Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

pinehitman, Serdar3444, BlackEagle16, sting1981 ve 205 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1800418 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi levitate

Aklı varsa Tr'de hiçbir takımı çalıştırmasın.
başak dışında kimse almaz zaten
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı cursedofdragon

Ersun'a hoca bile değil diyorsunuz fakat o adam martta şampiyonluk ilan ettiği bir oyunla şampiyonluk yaşattı o camiaya. Hoca bile olmayan adam bunu yapabilir mi ? Sergen Yalçın bizi veya başka bir takımı böyle bir oyunla şampiyon yapmış mı diye soruyorum ? Güçlü bir oyunla hoca bile olmayan Ersun hiçbir şey başarmamış Sergen Yalçın'a göre nasıl hoca olmuyor?

Ersun feneri çalıştırmış büyük takım sergen hep anadolu takımlarını çalıştırmış ve özellikle düşme potasında olan takımlar gittiği her takım şahlanmış ve büyüklere kök söktürmüş ya berabere kalmış ya yenmiş yenildiği yok.Bir çok oyuncuyu parlatmış.Ersunun tek başarılı olduğu sezon aynı zamanda tek sezon fenerin çok güçlü kadrosu olduğu sezon ve rakiplerinin kötü olduğu bir sezon.Daha sonra gittiği ts'de kovuldu ts şahlandı.Hiç bir başarı gösteremedi uzun zaman sonra yine fenere geldi görüldüğü gibi yine başarılı değil oyuncu kaynaklıydı yani.

Bu yüzden hoca olmuyor işte :)

Çevrimdışı mrred

Ersun feneri çalıştırmış büyük takım sergen hep anadolu takımlarını çalıştırmış ve özellikle düşme potasında olan takımlar gittiği her takım şahlanmış ve büyüklere kök söktürmüş ya berabere kalmış ya yenmiş yenildiği yok.Bir çok oyuncuyu parlatmış.Ersunun tek başarılı olduğu sezon aynı zamanda tek sezon fenerin çok güçlü kadrosu olduğu sezon ve rakiplerinin kötü olduğu bir sezon.Daha sonra gittiği ts'de kovuldu ts şahlandı.Hiç bir başarı gösteremedi uzun zaman sonra yine fenere geldi görüldüğü gibi yine başarılı değil oyuncu kaynaklıydı yani.

Bu yüzden hoca olmuyor işte :)
Yahu Ersunun çalıştırdığı anadolu takımlarına bak istersen. Gençler ile neler yapmış Manisa ile neler yapmış ? Gençler tarihi başarılarını Ersunla kazandı. Manisa da öyle. Denizliyi saymıyor bile.
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

?s=19

öeeeh
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Onyekuru sampiyon yapar demistim. Maalesef yanilmayacak gibiyim. Babel gitti cincon kendine geldi.

Çevrimdışı mrred

Yahu Franco döneminde Real Madrid'e açıktan destek verildi diyorum ona rağmen Barcelona diye bir kulüp Real Madrid ile her zaman rekabet edebilmiş. Daha ne kadar siyasi ya da başka destek olsun ? Herkes başarısızlığının faturasını siyasilere yönetimlere veya hakemlere yıkmak konusunda çok istekli. Bunlar hep "bahane".
The great gig in the sky

bide avcı geliyormuş ne gülerim ha

Aykut gelmedigi sürece sikinti yok. Fener'den bir cacik olmaz.

Yahu Ersunun çalıştırdığı anadolu takımlarına bak istersen. Gençler ile neler yapmış Manisa ile neler yapmış ? Gençler tarihi başarılarını Ersunla kazandı. Manisa da öyle. Denizliyi saymıyor bile.

tamam ersun yanal en iyisi F.T ile beraber sergen en kötüsü başarısı yok şampiyonluğu yok gözümüzde büyütüyoruz bence istediğin şeyleri söyledim.

Daha fazla uzatmak istemiyorum :)

Ersun Yanal Türk futbolunun en büyük balonudur.

Çevrimiçi levitate

Aykut gelmedigi sürece sikinti yok. Fener'den bir cacik olmaz.
+1903

?s=19

öeeeh

hardcore gidiyorlar iç savaş cıakratacaklar fetöcüler.

Ersun Yanal Türk futbolunun en büyük balonudur.

Ersun yanal guardiolaymış sen bilmiyorsun :D

Bak son sözü o söyledi görmediniz mi sıralamayı belirlerdi adam inanmadınız bak :D

Çevrimdışı mrred

tamam ersun yanal en iyisi F.T ile beraber sergen en kötüsü başarısı yok şampiyonluğu yok gözümüzde büyütüyoruz bence istediğin şeyleri söyledim.

Daha fazla uzatmak istemiyorum :)
Hayda benim Sergen Yalçın'a kötü TD dediğim bir mesaj ya da ima gördün mü ? Yahu adamın şampiyonluğu yok diyorum sadece niye bu kadar alınıyorsun ? Bu kulüpten ne oyuncular hocalar geldi geçti bu kadar adamlara isimlere şahıslara kendinizi kaptırmayın. Beşiktaş TD ü olarak efsane olması için hazır bir ortam var. Seneye iyi bir kadro istesin ve yönetim de ona iyi bir kadro kursun böylece herkesin aklında kalmamış olur.
The great gig in the sky

Ersun yanal guardiolaymış sen bilmiyorsun :D

Bak son sözü o söyledi görmediniz mi sıralamayı belirlerdi adam inanmadınız bak :D

O kadar büyük balondur ki Avci yaninda Guardiola kalir.

Fenerbahçe taraftarı kendi otobüsünü taşladı.

Yine döndüler eskiye.

Çevrimiçi Samet Ç

:D

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimiçi levitate

Yine döndüler eskiye.

ya LDŞEŞŞFŞEFİWÇFĞEGLEŞF

kaç yıldır gülüyorum şuna

ARE YOU BIG PLAYER?

Çevrimdışı mylife1903

Yine döndüler eskiye.

Tesis cikisi kaleciyi arabinin icinde dovduler mi islem tamam
Back to the 90s

Çevrimiçi levitate

Tesis cikisi kaleciyi arabinin icinde dovduler mi islem tamam
Back to the 90s
altayın suçu yoktu yav elinden geleni yaptı bugün

Çevrimiçi levitate

ersun istifa etmemiş diyorlar

Çevrimdışı mylife1903

altayın suçu yoktu yav elinden geleni yaptı bugün
Rustunun de yoktu yaw
Tek basina kumede tutmuslugu vardi fbyi
Dovsunler dovsunler birak
Kapiyi acip emniyet kemero takili adama tekmeyle daliyon
Tam delikanli isi
Aha vidyosu var

Çevrimiçi mellfred

Umarım bizim Alex Fergusonumuz olur.
ben atibadan çok umutluyum çok iyi td olacak

Çevrimdışı mrred

ben atibadan çok umutluyum çok iyi td olacak
Atiba çok iyi karakter ben de çok seviyorum fakat biz de herkes Fatih Terim gibi bir karakter ister. Efendi adamı kimse sevmez. Kısaca herkes kendi Fatih Terim'ini istiyor. Başarı için tek model o sanılıyor.
The great gig in the sky

Atiba çok iyi karakter ben de çok seviyorum fakat biz de herkes Fatih Terim gibi bir karakter ister. Efendi adamı kimse sevmez. Kısaca herkes kendi Fatih Terim'ini istiyor. Başarı için tek model o sanılıyor.

:nerd:

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Şu aşamadan sonra Galatasaray' ın şampiyonluğunu herkes görmüştür. Hakemler, eyyamlar falan tamam ama biz bunların önündeydik ligin ilk yarısı bittiğinde. Şimdi bize fark attılar. Yıllardır bunların en iyi özelligi bu zaten. Galibiyet serisi yapabiliyorlar. Biz yapamıyoruz. Yapabildigimiz adam gibi 2 sezon var. Onlarda da sampiyon olduk.