2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 60 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2748039 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi MUSTAFA_

3 yıldır şu herifi istiyoruz olayı ne çözemedim
Hem kanatta hem forvette oynayabilyor. Eğer eskiden ilgilendiğimiz birini alacaksak N'jie yi alalım. Tam aradığımız hızlı kanat oyuncusu.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı f_madida

Arda Turan'i Besiktas'a iteleme calismalari baslamis... Nerede ise yaramaz, fiziki olarak cokmus, spor ahlakindan yoksun adam varsa Besiktas'a itelemeye calisiyorlar..

The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Pek inandırcı gelmedi ama paylaştıklarının büyük bölümünü başkaları da paylaştı. Visca'nın olacağını düşünmüyorum

Size iki iyi haber salayım gece gece :) Olur mu olmaz mı bilemem ama Edin Visca konusunda Beşiktaş adımlar atıyor...Quaresma konusunda ise Abdullah Avcı kesinlikle takımda istemiyor. Abdullah Avcı ile 3 yıllık anlaşma imzalanacak herhangi bir pürüz yok...Hatta transfer çalışmalara bile başladı..Oğuzhan'ı yönetim göndermek istiyor ama Abdullah Avcı kalsın raporu vermiş..Hayırlısı artık. Benim önerdiğim bazı isimlerle de temasa geçildiğini öğrendim ve mutlu oldum..Maddi konuları bilemem ama özellikle Benrahma ve Kaye'yi almamız çok önemli..Benrahma donunda sallar bu ligi. (via. Kürşad Çelikbaş)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Beşiktaş Kulübü daha öncede transfer gündemine aldığı Maxim Choupo-Moting’in fiyatını sordu. (RMC Sport)

FOr : Kaç para bir Maxim Choupo-Moting

Bence Kevin Kuranyi' yi alalım. Her sene gelip bir türlü gelemeyenlerden.

Çevrimiçi levitate

Pek inandırcı gelmedi ama paylaştıklarının büyük bölümünü başkaları da paylaştı. Visca'nın olacağını düşünmüyorum

Size iki iyi haber salayım gece gece :) Olur mu olmaz mı bilemem ama Edin Visca konusunda Beşiktaş adımlar atıyor...Quaresma konusunda ise Abdullah Avcı kesinlikle takımda istemiyor. Abdullah Avcı ile 3 yıllık anlaşma imzalanacak herhangi bir pürüz yok...Hatta transfer çalışmalara bile başladı..Oğuzhan'ı yönetim göndermek istiyor ama Abdullah Avcı kalsın raporu vermiş..Hayırlısı artık. Benim önerdiğim bazı isimlerle de temasa geçildiğini öğrendim ve mutlu oldum..Maddi konuları bilemem ama özellikle Benrahma ve Kaye'yi almamız çok önemli..Benrahma donunda sallar bu ligi. (via. Kürşad Çelikbaş)
son söylediği 2 arkadaş kim acaba merak ettim :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Beşiktaş, Olcay Şahan ile yıllık 1,1 milyon euroluk ücret karşılığında 1+1 yıllık sözleşme imzalayacak. (Fanatik)

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş, Olcay Şahan ile yıllık 1,1 milyon euroluk ücret karşılığında 1+1 yıllık sözleşme imzalayacak. (Fanatik)
Yedek oyuncuya bu kadar para verip tasarruf sağlayamazsın. Artık şu eski futbolculardan uzak durmak lazım. Bunlardan fayda gelmediğini anlamamız lazım. Alt yapıdan al oynat daha faydalı olur. En azından maaş yükün olmaz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu çocukara ne zaman şans vermeye başlayacağız acaba  :alala: Lafa gelince hiç oyuncu yetiştiremiyoruz oluyor ondan sonra. Bir tanesi bile mi A takımda oynamayı hak etmiyor  :money:

U18 Milli Takımı'nın Valentin Granatkin Turnuvası aday kadrosu açıklandı.

Beşiktaş'ımızdan 7 futbolcu kadroya davet edildi.

Ersin Destanoğlu
Halil Duman
Erdoğan Kaya
Kerem Kalafat
Rıdvan Yılmaz
İlkay İşler
Oğuzhan Akgün

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

"Küçüleceğiz" , "Daralacağız" gibi söylemlerden uzak durmalıyız. İyi kötü bir marka değeri oluşturmuşuz. Bu değeri baltalamanın bir manası yok  :tabe:

📌 KPMG raporu açıklandı, Süper Ligin en değerlisi BEŞİKTAŞ

🔸 Beşiktaş, Avrupa'nın en değerli 23. kulübü olarak gösterildi
🔸 Galatasaray 32. sırada yer alırken, Fenerbahçe listeye giremedi.
🔸 Beşiktaş son 2 yılda değerini yüzde 75 artırdı.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı f_madida

Bak bunlar  :tabe: Bir Cazayirli biri Kanadalı  :money:

https://www.transfermarkt.com.tr/said-benrahma/profil/spieler/290532

https://www.transfermarkt.com.tr/mark-anthony-kaye/profil/spieler/343553

Benrahma'ya baktim, fena bir eleman degil. Biraz Kerim Frei'i andirdi ama kafasi yukarida iyi pas alip veriyor, is yapar bence.

Çevrimdışı f_madida

Visca imkansiz, ancak Ali Koc gibi biri cikip da klubun tapusunu verirse birakir Basak.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Roco, ülkesinden gelen teklifi ücret az olduğu için beğenmemiş.
Max 400K 'ya oynayacak adamları getirip 1.6'dan sözlesme bağlayıp sonra göndermeye calısıyoruz.
Roco, Aras, Larin vb . Kim belirliyor bu maaş skalasını. Larin 250K alırken 600 önersek gelmicek mi sanki? Hangi klup vercek bizden baska bu paraları.

Çevrimdışı f_madida

Bak bunlar  :tabe: Bir Cazayirli biri Kanadalı  :money:

https://www.transfermarkt.com.tr/said-benrahma/profil/spieler/290532

https://www.transfermarkt.com.tr/mark-anthony-kaye/profil/spieler/343553

hay baslayacam Kanadali'sina, yani sirf Atiba iyi oynuyor diye ne kadar Kanadali varsa pesinden kosmak nedir yahu. Cyle Larin fiyaskosu ortada ustelik. Kanadali ve K.Amerika'li elemanlar futbolu sokakta ogrenmiyor. Onun yerine gidiyorlar Adam, Jason, Tyler gibi isimlere sahip tank top giyen tiplerden suni sahada ders alarak futbol ogreniyorlar. Bu adamlar sonra plajda, sokak arasinda, mahallede, toprakta, camurda kisacasi her yerde futbol oynayarak yetismis Arjantinli, Brezilyali, Silili, Afrikali, Turk, Italyan, Ispanyol vs oyuncularla karsilasinca ne yapacaklarini bilemiyor tabi. Hayati futbol olan Brezilyali cocukla, suni sahada iki pas atmis eleman bir olur mu? Veya Flamengo altyapisinda Zico'dan futbol ogrenenle, Kanada'da Tyler'dan futbol ogrenen adam bir olur mu? 

K.Afrikalilar da mesela olumune bir rekabetten siyrilarak cikiyor, cok buyuk bir filtre var orada, o filtrenin diger tarafindan basariyla cikmak zor. K.Amerika'da kim sisteme girse az bucuk futbolcu olup cikiyor ama iste o kadar oluyor, az bucuk futbolcu.

K.Amerika'dan alacaksan kaleci bakacaksin, veya en fazla defansif ortasaha, bunun disinda yaraticilik, pas yetenegi, top kontrolu, tek vurus vs gerektiren pozisyonlar icin kesinlikle K.Amerika'dan adam alinmaz.

Çevrimiçi Akil Emre

Roco, ülkesinden gelen teklifi ücret az olduğu için beğenmemiş.
Max 400K 'ya oynayacak adamları getirip 1.6'dan sözlesme bağlayıp sonra göndermeye calısıyoruz.
Roco, Aras, Larin vb . Kim belirliyor bu maaş skalasını. Larin 250K alırken 600 önersek gelmicek mi sanki? Hangi klup vercek bizden baska bu paraları.
Herkezin aklından geçen ama yöneticilerimizin nedense hiç uygulamadıkları bir olay. Bu kafayla daha çok pektemek larin gibi adamlar yatarak dünyaları kazanır.

Çevrimdışı yaço58

yeni teknik direktörümüz avcı oldu galiba inşallah hayırlısı olur ama yanında visca gelcek falan hikayeden öteye gitmez bence adama en kötü 10 milyon isterler bizim ligimiz hucümla kazanılan bir lig burak ljajic iyi bir uyum yakaladı yanlarına 2 sağlam kanatla seneye çok farklı şeyler konuşabliriz schürle ve njie tarzı kiralık yada bonservissiz adamlar gelir brahimi falan hayal bence ayrıca avcının gelişiyle acaba seneye dorukhan oğuzhan ljajic orta sahasını görebilirmiyiz adam başakta çoğu maç irfan emre mossoro oynadı iyi bir oğuzhanla bu kurgu oluşturulabilir bence oğuzhan son maçtada gördük bu ligde fark yaratacak bir oyuncu umarım gelir kendisine byle bir 3lüyü merak ediyorum  bek konusundada dauglası kapsak keşke adam bizi götürür tempolu bir bek bonservisi yok tam aradığımız özelliklerde

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Okan Buruk Rize ile anlaşamamış.
Okan ---> Başaksehir .  Avcı bize olacak gibi. 👍

Çevrimiçi MUSTAFA_

Okan Buruk Rize ile anlaşamamış.
Okan ---> Başaksehir .  Avcı bize olacak gibi. 👍
Adım adım bize yaklaşıyor yaklaşmakta olan  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Liquidator

Sercan Dikme

@sercan_dikme
 11 сек.12 секунд назад
Еще
🔥SON DAKİKA
——————

👉Beşiktaş, Abdullah Avcı ile bu gece sözleşmeye imza atacak ve 24 saat içinde RESMİ olarak açıklayacak.

👉Abdullah Avcı‘ya yardımcı antrenör olarak eski Beşiktaşlı bir futbolcu getirilecek.
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi levitate

Adım adım bize yaklaşıyor yaklaşmakta olan  :tabe:
cuma günü açıklayacaklarmış. şenol hoca'nın sözleşmesinin bitmesini bekliyorlarmış :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

cuma günü açıklayacaklarmış. şenol hoca'nın sözleşmesinin bitmesini bekliyorlarmış :D
Hemen gönderilecekler listesini versin de azıcık mutlu olalım  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı f_madida

Hemen gönderilecekler listesini versin de azıcık mutlu olalım  :ebebe:

quaresma-lens-mirin-larin-roco 'yla bir acilisi yapsin..

Çevrimdışı cursedofdragon

Sercan Dikme

@sercan_dikme
 11 сек.12 секунд назад
Еще
🔥SON DAKİKA
——————

👉Beşiktaş, Abdullah Avcı ile bu gece sözleşmeye imza atacak ve 24 saat içinde RESMİ olarak açıklayacak.

👉Abdullah Avcı‘ya yardımcı antrenör olarak eski Beşiktaşlı bir futbolcu getirilecek.

mokan buruk.