Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 134 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1841403 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı mrred

Sergen Yalçın futbolculuğunda iyi futbolcuydu TD olarak iyi TD dememiz için ortaya bir şey koymadı. Dolayısıyla iyi hoca diyemiyoruz ama inşallah olur. Karakter olarak da bir terbiyesizlik ya da hadsizliğini görmedim . O yüzden kötü karakter diyemem.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Alper1903

dedim bunu. bak lavuk kadıköy'de paramparça etti fb'yi. bizim nkoudu şebek gibi gülmekten başka bir şey yapmıyor. g*tünü dayıyor rakibe başka bir şey yapmıyor. ulan fernandes misin sen he? top saklamak senin görevin mi? senin işin rakip bek'in arkasına sarkmak. sadece bu gerisi kendiliğinden oluşur.

Çevrimdışı mrred

Şimdi sıkı dur bir gerçeği açıklıyorum F.T hoca filan filan değil :)

Taktik,teknik bilmez tek bildiği şey bağırmak gazlamak.
Via : pirlo

ve F.T ile çalışan diğer oyuncular :)
Adam yönetimi kısmında iyi hoca kim ne derse desin. TD 'lükte adam yönetimi bence en önemli özellik. Düşünsene takımda 22 tane karakter var hepsini yönetip iyi performans almalısın. Bu sandığınız kadar kolay değil.
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

dedim bunu. bak lavuk kadıköy'de paramparça etti fb'yi. bizim nkoudu şebek gibi gülmekten başka bir şey yapmıyor. g*tünü dayıyor rakibe başka bir şey yapmıyor. ulan fernandes misin sen he? top saklamak senin görevin mi? senin işin rakip bek'in arkasına sarkmak. sadece bu gerisi kendiliğinden oluşur.
+1903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Overrated değil sadece iyi hoca kötü karakter. Karakterinin kötülüğü yüzünden insanları rahatsız eden bir yanı var. Mesela Kloppu herkes neden seviyor ya da Pep'i ? Çünkü iyi hoca iyi karakterler. Mesela Mourinhoyu herkes sevmez neden ? Çünkü iyi hoca kötü karakter.
Ya sen Fatih Terim'in geçmişini bilmiyorsun ya da ben yanlış düşünüyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Ya sen Fatih Terim'in geçmişini bilmiyorsun ya da ben yanlış düşünüyorum  :tabe:
Benim için  Avrupanın 5 büyük ligi tarafından tercih edilen her TD iyidir. Sonuç olarak Fio ya da Milan bu adamı tercih etmiş. Fetö onlara bu adamı alın falan mı dedi yoksa ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı cursedofdragon

Adam yönetimi kısmında iyi hoca kim ne derse desin. TD 'lükte adam yönetimi bence en önemli özellik. Düşünsene takımda 22 tane karakter var hepsini yönetip iyi performans almalısın. Bu sandığınız kadar kolay değil.

İyi mi gerçekten ilk yarıda belhanda terimin içinden geçti kadro dısı bırakamadı :) Gerçi belhanda kral adam taraftarın anasına sövdü yine oynuyor böyle bir camia'ya böyle bir hoca yakışır :)

Onu çekme bunu çek bol bol kavga dövüş.Ona küfür buna küfür mekan basma her şey güzel idare ediyor hakemler,mhk,medya böyle imkanı sergene versek 10 sene ambargo koyar :)

Nedersen de fikrim değişmeyecek hoca filan değil,teknik taktik bilmez,Türkyie de hakemleri ayartır avrupada poposuna baka baka geri döner gururuna yediremez oyuncuları boklar suclar o oyuncuları kendisi aldırmamış böyle mi idare ediyoruz 22 kişiyi narcissist,ego,kibir ne ararsan var :)

Çevrimdışı mrred

İyi mi gerçekten ilk yarıda belhanda terimin içinden geçti kadro dısı bırakamadı :) Gerçi belhanda kral adam taraftarın anasına sövdü yine oynuyor böyle bir camia'ya böyle bir hoca yakışır :)

Onu çekme bunu çek bol bol kavga dövüş.Ona küfür buna küfür mekan basma her şey güzel idare ediyor hakemler,mhk,medya böyle imkanı sergene versek 10 sene ambargo koyar :)

Nedersen de fikrim değişmeyecek hoca filan değil,teknik taktik bilmez,Türkyie de hakemleri ayartır avrupada poposuna baka baka geri döner gururuna yediremez oyuncuları boklar suclar o oyuncuları kendisi aldırmamış gibi narchist,ego,kibir ne ararsan var :)
Dedim ya kötü karakter.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Alper1903

Benim için  Avrupanın 5 büyük ligi tarafından tercih edilen her TD iyidir. Sonuç olarak Fio ya da Milan bu adamı tercih etmiş. Fetö onlara bu adamı alın falan mı dedi yoksa ?

çok mümkün. ft'nin topçuluğundan beri sicili çok kabarık. sürekli birileri kurtarıyor karakollardan adliyelerden.
[ Son Düzenleme: 23 Şubat 2020, 21:49:12 Alper1903 ]

ne kadar calıstırmış orda neden başarılı olmamış :)

Neden kovmuşlar bunu ? :)

1 sene fiorentine yarım sezon milan :)

Çevrimdışı mrred

Bakalım taraftar her dediğinde haklı mı yoksa haksız mı göreceğiz. Taraftar Aziz gitsin dedi. Aziz gitti. Ali Koç gelsin dedi. Ali Koç geldi. Aykut gitsin dedi aykut gitti. Ersun gelsin dedi Ersun geldi. Şimdi Ersun gitsin diyor.

Aynı şey bizim de başımıza geldi. Taraftar Fikret Orman hırsız dedi. Orman gitti . Avcıya yere yatsana dedi. Avcı gitti. Sergen gelsin dedi. Sergen gitti.

Sonuç : Loading....
Kanaatim : Taraftar gazıyla sportif karar verilmez.
[ Son Düzenleme: 23 Şubat 2020, 21:54:57 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

çok mümkün. ft'nin topçuluğundan beri sicili çok kabarık. sürekli birileri kurtarıyor karakollardan adliyelerden.
Dedim ya kötü karakter.
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

ali koç birilerini dövmüş hahahahh
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

ali koç birilerini dövmüş hahahahh

yukardan batman gibi atlıyor :D

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

Kendi mi dovmus?
baksana abi nasıl atlıyor herif 50 yaşında bide

Bakalım taraftar her dediğinde haklı mı yoksa haksız mı göreceğiz. Taraftar Aziz gitsin dedi. Aziz gitti. Ali Koç gelsin dedi. Ali Koç geldi. Aykut gitsin dedi aykut gitti. Ersun gelsin dedi Ersun geldi. Şimdi Ersun gitsin diyor.

Aynı şey bizim de başımıza geldi. Taraftar Fikret Orman hırsız dedi. Orman gitti . Avcıya yere yatsana dedi. Avcı gitti. Sergen gelsin dedi.

Sonuç : Loading....

herkes fener değil :)

gs f.t gelsin dedi geldi başarılı oldu.Dursun gitsin dedi dursun gitti yine başarılı oldu.

Bizim de uzun zaman sonra Başımızda gerçekten Beşiktaş'lı var artık iş yönetimde iyi transferler versin sergen hocaya.

Seneye başarı gelir.

Çevrimdışı mylife1903

Aha bu ne ya
Atlayamamis sonra arkasindan atlayanlar falan
Bu fb iyi camiaya komik herifler

Çevrimdışı ProjectOrigin

Ah Rahmi Koç ah, Beşiktaşlı adamın oğlu ailesinin adının itibarını Fener için batırıyor

Çevrimdışı mrred

gs f.t gelsin dedi geldi başarılı oldu.Dursun gitsin dedi dursun gitti yine başarılı oldu.

Bizim de uzun zaman sonra Başımızda gerçekten Beşiktaş'lı var artık iş yönetimde iyi transferler versin sergen hocaya.

Seneye başarı gelir.
Yahu adam 8 kez şampiyonluk yaşatmış zaten istatistik diye bir şey var. Fatih Terim bu kategoride değerlendirilmez. Sen kötü bir gidişte seni 8 kez şampiyon yapmış bir TD gel demez misin zaten ?

Ona bakarsan Gs taraftarı Riekerink gitsin dedi gitti. Tudor gelsin dedi geldi. Sonra Tudora da gitsin dedi. Tudordan sonra daha önce 8 kez şampiyon yapmış adama gel diyecekler kime gel diyecekler başka
The great gig in the sky

Çevrimdışı Alper1903

Seneye başarı gelir.

bu yönetim sadece transferleri doğru yapsın, iyi kadro kursun yeter. bunlar hak koruyacak gibi değiller. bari luceyi sportif direktörlüğe falan getirsinler dinsizin hakkından imansız gelir. sergen'de işine odaklanır yıpranmaz yarışta.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ah Rahmi Koç ah, Beşiktaşlı adamın oğlu ailesinin adının itibarını Fener için batırıyor
Hem paraları hem de itibarını yerle bir ediyor oğlu. Bence duruma el atmalı ve oğluna başkanlığı bıraktırmalı  :tabe: Yeni bir Aziz Yıldırım dönemi görsek fena olmaz  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Yahu adam 8 kez şampiyonluk yaşatmış zaten istatistik diye bir şey var. Fatih Terim bu kategoride değerlendirilmez. Sen kötü bir gidişte seni 8 kez şampiyon yapmış bir TD gel demez misin zaten ?

Ona bakarsan Gs taraftarı Riekerink gitsin dedi gitti. Tudor gelsin dedi geldi. Sonra Tudora da gitsin dedi. Tudordan sonra daha önce 8 kez şampiyon yapmış adama gel diyecekler kime gel diyecekler başka

yüzsüzlük bunu gerektirir giden F.T bir daha gelirsem .... dayım dedi :D Geri geldi gs taraftarı küfürlerle ile kovdu onlar yine geri çağırdı ben böyle bir camia görmedim :D

Çevrimdışı mrred

Taraftara göre sportif karar mı alınır ? Şu olsa anlarım bak; İki tane teknik direktör var biri sıkıcı ama kazanan bir oyun oynatıyor diğeri coşkulu tempolu ama riskli oyun oynatıyor o sırada yönetim bir seçim yapamıyorsa taraftar işe karışsın ama öbür türlü o gitsin bu gitsin o gelsin şu gelsin gibi karaları taraftar falan veremez vermemeli. Herkes haddini bilecek.
The great gig in the sky