Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 177 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1803713 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı cursedofdragon

Her sezon başı aynı muhabbet durmadan dönüp duruyor fenerden bu senede hiçbir şey olmaz. Biz millete bakacağımıza kendimize bakalım yoksa bu seneyi de başak götürecek.

her sezon başı aynı muhabbet durmadan dönüp duruyor mu ?

Sıkıntı yok temiz bir lig mi diyorsun yani biz kendimize baksak ne olacak lige baksana sen ?

Çevrimiçi kahyaoglueren

Premier Lig başladı Fulham-Arsenal maçıyla. Elneny 11'de yine.

Premier Lig başladı Fulham-Arsenal maçıyla. Elneny 11'de yine.

Biz pişirdik onlar yiyor.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Arsenalin pas oyununu izlemek çok keyifli. Defansta baskıdan tık tık çıkmaları.

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19

Temiz bir lig burası bunlar diş minnakların oyunu,oyuna gelmeyin.Biz kendi işimize bakalım..(!)

Çevrimdışı Erman1903

Elneny'nin oynaması bu kadar şaşırtmasın, Xhaka gerçekten vasat bir futbolcu, Torreira ise çok kötü performans verdi ve Arteta gelir gelmez oynatmayacağını söylemişti, sakat zaten adam. Bunlar normalde Arsenal'in kapısından giremeyecek oyuncular  Geçen şöyle iyi böyle iyi dendiği maç açıp baktım ne yaptığına 6 tane mücadeleye giriyor El-Neny sadece 1ini alabiliyor. %17 gibi komedi bir oran. Yamalak yaptığı hamlelerde arkadaşları kademeye falan girip alıyorlar.  Elneny etliye sütlüye girmeyen, kaçak bir futbolcu. Onu hangi takıma koyarsan koy aynı futbolu oynar adam işin kolayını bulmuş. 6'ya düşmez 8'e çıkmaz 7 lik oynar genelde. Bu sezon kurduğumuz defans hattıyla bizim çok işimize yarardı çünkü hepsi balta tipler ama asla büyütülecek bir yanı yok adamın. Geçen sezonki ekiple de formda bir Josef daha iyi olabilirdi. El-Neny'den çok daha iyi olan, adını bile duymadığınız futbolcular var piyasada komedi paralara oynuyorlar. Bizimkiler bulamıyor orası ayrı...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bir tane adam akıllı yorumcu yok. Futboldan anladığını sanan fanatiklerle doldurmuşlar.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Galatasaray'ın ilk 11'i: Fatih, Omar, Luyindama, Marcao, Saracchi, Taylan, Feghouli, Belhanda, Arda, Emre K., Falcao.

gs full gençlerle alt yapı oyuncuları ile maça çıkmış.

Şaka şaka yerli bile 3 tane var.

Arda 33 yaşında.
Taylan 25 yaşında mecburiyetten orta sahaları yok.
Emre 26

hepi topu bu...

Çevrimiçi kahyaoglueren

Liverpool leeds maçı inanilmaz başladı. 30 dakikada 3-2 skor.  :hosgeldin premier lig.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Liverpool leeds maçı inanilmaz başladı. 30 dakikada 3-2 skor.  :hosgeldin premier lig.
Seyretmeyin böyle şeyleri. Sonra gerçek sanıp aynısından istiyorsunuz.

Lenovo A7010a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Yarisina raziyiz  :)

tiyatro dün kaldığı yerden bugün devam ediyor.

Bizde tiyatro var abi neyini beğenmiyorlar anlamıyorum :)

Bir de bizim ülke de sanata önem verilmiyor deniyor her hafta sonu tiyatro izliyoruz ya  :ebebe:

Çevrimdışı haluk.m

2 Tane takım ayakta kalsın diye ligi Bulgar liginden beter hale getirdiler. 
Merak ediyorum bu düşüş nereye kadar devam edecek, bu kafayla giderlerse 100 M ₺  veren yayıncıyı zor bulurlar.

Çevrimdışı bjk4ever

Gsnin gondermeye calistigi babel, belhanda, feghouli, hepsi sahadaydi ve katki sagladilar. Dogrusu da budur zaten.
Bizim elimizde sagbek varken nwakaeme karsisinda necpi izleyecegiz ama.

Çevrimdışı goktasoktay

tiyatro dün kaldığı yerden bugün devam ediyor.
Dk 5 gol olunca, yemek yiyodum, maça bakmadım. Gerçi renklilerin maçlarına çok bakmıyorum, canım sıkılıyor sonra hakem yönetimlerini görünce..
Neyse, neler oldu?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sergen'e özenmiş  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Karagümrük Biglia ile N'Diaye'yi almış.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Karagümrük Biglia ile N'Diaye'yi almış.
Anadolu takımları bu sene ilginç transferler yapıyorlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Bizimle bir ara ismi geçen kaleci Munir'i Hatayspor bedelsiz almış. Çok yüksekti performansı bence iyi kaleci, birkaç defa yedek olarak tavsiye ettiğim Akın Alkan'da orada güzel kapı yapmış oldular. Lige yeni çıkan takım için çok doğru hareket.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bizimle bir ara ismi geçen kaleci Munir'i Hatayspor bedelsiz almış. Çok yüksekti performansı bence iyi kaleci, birkaç defa yedek olarak tavsiye ettiğim Akın Alkan'da orada güzel kapı yapmış oldular. Lige yeni çıkan takım için çok doğru hareket.
Şu ana kadar Anadolu takımları dört büyüklerden iyi ve akıllı transferler yaptılar. Hakem faktörü devreye girmezse çekişmeli maçlar izleriz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Şu ana kadar Anadolu takımları dört büyüklerden iyi ve akıllı transferler yaptılar. Hakem faktörü devreye girmezse çekişmeli maçlar izleriz.

Girmemesinin imkanı yok kıyamet filan koparsa anca belki :)