Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 97 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2749904 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

habeelere bakarsak kagawa 11 çıkmayacak galiba :(

haberlere bakma.

1 yıl sonra derbi yönetecek olan Bülent Yıldırım'ın yönettiği Beşiktaş derbileri👇

📌2009-10 Galatasaray-Beşiktaş 3-0

📌2011-12 Galatasaray-Beşiktaş 2-2

📌2012-13 Beşiktaş-Galatasaray 3-3

📌2014-15 Beşiktaş-Fenerbahçe 0-2

📌2016-17 Galatasaray-Beşiktaş 0-1

Çevrimiçi Necmi

Abi basın diyor eyvallah inanmıyoruz da Şenol Hoca'ya da mı inanmayalım? Bak 5 gün önce ne demiş

Adem Ljajic'in Shinji Kagawa'ya göre önde olduğunu belirten siyah-beyazlı takımın teknik direktörü, "Fiziksel ve oyun performansı olarak Adem Ljajic çok önde. Kagawa'yı da görmek için oyuna aldım ama beklediğimin altında oynadı. Bir ara sahada 10'a 10 kaldık. Skor ne olursa olsun kendini göstermesi ve oyunu yönetmesi gerekiyordu. Yetenekleri var ama verim çok önemli. Hafta içerisinde oynayıp oynamayacağına bakarız." diye konuştu.

Adam fiziksel olarak yetersiz diyor. Adem çok önde diyor ona göre. Hazır olsa oynatmaz mı yani? Ben bu açıklamaya bakınca hazır değil diye görüyorum.
bilmem inanalımmı ben Şenol hocaya inanmayı bırakalı çok oldu. mesela bir önceki konuşmasında milli takımla görüşmedim dedi son konuşmasında görüşüyorum dedi. dorukhana düz oyuncu dedi güvene oynamıyor kötü dedi

Çevrimiçi Necmi

Bu mantikla bakinca renkliler
Senol ginesi milli takima gondermeye calisiyirlar
Demekki senol gunesli besiktastan korkuyorlar
evet korkuyorlar çünkü Beşiktaşı hiç olmadığı kadar güçlü görüyorlar
bunuda şenol güneşe bağlıyorlar. Şenol güneş giderse Beşiktaşın çökeceğini düşünüyorlar
nerden zarar verirsek kardır diye düşünüyorlar. tıpkı bizim zamanında terimin milli takıma gitmesini istediğimiz gibi

Çevrimiçi yaço58

bunuda şenol güneşe bağlıyorlar. Şenol güneş giderse Beşiktaşın çökeceğini düşünüyorlar
nerden zarar verirsek kardır diye düşünüyorlar. tıpkı bizim zamanında terimin milli takıma gitmesini istediğimiz gibi
şenol hoca ne kadar takıntılıda olsa bence şuan muadili yok gönderince kimi getircez yabacı hoca iş yapmıyor bu ligde en son hangi yabancı hoca şampiyon olmuş çok eskilere gitmek lazım türklerde ise seçenekler kısıtlı ve soru işareti tamer tuna sergen yalçın samet aybaba başka aklıma gelen yok ama bunlarda risk bence şenol hocaya yeni teklif sunulmalı en olursa olsun şuanda yerine gelebilcek biri yok diye düşünüyorum

Çevrimiçi Necmi

Ya abi hikaye anlatiyorsun
Turkiyede %40 %30 kim vergi veriyir bu dernek zaten bir tsne dernek gosteriver gozun sevem %30 vergi veren

Ozellikle ki yapiyorsun cocuk mu kandiriyorsun abi
750bin para basip loca alinca %30-40 vergiye gider nedemektir
1 milyar ciro yapinca 400myon vwrgi mi veriyorsun

Etik olayi soyle oluyor sponsorlar ileride yonetime adam sokarsa, para veriyoruz oo trolunu isteriz derse adama ne diyecen bizim kulupte boyle isler olmaz mo?

Yarin vidafone dese 10miluon basiyom yonetiminizi begenmiyorum, eeee senin anlattigina gore siponsor da yok meydanda kovqmazsin da adami

Kasan zorlayan sizsiniz
Hala olmasi gerektigi gibi yonetilmiyor bu kulup, 6 senedir her secimde zayifliyor yonetim

Yonetim aklamak icin yaziyorsunuz bir suru akil almaz seyler
%40 vergisi varmis
Abi loca alsan 5lira loca parasi 495lira dernege bagis fatirasi veriyorlardi eline zaten
peki senmi çocuk kandırıyorsun dernek diyerek Beşiktaş aş yi nereye koyuyorsun
Beşiktaş aş şirkettir maliyeye bağlıdır ve gelir vergisini öder. şirkete bağlı tüm gelirlerinde elbet vergisi ödeniyor ne sanıyorsun
kartal yuvalarının vergi ödemedenmi satış yaptığını sanıyorsun
1 Milyar gelir kalemine gelince elbette 300-400 M vergi ödemiyoruz çünkü sponsorluk gelirleri vs bir çok gelir dernek üzerinde
dernekde o geliri Beşiktaşa borç olarak veriyor o nedenle sürekli Beşiktaş aş derneğe borçlanıyor
hisse arttırımlarında bu borcu sıfırlıyorlar.nasıl oyuncu alırken devlete vergi ödüyorsun işde satarkende gelir vergisini ödüyorsun
ama bunlar %30-40 değil bizde oyuncu vergileri düşük ama diğer gelir vergileri herhangi bir şirketin ödediği gibi ödeniyor.
maliyeye vergi ödemeden kartal yuvasını işletemezsin maliyeye vergi ödemeden stadda işletemezsin eski biletlerin üzerinde vergisi falan yazardı her sattığın biletten devlete yasal vergini ödüyorsun kdv yi ödüyorsun sen ne sanıyordun bir tek vergi oyuncu alışlarındamı çıkıyor.
Beşiktaş kelimesinin sonunda boşuna AŞ yazmıyorlar. ha sportif olaylarda kalem kalem vergiler
kanunla belirlenmişdir ama gelir kalemlerinde olmaz öyle birşey herhangi bir mağazadan tşort aldığında ne vergi çıkıyorsa
kartal yuvasından aldığındada o vergi çıkar. sinema bileti aldığında ne vergi ödeniyorsa maç bileti aldığındada o vergiyi alıyor devlet
kurtarabildiklerini elbet kurtarıyorlardır muhasebe hüneri o ama vergi vermiyoruz diye birşey yok
bu nedenle zaten bir tarafımızın dernek olması avantaj sağlıyor. mesela senin ödemediğin bir çok kalemde vergiyi
kasımpaşa başakşehir ödüyor onlar tamamen şirket sponsorluk gelirleride direk şirket geliri oluyor.
biz dernek olmaktan birçok kalemde yırtıyoruz. bizim aş üzerinden yaptığımız her işlemin %30 un üstünde bir kısmı vergiye gidiyor.
bunuda devlet takır takır alıyordur o çıkan vergi borçları sportif faliyetlerden kaynaklı borçlardır.
yoksa deli vergi borçları çıkar. zaten sistemi kurmuşlar bu ay vergini ödemedinmi hemen şirket hesapları bloke ediliyor.
sistem otomatik işliyor. inşaat aş de neden zarar gösterdik yoksa deli vergi çıkardı. iflas istedik bildiğim kadarıyla bu
prosedürdü.
tabi işin kaymağını yediğimizde oluyor gelir gözetmeyen sportif şirketler olduğumuz için diğer şirketlere uygulanan bazı kanuni
yükümlülükler bizde gözardı ediliyor. bazı şeyleride dernek üzerinden süspanse etmemize göz yumuluyor.
normal koşullarda senede 300-400 M vergi ödeyeceğine bu 50-100 arası bir rakamda kalıyor.

Çevrimiçi Necmi

şenol hoca ne kadar takıntılıda olsa bence şuan muadili yok gönderince kimi getircez yabacı hoca iş yapmıyor bu ligde en son hangi yabancı hoca şampiyon olmuş çok eskilere gitmek lazım türklerde ise seçenekler kısıtlı ve soru işareti tamer tuna sergen yalçın samet aybaba başka aklıma gelen yok ama bunlarda risk bence şenol hocaya yeni teklif sunulmalı en olursa olsun şuanda yerine gelebilcek biri yok diye düşünüyorum
muadili olmayan yeri doldurulamayacak insan yoktur kardeşim.
o saydığın isimlere gelince avrupadan getireceğin ortalama bir hoca bile o isimlerden iyidir
yabancı hoca şampiyon olamaz diye bir kuralmı var. bu iş hocayla alakalı değil
yönetimlerle alakalı bir durum biz tarihimizin en iyi dönemini milne ile yaşadık
yüzüncü yıl şampiyonluğumuzun mimarı lucesku  dön geriye aldığımız şampiyonlukların kaçı yerli hoca ile alınmış
zaten kimler şampiyon oluyor terim Güneş denizli bunlarında yerli oldukları için değil şampiyonlukları
şimdi terim yerli olduğu içinmi o kadar şampiyon oldu yoksa altında başka şeylermi var.
yada yabancı hocaya yapılan muamele Şenol hocaya yapılmadımı
bunlar şehir efsanesi sen kaliteli bir hoca getir bakalım şampiyon oluyormu olmuyormu
yoksa gs nin başında terim var sen kimi getirirsen getir adam arkasını himmete ağara ulusoya dayayıp şampiyon oldu
bunun yerli olmasıyla ne alakası var terim değilde x yabancı hoca olsaydı olmayacaklarmıydı
o sistemin çarkı yine dönecekti.
aykut fenerde şampiyon oldu aykutmu oldu azizmi oldu şike sürecinde gördük nasıl olunduğunu
peki ersun şampiyonluğu hatırla o dönemi sezon sonunda aziz bile sen şampiyon yapmadın ben yaptım dedi.
birde daum gerçeği var. yani yerli hoca olayı şehir efsanesi biraz yerli hoca pazarını ayakta tutma çabası başka birşey değil.
gs sahaya 11 yabancıyla çıkıyor o takımda bence terim yabancı 14 yabancının olduğu takımlarda yerli hoca
şampiyon yapar olayı hikayedir.

Çevrimdışı Librarius

librarius sen ne konuşuyorsun kardeş ne alanyası ne düşünmesi adamlar alanyayla 20. hafta oynadılar berabere kaldılar
bizim şampiyonluk yada en azından ikincilik yolundaki rakibimiz fener değil gs eğer onların maçını pazartesi oynatsalardı
tam tersini savunacaktınız adamlar gs yi büyük ihtimalle elenmiş bozuk moralle gelecek gs yi kendisini toparlamasına izin vermeden pazar günü oynatacaklar
normal koşullarda akhisarı içerde yenerler bu lehlerine değil aleyhlerine bir durum akhisar diri bir takım ve ateş hattında
bizim karçımıza yorgun fener yerine gs nin akhisarın karşısına yorgun ve moralsiz gs nin çıkmasını on defa tercih ederim
fener bir gün fazladan dinleniyormuş hadi canım adamlar 3 gün dinlenip çıkacaklar karşımıza adı fener adı derbi yoksa
akhisardan farklı bir takım değil oynayacağın takım küme düşmeme mücadelesi veriyorlar biz cuma oynadık karşılarına 10 gün dinlenmiş olarak çıkacağız
ve 10 gün fener maçına hazırlanmış olacağız.
yeter gerçekten artık işi ağlamanında ötesine taşıdın bir şeydende memnun ol sürekli birileri bize komplo kuruyor havasındasın
lehine bir karar alınsa bile aleyhineymiş gibi konuşuyorsun. işde en önemli rakibine yapmışlar sana yaptıklarını perşembe pazar oynatıyorlar
burda fener değilki gs ölçü ihtimas ona geçilir tutki fenerle değil akhisarla pazartesi oynuyor olacaktık o zaman söyleyebilecekmiydin
fenerden bahsediyoruz 22. haftayı oynuyoruz adamların deplasman galibiyeti 1 yazıylada bir

Gerçekleri acı da olsa görmeyi senin gibi “biz çok güçlüyüz, bizim borumuz ötüyor” polyanacılığına tercih ediyorum. Hocasının kafası yarılmış, bu yüzden maçı yarıda kesilmiş ve hükmen galip ilan edilmemiş bir takımdan bahsediyoruz. Sizin gibi Polyana ve saf olan Beşiktaşlılara güvenip bizi katlediyorlar zaten. Yönetim de sizin kafanızda olduğu için elimize vurup ekmeğimizi alıyorlar.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

Yahu Necmi bey abicim sen komplo mu yazdın yukarıya? Gözlerime inanamadım. :)
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi Necmi

Ya abi hikaye anlatiyorsun
Turkiyede %40 %30 kim vergi veriyir bu dernek zaten bir tsne dernek gosteriver gozun sevem %30 vergi veren

Ozellikle ki yapiyorsun cocuk mu kandiriyorsun abi
750bin para basip loca alinca %30-40 vergiye gider nedemektir
1 milyar ciro yapinca 400myon vwrgi mi veriyorsun

Etik olayi soyle oluyor sponsorlar ileride yonetime adam sokarsa, para veriyoruz oo trolunu isteriz derse adama ne diyecen bizim kulupte boyle isler olmaz mo?

Yarin vidafone dese 10miluon basiyom yonetiminizi begenmiyorum, eeee senin anlattigina gore siponsor da yok meydanda kovqmazsin da adami

Kasan zorlayan sizsiniz
Hala olmasi gerektigi gibi yonetilmiyor bu kulup, 6 senedir her secimde zayifliyor yonetim

Yonetim aklamak icin yaziyorsunuz bir suru akil almaz seyler
%40 vergisi varmis
Abi loca alsan 5lira loca parasi 495lira dernege bagis fatirasi veriyorlardi eline zaten
birde kimse yönetim mükemmel falan demiyor
daha iyi yönetilebilirmiydik bu mümkün daha iyi olmamak şu anda olanın kötü olduğunu
göstermez bir tık iyiysek iki tık iyi olabiliriz
o bilet satışlarında derneğe bağış olayını gs yaptı. maliyede önüne 80 M dolarlık bir cezayı yapıştırdı
unuttunmu.  o kesilen ceza vergi değildi vergi kaçırdığı için kesildi. bunuda kombine fiyatlarını düşük gösterip
%80 ini derneğe bağış olarak alıyorlarmış maliye bindi tepelerine.
artık Türkiye senin bildiğin Türkiye değil  evet %30-40 arası bir gelir vergisini herkes paşalar gibi ödüyor
bundan kurtulmanın tek yolu gider çıkartmak gelirini düşürmek o vergiyi ciro
üzerinden ödemiyorsun gelir üzerinden ödüyorsun maliye sahte fatura olayının peşinden neden gidiyor sanıyorsun
milletin ödü patlıyor gider gösterdiğin fatura sahte olmasa bile eğer o firma incelemedeyse o fatura sahte hükmü bile görebiliyor bir arkadaşın türk telekomun kestiği telefon faturası sahte işlemi gördü ve incelemeye alındı çünkü telekom çapraz incelemedeymiş gibi birşeyler anlatıyorlardı
30 binlira civarı cezayı yapıştırdılar detayları tam bilmiyorum duyduğumu söyledim sadece
ama artık bildiğin gibi değil maliye şahin gibi hiç affetmiyor.

Çevrimdışı mylife1903

Mustafa resit akcay var degeri bilinmemis bir emekci
Gecis donemi olacaksa da hakki teslim edilmesi gerekenler var
Ziya dogan ve rasim kara
Sergen ile tamerin safagi yetmez

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Yahu Necmi bey abicim sen komplo mu yazdın yukarıya? Gözlerime inanamadım. :)
yok senin anlamadığın konu bu zaten bir yerde rekabet varsa senin söylediğin herşey olur zaten
bundan kaçış yok düzeltemezsinde tek çare seninde aynı şekilde davranman
siz herşeyin kitabına uygun olmasını bekliyorsunuz dünyanın neresinde bu böyle
al uefayı bütün avrupaya 5 büyük ligi finanse ettiriyor. sürekli bu ligin takımlarının
üstlerde yer almasını sağlayacak düzenlemeleri yapıyor zaten bunları aşabilecek bir iki takım çıkarsa onunda yolunu
bir şekilde kapatıyorlar. realin barçanın aleyhine hakem hatası gördünmü hiç.
kapitalist sistemde yaşayıp sosyalist kurallarla yönetilmek istiyorsunuz. bana poliana diyorsunuz ama asıl poliyanacılık yapan
sizsiniz. Ben gerçekleri sizin kadar görüyorum elbet ama çözüm yolunun sizin düşündüğünüz yol olmadığınıda görüyorum.
hep ne diyorum ağlamayın bunun açıklaması basit ağlayan insan zayıf insandır zayıf olduğundada seni ezerler o nedenle başına birşeyde gelse
zayıf olduğunu göstermek için çabalamayacaksın kapitalizmde yaşıyorsun kapitalist kurallarla oynayacaksın
o kadar borcu olan fener Ali koç gelene kadar neden ekonomik olarak güçlüyüm imajı çizdi
senden daha fazla borcu olan senden önce ffp ye giren gs sana komidin pankartı açıyor
yani diz dövmekle birşey kazanamazsın kazanmanın yolu karşındakine kendini olduğundan daha güçlü göstermek
gs sürekli avrupa fatihiyim diyor adamların son yirmi maçta birmi ikimi ne galibiyetleri var yerde sürünüyorlar ama
hiç ağızlarında avrupada başarısızız lafını ediyorlarmı sürekli kendilerini şişirme derdindeler en başarılı biziz hemde son 15 yılda
ama kendi taraftarımız bile bunu göremiyor kendi kendimizi pas pas ediyoruz
gsnin ilk yarının sonunda üstlerinden geçti tff biz yaşasak sezon sonuna kadar ondan sonraki sezon sonuna kadarda ağlardık
hayata küser sererdik ama bak onlara burunlarından kıl aldırmadılar tff deki tek adamla güç gösterisi yaptılar
basın taraftar değil bu konuda yanılıyorsun onlar gücü sever gücün peşinde gider o nedenle kendilerini şişirir renkliler
biz şişirmediğimiz için hep bizim üstümüze oynarlar doğanın kuralı zayıf olan ezilir
al işde fener örneği hiç güçlü olmadığı göründüğü anda adamları pas pas yaptılar yerle bir oldu ligin başından beri hakemin koruduğu
toplasan 3-4 pozisyon bulursun kazandıkları 24 puanın 4 ünü bile hakem sayesinde kazanmamışlardır.
mesela son maç skirtele kırmızı göstermemiş feneri korumuş ama dönüp son dakikada saymadıkları
golle adamların 3 puanını götürdüklerini kimse söylemiyor gs öyle kaç gol kazandı fenere vermediler ama
işde bu gardını düşürdüğü için oluyor o pozisyon gs nin olsaydı hala onun gol olduğunu tartışırdı
basın hakeme baskı uygulardı.
sizin tavrınız Beşiktaşa fayda sağlayacak bir tavır değil mesela sürekli borçların gündeme getirilmesi öldük bittik denmeside
Beşiktaş yararına bir durum değil sabah akşam konuşalım konuştukça borçlar azalacaksa eğer ama bunun sürekli gündemde olması
Beşiktaşı zayıflatıyor güçsüzleştiriyor bu imajı verdiğindede hakemide basınıda sana darbe vurur.
ben Beşiktaş borçlarını tek döndürebilen en güçlü kulüp diyorum bunu derken ben Beşiktaşın ne kadar borcu olduğunu bilmiyormuyum
yada hakemler yüzünden ağlamayın derken hakemin Beşiktaşın hakkını yediğini bilmediğimimi sanıyorsun
ama bunu biliyor olmakla dile getirmek arasında fark var bunu dile getireceksin ama ağlamayacaksın hesap soracaksın sızlanma yerine onu korkutacaksınki bir daha yapamasın
bu ağlayarak olmaz yusuf namoğlunu Beşiktaş taraftarı indirdi aslında tam değil tamamen gardını düşürdü diyelim
ve Başkanın elinede koz verdi ağlamadık direk yusuf namoğluna saldırdık bunu yaparsan canına okuruz dedik
işde başkan bu gücü alınca kulüpler birliği üzerinden tetiği çekti. Bugün ali koç Beşiktaş taraftarının koyduğu doneleri alıp konuşuyor.
buda saldırımızın ne kadar etkili olduğunu gösteriyor bunu sana çok önce söylemişdim bu hakem atandı bu hakem bizi böyle doğradı diyerek
bir yere varamayız dedim değilmi sonrada Yusuf namoğluna saldırmak alaşağı etmeye çalışmak lazım bizi tehdit etmemeli
bizi kendine tehdit olarak görmeli şimdi kalkıyor ümit öztürk yaktı beni diyor bir maçlamı yaktı hayır ne yaptığını öncesinde Beşiktaş taraftarı kanıtlarıyla gösterdi
artık kaçabilecek yanı kalmadı. ağlamayacaksın tam tersi seninle uğraşanı korkutacaksın bunun içinde direk saldıracaksın
yıllarca renkliler korku imparatorlupu yarattı ağarla ulusoyla azizle bizde dizimizi dövdük sonuç onlar şampiyon oldu
bizde kendi gözyaşlarımızda boğulduk bu artık kanıksandı işde o nedenle hala ağlama modundasınız.
biri sana tokat atarsa ağlamayacaksın ağlarsan ikinci tokadı yersin tersine tokadı yediğinde yumruğu çakki
bir daha buna cesaret edemesin
benim sana anlatmak istediğim hep bu oldu hakem korumadım koruduğum Beşiktaşdı.

Çevrimdışı mylife1903

yok senin anlamadığın konu bu zaten bir yerde rekabet varsa senin söylediğin herşey olur zaten
bundan kaçış yok düzeltemezsinde tek çare seninde aynı şekilde davranman
siz herşeyin kitabına uygun olmasını bekliyorsunuz dünyanın neresinde bu böyle
al uefayı bütün avrupaya 5 büyük ligi finanse ettiriyor. sürekli bu ligin takımlarının
üstlerde yer almasını sağlayacak düzenlemeleri yapıyor zaten bunları aşabilecek bir iki takım çıkarsa onunda yolunu
bir şekilde kapatıyorlar. realin barçanın aleyhine hakem hatası gördünmü hiç.
kapitalist sistemde yaşayıp sosyalist kurallarla yönetilmek istiyorsunuz. bana poliana diyorsunuz ama asıl poliyanacılık yapan
sizsiniz. Ben gerçekleri sizin kadar görüyorum elbet ama çözüm yolunun sizin düşündüğünüz yol olmadığınıda görüyorum.
hep ne diyorum ağlamayın bunun açıklaması basit ağlayan insan zayıf insandır zayıf olduğundada seni ezerler o nedenle başına birşeyde gelse
zayıf olduğunu göstermek için çabalamayacaksın kapitalizmde yaşıyorsun kapitalist kurallarla oynayacaksın
o kadar borcu olan fener Ali koç gelene kadar neden ekonomik olarak güçlüyüm imajı çizdi
senden daha fazla borcu olan senden önce ffp ye giren gs sana komidin pankartı açıyor
yani diz dövmekle birşey kazanamazsın kazanmanın yolu karşındakine kendini olduğundan daha güçlü göstermek
gs sürekli avrupa fatihiyim diyor adamların son yirmi maçta birmi ikimi ne galibiyetleri var yerde sürünüyorlar ama
hiç ağızlarında avrupada başarısızız lafını ediyorlarmı sürekli kendilerini şişirme derdindeler en başarılı biziz hemde son 15 yılda
ama kendi taraftarımız bile bunu göremiyor kendi kendimizi pas pas ediyoruz
gsnin ilk yarının sonunda üstlerinden geçti tff biz yaşasak sezon sonuna kadar ondan sonraki sezon sonuna kadarda ağlardık
hayata küser sererdik ama bak onlara burunlarından kıl aldırmadılar tff deki tek adamla güç gösterisi yaptılar
basın taraftar değil bu konuda yanılıyorsun onlar gücü sever gücün peşinde gider o nedenle kendilerini şişirir renkliler
biz şişirmediğimiz için hep bizim üstümüze oynarlar doğanın kuralı zayıf olan ezilir
al işde fener örneği hiç güçlü olmadığı göründüğü anda adamları pas pas yaptılar yerle bir oldu ligin başından beri hakemin koruduğu
toplasan 3-4 pozisyon bulursun kazandıkları 24 puanın 4 ünü bile hakem sayesinde kazanmamışlardır.
mesela son maç skirtele kırmızı göstermemiş feneri korumuş ama dönüp son dakikada saymadıkları
golle adamların 3 puanını götürdüklerini kimse söylemiyor gs öyle kaç gol kazandı fenere vermediler ama
işde bu gardını düşürdüğü için oluyor o pozisyon gs nin olsaydı hala onun gol olduğunu tartışırdı
basın hakeme baskı uygulardı.
sizin tavrınız Beşiktaşa fayda sağlayacak bir tavır değil mesela sürekli borçların gündeme getirilmesi öldük bittik denmeside
Beşiktaş yararına bir durum değil sabah akşam konuşalım konuştukça borçlar azalacaksa eğer ama bunun sürekli gündemde olması
Beşiktaşı zayıflatıyor güçsüzleştiriyor bu imajı verdiğindede hakemide basınıda sana darbe vurur.
ben Beşiktaş borçlarını tek döndürebilen en güçlü kulüp diyorum bunu derken ben Beşiktaşın ne kadar borcu olduğunu bilmiyormuyum
yada hakemler yüzünden ağlamayın derken hakemin Beşiktaşın hakkını yediğini bilmediğimimi sanıyorsun
ama bunu biliyor olmakla dile getirmek arasında fark var bunu dile getireceksin ama ağlamayacaksın hesap soracaksın sızlanma yerine onu korkutacaksınki bir daha yapamasın
bu ağlayarak olmaz yusuf namoğlunu Beşiktaş taraftarı indirdi aslında tam değil tamamen gardını düşürdü diyelim
ve Başkanın elinede koz verdi ağlamadık direk yusuf namoğluna saldırdık bunu yaparsan canına okuruz dedik
işde başkan bu gücü alınca kulüpler birliği üzerinden tetiği çekti. Bugün ali koç Beşiktaş taraftarının koyduğu doneleri alıp konuşuyor.
buda saldırımızın ne kadar etkili olduğunu gösteriyor bunu sana çok önce söylemişdim bu hakem atandı bu hakem bizi böyle doğradı diyerek
bir yere varamayız dedim değilmi sonrada Yusuf namoğluna saldırmak alaşağı etmeye çalışmak lazım bizi tehdit etmemeli
bizi kendine tehdit olarak görmeli şimdi kalkıyor ümit öztürk yaktı beni diyor bir maçlamı yaktı hayır ne yaptığını öncesinde Beşiktaş taraftarı kanıtlarıyla gösterdi
artık kaçabilecek yanı kalmadı. ağlamayacaksın tam tersi seninle uğraşanı korkutacaksın bunun içinde direk saldıracaksın
yıllarca renkliler korku imparatorlupu yarattı ağarla ulusoyla azizle bizde dizimizi dövdük sonuç onlar şampiyon oldu
bizde kendi gözyaşlarımızda boğulduk bu artık kanıksandı işde o nedenle hala ağlama modundasınız.
biri sana tokat atarsa ağlamayacaksın ağlarsan ikinci tokadı yersin tersine tokadı yediğinde yumruğu çakki
bir daha buna cesaret edemesin
benim sana anlatmak istediğim hep bu oldu hakem korumadım koruduğum Beşiktaşdı.
Iyi guzel tamam ama senin dedigini baskan yapmiyor. Malzemeyi baskan pasliyor once sonr kulupten geliyir
Td menemen falan der gizli hedef
Baskan feda der kuculecegiz der
Taraftar senin dedigin yusuf namogluna sarar baskan cikip yusuf abi der
Taraftar fiksture bulasir baskan ft ile beraber yapiyoruz der

Kulubun iyi yonetilmedigini gectim bu goreceli bi kavram ama kesin olan su liderlik yapilmiyor camiaya

Baskan dedigini yapamiyor ve yaptirAmiyor anca taraftarla ugrasiyor

Çevrimiçi Necmi

Mustafa resit akcay var degeri bilinmemis bir emekci
Gecis donemi olacaksa da hakki teslim edilmesi gerekenler var
Ziya dogan ve rasim kara
Sergen ile tamerin safagi yetmez
katılıyorum ziya ile rasim hoca var ve kesinlikle iyilerde
özellikle rasim hocalık yapıyormu bilmiyorum ama yapıyorsa bir
düşünülür gerçekten iyi hocaydı.
sergene güvenip ganyan bayiine gidilmez
tamer daha dünkü çocuk Beşiktaşı hayatta kaldıramaz

Çevrimiçi Necmi

Iyi guzel tamam ama senin dedigini baskan yapmiyor. Malzemeyi baskan pasliyor once sonr kulupten geliyir
Td menemen falan der gizli hedef
Baskan feda der kuculecegiz der
Taraftar senin dedigin yusuf namogluna sarar baskan cikip yusuf abi der
Taraftar fiksture bulasir baskan ft ile beraber yapiyoruz der

Kulubun iyi yonetilmedigini gectim bu goreceli bi kavram ama kesin olan su liderlik yapilmiyor camiaya

Baskan dedigini yapamiyor ve yaptirAmiyor anca taraftarla ugrasiyor
katılıyorum buna mesela camiayı ne kadar bütünleştirsede feda olayı çok yanlışdı.
içimize sindirdik kulübe sahip çıktık o tahribatı taraftar başarıya çevirdi aslında
bir çok yanlış transferide oldu bazıları bilinçli bazıları bilinçsiz bir çok söylemi oldu
bazen tepkileri kendi üzerine çekmek bazen gündem değiştirmek için konuştu yanlış olabilir ama sonuç verdi
ama son dönemde şaftı dağıttı. kontrolüde kaybetti bunları bende görüyorum ama sizin görmediğiniz  şu
tecrübe kazandı yeni gelecek başkanla işi iyide götürse tecrübe kazanana kadar çok zaman kaybedeceğiz
o nedenle eleştirirken eksiyi artıyı koyup öyle eleştirmek lazım yeni gelecek olan dahamı iyi olacak sanmıyorum
birde üstüne acemi olacak aynı süzgeçten bir daha geçeceğiz.
düşünüyorum o giderse büyük ihtimal adalı gelir yapabilirmi sanmıyorum taraftarın oyuncağı olur hangi taraftardan bahsettiğimi
anlamışsındır. ANÇ gelir desek geçenlerde dolanan listesini gördüğümde tüylerim diken diken oldu
ben başkanın bu yönetim kuruluna razı olurum ve içlerinde bir tane bile değerli diyebileceğim insan olmamasına ramen
bazı şeyleri talep ederken kar zarar hesabını iyi yapmak gerekiyor az gelir elde ediyorum deyip işini dağıtım başka iş kurar külliyen zararda edebilirsin.
riski ve ne kadarını göğüsleyebileceğini bilmek lazım ANÇ ile cidden takım olarak küçülürüz
Adalı ile resmen batarız ben alternatif göremiyorumki. tek gördüğüm daha kaliteli bir yönetimle başkanın
devam etmesi ama kaliteli olan kimler onuda koymak lazım ortaya. sabancının veleti çıkıp başkan olmaktan
bahsediyor ortada Fikret ormandan daha iyisini göremiyorum kusurlarıyla bile bu işi gayet iyi götürüyor
gelecek 3 yıl harcayacağımız bir zaman değil rakipler zayıf ve dahada zayıflayacaklar fırsat var
başkanın çok şey yapmasınada gerek yok biraz konsantre olsun 3 yıl siler süpürürüz. yeni macera aramanın hiç gereği yok
yusuf abi demesinden bende memnun değilim ama yusuf abi deyip kulüpler birliği bidirisiyle içinden geçtiği gerçeğinide
görmezden gelmiyorum. şu anki konjektörde feneri yanına çekti ts yi yanına çekti süperlig de onun üzerindeki kulübü yanına çekti
bir güç olgusu yaratıyor. neden herşeye yeniden başlayalım
siz kabul etmiyorsunuz ama sürekli güçleniyoruz. daha dün kimsenin bizi görmediği bitti dediği noktadan geldik
ha hataları yapmasa belki bir tık daha iyi durumda olurduk. ama insanları lokal hatalarla değil bütün olarak değerlendirmek gerekir.
parantez içinde şu günkü gidişatından hiçde memnun değilim zaten yazında söyledim bundan sonra desteklemem her attığı adımı
ona göre değerlendiririm iyiyse iyi kötüyse kötü.

Çevrimiçi Necmi

Gerçekleri acı da olsa görmeyi senin gibi “biz çok güçlüyüz, bizim borumuz ötüyor” polyanacılığına tercih ediyorum. Hocasının kafası yarılmış, bu yüzden maçı yarıda kesilmiş ve hükmen galip ilan edilmemiş bir takımdan bahsediyoruz. Sizin gibi Polyana ve saf olan Beşiktaşlılara güvenip bizi katlediyorlar zaten. Yönetim de sizin kafanızda olduğu için elimize vurup ekmeğimizi alıyorlar.
gerçekleri görmekle gerçeklere vereceğin tepkiyi ayarlamak aynı şey değildir kardeşim bazen gerçeği gördüğün için değil yanlış tepki verdiğin için kaybedersin
biz 20- yıldır hep ağladık bundan ne kazandık dön geriye bir bak istersen. demekki ağlamakla sonuç alamıyorsun
çocuklarda ağlayarak istediklerini elde edebileceklerini sanırlar ama elde ettikleri tek şey annelerinden yedikleri şamar olur :D

Çevrimiçi murat

muadili olmayan yeri doldurulamayacak insan yoktur kardeşim.
o saydığın isimlere gelince avrupadan getireceğin ortalama bir hoca bile o isimlerden iyidir
yabancı hoca şampiyon olamaz diye bir kuralmı var. bu iş hocayla alakalı değil
yönetimlerle alakalı bir durum biz tarihimizin en iyi dönemini milne ile yaşadık
yüzüncü yıl şampiyonluğumuzun mimarı lucesku  dön geriye aldığımız şampiyonlukların kaçı yerli hoca ile alınmış
zaten kimler şampiyon oluyor terim Güneş denizli bunlarında yerli oldukları için değil şampiyonlukları
şimdi terim yerli olduğu içinmi o kadar şampiyon oldu yoksa altında başka şeylermi var.
yada yabancı hocaya yapılan muamele Şenol hocaya yapılmadımı
bunlar şehir efsanesi sen kaliteli bir hoca getir bakalım şampiyon oluyormu olmuyormu
yoksa gs nin başında terim var sen kimi getirirsen getir adam arkasını himmete ağara ulusoya dayayıp şampiyon oldu
bunun yerli olmasıyla ne alakası var terim değilde x yabancı hoca olsaydı olmayacaklarmıydı
o sistemin çarkı yine dönecekti.
aykut fenerde şampiyon oldu aykutmu oldu azizmi oldu şike sürecinde gördük nasıl olunduğunu
peki ersun şampiyonluğu hatırla o dönemi sezon sonunda aziz bile sen şampiyon yapmadın ben yaptım dedi.
birde daum gerçeği var. yani yerli hoca olayı şehir efsanesi biraz yerli hoca pazarını ayakta tutma çabası başka birşey değil.
gs sahaya 11 yabancıyla çıkıyor o takımda bence terim yabancı 14 yabancının olduğu takımlarda yerli hoca
şampiyon yapar olayı hikayedir.
işin gerçeği yönetim iyi olmadıktan sonra şampiyon olamazsın.takım veya hoca seni bir yere kadar taşıyabilir o hoca ve oyuncuları sen getirmiş olsan bile.sağlam yönetim ilk şart.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Avcı, Aykut veya Sergen gelmeli.

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

Çevrimiçi Necmi

ondan sonra ya yerde çimlerle akraba oluruz ya taçımız nerde diye ağlaşırız yada sezonun ortasında hocasız kalırız :D

Çevrimiçi yaço58

fener maçı için tek korkum hoca ve gerginlik fatih doğan bugün kagawa yedek atiba dorukhan medel orta sahası çıkabilir kulüp içinden gelen bilgiler böyle dedi geçen sene evimizdeki fb maçını hatırlayalım atiba-medel-tolgay çıktık ilk 20 dakika top yapamadık sonra hoca medeli stopere tosiici sol beke adriyi öne babeli forvet arkasına attı takım top oynamaya başladı eğer gene böyle bir hata yaparsa hoca geçmiş olsun medel zaten küskün diyorlar ne vereceği mechul kagawa geleli 3 haftayı geççek hala hazırlanamadımı işleyen sistemibozmamak lazım ilerde baskıyla başlayıp ilk 60 dk skoru alıp sonra medeli almak varken hoca 0-0 yada 1-0 a bağlayıp 60 da kagawa girip çözeriz diye düşünüyor büyük kumar bilmiyorum hangisi doğru bir başlangıç stratejisi olur bizim için

Çevrimdışı balkan-kartal

umit ozati da listeye alalim
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı ozankarakoc

İddaa, şampiyonluk oranlarını güncellemiş.

Galatasaray 2.90
Beşiktaş 10.00
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

İddaa, şampiyonluk oranlarını güncellemiş.

Galatasaray 2.90
Beşiktaş 10.00

iddaa yeni sahibi demirören fener maçına mağlubiyet yada beraberlik vermiş olsa gerek ki.

gs ile aramızda 3 puan fark var ama ne hikmetse gs ile iddaa da farka bak.

Şike dönüyor her yerde.

Çevrimdışı mylife1903

katılıyorum buna mesela camiayı ne kadar bütünleştirsede feda olayı çok yanlışdı.
içimize sindirdik kulübe sahip çıktık o tahribatı taraftar başarıya çevirdi aslında
bir çok yanlış transferide oldu bazıları bilinçli bazıları bilinçsiz bir çok söylemi oldu
bazen tepkileri kendi üzerine çekmek bazen gündem değiştirmek için konuştu yanlış olabilir ama sonuç verdi
ama son dönemde şaftı dağıttı. kontrolüde kaybetti bunları bende görüyorum ama sizin görmediğiniz  şu
tecrübe kazandı yeni gelecek başkanla işi iyide götürse tecrübe kazanana kadar çok zaman kaybedeceğiz
o nedenle eleştirirken eksiyi artıyı koyup öyle eleştirmek lazım yeni gelecek olan dahamı iyi olacak sanmıyorum
birde üstüne acemi olacak aynı süzgeçten bir daha geçeceğiz.
düşünüyorum o giderse büyük ihtimal adalı gelir yapabilirmi sanmıyorum taraftarın oyuncağı olur hangi taraftardan bahsettiğimi
anlamışsındır. ANÇ gelir desek geçenlerde dolanan listesini gördüğümde tüylerim diken diken oldu
ben başkanın bu yönetim kuruluna razı olurum ve içlerinde bir tane bile değerli diyebileceğim insan olmamasına ramen
bazı şeyleri talep ederken kar zarar hesabını iyi yapmak gerekiyor az gelir elde ediyorum deyip işini dağıtım başka iş kurar külliyen zararda edebilirsin.
riski ve ne kadarını göğüsleyebileceğini bilmek lazım ANÇ ile cidden takım olarak küçülürüz
Adalı ile resmen batarız ben alternatif göremiyorumki. tek gördüğüm daha kaliteli bir yönetimle başkanın
devam etmesi ama kaliteli olan kimler onuda koymak lazım ortaya. sabancının veleti çıkıp başkan olmaktan
bahsediyor ortada Fikret ormandan daha iyisini göremiyorum kusurlarıyla bile bu işi gayet iyi götürüyor
gelecek 3 yıl harcayacağımız bir zaman değil rakipler zayıf ve dahada zayıflayacaklar fırsat var
başkanın çok şey yapmasınada gerek yok biraz konsantre olsun 3 yıl siler süpürürüz. yeni macera aramanın hiç gereği yok
yusuf abi demesinden bende memnun değilim ama yusuf abi deyip kulüpler birliği bidirisiyle içinden geçtiği gerçeğinide
görmezden gelmiyorum. şu anki konjektörde feneri yanına çekti ts yi yanına çekti süperlig de onun üzerindeki kulübü yanına çekti
bir güç olgusu yaratıyor. neden herşeye yeniden başlayalım
siz kabul etmiyorsunuz ama sürekli güçleniyoruz. daha dün kimsenin bizi görmediği bitti dediği noktadan geldik
ha hataları yapmasa belki bir tık daha iyi durumda olurduk. ama insanları lokal hatalarla değil bütün olarak değerlendirmek gerekir.
parantez içinde şu günkü gidişatından hiçde memnun değilim zaten yazında söyledim bundan sonra desteklemem her attığı adımı
ona göre değerlendiririm iyiyse iyi kötüyse kötü.
Ben hic fikret orman gitsin demedim dikkat edersen. Istifa etsin yeni yonetim toplasin dedim
Benim nisanda dedigimi yapti eylulde de tersten yapti