onun kadar iyi bakacak sahamıza bilemiyorum.

Çevrimiçi levitate

bana sanki dün azubikenin teklifi basına sızmasından sonra istifa etti gibi geliyor.
bu adam geldiğinden beri hep öyleydi abi. hep sızardı transferler, herkes kimle ilgilendiğimizi biliyordu

Çevrimiçi murat

Dogru diyor
Simdi istanbul sutudyolarimiza baglaniyoruz
:lol:
hemen bağlandım ve bağladım :D
takımda oynasın diye yetiştirilmiş ve sözleşme imzalanmış oyuncuyu forma giymemiş diye transfer sayarsan takımda oynayıp gitmiş oyuncu da geri dönerse transfer sayılmaz mantıken.
ayrıca alpay rıdvan ve fatih oynayıp süre almış oyuncular 20-30 dakika olsada şmdi bunlar transfer sayılacakmı? sayılmayacakmı? eğer bu sene forma alırlarsa ve bu sene hiç forma giymezlerse  takım kadrosunda olsalar bile transfer olmamış mı olacaklar :lol: yada kadro da olsalar bile aslında beşktaşlı oyuncu sayılmayacaklar mı forma giymediği için :D
oğuzhanı bile tansfer sayıyorlar adeta yeni bir transfer diyerek :D

:lol:
hemen bağlandım ve bağladım :D
takımda oynasın diye yetiştirilmiş ve sözleşme imzalanmış oyuncuyu forma giymemiş diye transfer sayarsan takımda oynayıp gitmiş oyuncu da geri dönerse transfer sayılmaz mantıken.
ayrıca alpay rıdvan ve fatih oynayıp süre almış oyuncular 20-30 dakika olsada şmdi bunlar transfer sayılacakmı? sayılmayacakmı? eğer bu sene forma alırlarsa ve bu sene hiç forma giymezlerse  takım kadrosunda olsalar bile transfer olmamış mı olacaklar :lol: yada kadro da olsalar bile aslında beşktaşlı oyuncu sayılmayacaklar mı forma giymediği için :D
oğuzhanı bile tansfer sayıyorlar adeta yeni bir transfer diyerek :D

senin beyin mavi ekran verdi abi ne dediğini kendin bile anlamıyorsundur muhtelemen :D

Reset at bi aslında format atsan daha iyi olur temiz bir kurulum yap fazla bir şey yükleme makine eski olduğu için kasma yapıyor çöküyor sonra :D  :evillol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

🔹 Lewis Holtby menejerler aracılığıyla kulübe önerildi..
Bonservisi elinde olan oyuncu için hocanın görüşü alındıktan sonra hocanın onay vermesi durumunda Ali Naibi oyuncu için girişimlere başlayacak..
Geçen sene bundesliga 2 de forma giyen solak oyuncu 10 ve 8 numara mevkilerinde oynayabiliyor..

🔹 Yönetim , erkek voleybol takımını dondurma kararı aldı..
Kadro tasfiye edilip , bu sene itibariyle faaliyetlerine son verecek...

🔹 Yönetim , hentbol da küçülmeye gitme kararı aldı..
Bu bağlamda ilk adım olarak şampiyonlar ligine değil de bir alt kupada mücadele etmek için başvuruda bulundu...

🔹 Geçen sene Barcelona nın kadrosunda yer alan ve sadece 4 karşılaşmada forma giyen sassuolo oyuncusu boateng Beşiktaş’a önerildi..
Kulübünün kadroda düşünmediği bosteng in menejeriyle görüşen transfer komitesi bu ismi hocaya sundu..Hoca şu an itibariyle bu isme sıcak olmadığını yönetime iletti..
İlerleyen günlerde ne olur bilinmez..
Ancak an itibariyle durum bu..

(Beşiktaş İstihbarat)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Bonservisi elinde olan oyuncu için hocanın görüşü alındıktan sonra hocanın onay vermesi durumunda Ali Naibi oyuncu için girişimlere başlayacak..
Geçen sene bundesliga 2 de forma giyen solak oyuncu 10 ve 8 numara mevkilerinde oynayabiliyor..

Bu bağlamda ilk adım olarak şampiyonlar ligine değil de bir alt kupada mücadele etmek için başvuruda bulundu...

🔹 Geçen sene Barcelona nın kadrosunda yer alan ve sadece 4 karşılaşmada forma giyen sassuolo oyuncusu boateng Beşiktaş’a önerildi..
Kulübünün kadroda düşünmediği bosteng in menejeriyle görüşen transfer komitesi bu ismi hocaya sundu..Hoca şu an itibariyle bu isme sıcak olmadığını yönetime iletti..

(Beşiktaş İstihbarat)

her gün daha kötü haberler alıyoruz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

(Beşiktaş İstihbarat)
Bütün amatör şubeler kapatılsın hem bu şubelere yeterli ilgiyi göstermiyoruz hem de her sene fazladan zarar ediyoruz. Belli bir süre sadece futbol kulübü olalım.

Çevrimiçi murat

senin beyin mavi ekran verdi abi ne dediğini kendin bile anlamıyorsundur muhtelemen :D

Reset at bi aslında format atsan daha iyi olur temiz bir kurulum yap fazla bir şey yükleme makine eski olduğu için kasma yapıyor çöküyor sonra :D  :evillol:
siz önce kimlerin transfer sayılıp kimlerin transfer sayılmayacağını bir belirleyin ben sonra format atayım.benim makina eski ama en azından iyi kötü çalışıyor :D

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu nedir ya ? Resmen batıyoruz. Allah sonumuzu hayır etsin.

Bu nedir ya ? Resmen batıyoruz. Allah sonumuzu hayır etsin.

batıyoruz değil battık.

Çevrimdışı Onur Küçük

2a sinifindan 1905 nimarali umut satasma abine yerine otur bakiim
Ergen misin arkadas nedir bu tiripler
Nasi bi yonetim kuruludur

Gecen sene yazmistim
Fikret orman ancyi gonderir umutu safagi metini tutar diye
Yok efendim yapsr mi oyle bisi diye giydirilmistik bi suru

Bakkal da yonetsen ciddiyet gerekir
Basit al sat yaparken bile envayi cesit bilesen var
Koskoca 20 milyonluk camiayi rezil ediyorsunuz

Ergen babeli tutaydiniz bari bisiye benzerdi
2 sene önce ; Başkan , Umut'u istiyorsa bir bildiği vardır deniyordu.  Hem artık devir menajerler devriymiş. Takımları menajerler kuruyormuş. Menajerler futbolcu girdi çıktısını düzenleyerek kulüplere katkı sağlıyormuş. Meğer bu menajerler kulüpleri ne kadar da çok düşünüyormuş.  Menajer, vizyon falan derken daha sonra Ahmet Nur Çebi yönetim kurulundan ayrılıyor Umut ve Şafak gibi yöneticilerle çalışmak istemediği için. Fikret Ormanla ters düşüyor neticede. O zaman da ne yapıyoruz Ahmet Nur Çebi'yi itibarsızlaştırıyoruz. Neden? Fikretormansporlu olmanın gereği bu çünkü. Şimdi bu son vaziyette bakalım kim iyi kim kötü olacak. Fikret Orman fanatikleri işaret bekliyor Başkandan  :D

Geç de olsa güç de olsa nihayet doğru yol bulunuyor. Takım kurmak ne menajerlerin ne de sosyal medya scoutlarının işi. Bu işi uzman, profesyonel işi.

Bu arada ben de gs camiasından çok kişi ile içli dışlı olan bunları kulübün içine sokan bu yöneticinin Beşiktaşlı olduğuna inanmıyorum. Beşiktaşlı olup olmadığını sorguladığımız yöneticiler var . Hal böyleyken biz de soruyoruz bu kulüp belgeleri nasıl olur da dışarı sızıyor.  Aklı başında bir insan sorar kendisine bu belgeler ne zaman sızmaya başlamış. Sızmaya başlarken kulübe kimler gelmiş diye.