Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 95 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2777350 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Abi senin yazdıklarını görünce aklıma biliç giderse naparız üüüü diye ağlayan adamlar geliyor. 

Premier Lig'e bakıyorum hocaların yaş ortalaması 52, Türkiye'de bile 51. Bizim başımızdaki artık 66 yaşında, fatih terim denen adam 65. Bunlar artık ne oynattığı belli olmayan oyunu okumaktan aciz çağ dışı kalmış dedeler benim gözümde. Gitsin torun sevsin memleketinde ne diyim. Kusura bakma hoca bile diyemiyorum artık.

Hep takım gençleştireceğiz diyoruz da teknik direktörü gençleştirmek lazım önce
Hoca giderse nolcek zar atacaz iste
Duses gelirse sampiyon diger seceneklerde 2-3-4
Yasla alakasi yok bu islerin bayernin basindaki 98 yasindaydi yeni hocadan daha iyi oynatiyordu

Çevrimdışı bordele

Fikret Orman aklını başına alıp ilk zamanlar gibi bir yönetim tarzına geçmeli.
O zaman da hataları yok muydu vardı, ama doğrular yanlışlardan fazlaydı. Hatasızlık diye birşey yok zaten .
Burada tartışılan şeylerin çoğu hava civa.
Takmışsınız bir Necip. Takımda konuşulacak en son sorundur Necip, hatta sorun bile değildir.
Defans oyuncularına totalde 10 milyon Euro gibi bir maaş ödenirken neden Necip orada oynuyor diye sorgulamak lazım.
Şu manasız altyapı seviciliğine de kılım. Altyapıdan çıkan oyuncular yetersiz yıllardır.
O konuda da sorunu yanlış yerde arıyorsunuz. A takım hocasının görevi değil o adamları yetiştirmek. Hazırsa oynatır değilse oynatmaz bitti gitti.
Eğer dediğiniz gibi olsaydı bizip oynatmadığımız ve başka takımlara giden çılgın altyapı oyuncularımız bir yerlere gelirlerdi.
Adem Büyük, Erkan Kaş , Necip vs en iyileri işte. Hangisinden bir halt oldu Allahaşkınıza. Geçiniz. O konuda kusurlu yönetimdir.
Emek vermezsen, karşılık alamazsın. Önce oraya yatırım yapacaksın, yetiştireceksin. Sonra suçlarsın  A takım hocasını oynatmıyor diye.
Larin'i niye oynatmıyor diye konuştunuz aylarca gördük ne halt olduğunu .
Töre içinde konuşup durdu herkes, herif ayakta duramıyor. Neyini oynatsın ki.
Fikret Orman aklını başına alıp, yönetimdeki çürükleri temizlemeden, hoca ve oyuncular için doğru ortamı yaratmadan hiç ama hiç bir halt değişmez.
Şenol Hoca gidip başkası da gelse bu böyle olacak.
Dönüşüm yukarıdan başlar her zaman, bunun dışındaki konular detaydır ve hikayedir.
Hani Şenol Güneş gidince her şeyin düzeleceğini sanıyorsunuz ya.
Olacak şey sadece şu. Tüm suçu bir adama yıkıp, o kendi egosundan başka bir halt düşünmeyen çürük yönetimi aklamış olacaksınız.
Biz Tolga Zengin, Necip , Beck , İsmail , Serdar , Rhodolfo , Ersan vs ile de şampiyon olduk.
Allah aşkına doğru yere bakın artık .

Hala bir şey anlamıyorsunuz o sene biz tolga, necip, ismail, serdarlara rağmen şampiyon olduk. Sosa ve Gomez şampiyon yaptı bizi
Av zamanı

Çevrimdışı mylife1903

Hala bir şey anlamıyorsunuz o sene biz tolga, necip, ismail, serdarlara rağmen şampiyon olduk. Sosa ve Gomez şampiyon yaptı bizi
Sosa tsyi de sampiyon yapabilir yani

Çevrimdışı autopsy

Hiç bir takım iki oyuncuyla şampiyon ya da başarısız olmaz. Eğer Championship Manager oynamıyorsan tabi.
Başarıyı ve başarısızlığı her daim bireylerde arıyorsunuz. Israrla ve inatla.
[ Son Düzenleme: 16 Aralık 2018, 16:38:10 autopsy ]

Çevrimdışı bordele

Sosa tsyi de sampiyon yapabilir yani

İkinci devre Gomez'i alırlarsa neden olmasın.

O sene rakip kaleye gidemediğimiz maçlar vardı, bu iki adam işi çözüyordu her maçı açın bakın. Bir de Oğuzhan tabi
Av zamanı

Çevrimdışı bordele

Biz Tolga Zengin, Necip , Beck , İsmail , Serdar , Rhodolfo , Ersan vs ile de şampiyon olduk.
Allah aşkına doğru yere bakın artık .

Rhodolfo Ersan'a kurban olun, Pepe ligde bunlar kadar katkı veremedi
Av zamanı

Çevrimdışı autopsy

O sene rakip kaleye gidemediğimiz maçlar vardı, bu iki adam işi çözüyordu her maçı açın bakın. Bir de Oğuzhan tabi

O sene rakip sahada en çok bulunduğumuz, ceza sahasına da en çok girdiğimiz sezondu. İstatistikler orada, aç bir bak bence.

Çevrimdışı yoruk

Gol olur bu
Milyon kere yazdık.Halen anlamıyorlar ki ? Bak bugün 2 saat sonra yine Necip Q7 üzerinden hocaya sövecekler.
Ya arkadaş adam mı var ? Kim oynasın Q7 yerine ? Töre forma girdi haberimiz mi yok ? Quaresmaspor falan evlatmış falan.Ya açıp baksınlar ilk sene kim ne kadar oynamış ? Yok yazmazlar ama.O kadar yazdılar ,Tolga oynadı Olcay oynadı Cenk oynadı hepsi içinde evlatları bu yüzden oynattı hep dediler :D
Necip neden oynarmış..Bal gibi oynuyor işte.Helal olsun.O kadar yazdılar 3 senedir yok genç düşmanı diye yok şu diye..Larin oynadı o oynadı bu oynadı.Oynattığı zaman bile daha önce neden oynatmadı peki diyorlar  :D Sonra oynamayan 2-3 oyuncuyu neden oynatmıyor diyorlar ? Fatih-Orkan gibi..

Cidden ben anlamıyorum.Eleştir eleştir ama yani tutarlı olsun.Fatih'i de kadroya alır bugün.Yarın Orkan geri döner 11 oynar ama bu sefer de neden Rıdvan oynamıyor mu diyecekler ?  :D
[ Son Düzenleme: 16 Aralık 2018, 16:42:59 yoruk ]

Çevrimdışı mylife1903

Bu cok dogru
Sosa cok mac aldi sampiyon oyuncu performansi verdi o performansla o yasinda italya yapti adam
Gomez zaten bildigini yapti golleri atti yeniden dogdu tekrar milli takima dondu

Çevrimdışı mylife1903

Milyon kere yazdık.Halen anlamıyorlar ki ? Bak bugün 2 saat sonra yine Necip Q7 üzerinden hocaya sövecekler.
Ya arkadaş adam mı var ? Kim oynasın Q7 yerine ? Töre forma girdi haberimiz mi yok ? Quaresmaspor falan evlatmış falan.Ya açıp baksınlar ilk sene kim ne kadar oynamış ? Yok yazmazlar ama.O kadar yazdılar ,Tolga oynadı Olcay oynadı Cenk oynadı hepsi içinde evlatları bu yüzden oynattı hep dediler :D
Necip neden oynarmış..Bal gibi oynuyor işte.Helal olsun.O kadar yazdılar 3 senedir yok genç düşmanı diye yok şu diye..Larin oynadı o oynadı bu oynadı.Oynattığı zaman bile daha önce neden oynatmadı peki diyorlar  :D Sonra oynamayan 2-3 oyuncuyu neden oynatmıyor diyorlar ? Fatih-Orkan gibi..

Cidden ben anlamıyorum.Eleştir eleştir ama yani tutarlı olsun.Fatih'i de kadroya alır bugün.Yarın Orkan geri döner 11 oynar ama bu sefer de neden Rıdvan oynamıyor mu diyecekler ?  :D
Adanada oynayamayan adam ilk11 cikiyor gibi denilebilir

Çevrimdışı yoruk

Adanada oynayamayan adam ilk11 cikiyor gibi denilebilir
:evillol: Yok onu da şimdi demezler Orkan'a toz kondurmuyorlar henüz

Çevrimdışı frantic

o halde lens-negredo-vagner-larin-adem alacağımıza ts nin bile alabildiği sosa yı biz geri alsaydık, gomezi de bu oyunculara döktüğümüz parayı basıp ikna etseydik şampiyon olsaydık.

Çevrimdışı bordele

O sene rakip sahada en çok bulunduğumuz, ceza sahasına da en çok girdiğimiz sezondu. İstatistikler orada, aç bir bak bence.

Ceza sahasına girme sebeplerimiz bu adamlardı işte.

Al 3-2 yendiğimiz deplasmandaki Osmanlı maçı, kaleyi bulan 3 şutumuz var.

http://arsiv.mackolik.com/Mac/2118789/Osmanlispor-FK-Besiktas
[ Son Düzenleme: 16 Aralık 2018, 16:55:45 bordele ]
Av zamanı

Çevrimdışı bordele

o halde lens-negredo-vagner-larin-adem alacağımıza ts nin bile alabildiği sosa yı biz geri alsaydık, gomezi de bu oyunculara döktüğümüz parayı basıp ikna etseydik şampiyon olsaydık.

17-18'de Marcelo ve Abubakar kalsaydı şampiyonduk zaten.
Av zamanı

Çevrimiçi murat

Tek macla 4. Olmak ile 20 puan ile 4. Olmak arasinda fark var
10 senede 8 sefer sampiyon olan camia degiliz ayrica
Fark yok sonuç aynı oluyor gittiğin kupa da aynı.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı mylife1903

Hakemsi de alpermis
Ulan ampul gibi penaltimizi vermemisti hatirladim simdi
Sosa tek basina aldi su maci

Çevrimdışı autopsy

Birincisi ben bu adamlara laf etmedim, savunmana gerek yok. İkincisi bir takımın rakip sahada çok bulunmasını sadece 2 hücum oyuncusunun kalitesi ile açıklayabiliyorsan tebrik ederim. Ben açıklayamıyorum çünkü, senin kadar bilgili değilim. Cahilim.

Çevrimdışı Librarius

Kim mi oynasın? Ben söyleyeyim hemen. Lens sağ kanat, adriano sol bek, Caner sol açık. Quaresma denen boş eleman oynamasın kim oynarsa oynasın. Bu eleman oynadığı her maç bizi 1 kişi eksik oynatıyor.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı mellfred

Şu arsızları güldürmeyelim

Çevrimdışı Orhan_

Sorun nasıl 4. olduğun sorunu değilse, nasıl 4. olduğunun da bir önemi yoktur da diyebiliriz. 

Çevrimdışı Librarius

Şu arsızları güldürmeyelim

Dün Erman trolü de aynısını söyledi: “Beşiktaş taraftarı çok akıllıdır, TS gol atarsa takıma tepki koyarlar.”

Bakalım gökten kemik yağacak mı?
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı bordele

Tutarlı eleştireyim mi, Ankaragücü maçında deplasmanda bu sezonki en iyi oyun oynanmış, neden Galatasaray maçından sonra ortasahayı bozuyorsun? Ortasahada Dorukhan-Atiba oturmuşken gitti Alanya maçında Medeli ortasahaya aldı iyice bitirdi ortasahayı. Orada Guinti'leri, Ernst'leri izledikten sonra Medel'i görmek gözlerimi kanatıyor.

Madem bu kadar oynatmak istiyorsun koy defansa Medel'i, Necip'in her maç ıskaları var dün yakmazsa bugün, bugün değilse yarın. GS maçında da yakıyordu işte görmediniz mi nereye oynuyor ya koskoca takımda bıktım şu Necip övücülüğünden
Av zamanı

Çevrimdışı cursedofdragon

Dün Erman trolü de aynısını söyledi: “Beşiktaş taraftarı çok akıllıdır, TS gol atarsa takıma tepki koyarlar.”

Bakalım gökten kemik yağacak mı?

Bizim karışmamız için hoca'ya bir şeyler söylememiz için aç kurt gibi bekliyorlar.

Çevrimdışı mylife1903

20 puan fark yediginde az para aliyon be abi nasi fark yok