2014/15 Transfer Sezonu
2014/15 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2014/15 Transfer Sezonu Burada Forza'daki gibi taransfer haberlerimiz olacaktır.... şimdiden iyi transferlere....

0 Üye ve 219 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014/15 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3719127 defa] 2014/15 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 13:52:28
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Simdi Yasaklı Link'yu okuyorum Erkan Zengin muhabbetini..Cogu eleman 'fbyi secmis bi adam ts'ye gidiyorsa, ben fb'den baska bi takimda oynamam vs. gibi seyleri soyleyen adami bizimkiler alsa isliklarim desteklemem' tarzinda yorumlar var hep... M.Topuz'u ne cabuk unutmus ibisler...

Aziz Yıldırım adamın hayatını mahvetti.

Bizde yıldız olurdu Topuz çünkü sevdiğimiz tip oyuncuydu. Fener'de bir kariyer başlamadan bitti.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Fatih

Aziz Yıldırım adamın hayatını mahvetti.

Bizde yıldız olurdu Topuz çünkü sevdiğimiz tip oyuncuydu. Fener'de bir kariyer başlamadan bitti.
Adam dun aksam gol attiktan sonra sampiyonluk turu aticakti... Gol atmayi ozlemis...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı ozan062

miroslav stoch

bu isme ne dersiniz?? pektemek takasına ben tamam derim :))

o değilde ciddiyim bu isime ben sıcagım vallahi gelse hayır demem sadece sorun cıksa cıksa  gece hayatından dolayı olur fakat biz onu duzenleriz sadece bir fikir ?
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 13:55:17
  • Beşiktaş / Bodrum
Adam dun aksam gol attiktan sonra sampiyonluk turu aticakti... Gol atmayi ozlemis...

O zamandan hatırladığım kadarıyla alperen ocaklarıyla filan tehdit etmişler adamı.

Sen ve ailen için iyi olmaz vs burada 6 ay yatıp bize para kazandırmadna gidersen asarız keseriz diyip tehdit etmişlerdi.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 13:55:50
  • Beşiktaş / Bodrum
miroslav stoch

bu isme ne dersiniz?? pektemek takasına ben tamam derim :))

o değilde ciddiyim bu isime ben sıcagım vallahi gelse hayır demem sadece sorun cıksa cıksa  gece hayatından dolayı olur fakat biz onu duzenleriz sadece bir fikir ?

Stoch'u seneye kadroya alacak Fener yabancı kuralı kalktığı için çek ellerini  :kop:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Fatih

O zamandan hatırladığım kadarıyla alperen ocaklarıyla filan tehdit etmişler adamı.

Sen ve ailen için iyi olmaz vs burada 6 ay yatıp bize para kazandırmadna gidersen asarız keseriz diyip tehdit etmişlerdi.
Normaldir abi :D
Eskiden de zaten transfer edilecek oyuncu kaciriyorlarmis ya... Ne sacma bi ulkede yasiyoz lan
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 14:01:59
  • Beşiktaş / Bodrum
Normaldir abi :D
Eskiden de zaten transfer edilecek oyuncu kaciriyorlarmis ya... Ne sacma bi ulkede yasiyoz lan

:kop:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ozan062

Stoch'u seneye kadroya alacak Fener yabancı kuralı kalktığı için çek ellerini  :kop:

:fkr:

bu arada malum kişi hala kap'a bildirilmedi ya bir dizi kontrolden geçti sonuclar bekleniyor  ya parada anlasılamadı yada linnes için koca bir gozdagımıydı?:D

dahada acıklamazlarsa  :poke: :ranting2:
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Deniz

Twitterda tolgay olmazsa baska bir isime yonelecekler diyor. Kim olabilir?
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Ozan E.

Twitterda tolgay olmazsa baska bir isime yonelecekler diyor. Kim olabilir?
Keske ozan tufani alabilsek

Çevrimdışı Doğukan E.

Çevrimdışı FARUK

hocam ona verecek paraya atibayı kesecek adam getirelim :)

Çevrimdışı ALI RIZA

Ne ozan tufanı terim poh poh u resmen... geç gelmesin 10 M istiyor utanmadan... Oğzuhan biraz ciddi oynarsa onu getirir götürür gömer resmen... 1 şut çekti gol oldu 40 yıl konusuyorlar...

Çevrimdışı Ozan E.

hocam ona verecek paraya atibayı kesecek adam getirelim :)
Aynen tabii getirilebilir :) cok para istemeseler yillarca orta sahayi goturebilirlerdi veliyle birlikte

Çevrimdışı Deniz

Ne ozan tufanı terim poh poh u resmen... geç gelmesin 10 M istiyor utanmadan... Oğzuhan biraz ciddi oynarsa onu getirir götürür gömer resmen... 1 şut çekti gol oldu 40 yıl konusuyorlar...
+1903
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Ozan E.

İstenen paralari tabii ki etmez ama dogru elde cok basarili olabilir :) 10 milyon euro cokcok fazla. Oguzhan artik gereken patlamayi yapmali. Yoksa zeki ama calismiyo denen cocuklar gibi olacak. Yetenekli ama calismiyor :) oguzhan kendini parlatmali artik

Çevrimdışı ALI RIZA

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/61143/adana_kafilesinde_yer_almayan_oyuncularimiz_antrenman_yapti.html  Alın beyler as kadronun yarısından çoğu gitmemiş adanaya
gitmesin hedefin türkiye kupası değil.. şampiyonluk takımı dinlendir lige odaklandır... Aziz yıldırım demiyor türkiye kupası boş kazanırsam 1 -2 M kazanacagım 1 oyuncum maliyeti 2-3 M karşılamıyor beni diye çok doğru maliyetsiz kupa için klüper Maliyet harcıyor...

Çevrimdışı Ozan E.

gitmesin hedefin türkiye kupası değil.. şampiyonluk takımı dinlendir lige odaklandır... Aziz yıldırım demiyor türkiye kupası boş kazanırsam 1 -2 M kazanacagım 1 oyuncum maliyeti 2-3 M karşılamıyor beni diye çok doğru maliyetsiz kupa için klüper Maliyet harcıyor...
Bu maclara A2 agirlikli cikilmali hep. Cocuklar tecrube kazanirlar en azindan. Kupanin popularitesi yildan yila azaliyor.

Çevrimdışı f_madida

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı ALI RIZA

Bu maclara A2 agirlikli cikilmali hep. Cocuklar tecrube kazanirlar en azindan. Kupanin popularitesi yildan yila azaliyor.
Keşke öyle olsa sakatlıktan çıkan oyuncu ve yedekler için iyi 11 as banko oyuncu oynatmak hikaye gruptan çıksın veya çıkmasın tecrübe olur... 90 dk nasıl takım düzeni oluyor öğrenirler...

Çevrimdışı Ozan E.

Keşke öyle olsa sakatlıktan çıkan oyuncu ve yedekler için iyi 11 as banko oyuncu oynatmak hikaye gruptan çıksın veya çıkmasın tecrübe olur... 90 dk nasıl takım düzeni oluyor öğrenirler...
Asil odaklanmamiz gereken yer lig ve avrupa olmali. Gencler kendilerini gosterip a takimda surekli yer almaya calisacaklardir. Aynen oyle mac tecrubesi icin ve mac eksigi olan as futbolcular degerlendirilmeli

Çevrimdışı ALI RIZA

Tolgay transfer bu hafta olursa süper olur pazar günkü maça yetişir kadroya girer...

Çevrimdışı TURKahvesi

bu arada dikkatimi çekti Tolgay'ın transfermarkt sitesindeki profilinde kimler kimler talip olmuş gözlerime inanamadım bir anda şaşırdım  :)

Çevrimdışı Deniz

bu arada dikkatimi çekti Tolgay'ın transfermarkt sitesindeki profilinde kimler kimler talip olmuş gözlerime inanamadım bir anda şaşırdım  :)
gelecek var çocukta ama ben transferin gerçekleşeceğini düşünmüyorum.yönetim yine ters köşe yapacaktır..

Çevrimdışı Doğukan E.

gelecek var çocukta ama ben transferin gerçekleşeceğini düşünmüyorum.yönetim yine ters köşe yapacaktır..

Abi inan bence Hamburg un sportif direktörü açıkladı büyük ihtimal anlaşıcaz diye boş bir habe değil yani bu