Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Sinan66 ve 209 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1812645 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı cursedofdragon

cengiz çıktı serdar girdi müthiş bir değişiklik!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

doğru değişiklik, Cengiz sahada ruh gibiydi.

Töre 3 maç sonra hepsinden alır formayı.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

İşte bu Bee

Mac başladığından beri yazıyorum sağda solda

Emre

Ozi       Okay

Olmalı diye , Sonuç = Oğuzhan asist Emre Gol
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

cengiz çıktı serdar girdi müthiş bir değişiklik!
Serdar asist Emre Gollll :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Serdar asist Emre Gollll :D

emrenin başarısı var orda serdar klasik her Türk oyuncusu gibi içeri açtı.

lucescu 2 tane çapa yerine maça

okay           ozzy

akbaba

şeklinde çıksa farklı yenerdik.

Çevrimiçi o2bucak

Hep savundum Mehmet Topal yerine düzgün bir 10 numara diye sadece ismi yanlış tahmin ettim.

Çevrimiçi Sinan66

:claps: :claps:

Biz bitti demeden bitmez

Çevrimdışı EMİR EMRE

formsuz Cengize 75 gol harici yoklari oynayan Hakana 80 dakika sabretmek hatta sahada dökülen Cenki oyunda tutmaya rağmen azimli Serdar ve Emre maçi döndürdü. Oğuzhan 10 da 6.5 oynayarak asisti yapti. Ölüsü yetiyor. Cengiz ve Cenk biraz takimdan üst görüyor sanki kendilerini..

Çevrimdışı EMİR EMRE

Cenk kafa olarak bu maçta değil.
Everton' da toparlayacağını umuyorum yoksa işi zor.

6 da 0 etti bununla birlikte... Golcünün ilaci gol kanseri golsüzlük

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu Zeki Çelik gözümüzün önünde kaçırmışız.ismi de anılmıştı yazık olmuş her zmn ki şef scoutlar saolsun..

Çevrimdışı atalay

Oğuzhan'ın ne kadar özel oyuncu olduğunu TR'deki futbol izleyicisi anlayamaz. Çok uzağa gitmeyin bu sezon ki her maç sonuna özellikle son iki maç sonunda sağda-solda yazılanları okuyun yeter. Oğuzhan-Cenk-Akbaba üçlüsü ise bu golün bir benzerini milli takımda yine atmışlardı. İkisine de maç içinde iki servisi vardı. Hatta Emre ofsayt pozisyonuna erken çıkmasa çok daha önce maçın kahramanı olabilirdi. Yazılımlarında ikili-oyunlar var. İkinci gol çok şahane bir gol.
[ Son Düzenleme: 11 Eylül 2018, 00:57:24 Beşiktaş Arena ]

Çevrimdışı yoruk

Şimdi ne oldu gruplardaki durum ?

Çevrimiçi underworld

Cenk, cengiz berbat
Hakan o bölgede yetersiz
Ozi için sadece 8 de oynar diye khk lazım
Çift çapa oyunu bozuyor

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Oğuzhan Özyakup: 90 dakika (İsveç 2-3 Türkiye)

Pepe: 90 dakika (Portekiz 1-0 İtalya)

Adem Ljajic: 77 dakika (Sırbistan 2-2 Romanya)

Çevrimdışı EMİR EMRE

Şimdi ne oldu gruplardaki durum ?

isveç rusyayi yenerse en avantajli biz oluruz

Çevrimdışı atalay

Alıntı yapılan: atalay
25 Mayıs 2018, 06:11:37 »
+Milli takım demişken mevcut oyuncu havuzunda 20-26 yaş aralığında olduğundan daha fazla veya az gösterilmemesi gereken iyi bir oyuncu topluluğu var. Bir kısmını asset, bir kısmını ise benzer frekansa sahip oyuncular olarak görüyorum. Önemli bir kısmı Avrupa'da majör liglerde ve Yerel ligde düzenli olarak oynuyorlar. Bir nüve veya etkilenecek bir oyun şablonu olmaması handikap. Fakat kazandıran oyunu bir kenara koyuyorum; buradan pozitif ve güzel oyun çıkaramayacak olan teknik direktörü kutlamak gerekir.

Bugün çok kısa bölümde o benzer frekansa sahip oyuncuların sahne aldığını gördük. Bu durum skorun da etkisiyle uzun bir süre ülke izleyicisini heyecanlandırmıştır. Güçlü bir oyun kurgusu halen yok. Önemli problemler de var. Fakat bu frekansın üzerinde durulsa o günde dediğim gibi ortaya güzel oyun çıkarır.   

Çevrimdışı atalay

Oğuzhan-Cenk-Akbaba üçlüsü ise bu golün bir benzerini milli takımda yine atmışlardı

Cenk, sırtı dönük çok iyi bağlantı rolü aldı ama geçen maçtaki arkası dönük topuk pası daha iyiydi.

Çevrimdışı atalay

Milli takımın oyun kurgusu dışında atletizm bir parça da fizik kalite sorunu var. Düzenli olarak pas-iade oyununu oynaması lazım. Sürekli İsveç gibi topu rakibe bırakan ekipler ile oynamayacak. O sebeple en ideal personel ile topu doğru koşturması ve iyi set hücumları kurgulaması gerekiyor. Bu da alan ve zamanı doğru kullanmaktan geçiyor. Küçük bölümlerdeki ön alan baskınlarında ilk reaksiyon ve ikinci topların kazanımı iyiydi ama daha yukarı çekmek lazım. Topu ne kadar geç kazanır ya da ne kadar geri kazanmak sorunda olduğunuz bir oyun oynarsanız gereğinden fazla efor sarf edersiniz. Atletizmi de yükseltecek bir-iki parça var. Oyun kurguları zayıf-özellikle final pozisyonlarını oynama tercihleri sıkıntılı. Ama gelişeceklerdir. Onlar mutlaka sahada olmalı. İlaveten pas-iade oyununu oynamak da zordur ama belli seviyede oynayacak personel var. Bu takımın böyle bir galibiyete ihtiyacı vardı ama galibiyet ölçü değil. O oyun bölümlerinde doğru dersler çıkarılırsa uzun vadede oyuna dair bazı şeyler iyileştirilebilir. Yoksa suni galibiyet olarak kalır.
[ Son Düzenleme: 11 Eylül 2018, 00:45:17 atalay ]

Çevrimiçi mellfred

Oğuzhan'ın ne kadar özel oyuncu olduğunu TR'deki futbol izleyicisi anlayamaz. Çok uzağa gitmeyin bu sezon ki her maç sonuna özellikle son iki maç sonunda sağda-solda yazılanları okuyun yeter. Oğuzhan-Cenk-Akbaba üçlüsü ise bu golün bir benzerini milli takımda yine atmışlardı. İkisine de maç içinde iki servisi vardı. Hatta Emre ofsayt pozisyonuna erken çıkmasa çok daha önce maçın kahramanı olabilirdi. Yazılımlarında ikili-oyunlar var. İkinci gol çok şahane bir gol.
kimi istisnalar dışında Oğuzhan beğenisi benim için zeka eşiğidir.
bu maçta ozzy zaten elde var bir
cenk istasyonunu negredo sağlar gibi llajic akbabadan çok daha kaliteli desek sence de bu sene bu tarz golleri sık izlemez miyiz ?

Çevrimiçi mellfred

Okay’ı kolay kaçırdık. oldum olası beğenmişmişimdir

Çevrimiçi mellfred

Emre akbaba gereksiz bir övgü Seline kaptırılmış.
dün attığı ilk gol al da at diye tabakta ikram edildi 3 metre mesafeden Allah ne verdiyse abandı
ikinci golü ise tamamen baldı lan!
Her genç erkeğin bir defalığına yaşayacağı milli olma durumunu biraz şanslı geçirdi sadece
alalade olduğu bir kaç haftaya ortaya çıkar.
geçen sene Tolga ciğerciyi de ppgba ilan etmişlerdi . Halbuki o da bi kaç şanslı maç çıkarmıştı

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ali Koç Aspora gelişine fena çakmış. Tebrik ediyorum.