2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2805840 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı f_madida

gs oyunun hilesini bulmus, herifler diagne denen hiyari bile 15 milyon avroya satiyor araplara. sampiyon olurken su isleri yapmayan, gidip 7.5'a marceloyu satan, abouyu alamayan yonetimden is bekliyoruz biz de.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi Necmi

Benim derdim atiba gibi bir oyuncu için bile 300 bin € için pazarlık yaptık bundan bahsediyorum.Hakedene hakettiğini vermiyoruz haketmeye savuruyoruz sürekli bunu söylüyorum.

Ayrıca Kampı kaçırıp kaçıramayacağını bilemeyiz.Biz oyuncu ile devam etmeyi düşünmemişiz ki adam haziran da kendi doktoruna gidip ameliyat olmuş.Ameliyat olup geldikten sonra 1 ay boyunca adamla sözleşme imzalanmamış.
erken imzalansa ve bilek sakatlığı gibi  hiç oynamama ihtimali bile olan oyuncuyla
bu imza atılsa ve oynayamasa bu seferde Beşiktaşın parasını sakat oyuncuya yatırdınız derdin
böyle bir sakatlıkta beklenmesi normal ha beklemeyip nisbeten uygun bir ücreti atiba hatırı için riske edersin
yaşı gençde değilki riske giresin. 300 bin euro az bir para değil 36 yaşında bilek sakatlığı olan bir oyuncu için evet yapılır
ben olsam riske girmemek için anlaşmada yapmazdım oynayamazsa riske attığın para 300 bin değil
belkide olay pazarlık değide atibanın durumunu görmekti. sözleşmesi biten bir oyuncuyla kulübün sağlık
işlerini yürütmesi doğru değil zaten. kulüp doktoru ameliyat edince daha çabuk iyileşecek değil ama
ameliyat olumsuz geçerse sözleşmeli olmadığın oyuncuyla riske giriyorsun. Atiba isteseydi Beşiktaş dışında doktor ile
bağ kurar ameliyatını ona yaptırırdı. Bu atibanın tercihi ve bu tercihi yapması gerekiyor kulübün bu konuda dahili olamaz.
sözleşmeli oyuncuda bile oyuncu istemesi lazım kulüp söyleyemiyor. Bizim doktora ameliyat ol diye.

Çevrimiçi sozkul

bunu anlatmaya çalışıyorum zaten
kız kardeşi twitterde yazmışdı hatta bir taraftar ileri geri konuşmuştu
kızda anlattı nedenleri.
lig biter bitmez ameliyat oldu iyileşme sürecide uzundu. yani kampa katılmama nedeni anlaşma falan değil

Bizimkilerde kararsızdı bence, kendileri göndermiş olmamak için  para hesabını uzattılar.
O sezon sakat oynadığı için mi bilmiyorum verimsizdi, geçen seneki muhteşem performansının yarısını bile gösterememişti.
Ama yinede yönetimin yaptığı yanlıştı. Vefa diye birşey var, bir milyon versen Atiba'ya ve o sezon oynamasa kayıp olarak görmemki, beşiktaş tarihinin fiyat performans oranı en iyi futbolcusudur muhtemelen.

Çevrimiçi levitate

ozzy 15 numarayı tekrar alacakmış hooo
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı cursedofdragon

ozzy 15 numarayı tekrar alacakmış hooo

8 - Dorukhan
10 - Ljajic
15 - Oğuzhan

Çevrimiçi Necmi

sadece dorukhan değil fabri,aboubakar,tolgay daha bir çok oyuncu sayabilirim haklı çıktığım kendimi övmenin gereği yok :)

Yukarda ki attığın mesajlara gelecek olursak.Araştırmadan önce bana sorsan ben sana söylerdim zaten :) Başlarda böyle düşünüyordum zaten medel oynadıkça atibaya haksızlık yaptığıma sonra dan karar verdim sonra ki mesajlarıma da bak istersen atiba ile ilgili  :ok: İnsanlar fikirlerini değiştirebilirler... [Ayrıca sadece ben değil büyük çoğunluk atibanın artık 1 sene daha kaldıramayacağını söylüyordu belki sende dahilsindir buna  :ok:]
sorun fikir değiştirmek değilki insan elbet yanılır.
bende bu sene atibanın yaşadığı sakatlık nedeniyle ciddi katkı veremeyeceğini düşünüyordum
ama yinede bir yıl daha uzatılması hakkıdır dedim
ama bugün algı kasıyorsun dediğim konuda işde tamda bu çünkü bunu seninle geçen senede konuşduk
sen geç imzalandı demişdin kampa yetişmedi bende imza değil sakat olduğu için kampa yetişmedi dedim bunun imzayla alakası yoktu
bir sene sonra yine aynı şeyi söylüyorsun hani bilmeden fikir beyan edersin bilmediğin için böyle düşünmen normal deriz
doğruyu izah ederiz. ama göründüğü gibi seninle bu konuyu geçen senede konuşmuşuz yani biliyorsun
ve hala imza atılmadığı için kampa katılmadı diyorsan bunun adı algı kasmaktır kendi fikirlerini doğrulamak için
bir olayı olduğundan farklı göstermektir.
yönetimi eleştir ama bunu olayları manuple ederek yapma. gerçek olaylardan değilde böyle manuple ederek
yönetim eleştirirsen yaptığın her eleştiri havada kalır.

Çevrimiçi levitate

8 - Dorukhan
10 - Ljajic
15 - Oğuzhan
dorukhan 26 numarayı bırakmaz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Bizimkilerde kararsızdı bence, kendileri göndermiş olmamak için  para hesabını uzattılar.
O sezon sakat oynadığı için mi bilmiyorum verimsizdi, geçen seneki muhteşem performansının yarısını bile gösterememişti.
Ama yinede yönetimin yaptığı yanlıştı. Vefa diye birşey var, bir milyon versen Atiba'ya ve o sezon oynamasa kayıp olarak görmemki, beşiktaş tarihinin fiyat performans oranı en iyi futbolcusudur muhtemelen.
kararsız olmaları gayet doğal bu vefa işi değilki zaten bir sene bu nedenle uzatılmışdı
oynarken verim alamadık daha kaç yıl vefa gösterilmeli oyuncu 36 yaşında ayak bileği sakatlığı var.
bu nokta koymak demekte olabilir erkenden imza atılsa ve oynayamasa bu seferde sakat oyuncuya imza attırıldı denecek
bencede 300 bin pazarlığı değildi atibanın sakatlık sürecini takip ettiler. buda gayet doğal bir durum
biz taraftarız elbette veririz sakat atibaya teni sözleşme yönetici böyle düşünmemeli
yinede seninle anlaşma yapmayacağız demediler vefa gösterdiler yoksa ben Fikret ormanın atibaya 300 bin euro için pazarlık yapıp sürümcemeye sokacağını düşünmem.
vefasızlık yapıldı diye yönetimi eleştirebiliriz bu tartışılır ama tartışılmayacak konu yönetim iş bilmez 300 bin euro için atibaya kampı kaçırttı demek
oluyor burda yargı var ve hüküm var.
atibaya vefasızlık yaptılar bunları düşünmeden önüne sözleşmeyi koymalılardı dersek bu bir yönetim eleştirisi olur.
ama bu yönetim iş bilmez 300 bin euro pazarlığı yüzünden atibayı kampa götüremedik denirse bu eleştiri değil haksız yere hüküm vermek oluyor.

Çevrimiçi Necmi

gs oyunun hilesini bulmus, herifler diagne denen hiyari bile 15 milyon avroya satiyor araplara. sampiyon olurken su isleri yapmayan, gidip 7.5'a marceloyu satan, abouyu alamayan yonetimden is bekliyoruz biz de.
şimdi oyuncuyu 15 e satmak var 15 sattım görünüp para aklamak var
ha transfer yapmak için bu tip hileler mantıklımı bu tartışılır kulübün derdi ekonomiyi toparlamak
transfer şovu yapmak değil. bence yanlış transfer alanı açabilmek için para aklamak
bu kulübün zararına bir iş sonuçta 15 transfer ettin ama kulübün bundan zararı ne sen bu transfer için
bir kere vergi ödüyorsun bu senin cebinden çıkıyor bu kendi paranı tefeciden almak gibi birşey oluyor.
ben Beşiktaşın böyle bir şey yapmasını istemem bizde oyuncu sattık transfer yapabildik ffp süreci içinde
ama bunu yasal yollardan yaptık gs iş biliyor diagneyi 15 e kakalıyor biz iş bilmiyoruz marceloyu 7,5 a gönderiyoruz öylemi adamlar geçen sene
ellerindeki leblebiciyi kaça gönderdiler iş biliyorlardıda neden onuda eklemiyoruz buna iş bilenler bir sezon sonra kurtulmak için çabaladıkları adama
geçen sene kaç milyon verdiler. gerçekten 15 emi verdiler yoksa camialarına hesap vermemek için rakamımı şişirdiler
sonuçta bildiğim kadarıyla onlara 13 M ye mal oldu devre arası hemde
bonservis ödemeden aldığı oyuncuları 7 li rakamlara satan yönetim iş bilmiyor ama 13 e aldığı oyuncuyu 6 ay sonra 15 e elden çıkaran yönetim iş biliyor öylemi birde gerçekten bu paraya çıkardıysa. atınçdan alınan para tosiçin 5 M ye satılması 30 golle oynayan diagnanın
satışından çok daha fazla işini iyi yapmaktır bence para vermeden alıp kullanıp 7 li rakama satmak iş bilmektir
13 e alıp fos çıkan birini 15 e elden çıkartmak değil. gerçekten bu paraya çıkarıyorlarsa birde
marceloyu 7,5 a satıp yerini vidayı bedava alıyorsan bu kayıp değildir.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Kamp programı belli olmuş bu arada.8 temmuz-11 Temmuz arası antreman rivada.Daha sonra 13 Temmuz-22 Temmuz rivada kamp.25 temmuz 4 ağustos avusturya.Ilk kampı da keşke yüksek rakımlı yerlerde yapsaydik.Hem sıcak ama daha onemlisi ise kondisyon acısından.Ne kadar yükseklik o kadar kadar hemoglobin.Erzurum bile olabilirdi ilk kamp.

Aha yine rakım olayı :) Şahsi algılama ama şu rakım olayı görmekten artık kusacağım, bütün başarısızlık falan hep bu rakımlara bağlanıyor.

Yarın şafak mahmutyazıcıoğlu basın toplantısı düzenleyecekmiş.

dorukhan 26 numarayı bırakmaz

8 numar dorukhana daha çok yakışıyor.

Çevrimdışı f_madida

şimdi oyuncuyu 15 e satmak var 15 sattım görünüp para aklamak var
ha transfer yapmak için bu tip hileler mantıklımı bu tartışılır kulübün derdi ekonomiyi toparlamak
transfer şovu yapmak değil. bence yanlış transfer alanı açabilmek için para aklamak
bu kulübün zararına bir iş sonuçta 15 transfer ettin ama kulübün bundan zararı ne sen bu transfer için
bir kere vergi ödüyorsun bu senin cebinden çıkıyor bu kendi paranı tefeciden almak gibi birşey oluyor.
ben Beşiktaşın böyle bir şey yapmasını istemem bizde oyuncu sattık transfer yapabildik ffp süreci içinde
ama bunu yasal yollardan yaptık gs iş biliyor diagneyi 15 e kakalıyor biz iş bilmiyoruz marceloyu 7,5 a gönderiyoruz öylemi adamlar geçen sene
ellerindeki leblebiciyi kaça gönderdiler iş biliyorlardıda neden onuda eklemiyoruz buna iş bilenler bir sezon sonra kurtulmak için çabaladıkları adama
geçen sene kaç milyon verdiler. gerçekten 15 emi verdiler yoksa camialarına hesap vermemek için rakamımı şişirdiler
sonuçta bildiğim kadarıyla onlara 13 M ye mal oldu devre arası hemde
bonservis ödemeden aldığı oyuncuları 7 li rakamlara satan yönetim iş bilmiyor ama 13 e aldığı oyuncuyu 6 ay sonra 15 e elden çıkaran yönetim iş biliyor öylemi birde gerçekten bu paraya çıkardıysa. atınçdan alınan para tosiçin 5 M ye satılması 30 golle oynayan diagnanın
satışından çok daha fazla işini iyi yapmaktır bence para vermeden alıp kullanıp 7 li rakama satmak iş bilmektir
13 e alıp fos çıkan birini 15 e elden çıkartmak değil. gerçekten bu paraya çıkarıyorlarsa birde
marceloyu 7,5 a satıp yerini vidayı bedava alıyorsan bu kayıp değildir.

Biz ffp sureci bahanesiyle en onemli oyuncularimizi kaybettik, sonunda sampiyonluk yarisini da birakmak zorunda kaldik. sampiyonlar ligi gelirinin geldigi, klubun net karlar acikladigi sezonda bu isi yapip transfer butcesinde kullanarak elimizdeki kadroyu koruyup daha da guclendirebilirdik.
Oturmus takimin en kilit oyuncularini ffp sebebiyle satacagimiza bir tane boyle satis gerceklestirsek o kadrolar bozulmaz biz de bugunlere gelmezdik. Sampiyon kadrolari tek kalemde harcadilar, bahanesi de FFP oldu. Iste bakin bu FFP kisitlamasinin etrafindan nasil gecilir, gs yonetimi ders vererek gosteriyor. Su an Besiktas yonetimi o konumda olsa direk Muslera'yi satarak baslardi ise, 7-8 milyon oradan para bulurdu, Diagne'yi pazarlamak aklinin ucundan bile gecmezdi. Hatta 30 gol atmis oyuncu satilir mi diyen akli evveller de destek olurdu. 

Negredo-Pepe-Vagner Love gibi isim yapmis oyunculari bile zararina gonderdik. Adamlar en rezil oyuncusundan bile para kazaniyorken biz Premier League'den, Real Madrid'ten gelmis adamlardan para kaybediyoruz. Sonuc olarak biz vasat oyuncularla oynayan vasat bir takima evrilirken elemanlar surekli olarak ust duzey transferler pesinde kosabiliyor.

Tosic'in satilmasi, Fabri'nin gonderilmesi hatadir ayrica. Gecen sene asil gitmesi gerekenleri Babel-Lens-Quaresma-Negredo-Love gibi oyunculari yaz donemi gondermeyip bekleten, pazar kapandiktan sonra bedavaya zararina satmaya calisan yonetimi aklamaz bu yaptiklari. Tosic'in yerine hala adam gibi bir tane oyuncu bulamadik zaten, 5'e sattik da ne oldu? Enzo'ya (1.6 imza parasi) 1.4 maas-Mirin'e 1.3 veriyoruz, odedigimiz toplam 2 milyona yakin bonservis+imza parasi da tuzu biberi, iste 4.6 milyon sirf gecen seneki masraflari, her sene 3 milyon Euroya yakin da toplam maaslari var. Tosic'in yarisi kadar top oynayamayan iki tane adama 4.6 milyon para gommek basari degildir.
The world is better in black and white, and red.

📢ANTREMAN 8 Temmuz - 11 Temmuz / Hasan Doğan Milli Takım Tesisleri - RİVA

1.KAMP DÖNEMİ 13 Temmuz - 22 Temmuz / Hasan Doğan Milli Takım Tesisleri - RİVA

2.KAMP DÖNEMİ 25 Temmuz - 4 Ağustos / Gut Brandlhof Hotel Saalfelden, Avusturya

Fatih Doğan: "Tyler Boyd birinci sıradaki isim. Milli takımda CopaAmerica'da güzel işler yapıyor.
Beşiktaş bir an önce bitirmek istiyor. Kulübüylede 1.8 M€ seviyesinde bonservis görüşmeleri yapılıyor. Oyuncununda bonuslarla 1 M€ talebi var"

Bir ekleme daha yapalım..Beşiktaş 2 m ye çıktı.(bonuslarla)ödeme taksitle teklif edildi..Yönetimin Portekiz’e gitme düşüncesi de var.3 gündür Guimares kulübünden geri dönüş bekleniyor..Oyuncunun menejeri de guimares e baskı yapıyor..
Son durum bu..

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı

📎 Genç ve enerjik

📎 Sahada Pres yapan basılmadık yer bırakmayan bir takım kurmak istiyor.

-Gürler Akgün

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı

📎 Genç ve enerjik

📎 Sahada Pres yapan basılmadık yer bırakmayan bir takım kurmak istiyor.

-Gürler Akgün
Kısaca gegenpress yapacağız  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Biz ffp sureci bahanesiyle en onemli oyuncularimizi kaybettik, sonunda sampiyonluk yarisini da birakmak zorunda kaldik. sampiyonlar ligi gelirinin geldigi, klubun net karlar acikladigi sezonda bu isi yapip transfer butcesinde kullanarak elimizdeki kadroyu koruyup daha da guclendirebilirdik.
Oturmus takimin en kilit oyuncularini ffp sebebiyle satacagimiza bir tane boyle satis gerceklestirsek o kadrolar bozulmaz biz de bugunlere gelmezdik. Sampiyon kadrolari tek kalemde harcadilar, bahanesi de FFP oldu. Iste bakin bu FFP kisitlamasinin etrafindan nasil gecilir, gs yonetimi ders vererek gosteriyor. Su an Besiktas yonetimi o konumda olsa direk Muslera'yi satarak baslardi ise, 7-8 milyon oradan para bulurdu, Diagne'yi pazarlamak aklinin ucundan bile gecmezdi. Hatta 30 gol atmis oyuncu satilir mi diyen akli evveller de destek olurdu. 

Negredo-Pepe-Vagner Love gibi isim yapmis oyunculari bile zararina gonderdik. Adamlar en rezil oyuncusundan bile para kazaniyorken biz Premier League'den, Real Madrid'ten gelmis adamlardan para kaybediyoruz. Sonuc olarak biz vasat oyuncularla oynayan vasat bir takima evrilirken elemanlar surekli olarak ust duzey transferler pesinde kosabiliyor.

Tosic'in satilmasi, Fabri'nin gonderilmesi hatadir ayrica. Gecen sene asil gitmesi gerekenleri Babel-Lens-Quaresma-Negredo-Love gibi oyunculari yaz donemi gondermeyip bekleten, pazar kapandiktan sonra bedavaya zararina satmaya calisan yonetimi aklamaz bu yaptiklari. Tosic'in yerine hala adam gibi bir tane oyuncu bulamadik zaten, 5'e sattik da ne oldu? Enzo'ya (1.6 imza parasi) 1.4 maas-Mirin'e 1.3 veriyoruz, odedigimiz toplam 2 milyona yakin bonservis+imza parasi da tuzu biberi, iste 4.6 milyon sirf gecen seneki masraflari, her sene 3 milyon Euroya yakin da toplam maaslari var. Tosic'in yarisi kadar top oynayamayan iki tane adama 4.6 milyon para gommek basari degildir.
biz ffp süreci bahanesiyle oyuncu satarak şampiyonluğu kaybetmedik elimizde hep şampiyon olacak kadro vardı.
biz şampiyonluğu Hocanın umursamazlığı yüzünden iki senedir ilk yarılarda saçtığımız puanlar sayesinde kaybediyoruz.
kadro kötü olsa ne şl grubunu na mağlup lider bitirirdi nede ligin ikinci yarıları daha zorken bu kadar puan alabilirdi
ligin ikinci yarıları gösteriyorki bizim elimizde şampiyon olabilecek kadro vardı.
ama ilk yarılar saçma sapan puan kayıplarıyla şampiyonluklardan uzaklaştık iki yıldır hiç oyuncu satmasakda bu kafayla
o puanları alamazdık sahanda antalyayı yenmek için real kadrosuna ihtiyacın yok ne tuhaf değilmi o takım kalktı deplasmanda
antalyaya 6 tane attı. yetersiz kadro ikinci yarılar pat diye yeterlimi oluyor yoksa işin içinde başka işlermi var.
sen kaybettiğin puanlarla şampiyonluğa veda etmişsin hoca dalga geçer gibi artık lige asılacağız diyor.
kimsede geçmiş olsun hoca demedi şampiyonluk gidince yönetim diye başladı.
ligdeki performans durumumuz şl deki oyunumuza bakılınca iki senedir şampiyonluğu vermemizin nedeni kadro kalitesi değil
hoca kalitesi olduğu net görünüyor.
önceki sezon ligin ilk yarısı 30 puan alan takım ikinci yarı 41 puan alıyorsa ilk yarı şl de na mağlup grupdan çıkıyorsa kimse kadro kalitesi diye başlamamalı kalitesiz olan kalitesizdir bir iyi bir kötü olmaz. aynı şey bire bir bu senede oldu tek farkı
bu sene ilk yarı avrupayıda sallamadı.
ben ikinci şampiyonlukda hatırlarsın bu sene şansa ve başağın hatalarıyla şampiyon olduk yoksa bu takım bu oyunla şampiyon falan olamaz demişdim
hoca şampiyon falan yapmamışdı biz hocaya ramen sadece abou ve taliscanın çabalarıyla şampiyon olmuşduk
bu bas bas bağırıyordu. sonraki sene biz taliscayı kullanamıyoruz oyunu merkeze taşıyıp taliscanın üzerine kursak şampiyonluk işden bile değil dediğimde millet bana gülüyordu. giden şampiyonluk oldu bir sonraki sezon herkes taliscaya söverken ben gitsin görün değerini dediğimde
boşa konuşmuyordum. bu takım kötü yönetiliyor bu takımdan iki senedir oyuncular kaçarcasına gidiyor oyuncular memnun değil yanlışlar
görüyorlar. takımın durumu ortada adım atacak hali yok. siz daha kaliteden dem vurun şampiyonluk kaçmış
bu takım antalyadan sivasdan dahamı kötü onlara bıraktığımız puanlarla kaçırdık şampiyonluğu ne kalitesinden bahsediyoruz
başak bir maç yendik bir maç yenildik gs bir maç yendik bir maç yenildik biz onlara ne kadar puan kaybetmişsek onlarda bize o kadar kaybetmiş yani şampiyonluğun gitmesinde belirleyici olan onlar değil direk anadolu kulüplerine verdiğimiz puanlar hemde kendi sahamızda
işde bizi şampiyonlukdan eden buydu bununda kaliteyle falan alakası yok tamamen beceriksizlik eldeki kadroyu kullanamama
bununda tek sorumlusu hoca iki senedir bunu bağıra bağıra söylüyorum yönetim falan diyerek kendinizi kandırıyorsunuz ama iki senedir bunun bize bir faydası olmadı şampiyon olurkende aynı yönetim ve aynı transfer politikası vardı. yönetimin transfer politikasında bir değişiklik olmadıki değişiklik hocanın arzularında oldu. ne zaman milli takım gündeme geldi o zamandan itibaren Beşiktaş gün yüzü görmedi. ne zaman milli takımı garantiledi imzayı attı o andan itibaren takım oyunu düzelmeye başladı. insanlar yok oyuncular satıldı yok maaşları almıyorlar diye mazeret üretip durdu
takım düzelince ne oldu maaşmı almaya başladılar kulübün ekonomik durumumu düzeldi yoo sadece hocanın
rahatlaması oldu. buda direk takıma yansıdı. istediğiniz kadar görmeyin bunu.

Adamlar diagneyi satıyo falan araplar bi onlara araplar bize gelince yallah. Para gelsin aboubakarı banegayı falan düşünüyorlar. FFP'yi bi biz kastık, laf ettik falan. Millet çok rahat, biz bi tarafımızı yırttık adamlar her sene daha da kolay transfer yapıyorlar.

Quaresmaya versenize o kadar para. Alın size dünya starı bir adam. Ama işinize gelmiyor değil mi???? Feneri rahatlat gsyi rahatlat beşiktaşa gelince yok. Şuan şöyle quaresmaya falan 5m 10m falan verseler biz şöyle isimler konuşmaya başlasaydık keşke.

Kısaca gegenpress yapacağız  :)

gegenpresi bu kadro kaldırmaz çok oyuncu lazım :)

Çevrimdışı Onur Küçük

sadece dorukhan değil fabri,aboubakar,tolgay daha bir çok oyuncu sayabilirim haklı çıktığım kendimi övmenin gereği yok :)

Yukarda ki attığın mesajlara gelecek olursak.Araştırmadan önce bana sorsan ben sana söylerdim zaten :) Başlarda böyle düşünüyordum zaten medel oynadıkça atibaya haksızlık yaptığıma sonra dan karar verdim sonra ki mesajlarıma da bak istersen atiba ile ilgili  :ok: İnsanlar fikirlerini değiştirebilirler... [Ayrıca sadece ben değil büyük çoğunluk atibanın artık 1 sene daha kaldıramayacağını söylüyordu belki sende dahilsindir buna  :ok:]
Senin hatan değil. Tüm sene boyunca yaygarası çıkarıldı forumda ' Atiba bitik. Atiba yaşlandı. Atiba oyunu yavaşlatıyor. Medel artık Atiba'nın yerine geçmeli.' Burada dikte edilen ne ise o doğrultuda düşünmelisin neticede yoksa uğraşadur bir onunla bir bununla sürekli aynı döngüde tartışmaya. Ne oldu peki Atiba hakkında onu bunu söyleyenler? Bir kez daha aynı şey oldu; bir kez daha yanıldılar. Senin şampiyonluklarında büyük payı olan sezon sonunda sözleşmesiz sakat bir şekilde yüzüstü  bırakılan Atiba ile 300 binin pazarlığını yapanlar 2.5 alan Oğuzhan ve Tolgay ile neyin pazarlığını yapmışlar acaba? Şenol Güneş'in suçu bunlar tabii ki. Göreceğiz bu yeni sezonda neye nasıl mazaret bulacaklar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

gegenpresi bu kadro kaldırmaz çok oyuncu lazım :)
Ljajic dışında kaldırır bence  :tabe: Kanatlar, bekler ve 8 numarayı düzgün seçtik mi işimiz kolay  :D Özellikle bekler konusunda Avcı'ya çok güveniyorum. Başakşehir'de kimi alsa tuttu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Arthur Dayne

Adamlar diagneyi satıyo falan araplar bi onlara araplar bize gelince yallah. Para gelsin aboubakarı banegayı falan düşünüyorlar. FFP'yi bi biz kastık, laf ettik falan. Millet çok rahat, biz bi tarafımızı yırttık adamlar her sene daha da kolay transfer yapıyorlar.
Adamlarda nasıl bir lobi varsa,başka takımın başına geldiği zaman kesin avrupadan men ederler dediğin durumlarda bile bir şekilde işin içinden sıyrılıyorlar.Bizim taraftarın hiçbir suçu olmamasına rağmen lyon maçında olay çıktı diye 2 sene tedbir cezası aldık daha ötesi var mı?Avrupa maçlarında(resmi olarak) taraftar götüremedik  :lol:

Çevrimdışı Arthur Dayne

İlk başlarda umutluydum ancak yönetimde zihniyet olarak değişen bir şey yok belli ki.Hani belki avcı ile araları iyi,bir süpriz olur dedim ama ağustos ortasına kadar transfer felan beklememek lazım.Tyler Boyd alınsa bari de en azından kanatların birinde gözümüz arkada kalmaz.