Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 72 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2775438 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Devam...

Beşiktaş yönetimi, idari ve mali açıdan oy çokluğuyla ibra edildi.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaş Genel Kurulunda Fikret Orman'ın konuşmasının ardından BJK TV maç tekrarı yayınına başladı. Rakibi Hürser Tekinoktay'ın konuşması BJK TV'den verilmedi.

Devam...

Beşiktaşın ruhuna el fatiha.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Daha yeni sayılabilecek bir zamanda askerliğimi yapmış ve bu tip durumlarla karşılaşmış biri olarak sizin hakkınızda tutanak tutan kişinin sizle uğraşıp uğraşmamak istemesine göre değişir. Eğer isterse son gün de tutanak yeseniz, askerliğiniz bitse bile sivil mahkeme karşısına çıkabilirsiniz. Bu duruma düşmüş çok asker gördüm Kıbrıs da askerlik yapmış olmama rağmen.
Vallaha 3 u de nöbette uyumaktan :D
[ Son Düzenleme: 11 Mayıs 2019, 14:39:53 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Beşiktaş'ın borcunun 2 milyar 423 milyon 706 bin TL olduğunu açıkladı.

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'ın borcunun 2 milyar 423 milyon 706 bin TL olduğunu açıkladı.
Başkan ve yönetim kurulunun kendi şirketlerinin durumlarını da paylaşalar keşke. 6-7 sene öncesi ve sonrası yıllık ciro ve net kar.

Ah ah ne günlere kaldık.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Beşiktaş Genel Kurulunda Fikret Orman'ın konuşmasının ardından BJK TV maç tekrarı yayınına başladı. Rakibi Hürser Tekinoktay'ın konuşması BJK TV'den verilmedi.

Ülkemizin özeti resmen

Bu bana Trt ve A haberi yanı havuz medyasını hatırlattı

Ulan Ülkenin her yeri Anti demokratik ama sorsan Demokrasiyi en iyi uygulayan ülkeyiz :lol: :lol:

Çevrimiçi levitate

Devam...

püü

koca beşiktaş kimlere düştü
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

başkan biz ve bizim gibi onu eleştirenlere "öyle bir delikanlı yok, anca karı gibi arkadan konuşurlar" demiş ?
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

başkan biz ve bizim gibi onu eleştirenlere "öyle bir delikanlı yok, anca karı gibi arkadan konuşurlar" demiş ?
Besiktaslilara gelince Aslan gibi kükrüyor

Tff , Mhk , Fatih terim ve Mustafa Cengize gelince de süt dökmüş Kedi

Besiktaslilara kârı de , atar gider yap ama kendi hocanı yalancı çıkarıp Fatih terimi öv , Mustafa cengizden özür dile , Mhk başkanına abi de , hakemlere pırlanta de

Ne günlere , kimlere kaldı koskoca Beşiktaş :by2: :by2: :by2:

Yazıklar olsun diyorum başka da bisey demiyorum

"takip etmeyen" göremeiyor kapalı.
Hürser Tekinoktay Gerçek Beşiktaşlıları selamlıyorum dedi ardından divan başkanı Sayın hürser tekinoktay burada ki herkes gerçek Beşiktaşlı dedi

Hürser Tekinoktay önce güldü sonra da Metal iş sendikası üyesi Fb li , Gs li , Bursalılar sizi dışarı davet ediyorum, dışarı çıkın dışarı diye seslendi ardından ortalık karıştı , Beşiktaşlı kongre üyeleri Beşiktaşlı olmayan kongre üyelerini yaka paça dışarı attı

Kral hareket

Ayrıca takip et sende sayfaları yahu
[ Son Düzenleme: 11 Mayıs 2019, 15:27:14 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı mylife1903

Ayni rol modeli gibi yapiyor
Hakli tabi
Mal bu

Çevrimdışı mylife1903

Hehe bakalim bunlari yuzyuze gelince bana soyleyebilecek mi
Ibizada yunan adasinda gorusuruz bu sene
Yanina bize ezik ve renkli hayrani diyeni de alsin bah dadindan yenmez
Sanki yuzune soyleyemecez, sen kimsin ya
Ula bin tane oyim olaa bininide fikret ormana verirdim diyorum adam konustukca zorluyor zorluyor
La her elestiren muhalif mi, yanlis mi diyoz
Alkislayalim mi her yaptiginiz sacmaligi

Ozel ucak konusunda da alinmis galiba senelerdir laf sokuyom
Yahu besiktas yonetimine girmeden ozel ucak gormusler mi kac sefer gormusler onu anlatsinlar bana
Anasindan ozel ucarak cikmislar sanki

Çevrimdışı mylife1903

Hürser Tekinoktay Gerçek Beşiktaşlıları selamlıyorum dedi ardından divan başkanı Sayın hürser tekinoktay burada ki herkes gerçek Beşiktaşlı dedi

Hürser Tekinoktay önce güldü sonra da Metal iş sendikası üyesi Fb li , Gs li , Bursalılar sizi dışarı davet ediyorum, dışarı çıkın dışarı diye seslendi ardından ortalık karıştı , Beşiktaşlı kongre üyeleri Beşiktaşlı olmayan kongre üyelerini yaka paça dışarı attı

Kral hareket

Ayrıca takip et sende sayfaları yahu
Divan baskani ne sifatla oturmus orda onu da konusmak lazim
Mahkemede dusmedi mi baskanligi
Senin baskanligin tartismali ona buna laf sokarken kendi sallantidaki durumunu dusun once

Çevrimdışı tangaz

ülkeyi uzun nasıl yönetiyorsa f.ormanda bizi öyle yönetiyor f.ormanda baya uzun hatta uzundan da uzun sanırım biz yıllarca yere yakın olandan korkacaksın lafıyla büyüdük yoksa kandırıldık mı

bu arada başkan açıklamış borç 100 milyon dolar büyümüş

stadı düş borç oldugu gibi duruyor

gelirler 2ye 3e katladı ama borç hiç düşmemiş 7 senede de sadece 2 kupa alınmış
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı kyiv

Sus fikret orman sus senin adına galatasaray ve lobisi konusuyor

Çevrimdışı mylife1903

Sus fikret orman sus senin adına galatasaray ve lobisi konusuyor
Bu hafta konusur
Gs lobisi yok guc yok falan ahaha ya arkadas romantizmi bi birakin
Turk futbolunu biz mi kurtaracaz

Çevrimdışı yaço58

şampiyonun belli olduğu bir lig bu iş artık fikret ormanlık falanda değil kitlesel bir tepki şart devlet madem birşey yapmıyor taraftarlar dekoderleri iptal etmeli geçen hafta bu hafta olmayan 2 penaltı bir takıma nasıl çalınır bir oyuncunun ayağının kırılması üzerinden nasıl fırsatçılık yapıp bir takım eksiklik bırakılır başkanın yerinde olsam kalan 3 maça alt yapı takımını çıkartırım bu ligde boşa herşey ne konuşulurki gerçekten bizde messi ronaldo olsa geçen hafta yenilirdik bu hafta işte aynsı adamlar top oynamıyor 2 olmayan penaltı vara rağmen 1 haksız kırmızı bu saatten sonra konuşşak ne fayda sadece fikret ormanla olmaz diğer kulüplerin başkanlarıda buna tepki vermeli ümit öztürk ts maçında nasıl penaltıya bakıp çalmadıysa bugun adamlar oyuna girmeyen topta yapılan harekete penaltı çaldı adam ceza sahasında topa vurdu adamllar o kadar iyi oyuncuki kendini yere attı gene penaltı valla yazık günah beine de fedarasyonada kitlesel tepki şart

Çevrimdışı kyiv

2 haftada ligin (Küfür Yasak)₁₄. Bizimkilerde izlediler. Hickimse konusmadi adamlar gostere gostere goturdele yaziklar olsun simdi adamlarin kasasina nereden baksan 50 daha girecek. Nerdesin ey kulupler birligi baskani?

Çevrimdışı mylife1903

2 haftada ligin (Küfür Yasak)₁₄. Bizimkilerde izlediler. Hickimse konusmadi adamlar gostere gostere goturdele yaziklar olsun simdi adamlarin kasasina nereden baksan 50 daha girecek. Nerdesin ey kulupler birligi baskani?
Maca gidemiyor baskan daha