Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 181 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2729162 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı Librarius

Fikret Orman ve adamları kulübün kapısına kilidi vurmaya kararlı.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi Akil Emre

Fikret Orman ve adamları kulübün kapısına kilidi vurmaya kararlı.
Arkadaş bu nedir anlamadım yönetim boşlamış ortada para yok, sessiz sedasız kimseye toz kondurmuyolar , yok yusuf abi yok sabri abi, yok fatih terim. Muhalefet desen yalçın karadeniz ve adamları , bizim çekecek çok sıkıntımız var bunlar iyi günlerimiz. Trabzon olma yolunda ilerliyoruz hem taraftar hemde yönetim bazında.

Çevrimdışı cursedofdragon

Töre niye şikayet etmemiş, çok mu seviyormuş Beşiktaş'ı?

Neyse sıkın dişinizi 3 ay daha.

Bakalım Abdurrahim'le mi öpüşecek, Ali Koc'la mı...

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

verse mi suç vermese mi ?

Karius oynuyor 4 aydır ödenmiyormuş işte kariusunda.

Töre oynamadığı için 9 aydır ödenmiyordur normal.

Çevrimdışı cursedofdragon

Hepsi Şenol Güneş'in laz inadından ve Quaresma'nın ezbere ortalarından kaynaklanıyor!

tabi her şey hocanın suçu!

basketbolda da elendik bu akşam o da şenol güneşin suçu.

Bütün branşlarda dökülüyoruz hepsinde şenol hocanın suçu!

Çevrimdışı 38life

Beğen-beğenme, Sev-Sevme bugün vicdanlı olan herkes, adalete inancı olan herkes Fikret Ormanın yanında değil Gökhan Töre'nin yanında durmak zorundadır. Aksi taktirde adaletten, vicdandan söz edemez.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Ali Gültiken aday olmaya hazırlanıyor diye bir dedikodu dönüyor. Yöneticilik vasfı var mıdır? nedir, ne değildir bilmiyorum ama artık futbolu bilen birileri yönetmeli Beşiktaşı. Sırf bu sebepten ötürü desteklerim. Ama doğru haber olduğunu sanmıyorum. Umarım doğrudur.

Çevrimdışı tangaz

Ali Gültiken aday olmaya hazırlanıyor diye bir dedikodu dönüyor. Yöneticilik vasfı var mıdır? nedir, ne değildir bilmiyorum ama artık futbolu bilen birileri yönetmeli Beşiktaşı. Sırf bu sebepten ötürü desteklerim. Ama doğru haber olduğunu sanmıyorum. Umarım doğrudur.

inşallah doğrudur gelsin yarın başlasın bi iş adamı çıkıp ali koç gibi finanse etmeyecekse mümkünse bi daa girmesin yönetime ben h.tekinoktayı bile f.ormanın önünde tutuyorum en azından sporun içinden biri.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı 38life

Fikret Orman yönetimi artık kredisini tüketti. Burası dingonun ahırı değil!

Önce Beşiktaş!
[ Son Düzenleme: 12 Mart 2019, 23:43:41 38life ]

Çevrimdışı 38life

Kasım 2013

FİKRET ORMAN: "Beşiktaş'ın para & borç konuları kamuoyunda konuşulan şeyler olmaktan çıkacak. Şu anda da öyledir zaten."

Çevrimdışı tangaz

konya maçında tribündeki taraftarlara guti mesajları mı ne gelmiş kim organize etmiş bu işi?

yatacak yerleri yok bazılarının

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

Beğen-beğenme, Sev-Sevme bugün vicdanlı olan herkes, adalete inancı olan herkes Fikret Ormanın yanında değil Gökhan Töre'nin yanında durmak zorundadır. Aksi taktirde adaletten, vicdandan söz edemez.

Neden?

Gökhan Töre barda silahla vurulur,
Gökhan Töre milli takım kampında başka futbolcunun ağzına silah dayanan olaya karışır,
Gökhan Töre Biliç dönemine alacak meselesinden ötürü ligin son 5 maçında takımı sabote eder,
Gökhan Töre West Ham'a gitmek için kulübü zor durumda bırakacak hareketler yapar, şampiyonluk maçında bile isteksiz oynar, 10 milyon euro'ya satabilecekken 3 milyona zor kiralarız
Gökhan Töre 3 senede toplam 650 dakika forma giyer.

Gelmiş burada adalet vicdan muhabbeti yapıyorsunuz.

Bu kulüp kolay kolay kimseyi sebepsiz yere kadrodışı bırakmaz, Gökhan Töre yukarıda yazdığım şeyleri yaptığında bile kadro dışı bırakılmadı.

Sebebi vardır ve emin olun Gökhan haksızdır. Herif 1 aydır her hafta başı Twitter'da PR çalışması yapıyor, siz de bunu kanıyorsunuz.
[ Son Düzenleme: 13 Mart 2019, 00:15:48 tuncaboylu ]

Çevrimdışı atalay

"Take the ball, pass the ball" güzel belgesel olmuş. İzlemelisiniz.

Bundan sonra "All or Nothing: Manchester City" belgeselini izliyordum. Az önce Sterling'in Schalke'ye attığı gol geçen sezon Pep-Arteta diyaloğunu hatırlattı. Sterling bu kez Arteta'yı dinlemiş. 4. ya da 5. bölüm olmalı.

Çevrimdışı Librarius

Fikret Orman: yanan eve girdik.

7 yil sonra: ev daha büyük bir coşkuyla yanıyor. 

Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı mylife1903

Fikret Orman: yanan eve girdik.

7 yil sonra: ev daha büyük bir coşkuyla yanıyor.
Caponyaya gitmis baskan
Caponlar cimri degildir de tutumludur para falan kopartmak zor onlardan
Boyle parasi bol araplara yonelse daha iyi uyum sorunu da olmAz

Çevrimdışı mylife1903

gökhan törede 9 aydır alacaklarını alamıyormuş.

Adama neden kadro dışı bırakıldığı da açıklanmamış.

Nasıl klüp yönetilmez onu görüyoruz.

Yersek pepe "100 bin €" için sıkıntı çıkardı gitti!
Yapmistir bisiler unutmustur sonrA
Toreyi neden kadro disina attilar diye yonetime tek laf edilmez
Sadece tore icin uzulmek lazim, cok beklentim vardi kendisinden
Bir daha goruyoruz alamanlarin isbilmesini

Bu herifler acayip
Burda cok tartismasini yaptik, gurbetcilerden bisi olmaz diye
Adam iyisini bize birakmiyor

Çevrimdışı mylife1903

konya maçında tribündeki taraftarlara guti mesajları mı ne gelmiş kim organize etmiş bu işi?

yatacak yerleri yok bazılarının
Ne masaji gelmis abi
Biri ekran koruntusu koysun bahalim ne yaziyor
Yazim hatasindan anlariz kimin yazdigini

Çevrimdışı mylife1903

Gs baskani cikip konusmus
Konya bile aciklama yapmis
Divan kurulu dusmus yahu divan kurulu

Baskan caponyada

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Caponyaya gitmis baskan
Caponlar cimri degildir de tutumludur para falan kopartmak zor onlardan
Boyle parasi bol araplara yonelse daha iyi uyum sorunu da olmAz

Arap sponsor bizde olmuyo ya. Araplar bizim statta başkanla yemek yiyip hesabı kilitleyip gs'den futbolcu alıyolar. Daha başka bi faydalarını görmedim. Bi de Azeri işadamı Mansimov var. Palmali Socar vs adamda para bol firma bol sponsorluğa gelince tık yok. Başka takımı desteklese adamlar ihya olmuştu bizde loca almak ve özel uçağına bi tur bindirmek dışında bi faydasını görmüş değilim. Japon sponsorlar da para vermez gibi. Birini bulsak Kagawa'yı alsa bize yeterli.

Çevrimdışı yoruk

Sosyal medya çıktı çıkalı taraftar profili bile değişti.Hemen şucu bucu diyorlar adama.Dedik yönetime bakın siz sadece takıma hocaya fatura kesmek kolay diye.Hemen Şenolcu olduk tabi sonra.
Ayrıca hocanın falan boşverdiğini sanmıyorum ben bu aralar.Boşvermiş salmış takım Konya maçında öyle oynamaz.Boşvermiş birileri varsa yönetimdir başkandır.2 aydır bu açık açık ortada.
Yaptırmazlar.
Doğru diyorsun spordan gelen yapmalı ,ama Ali çok hafif kalır bu düzene.Rüştü zamanında demişti geçen Sergen dedi aynı şeyi.Spordan gelen yapmalı diye.

Yönetimde olursa Ali daha iyi olur

Çevrimdışı kyiv

Ali Gültiken çok da yakışır o makama. Geçmişi, bilgisi, kültürü her türlü yakışır. Çok düzgün olduğu için sisteme alışması zaman alır ama ne olursa olsun işlerin nasıl döndüğünü bilen birisi futbol aleminden gelen birisi. Kaldı ki Fikret Ormanı da ilk geldiğinde kimse Ali Gültikenden fazla tanımıyordu. Dedikodu olarak bile çıkması güzeldir. Yüreklendirilip destek görürse belki ciddi ciddi düşünür. Twitterı falan var mı acaba?

Çevrimdışı mylife1903

Sosyal medya çıktı çıkalı taraftar profili bile değişti.Hemen şucu bucu diyorlar adama.Dedik yönetime bakın siz sadece takıma hocaya fatura kesmek kolay diye.Hemen Şenolcu olduk tabi sonra.
Ayrıca hocanın falan boşverdiğini sanmıyorum ben bu aralar.Boşvermiş salmış takım Konya maçında öyle oynamaz.Boşvermiş birileri varsa yönetimdir başkandır.2 aydır bu açık açık ortada.Yaptırmazlar.
Doğru diyorsun spordan gelen yapmalı ,ama Ali çok hafif kalır bu düzene.Rüştü zamanında demişti geçen Sergen dedi aynı şeyi.Spordan gelen yapmalı diye.

Yönetimde olursa Ali daha iyi olur
Alinin besiktasli olduguna bile inanmiyorum ben.
Yonetime girecek olan da sifo mehmet olmalidir.
Divan kurulu uyesiydi sifo

Ha divan kurulu dedim aklima geldi mahkemelik olmusuz gene

Çevrimdışı mylife1903

Ali Gültiken çok da yakışır o makama. Geçmişi, bilgisi, kültürü her türlü yakışır. Çok düzgün olduğu için sisteme alışması zaman alır ama ne olursa olsun işlerin nasıl döndüğünü bilen birisi futbol aleminden gelen birisi. Kaldı ki Fikret Ormanı da ilk geldiğinde kimse Ali Gültikenden fazla tanımıyordu. Dedikodu olarak bile çıkması güzeldir. Yüreklendirilip destek görürse belki ciddi ciddi düşünür. Twitterı falan var mı acaba?
Feyyaz daha uygun be abi
Cok kibardir feyyaz

Hakemlerimiz lutfen hata yapmayiniz falan der

Çevrimiçi emre_1978

Hocanın boş verdiğine ben de inanmıyorum. Geçen seneden beri aklı milli takımda gibi görüşler de anlamsız geliyor bana.
Ümraniye’de o kadar vakit geçirip ne yapıyor, hayallere mi dalıyor. Ya da Sinan gibi fashion tv mi seyrediyor.
Problemi sabit fikirli olması ve tek doğru benim doğrum kafasında olması bence. Bu da yeni edindiği bir huy değil zaten.
Suçlu benim diye defalarca söyledi ama inanarak söylediğini düşünmüyorum ben, hem yönetime hem de bazı futbolculara ciddi öfke duyduğunu düşünüyorum.

Gördüğü tepkilerden sonra maç sonundaki  hareketlerinden benim anladığım buraya kadar deyip tüm tribünlere veda etti.
Bu sahneden dolayı başkan soyunma odasına indi ve böyle bir açıklama yapmasını engelledi.
@tangaz bunu bilgi olarak yazdı, benimki bilgi değil ama stattan gördüğüm bu – veda etti herkese.

Milli takıma “atanması” sırasında ver papazı al papazı tarzında bir diyalog olmuş olabilir.
Önümüzdeki sene Avcı bizdedir belki, o yüzden kalan maçlar için başka birisine para vermek istemiyordur belki başkan.
Ya da sadece 9 maç için gelecek çapta bir teknik direktör istemiyordur belki. Gerçi “Beşiktaş için kariyerini tehlikeyi atan Samet” var başkanın geçmişinde ama bilemiyorum. Guti’ye de güvenmiyorlardır.

Çevrimdışı mylife1903

Hocanın boş verdiğine ben de inanmıyorum. Geçen seneden beri aklı milli takımda gibi görüşler de anlamsız geliyor bana.
Ümraniye’de o kadar vakit geçirip ne yapıyor, hayallere mi dalıyor. Ya da Sinan gibi fashion tv mi seyrediyor.
Problemi sabit fikirli olması ve tek doğru benim doğrum kafasında olması bence. Bu da yeni edindiği bir huy değil zaten.
Suçlu benim diye defalarca söyledi ama inanarak söylediğini düşünmüyorum ben, hem yönetime hem de bazı futbolculara ciddi öfke duyduğunu düşünüyorum.

Gördüğü tepkilerden sonra maç sonundaki  hareketlerinden benim anladığım buraya kadar deyip tüm tribünlere veda etti.
Bu sahneden dolayı başkan soyunma odasına indi ve böyle bir açıklama yapmasını engelledi.
@tangaz bunu bilgi olarak yazdı, benimki bilgi değil ama stattan gördüğüm bu – veda etti herkese.

Milli takıma “atanması” sırasında ver papazı al papazı tarzında bir diyalog olmuş olabilir.
Önümüzdeki sene Avcı bizdedir belki, o yüzden kalan maçlar için başka birisine para vermek istemiyordur belki başkan.
Ya da sadece 9 maç için gelecek çapta bir teknik direktör istemiyordur belki. Gerçi “Beşiktaş için kariyerini tehlikeyi atan Samet” var başkanın geçmişinde ama bilemiyorum. Guti’ye de güvenmiyorlardır.
Besiktas icin kariyerini tehlikeye atan samet, bu nedir yahu
Ilk defa duydum
Supermis bu
Menemen, gizli hedef, kariyer tehlikesi samet aybaba
Te allam ya
Gizli hedefine tukurdugumun

Çevrimiçi emre_1978

Besiktas icin kariyerini tehlikeye atan samet, bu nedir yahu
Ilk defa duydum
Supermis bu
Menemen, gizli hedef, kariyer tehlikesi samet aybaba
Te allam ya
Gizli hedefine tukurdugumun

Senden nasıl kaçtı başkanın bu demeci yahu :)