Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 91 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2776813 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı emre_1978

Beraberlik de fena olmaz düşüncesini silin kafanızdan yahu
Koyup altımıza alalım şunları

Çevrimdışı mylife1903

gs maçıyla ilgili 3-0 5-0 yazan renklidir. Ne zaman öyle yazılsa sonuç hüsran.. Yazmıyoruz arkadaşlar skor ters tepiyo  :D
Fitrecidir o
En son ilkyari deleriz ikinci yari deseriz delik desik ederiz dedigimizde cenk koray rahmetli hayattaydi ilkyari delmistik de ikinci yari desmislerdi valeranga maciydi

Çevrimdışı cursedofdragon

Galatasaray kazanırsa;

1) Galatasaray 63
2) Başakşehir 63
3) Beşiktaş 59

Berabere biterse;

1) Başakşehir 63
2) Galatasaray 61
3) Beşiktaş 60

Beşiktaş kazanırsa;

1) Başakşehir 63
2) Beşiktaş 62
3) Galatasaray 60

Çevrimiçi Savaş

Gel de Erzurum ve Fener maçlarına yanma..

Aramayız inşallah bunları..

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Beraberlik de fena olmaz düşüncesini silin kafanızdan yahu
Koyup altımıza alalım şunları

Abi beraberlik fena değil demiyorum. Diyelim ki 2-0 geridesin.. 2-2 yaptın üzülmene gerek yok. Başakşehir kopmadığı için şans devam ediyor. Yoksa kim kazanmak varken beraberlik ister. Havlu atmıyoruz beraberlikte.

Çevrimdışı ProjectOrigin

Beraberlik yok, vurup geçecez  :bandit:

Çevrimdışı tangaz

şuan arıyoruz walla
yarınki maçta yenilgi kredimiz bile oluyordu işte bu nedenle dewre arası bir santrafor daha alalım demiştim şayet çift santrafor alaydık 13de 13 yapmıştık
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı kyiv

Beyler kötü haber.  :bandit:

Galatasaray Başakşehiri yenemeyecek. Şimdiden o maçı çantada keklik görüyorlar ki buna bizlerde dahiliz. Ancak Başakşehir bu kadar da kötü bir takım değil. Bu kadar kötü sonucu arka arkaya almazlar.Galatasaray-Başakşehir maçı 1-1 veya 2-2 berabere bitecek. Demedi demeyin!

Çevrimdışı Orhan_

Yanmak ve aramak diye bir şey yok.. Koyup geçiyoruz (:

Çevrimdışı tangaz

santraforun önemi konusu resmen kafaya vura vura  öğretiliyor şuan

buraklı bjk vs buraksız bjk
adebayorlu/bajiçli başak vs robinholu başak
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı autopsy

Çevrimdışı emre_1978

Çevrimdışı cursedofdragon

Beyler kötü haber.  :bandit:

Galatasaray Başakşehiri yenemeyecek. Şimdiden o maçı çantada keklik görüyorlar ki buna bizlerde dahiliz. Ancak Başakşehir bu kadar da kötü bir takım değil. Bu kadar kötü sonucu arka arkaya almazlar.Galatasaray-Başakşehir maçı 1-1 veya 2-2 berabere bitecek. Demedi demeyin!

o maçta bizim liderlik maçımız olursa gs satar maçı onlar bizim gibi olamazlar biz şampiyon olmayalım diye başağa satarlar.

Çevrimdışı mylife1903

Bir cisim yaklaşıyor...

Dusman seyine aman aman bize yaklasmasin

Çevrimdışı mylife1903

o maçta bizim liderlik maçımız olursa gs satar maçı onlar bizim gibi olamazlar biz şampiyon olmayalım diye başağa satarlar.
Bassagin Alacak parasi yok artik
Bitti o isler
Belediye gitti odenekler bitti
Cengizin parasi da bitti

Çevrimdışı emre_1978

Çok büyük ihtimalle bizim Trabzon maçıyla aynı gün aynı saatte oynanır.
Bizden puan kaybı beklentisiyle eşek gibi asılacaklar o maça.

Çevrimdışı mylife1903

Su sifasli dandunga midir nedir o da iyi oyuncu
Gsye saplar insallah son hafta

Çevrimiçi levitate

a) Aynı puana sahip takım sayısı iki ise;

I. Önce bu iki takımın kendi aralarında oynadıkları müsabakalardaki puan üstünlüğüne bakılır,

II. Kendi aralarındaki müsabakalarda puan eşitliği varsa bu müsabakalardaki gol averajına bakılır. (Bu müsabakalarda atılan gollerde eşitlik varsa, deplasmanda fazla gol atan takım üstün sayılmaz.)

III. Kendi aralarındaki müsabakalarda puan ve gol eşitliği devam ediyorsa, genel puantajdaki gol averajına bakılır.

IV. Takımların gol averajları da eşit ise daha fazla gol atmış olan takım üstün sayılır.

V. Yukarıdaki bu şartlara rağmen eşitlik devam ediyorsa hükmen yenilgisi olmayan takım üstün sayılır.

VI. Bütün bu şartlara rağmen eşitliğin devam etmesi halinde belirtilen esaslara göre ilgili takımlar arasında yapılacak tek maçlı eleme usulü uygulanacak bir müsabaka neticesinde kazanan takım üstün sayılarak nihai sonuç alınır.
son mevzuya kadar düşülseydi ülkede milyonlar kalpten giderdi yemin ederim
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

bu arada genel averajlarımızda eşit başakla :ı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kyiv

Şampiyonlar ligi var.O kadar kolay değil o satış olayı.Ha şampiyonlar liginin ön elemesini oynamak istemiyorlarsa o zaman başka :eyes

Çevrimdışı mylife1903

santraforun önemi konusu resmen kafaya vura vura  öğretiliyor şuan

buraklı bjk vs buraksız bjk
adebayorlu/bajiçli başak vs robinholu başak
Anlatamadik
Avciyi ovenler ile santraforla alakasi yok sistemle alakasi var diyenleri kontrol etmek lazim ayni kisilerdir
Sistemle taktikle falan gol atilmaz gol santraforla atilir
Sistemle atilsa yuve falan neden milyonlarca para harcasin gerzek mi?

Bilim sokmaya basladilsr kitaba uydurmaya calisiyorlsr futbolu
Futbol yetenek isidir yeteneginle fark koyarsin ha o farki koyabilmek icin de istekli guclu hirsli olman lazim

Gazla taktikla falan bi yere kadar, yorulan futbolcu taktigi unutur ama yetenekli oyuncu kazmalasmas mac sonunda

Çevrimdışı 'TaNeR'

(a)
gs'yi yenersek 1 beraberlik hakkımız var

bu durumda:
gs = iptal
bc = puanlarımız eşit (gol averajı belirler)

(b)
gs ile berabere kalırsak 3te 3 yapmalıyız (69 puan)

bu durumda:
gs = en az 1 maç berabere kalmalı ya da kaybetmeli = iptal
bc = en az 1 maç berabere kalmalı ya da kaybetmeli = puanlarımız eşit (gol averajı belirler)

(c)
BJK 4x4 koyup geçiyor, kafa rahat hesap mesap yok  :super:

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Orhan_

(c)
BJK 4x4 koyup geçiyor, kafa rahat hesap mesap yok  :super:

Bu kadar :D

Çevrimdışı kyiv

Haftalar öncesinden söylemiştim. Şampiyonluğun belirleyicisi Sivas olacak. Şu ana kadar Sivasla ilgili kazanmamız ve Bşakşehirin puan kaybetmesi tam istediğimiz gibi oldu. Geriye kalan son maçta Galatasaraya 3 puan vermemsi. Bunun için geriye kalan maçlarda sırasıyla Göztepe(d), Ankaragücü(d) ve Galatasaray ile oynayacaklar. Puanları 37.Göztepe ve Ankaragücü maçlarında puan alamazlarsa kümede kalma puanı 38leri bulduğunda mutlaka puan almak zorunda kalacaklar. O yüzden Göztepenin ve Bursanın önlerindeki 2 maçı alması lazım.Bu durumda 36 puana ulaşacaklar.Ve son hafta öncesi kimsenin kıçı rahatta olmayacak.

Çevrimdışı tangaz

Valla ister avcı olsun ister bize karşı oynattığı nane olsun, Şenol Güneş çözemedi, görmedi, görmek istemedi, ne denirse densin, o da büyük takıma oturmayan bir şey. 10 kere aynı şekilde yenilmek de bizim gibi büyük bir takıma olmaz. Bir şey kaybettirmediğini düşünemeyiz.

Ha Şenol Güneş ile Avcı arasında bir tercih yap deseler ikisini de seçmem :D.

olay tamamen tercihlerle alakalı idi Şenol Güneş ortada atiba tolgay ozzi üçlüsünden ikisini oynatıyordu başakda bu ikiliye baskı yapıp oyunu kilitleyip kontradan iş görüyordu gibi hoca bundan neden wazgeçmiyordu? ozzi tolgay ikilisi yüzenden illa bunları oynatayım da kadromda değer kaybetmesinler filan kafasındaydı.

bu sene naptı maç içerisinde dorukhan ve atibanın yanına medelide çekince ikinci devre sapladık bunlara