Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 136 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2739402 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Aslında ŞL gruplarına Avrupa'daki ilk 4 ülkeden 4 takımın direkt gitmesi bi anlamda Avrupa Ligi'ni de zorlaştırdı. Bugün de ŞL'den gelecek diğer takımlar belli olsun bakalım listeye..

Ben gs'nin AL'ye düşmesine sevindim. Hem kendi evlerinde rezil oldular hem de belki 3-5 ülke puanı daha katma imkanları oldu. Ülke puanını önemsemiyor bazı arkadaşlar ama leş Rus takımları zamanında aldıkları puanlar sebebiyle her sene liglerinde ilk 2'yi ŞL gruplarına direkt gönderiyor. Lig 3. leri de 3 ön eleme oynayarak gruplara katılma şansı elde ediyor. Şimdi iyi kötü elde edilen galibiyet az da olsa bu puanlar ve garanti puanlar ülke puanına eklendiği için bir kısır döngü halinde yerlerini koruyup berbat hallerinde bile o platformda yer alıyorlar sürekli. Üstelik lig 1. leri de 1. torbadan katılıyor kuraya. Bu döngüyü kırmanın yolu ülkece 3-4 senelik bi başarı grafiği yakalamak. Benim hayalim ligte ne kadar kötü gitse de gs, fb ve bizim yarı finale çıkmamız. Hem kolay rakip çıkar hem de ülke puanımız baya artar  :D

Mesela bi yazı okudum gs ŞL'den 30-35 milyon arası alacakmış bu sene.. Düşünsenize şu berbat performansa 35 milyon gelecek. Kesinlikle ülke puanımız yükselmeli en az 2 takımı gruplara yollamalıyız.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Biri rekor şekilde puan toplayıp parmak ısırtarak gruptan cıkan bir takım.
Diğeri rezil olup kılı kılına uefeya katılan takım.  :lol:

Çevrimdışı emre_1978

...
Benim hayalim ligte ne kadar kötü gitse de gs, fb ve bizim yarı finale çıkmamız. Hem kolay rakip çıkar hem de ülke puanımız baya artar  :D

Bu üçlü yarı finale kalsa gs-fb eşleşmesi olur ve biri finali oynar biz de geriye kalan baba takımla eşleşiriz biliyorsun değil mi  :D

Çevrimiçi Nartallo

Burak Yılmaz’ı transfer etmek gibi bir hataya düşmeyiz umarım. Quaresma, Oğuzhan, Caner, Babel, Tolgay, Pepe gibi sorunlara bir yenisini eklemenin manası yok, aman diyeyim.

Alınabilirse, kiralanabilirse bir forvet alınsın, mümkün değilse, 2-3 sene elini bağlayacak bir sözleşmeye imza atmanın manası yok.

Çevrimdışı kyiv

Sizin eşitlik anlayışınıza tüküreyim. Fikstürü beraber yaparlar bize gelince en ufak bir kolaylık sağlamazlar, tebriği gönülsüz kuru bir kelime ile yaparlar.Ama tff Beşiktaşlı.

Yersen!

Çevrimdışı f_madida

Bence üç takımında 32 de kura şansı önemli kolay takımlarda var dişli takımlarda
ikinci torbadan girersek torbanın en güçlü bir iki takımından biri oluruz.

Biraz ilerleyebiliriz ama sonuca ulasmamiz zor gibi...cok da onem vermesek, lige daha fazla asilmaya calissak iyi olacak.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı f_madida

UEFA Avrupa Ligi
(An itibarıyla...)

Tur Atlamayı Garantileyen Takımlar (13):

Bayer Leverkusen
FC Zürich
FC Salzburg
Zenit
Dinamo Zagreb
Fenerbahçe
Arsenal
Sporting Lizbon
Real Betis
Frankfurt
Lazio
Dynamo Kiev
Chelsea

Şampiyonlar Ligi'nden Geleceği Kesinleşen Takımlar (6):

Club Brugge
Inter Milan
Napoli
Galatasaray
Benfica
Valencia

__

Mevcut futbolumuzla şu takımlardan hangisini eleriz? Valla ben bilemedim...

Icerisi sampiyonlar ligi gibi...Ekrem abi eksik sadece.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi Necmi

Ben pek tabi ki 'kadro değeri yüksek takım, altındaki takımlardan her zaman daha iyidir' gibi anlamsız bir genelleme yapmadım. Ama 'en değerli takıma kupayı versinler, maçlar neden oynanıyor ki' ironisi çok da ironi olarak kalmıyor doğrusu. Şampiyonlar Ligi'ne bin tane takım katılıyor, ama hep aynı takımlar şampiyon oluyor. Son 10 senede 4 Real Madrid, 3 Barcelona, 1 Bayern, 1 Chelsea... Takımların değerini, birçok bileşen belirliyor, o bileşenleri de maddi durum besliyor. Gomez'in, Aboubakar'ın, Talisca'n varsa Avrupa'da başarı ihtimalin oluyor, Larin'in, Love'ın, Mustafa Pektemek'in varsa olamıyor.

Neyse, uzun lafın kısası, Avrupa'da başarıyı, takımın maddi değeri de getiriyor olsa, futbolunun kalitesi de getiriyor olsa, bu sene gidebileceğimiz yer maksimum ilk 16'dır, o da müthiş şanslı bir kura çekersek... Sonrası hayal ötesi... (Sevgili yönetim, lütfen devre arasında tarihe geçecek bir transfer hamlesi yap da, bana tükürdüklerimin hepsini yalat. Şimdiden teşekkürler :)

Ha bir de, ek bilgi olarak söyleyeyim, merak edip baktım. Dinamo Kiev'le aramızdaki değer farkı da çok azmış. Onların 81.5, bizim 91.3. Yani öyle ya da böyle, bir 'klasman' göstergesi takımın değeri... 12'de birimiz değerinde zavallı bir Norveç takımı bize ecel terleri döktürüyorsa, 'vay be iyi takımmış' demeden önce 'biz ne biçim takımız'a bakmak lazım. Galatasaraylılar, Östersunds'a methiyeler düzerken çok komik görünüyorlardı. Biz de aynı duruma düşmeyelim. Tarihimizin en kolay Avrupa grubunda sürüne sürüne üst tur kovalıyoruz. Hem de geçen seneki gurur tablosundan hemen sonra...
aynı şey değil biz gs gibi elendiğimiz takıma vay be iyi takımmış demiyoruz iki maçtada yendiğimiz aslında karşımızda duramayan bir takıma vay be iyi takımmış diyoruz. biz sadece lakayt tavrımızdan 2-0 geriye düştük ciddiye alıncada geçtik

Çevrimiçi Necmi

UEFA Avrupa Ligi
(An itibarıyla...)

Tur Atlamayı Garantileyen Takımlar (13):

Bayer Leverkusen
FC Zürich
FC Salzburg
Zenit
Dinamo Zagreb
Fenerbahçe
Arsenal
Sporting Lizbon
Real Betis
Frankfurt
Lazio
Dynamo Kiev
Chelsea

Şampiyonlar Ligi'nden Geleceği Kesinleşen Takımlar (6):

Club Brugge
Inter Milan
Napoli
Galatasaray
Benfica
Valencia

__

Mevcut futbolumuzla şu takımlardan hangisini eleriz? Valla ben bilemedim...
gs yi eleriz mesela :bandit:
hem daha hangi grupda olacağımız belli değil
birde oynanmamış maç üzerinden hükmen elenmeyi kabul etmek ezikliktir.
geçeriz geçemeyiz ama orda 3 takım dışında her takımla kafa kafaya oynarız
derdimiz kupayı almak değil zaten alabildiğimiz kadar puan almak
bunuda ülke için değil kendimiz için yapmak
gs yi şampiyon yapmak için uğraşmasalar biz o gruptan çıkar ülke puanınada 4 puan daha eklerdik
bu saatten sonra yemişim ülke puanını

Çevrimiçi Necmi

Aslında ŞL gruplarına Avrupa'daki ilk 4 ülkeden 4 takımın direkt gitmesi bi anlamda Avrupa Ligi'ni de zorlaştırdı. Bugün de ŞL'den gelecek diğer takımlar belli olsun bakalım listeye..

Ben gs'nin AL'ye düşmesine sevindim. Hem kendi evlerinde rezil oldular hem de belki 3-5 ülke puanı daha katma imkanları oldu. Ülke puanını önemsemiyor bazı arkadaşlar ama leş Rus takımları zamanında aldıkları puanlar sebebiyle her sene liglerinde ilk 2'yi ŞL gruplarına direkt gönderiyor. Lig 3. leri de 3 ön eleme oynayarak gruplara katılma şansı elde ediyor. Şimdi iyi kötü elde edilen galibiyet az da olsa bu puanlar ve garanti puanlar ülke puanına eklendiği için bir kısır döngü halinde yerlerini koruyup berbat hallerinde bile o platformda yer alıyorlar sürekli. Üstelik lig 1. leri de 1. torbadan katılıyor kuraya. Bu döngüyü kırmanın yolu ülkece 3-4 senelik bi başarı grafiği yakalamak. Benim hayalim ligte ne kadar kötü gitse de gs, fb ve bizim yarı finale çıkmamız. Hem kolay rakip çıkar hem de ülke puanımız baya artar  :D
yemişim ülke puanını bu lig için hiç birşey istenmez bunu düşünecek olan tff düşünse zaten
istediğini göndertip rezil etmez ülke puanını hak eden gider toplar puanları
şu gsnin grubunda biz olsaydık gelecek sene ukrayna ve Belçikayıda geçmiş olurduk portekizle yarışıyor olurduk
adamlar biz gittiğimizde başarılı olmayalım diye fikstürü ayarlamakla kalmayıp kupa maçlarınıda takvime sıkıştırıp
iyice işimizi zorlaştırıyorlar. onların düşünmediği ülke puanını bizmi düşüneceğiz neymiş 3 takım katılacakmış
şampiyon olalım tek biz katılalım kaç yıldır onuncu sırada tutan biziz zaten

Çevrimiçi Necmi

bence resmen dalga geçmişler elendiği için tebrik etmek tiye almaktır. :D

Çevrimiçi Necmi

Biraz ilerleyebiliriz ama sonuca ulasmamiz zor gibi...cok da onem vermesek, lige daha fazla asilmaya calissak iyi olacak.
zaten önem vermiyoruzda ligede asıldığımız yok bari
gittiği kadar gidelimde puan toplayalım uzun vadede çok önemli o puanlar.
gelecekte şl de alacağımız puanlar şimdi toplayacağımız puanlara bağlı
4. torbadan girmekle 2. torbadan girme arasında dağlar kadar fark var.

Çevrimdışı mylife1903

bence resmen dalga geçmişler elendiği için tebrik etmek tiye almaktır. :D
Abi yd ozellikle dalga gecmek icin tiye aldi bunlari, ordaki besiktaslilarin haberi olmadan boyle aciklama yapamazlar diye ekleyiverirsen yilin polyannasi odulune aday gosterecem seni

Çevrimdışı mylife1903

zaten önem vermiyoruzda ligede asıldığımız yok bari
gittiği kadar gidelimde puan toplayalım uzun vadede çok önemli o puanlar.
gelecekte şl de alacağımız puanlar şimdi toplayacağımız puanlara bağlı
4. torbadan girmekle 2. torbadan girme arasında dağlar kadar fark var.
Bizim icin fark yok be abi
1. Torbadan girsek
2. Torbadan Realin sampiyon lldugu ispanyadan barselona
3. Torbadan fransa ligi ucuncusu psg
4. Torbadan da alamanya ligi sampiyonu borusiyah gelir

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

yemişim ülke puanını bu lig için hiç birşey istenmez bunu düşünecek olan tff düşünse zaten
istediğini göndertip rezil etmez ülke puanını hak eden gider toplar puanları
şu gsnin grubunda biz olsaydık gelecek sene ukrayna ve Belçikayıda geçmiş olurduk portekizle yarışıyor olurduk
adamlar biz gittiğimizde başarılı olmayalım diye fikstürü ayarlamakla kalmayıp kupa maçlarınıda takvime sıkıştırıp
iyice işimizi zorlaştırıyorlar. onların düşünmediği ülke puanını bizmi düşüneceğiz neymiş 3 takım katılacakmış
şampiyon olalım tek biz katılalım kaç yıldır onuncu sırada tutan biziz zaten

Öyle diyorsun da mesela biz yarın üst tura çıkamazsak ülkeye 9,5 puan kazandırmış olarak elenicez. gs, fb ve başakşehir toplam 14 almış.. Tamam en çok biz katkıda bulunuyoruz ama onların puanına da ihtiyacımız var. Biz hiç mi başarısız olmıcaz? Hollanda Avusturya ve Danimarka dibimizde.. Diğerler kulüplerimizden 1-2 sene daha rezil puan gelirse ilk 10 dışına çıkarız ve lig şampiyonu ŞL gruplarına direkt gidemez.

Çevrimdışı mylife1903

Öyle diyorsun da mesela biz yarın üst tura çıkamazsak ülkeye 9,5 puan kazandırmış olarak elenicez. gs, fb ve başakşehir toplam 14 almış.. Tamam en çok biz katkıda bulunuyoruz ama onların puanına da ihtiyacımız var. Biz hiç mi başarısız olmıcaz? Hollanda Avusturya ve Danimarka dibimizde.. Diğerler kulüplerimizden 1-2 sene daha rezil puan gelirse ilk 10 dışına çıkarız ve lig şampiyonu ŞL gruplarına direkt gidemez.
Ulke sampiyonu olarak on eleme oynarsak keko takim gelmez mi?

Çevrimiçi Necmi

yok aslında iki sene 10. luk aldığımız puanlarla garantilendi aslında
biz tek başımıza iki yıldır alttaki ülkelerin toplamı kadar katkı veriyoruz.
Başarısız olursak avrupaya gidemiyoruz zaten biz gidemedikten sonra renklilerin direk katılmasından
bana ne
biz bu sene büyük ihtimal ukraynayı altımıza alıyoruz önümüzdeki sene 9. sıradan başlarız.
Vorskla elendi shakter avrupa ligine kaldı ikinci torbadan girecek büyük ihtimal kiev birinci torbadan devam edecek
biz 3 onlar 2 takımla devam ediyor. şu anda yarın oynanacak maçlardan gelibiyet gelirse biz grup aşamasında onların üstüne çıkmış olacağız  önümüzdeki sene silinen puanlarla bundan sonra onlardan fazla puan kazanmamız gerekiyor
yarın akşam bizim kazanıp fenerinden en az beraberlik alması gerekiyor üstlerine çıkmamız için
ama uefa önceki maçların puanını eklemedi daha şl ekledi ama avrupa ligi eklemedi hala 3 puanımız var görünüyor
ama 5 puanımız olması lazım
bu sene uefa nın ne yaptığını anlamıyorum.

Çevrimiçi Necmi

Ulke sampiyonu olarak on eleme oynarsak keko takim gelmez mi?
yok biraz farklı artık bize gelecek takımlar belli ukrayna belçika rusya hollanda avusturya takımlarıyla
eşleşebiliyoruz puanı iyi olan seri başı oluyor. şampiyon olmak önemli değil uefa sıralamasında üstte olmak lazım
üstteki takımlarda portekiz rus ukrayna fransa takımları olacak onlarında baba takımları
birtek biz kolay rakiple eşleşiriz ama renklilere taş gibi rakipler gelir bu ülkelerin takımları içinde bizi geçebilen bir iki takım var
onlarda genelde direk katılıyor biz ön eleme oynadığımız zaman birinci torbanın birinci takımı oluruz büyük ihtimal

Çevrimdışı Onur Küçük

gs'yi kollayan, şampiyon yaptırmak için en başta Beşiktaş olmak üzere rakiplerine hasmane tutumla türlü türlü alavere  dalavereyi yapıp amacına ulaşan sonra da ülke futbolu gelişmiyor, neden biz böyleyiz, ülkemizdeki futbol iklimi neden böyle diyenler ne hikmetse aynı kişiler. Normal bir insanda utanma olur. Demek ki bunlar normal değil. Türk futboluna olan katkılarınız, Şampiyonlar Ligi oynattırdığınz takımın rezil performansı için biz de sizi tebrik ederiz. Eserinizle gurur duyunuz. Avrupa'da TFF yok, MHK yok , VAR yok. Öyleyse gs'ye ekmek de yok.

Çevrimiçi Necmi

Abi yd ozellikle dalga gecmek icin tiye aldi bunlari, ordaki besiktaslilarin haberi olmadan boyle aciklama yapamazlar diye ekleyiverirsen yilin polyannasi odulune aday gosterecem seni
peki sence tff resmi sitesine ordaki yöneticilerin bilgisi olmadan birşey yazılabilirmi
adamlar yenildikleri maçtan sonra avrupa ligine kaldıkları için tebrik ediyor bunuda özellikle
belirtmişler. Bana bu daha çok dalga geçmek gibi geldi.
ama siz her zaman Beşiktaş için olumsuz olanı ön plana çıkartma derdinde olduğunuz için
sizin böyle düşünmeniz normal.
Beşiktaşı ezik göstermek için bir done elinize geçtiyse bunu dibine kadar kullanıyorsunuz.
bu durum tersi olsaydı renkliler ne diyecekti mesela gs liler şunu derdi bizim için gruptan çıkmak
başarı değil tff büyük iş başardı avrupa kupasına kaldı diye Beşiktaşı tebrik ediyor derlerdi
bunun dalgasını geçerlerdi sizin gibi ezik ezik konuşmazlardı
merak ediyorum bu şekilde konuşarakmı Beşiktaşa bir şeyler kazandıracaksınız.
sen çık sosyal medyada tff gs ile .... geçmiş diye yap kafanı sonrada olacakları bekle ne niyetle yazarlarsa yazsınlar
sen onu çevirip her halukarda tff ye yapıştırırsın.
ama yok siz bunu yapmayın Beşiktaşı aşağılanan ezik kulüp göstermek için çabalayın.
ondan sonra hiç çıkıpta renkliler algı kasıyor demeyin algının büyüğünü onlara siz veriyorsunuz zaten yoksa onların
bunu yapmak için çabalayacak ne zekaları var. nede güçleri.
bak şu son iki aya bütün basınıyla topuyla tüfeğiyle geldiler Beşiktaşın sosyal medyadaki gücünü aşamadılar
sadece iki günde asporu hazrola geçirdiler sosyal medya baskısıyla ama siz bunları görmezsiniz
aradığınız tek şey Beşiktaşı ne kadar küçük gösterebiliriz nerden ne çıkarırız olayı.
öyle bir kafadasınki burda Beşiktaş forması giyen bir oyuncunun övülmesini ve renkli oyunculardan üstün gösterilmesine
bile tahammülün yok.
algı yaratmakta verilen mücadelenin bir yöntemidir yıllarca renklilerin ne çöpleri algıyla süper oyuncu oldu.
biraz önce yanımda bir gs li vardı ve talisca çok büyük oyuncuydu dedi siz o taliscayı yerin dibine somak için iki yıl uğraştınız.
şimdi gidince herkesin gözünde büyük oyuncu oldu.
sadece yaptığınız Beşiktaşa zarar vermek ondan sonra çıkıp Beşiktaş basını Beşiktaşın hakkını korumuyor falan demeyin
çünkü aynaya bakın orda onların yüzünü görürsünüz onlardan bir farkınız yok
insan sevdiği takımı cilalar parlatır ama siz zımparalamaya olduğundan daha kötü göstermek için çabalıyorsunuz
derdiniz benimle sidik yarıştırmak bunun için Beşiktaş küçültülmüş hiç bir önemi yok.
şimdi desem pektemeği beğenmiyorsunuz ama bugün serbest bıraksak iki renkli kapmak için birbirini yer hemen sallamaya başlarsınız.
hiç dönüpde ellerinde bir pektemek bile yok diye görmek istemezsiniz. Burda derdiniz bana karşı gelip dalga geçmek olur
aslında bunu yaparken Beşiktaş değerini düşürdüğünüzü farketmiyorsunuz bile belkide önemsemiyorsunuz.
ben size daha ne diyeyim. Benim için Beşiktaşda oynayan oyuncu ligin en iyisidir. bunun tersini siz değil renkliler kanıtlamaya çabalasın.
sizin derdiniz neki Beşiktaşı oyuncusunu bu kadar yüceltme çabam zorunuza gidiyor.
ne zaman bir oyuncuyu övmeye kalksam forumda biriniz çıkıp dalga geçmeler tezimi çürütme çabaları. ya bununla uğraşana kadar
harcadığınız zahmeti gidin renklilere karşı Beşiktaşı savunarak harcayın. Bende size değilde renklilere karşı harcayayım zamanımı.
Beşiktaşı bir tık yukarı çıkartma çabama tahammülünüz yok.
bana poliyanna diyeceğine bu tezi sosyal medyada yaymaya çalışmanın sana ne gibi bir zararı dokunur.
tamam diyelim tff gs yi yaladı eee sende çevir bunu tersine aptala çevir adamları. senin ortaya atacağın tezi alıp yürüyecek bir ordu var sosyal medyada.
neler neler ekler işi nerelere taşırlar şaşarsın.
zaten saldırmak için konu arıyorlar herşeyi çürütmeye uğraşacağınıza bu konuları bulmaya harcayın zamanınızı.

Çevrimiçi Necmi

kendi sahalarında yenilip almanların kazanmasıyla avrupa ligine kalan takımı tebrik etmek
kesinlikle dalga geçmektir. Beşiktaş olsa bunu Beşiktaş için yazsalar ben sinirlenirim dalgamı geçiyorlar bizimle diye
ortada bir başarı yok bunu bütün ülke gs liler dahil bilirken tanıdığım gs liler hep küfür ediyor çünkü
sen bu mesajı yayınlarsan bunun adı dalga geçmektir.
şampiyonlar liginde ödül gruptan çıkmaktır bunu başaramayan bir takım anca dalga geçmek için kutlanır
normal koşulda 32 turunda başarılar dilersin ama işin içine tebrik girince bunun adı aşağılama oluyor
normal mesaj avrupa liginde 32 ye kalan gs ye Avrupa ligindeki mücadelesinde başarılar dileriz olmalıydı

Çevrimdışı Onur Küçük

peki sence tff resmi sitesine ordaki yöneticilerin bilgisi olmadan birşey yazılabilirmi
adamlar yenildikleri maçtan sonra avrupa ligine kaldıkları için tebrik ediyor bunuda özellikle
belirtmişler. Bana bu daha çok dalga geçmek gibi geldi.
ama siz her zaman Beşiktaş için olumsuz olanı ön plana çıkartma derdinde olduğunuz için
sizin böyle düşünmeniz normal.
Beşiktaşı ezik göstermek için bir done elinize geçtiyse bunu dibine kadar kullanıyorsunuz.
bu durum tersi olsaydı renkliler ne diyecekti mesela gs liler şunu derdi bizim için gruptan çıkmak
başarı değil tff büyük iş başardı avrupa kupasına kaldı diye Beşiktaşı tebrik ediyor derlerdi
bunun dalgasını geçerlerdi sizin gibi ezik ezik konuşmazlardı
merak ediyorum bu şekilde konuşarakmı Beşiktaşa bir şeyler kazandıracaksınız.
sen çık sosyal medyada tff gs ile .... geçmiş diye yap kafanı sonrada olacakları bekle ne niyetle yazarlarsa yazsınlar
sen onu çevirip her halukarda tff ye yapıştırırsın.
ama yok siz bunu yapmayın Beşiktaşı aşağılanan ezik kulüp göstermek için çabalayın.
ondan sonra hiç çıkıpta renkliler algı kasıyor demeyin algının büyüğünü onlara siz veriyorsunuz zaten yoksa onların
bunu yapmak için çabalayacak ne zekaları var. nede güçleri.
bak şu son iki aya bütün basınıyla topuyla tüfeğiyle geldiler Beşiktaşın sosyal medyadaki gücünü aşamadılar
sadece iki günde asporu hazrola geçirdiler sosyal medya baskısıyla ama siz bunları görmezsiniz
aradığınız tek şey Beşiktaşı ne kadar küçük gösterebiliriz nerden ne çıkarırız olayı.
öyle bir kafadasınki burda Beşiktaş forması giyen bir oyuncunun övülmesini ve renkli oyunculardan üstün gösterilmesine
bile tahammülün yok.
algı yaratmakta verilen mücadelenin bir yöntemidir yıllarca renklilerin ne çöpleri algıyla süper oyuncu oldu.
biraz önce yanımda bir gs li vardı ve talisca çok büyük oyuncuydu dedi siz o taliscayı yerin dibine somak için iki yıl uğraştınız.
şimdi gidince herkesin gözünde büyük oyuncu oldu.
sadece yaptığınız Beşiktaşa zarar vermek ondan sonra çıkıp Beşiktaş basını Beşiktaşın hakkını korumuyor falan demeyin
çünkü aynaya bakın orda onların yüzünü görürsünüz onlardan bir farkınız yok
insan sevdiği takımı cilalar parlatır ama siz zımparalamaya olduğundan daha kötü göstermek için çabalıyorsunuz
derdiniz benimle sidik yarıştırmak bunun için Beşiktaş küçültülmüş hiç bir önemi yok.
şimdi desem pektemeği beğenmiyorsunuz ama bugün serbest bıraksak iki renkli kapmak için birbirini yer hemen sallamaya başlarsınız.
hiç dönüpde ellerinde bir pektemek bile yok diye görmek istemezsiniz. Burda derdiniz bana karşı gelip dalga geçmek olur
aslında bunu yaparken Beşiktaş değerini düşürdüğünüzü farketmiyorsunuz bile belkide önemsemiyorsunuz.
ben size daha ne diyeyim. Benim için Beşiktaşda oynayan oyuncu ligin en iyisidir. bunun tersini siz değil renkliler kanıtlamaya çabalasın.
sizin derdiniz neki Beşiktaşı oyuncusunu bu kadar yüceltme çabam zorunuza gidiyor.
ne zaman bir oyuncuyu övmeye kalksam forumda biriniz çıkıp dalga geçmeler tezimi çürütme çabaları. ya bununla uğraşana kadar
harcadığınız zahmeti gidin renklilere karşı Beşiktaşı savunarak harcayın. Bende size değilde renklilere karşı harcayayım zamanımı.
Beşiktaşı bir tık yukarı çıkartma çabama tahammülünüz yok.
bana poliyanna diyeceğine bu tezi sosyal medyada yaymaya çalışmanın sana ne gibi bir zararı dokunur.
tamam diyelim tff gs yi yaladı eee sende çevir bunu tersine aptala çevir adamları. senin ortaya atacağın tezi alıp yürüyecek bir ordu var sosyal medyada.
neler neler ekler işi nerelere taşırlar şaşarsın.
zaten saldırmak için konu arıyorlar herşeyi çürütmeye uğraşacağınıza bu konuları bulmaya harcayın zamanınızı.
Aspor, fanatik, (Küfür Yasak)₆, hürriyet, yazılı ve görsel basının geneli, bunlarda mı gs'yi tiye alıyor? Abdürrahim Albayrak'ın son söyledikleri 'Alkış kıyamet koptu soyunma odasında' sözleri doğruysa o da mı kendi kulübünü tiye alıyor? Algı yaratmak nedir? İnsanların algısıyla oynayıp olanı farklı göstermek değil mi? gs 4 puan aldığında bunu başarı göstermek algı yaratmak değil midir misal? Geçmişteki icraatlarına baktığımızda TFF'nin, medyanın yaptığı şey gs'yi tiye mi almak yoksa yoksa algı yaratarak onu kollamak mı oluyor? TFF başkasını tiye alacak bir kurum mu? TFF ve/veya medya, gs'yi tiye alıyor diyerek Başkanı ve yönetimi mi desteklemiş olacağız?  Biz bu kafayla gidersek daha birçok operasyon yapılır bize ve Türk futboluna. Talisca meselesine gelince savunduğun yöneticiler zamanında 5-6 milyon avro maaşı verirlerdi Talisca'ya; o da kalırdı takımda. Talisca 5-6 istedikten sonra Babel'e de verirdin 3,5-4 milyon, diğerlerine de dağıtırdın, takımın bütçesini altüst ederdin. Sadece bütçe değil takım oyunu diyen takım olarak gol atmaktan bahseden sen,  Talisca, Babel gibi oyuncuların bireysel performansına dayalı oyununa esir olup sonra bir gün yine operasyon yapılıp Talisca'ya, ona buna cezalar verilip adliyeye çağrılıp her türlü şekilde şampiyon yaptırılmadığında, futbolcu da ben burada durmayacağım dediğinde dımdızlak ortada kalırdın. Pektemek'i Başakşehir kapmadı. Bakalım kim kapacak 14 yabancı serbestliği tanındıktan sonra.
[ Son Düzenleme: 12 Aralık 2018, 19:54:07 Onur Küçük ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

İddaa'da Süper Lig şampiyonluk oranları

Başakşehir: 1.80
Beşiktaş: 3.75
Galatasaray: 3.75
Kasımpaşa: 20.00
Trabzonspor: 35.00
Fenerbahçe: 150.00