Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 171 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1803294 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı cursedofdragon

Yahu Sergen Yalçın TD olarak bir şeyleri kanıtlasın. İyice abartıyorsunuz bazen. Ersun öyle ya da böyle şampiyon yapmış baskılı coşkulu oyun oynatmış bir hoca. Sergen Yalçın'ın öyle bir cvsi yok. Futbolcu Sergen'e olan sevginizden gerçekleri göremiyorsunuz. Sen bir işyerine bir yönetici veya işçi alırken önce cvsine bakarsın demi ? Sergen Yalçın'ın cvsinde şampiyonluk yok işte onu diyorum. Bana sorarsan Sergen Yalçın'ın efsane TD olması için her şey hazır hiçbir bahaneye sığınmadan bu fırsat eline gelmiş. Sınavını seneye verecek ve hep beraber izleyeceğiz. Bu sene değerlendirme dışı.

kendinle çelişiyorsun.

Kupa kazanmak TD seçiminde bana göre bir kriter değil.
Neyse ki sana kalsaydık Hamza Hamzaoğlu ya da Ertuğrul Sağlam falan da gelirdi bize

[ Son Düzenleme: 23 Şubat 2020, 22:20:59 cursedofdragon ]

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Ç

erol bulut geçer artık fenerin başına herhalde

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mrred

kendinle çelişiyorsun.
Yahu bir şey kanıtlamak sadece kupa kazanmakla mı olur ?
Kafaya oynamak 4 sene şampiyonluk kovalamak , güçlü oyunlar oynatmak da bir kriter olamaz mı ?
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

alanyanın düşmesi hiç iyi olmaz yaw
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mrred

Çok iyi seçim olur
The great gig in the sky

Yahu bir şey kanıtlamak sadece kupa kazanmakla mı olur ?
Kafaya oynamak 4 sene şampiyonluk kovalamak , güçlü oyunlar oynatmak da bir kriter olamaz mı ?

o yukarda ki 2 mesaj sana ait birinde şampiyonluğu yok başarısız diyorsun birinde ben kupaya bakmam diyorsun :)

Bu mesajlara bu karşılığı veriyorsun :)

:locked:

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı mrred

kovmuşlar diyorlar
Bu maçta gerçekten taktiksel açıdan çok kötüydü.
Onyekuru Belhanda pas bağlantısna önlem almayı düşünmemesi inanılır gibi değil.
Gs geçen sene bu pas bağlantısı ile şampiyon oldu. İnanılır gibi değil.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

o yukarda ki 2 mesaj sana ait birinde şampiyonluğu yok başarısız diyorsun birinde ben kupaya bakmam diyorsun :)

Bu mesajlara bu karşılığı veriyorsun :)

:locked:
4 sene üst üste kafayı oynadı mı Sergen Yalçın ?
The great gig in the sky

4 sene üst üste kafayı oynadı mı Sergen Yalçın ?
daha fazla yorum yapamıyorum mesajlar gayet açık.2'si de sana ait ve net.

Teşekkür ederim.

Çevrimdışı Onur Küçük

Kupa kazanmak TD seçiminde bana göre bir kriter değil.
Neyse ki sana kalsaydık Hamza Hamzaoğlu ya da Ertuğrul Sağlam falan da gelirdi bize
Varsayımlar üzerinden değil gerçeklerden gidelim. Bana kalsaydı Sergen'i getirirdim. Ben bu takıma  fetö şüphelisi ve/veya gs sempatizanı olduğu geçmişte belli olan şahısları getirmezdim.

Sana kalsaydı Avcı'yı getirip Fikret Beyle beraber takımı enkaz haline getirmesini izler sonra da bunu savunurdun. Bu dediğim zaten gerçekleşen durumdu ama değil mi ?

Çevrimdışı Alper1903

alanyanın düşmesi hiç iyi olmaz yaw

alanya'nın hem ts hem de başakla maçı var ama gs'yle de maçı var. yani iyi de olabilir kötü de olabilir. karışık.

Çevrimiçi levitate

Bu maçta gerçekten taktiksel açıdan çok kötüydü.
Onyekuru Belhanda pas bağlantısna önlem almayı düşünmemesi inanılır gibi değil.
Gs geçen sene bu pas bağlantısı ile şampiyon oldu. İnanılır gibi değil.
hep öyleydi

2014'te hayvan gibi kadrosu vardı prime caner ve gg vardı elinde

abarttılar hemen iyi oldu

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

alanya'nın hem ts hem de başakla maçı var ama gs'yle de maçı var. yani iyi de olabilir kötü de olabilir. karışık.
sonuç olarak koca lig istemeden gs'ye çalışıyor

Çevrimiçi levitate

bide avcı geliyormuş ne gülerim ha

istemeden olmaz hiç bir şey planlı.

Çevrimdışı Alper1903

yani ts veya başak'a çelme takarlarsa sıkıntı. çünkü bu ikisi sonuna kadar götürme potansiyelli.
çaptan düşmesi artık çok mantıksız olmaz.

Çevrimdışı mrred

daha fazla yorum yapamıyorum mesajlar gayet açık.2'si de sana ait ve net.

Teşekkür ederim.
Ersun'a hoca bile değil diyorsunuz fakat o adam martta şampiyonluk ilan ettiği bir oyunla şampiyonluk yaşattı o camiaya. Hoca bile olmayan adam bunu yapabilir mi ? Sergen Yalçın bizi veya başka bir takımı böyle bir oyunla şampiyon yapmış mı diye soruyorum ? Güçlü bir oyunla hoca bile olmayan Ersun hiçbir şey başarmamış Sergen Yalçın'a göre nasıl hoca olmuyor?
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

bide avcı geliyormuş ne gülerim ha
Aklı varsa Tr'de hiçbir takımı çalıştırmasın.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

hep öyleydi

2014'te hayvan gibi kadrosu vardı prime caner ve gg vardı elinde

abarttılar hemen iyi oldu
Kuyt ve Sow da inanılmazdı.
Demek ki takke düştü kel göründü.
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

Kuyt ve Sow da inanılmazdı.
Demek ki takke düştü kel göründü.
aaayneen

emenike bile gol atıyordu

meireles, topal, alves hepsi deli gibiydi o sene

Çevrimiçi levitate

istemeden olmaz hiç bir şey planlı.

abi gs ersunun kovulmasını ayarlayacak değil ya :D

yani ts veya başak'a çelme takarlarsa sıkıntı. çünkü bu ikisi sonuna kadar götürme potansiyelli.
çaptan düşmesi artık çok mantıksız olmaz.

gs'yi yenerlerdi bence o yüzden kötü oldu

ama dediğinde çok mantıklı şimdi