Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

pinehitman, Serdar3444, BlackEagle16, sting1981 ve 210 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1800327 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı cursedofdragon

ben de böle düşünüyorum ama umarım göz göz yener

göztepe alırsa mükemmel olur.

Çevrimdışı tangaz

trabzon fener u21 naçında kavga çıkmış fenerli çocuklarda ne con benjamin toşşak varmış helal olsun takdir ettim walla

trabzon akşam çakarsa bişi olmaz ama şayet fener iyi gününde olursa bu olaylar akşamki maça yansır
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi levitate

river boca maçında ne olmuş öyle oyy
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Trabzonspor'la Fenerbahçe arasında oynanan ilk maç olaylı bitti...

Trabzonspor U21 takımıyla Fenerbahçe U21 takımı arasında oynanan maçta yumruklar havada uçuştu!

U21 Ligi'nde Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında 0-0 biten maçın son anlarında çıkan kavgada 6 kırmızı, 9 sarı kart çıktı.

akşam ki maçın ön provası :D  :evillol:

Çevrimdışı mylife1903

Trabzonspor'la Fenerbahçe arasında oynanan ilk maç olaylı bitti...

Trabzonspor U21 takımıyla Fenerbahçe U21 takımı arasında oynanan maçta yumruklar havada uçuştu!

U21 Ligi'nde Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında 0-0 biten maçın son anlarında çıkan kavgada 6 kırmızı, 9 sarı kart çıktı.

akşam ki maçın ön provası :D  :evillol:

Fb gerginlikten beslenir
Bu konuda iyi adamlar
Volkan falan olaydi kesin kazanirlardi mac yarim kalirdi ustelik
Zaten umut meeleyen dudugu de acayip bi numune, igrenc bir sufati var
Iyi olay cikar insallah
Fbden 13de 13 bekliyorum
Bu hizla kule duserlerse 100tane fakir doyuracam
1. 2. 3. Yemek ustune kompot dagitacam
5 sene sampiyon olmasak da olur fb kume dussun 300 sene aile gelenegi dalga gectiririm mezar tasima yazdiririm

Çevrimdışı Orhan_

Umut hattrick kaçırdı.. İyi pozisyondu..

rodellaga penaltı kaçırdı.

Çevrimdışı mylife1903

Sahteqar janum evladum olaydi 1-0di

Çevrimdışı tangaz

bu ali koçda fenerin tepeden tırnağa sponsoru oldu şortada aygaz yapmış

ahh rahmi ahhh :akuma:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

Ula hamsiler gunumu mahvetmeyin
Besiktas disinda bi sizi severim kufur ettirmeyin bana

Penaltiyi atamadi valla zor tutuyom kendimi
Simdi kaleci de yumurtlar bir tane
Sinra kirmizi montlu sith lordu arkadas ucarak sahaya atlar falan

Sonra oturur hesp yapariz buraqla onur olaydi diye

Çevrimdışı tangaz

bu sosa da bi korner atmayı öğrenemedi ama hep bu atıyor

Çevrimdışı Karabay

Yalnız bu maçı statta izleyen bir ts'li olsam ve hasbelkader yenilsek valla maç sonu sahaya girerim.

Yalnız bu maçı statta izleyen bir ts'li olsam ve hasbelkader yenilsek valla maç sonu sahaya girerim.

1 gol yerlerse dalarlar zaten sahaya :D

ts nin kaderi bu iyi oynuyor gol atamıyor sonra olmucak bi gol yiyor yeniliyor :D

aziz ts için özel büyü yaptırdı galiba :D

bu sosa da bi korner atmayı öğrenemedi ama hep bu atıyor

sosa bitmiş.

Çevrimdışı mylife1903

Kirmizi montlu sith lordu lazisyus bekliyor abi eksiyonu

Çevrimdışı Ömer Kaan

Çevrimdışı tangaz

sahaya nie giriyon sonra git karakolda sosayı severim düğün dawetiyemi verecektim die uğraş dur :D

Çevrimiçi ferdi1903

5 dakika icinde ts ne pozisyonlar harcadi arkadas  :ebebe: :s20:

neler kacırıyor ts :D

aramaz inşalalh :D

Çevrimdışı tangaz

ts dünyaları kaçırıyor birazdan yerler bu kafayla kaçırmaya dewam ederlerse

Çevrimiçi ferdi1903

inanilir gibi deil halen kaciriyorlar  :lol:

5 dk içinde 10 tane net gol kactı :D

Çevrimiçi levitate

bunlar hep aşırı doz hamsiden
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!