Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2781204 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Mustafa Pektemek: "Quaresma, Rizespor maçı öncesi, “Sahada gözünü benden ayırma” dedi. Onu izledim, karşılığını aldım. Sahada böylesine zeki ve ne yaptığını bilen birinin olması çok önemli.”

:ebebe:
Yalnız aynı açıklamayı yani benzer bir açıklamayı Cenk te yapmıştı bu konuda abi hatırlatayım dedim

Adam istediği zaman istediği oyuncuya gol ve goller attirabiliyor böylede enteresan bir adam
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

Olay normale dondu
Halis ney laaa
Allah cezanizi versin mhk gibi
Arkadas serkan cinar ne etti size neden macimiza vermiyonuz?

Iki haftadir hakemler duzgun yonetirken cikip bagiracaktin bu hafta faulden gol yedik bana ne fizeye iki kirmizi gostermis cikip bagirsana arkadasim.
Manyak adam ya, herif tutuyor rokkoyu adami atiyor topun ustune topa carptirirak bize gol atiyor arkadas. Boyle bisi var mi ya
Ilk defa goruyom boyle rezil bir gol, ula faul olur falan hakem gormez bilmemne adami tutup gecen topa atiyor herif donk heyveninin elinde topla gezip cezasahasinda hucum oyuncusunun ayagindaki topa atmasigibi o topu.

başkan çıkıp bunları konuşacağına protestolara şaşırdığını kendisine kötü gün dostu lazım olduğunu söylüyor. kötü gün dostu arıyorsa yusuf abisine gitsin ondan daha çok başımıza kötü gün açan yok yusuf abiyle hergün kötü.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

yakışır yiğidime katarlılar böyle bi markaya gözü kapalı 10 milyon yuro ateşlesinler walla
Yerli kontenjanından 800.000 € dan uzatınca kalsın TL olarak 5 milyona falan denk geliyor sanırım fazlaymış yahu :D

Çevrimdışı tangaz

Yalnız aynı açıklamayı yani benzer bir açıklamayı Cenk te yapmıştı bu konuda abi hatırlatayım dedim

Adam istediği zaman istediği oyuncuya gol ve goller attirabiliyor böylede enteresan bir adam

o zaman skor sorunumuzun nedeni diğer oyuncuların quaresma etrafında toplanmaması quaresma bazlı oyun oynamayışımız diyebilirmiyiz, baksanıza adama uyan ihya oluyor  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Yerli kontenjanından 800.000 € dan uzatınca kalsın TL olarak 5 milyona falan denk geliyor sanırım fazlaymış yahu :D

romantik işte bizim taraftar adam 2 gol attı kalsın deme cesareti gösteren ilk üyemiz belirdi bile  :ebebe: gerçi aynı kardeşim katarda gol atıyor die taze negredo güzellemeleri yapmasıyla da tanınıyor ya neyse  :bandit:

Ali Posbiyik daha yeni yeni piyasaya çıkan bir Beşiktaş düşmanı

Cunaodan sonra En büyük Besıktaş düşmanı hakemler Halis muhlis ve Hüseyin Gocektir

Halis muhlis GS maçı öncesi Atiba yı cizgiye bastı diye Kırmızı kartla cezalandırmisti

Beşiktaş maçlarında vukuatı çok fazla yönettiği her maçımızı katletti bu herif

romantik işte bizim taraftar adam 2 gol attı kalsın deme cesareti gösteren ilk üyemiz belirdi bile  :ebebe: gerçi aynı kardeşim katarda gol atıyor die taze negredo güzellemeleri yapmasıyla da tanınıyor ya neyse  :bandit:
Umutun ne vereceği belli değil , yerli kontenjanı açısından maaşını yarı yarıya indirecekse kalabilir bunu daha önce de yazmıştım yoksa gram sevmem bu maça özel değil bu görüşüm bu 1.cisi

Gerçi Güven var yolla gitsin :icool:

Bu çocuk olacak bence çok potansiyelli

o zaman skor sorunumuzun nedeni diğer oyuncuların quaresma etrafında toplanmaması quaresma bazlı oyun oynamayışımız diyebilirmiyiz, baksanıza adama uyan ihya oluyor  :bandit:
Vallaha bilmiyorum ama aynı açıklamayı Cenkin de yaptığını çok iyi hatırlıyorum Alanya maçı sonrasıydi galiba

Bana beni takip et on direge hareketlen topu sana atacağım demişti maçtan önce ve öylede oldu minvalinde bir röportaj vermişti maç sonrası Cenk

Herkes kadro yapmış bende yapayım bari

Bu arada Babel belli değilmiş oynamama ihtimalı Yüksekmis bunu da göz önüne alarak bir kadro yapayım

Karius

Gg      Pepe     Vida     Adriano

Medel   Atiba

Lens           Ljajic         Caner (Babel)

Pektemek

Ben Love ile çıkarım ama hoca büyük ihtimalle Pekto ile başlar

Çevrimdışı yoruk

Loris geldiğinde Nusret'e gitmişti ya arkadaşlar orada hemen arkasında Cemal Kaşıkçı 'nın görüntüsü çıkmış ?  :D :D

Bırakın şimdi hakemi falan olay büyük   :D

Çevrimdışı kyiv

madem dernekler şeysi var başkan ve ekibi para koyacak arkadaş. bakın ali koça hibe+aile şirketlerinden yarattığı kaynak milyara dayandı. şu bilançoyla tek banka kredi vermezdi fenere ipotek verecek delikli kuruşu kalmamış bir takım febe ama koçların banka çatır çatır kredi verdi adamlara.

Kredi alsalarda durumları ortada.Allahın adaleti diyelim. Bu sene de şampiyonlar ligi gelirlerinden olacaklar ve hatta lig sıralamasından ötürü ligden de elde edecekleri gelir düşecek. Yalnız yaza sağlam bir takım kurmak için it gibi saldıracaklardır. Her türlü yol denenecektir. Bkalım 1 milyon etmeyecek adamları kaça satacaklar araplara.

Çevrimdışı tangaz

Kredi alsalarda durumları ortada.Allahın adaleti diyelim. Bu sene de şampiyonlar ligi gelirlerinden olacaklar ve hatta lig sıralamasından ötürü ligden de elde edecekleri gelir düşecek. Yalnız yaza sağlam bir takım kurmak için it gibi saldıracaklardır. Her türlü yol denenecektir. Bkalım 1 milyon etmeyecek adamları kaça satacaklar araplara.

mesele kredinin kurtarması kurtarmaması değil adamın tüm olanaklarını seferber etmesi araplara yaptıkları satışlar vb hep koçun işleri.

Çevrimiçi Necmi

necmı bey,

madem takım bu ıkı oyuncu yuzunden puan kaybedıyor gerıye donup baktıgımızda ozının tolgayın 4 hafta ardarda oynamadıgı maclar var yıne puan kayıpları gelmıs

ama mademkı mıllet bu ıkı oyuncuya kafayı takmıs  10 hafta bu oyuncuları oynatmamasını ısterdım  ama maalesef hoca bız degılız 

bakınız olcayı aynı sekılde gonderdıler  sımdı takım dahamı ıyı?
 adım gıbı emınım su ıkı oyuncu 10 hafta oynamasın  bu takım daha fazla  puan kaybı yasayacaktır   sorun  hucumlarda takımın boyunun cok uzun olması dolayısı ılede kaptırılan topların kontra olarak gelmesı ve defansın uzun toplarla cıkması 

neyse bunu ne kadarda yazsak  ınsanlar ıllakı bunu boyle goruyor    bakalım mevlam neyler neylerse guzel eyler
iyide takımın boyu neden uzuyor neden defansdan uzun toplarla çıkılıyor. Bunu irdelemek lazım mesela
maçlara iyi bak defans orta sahaya topu attığında orta saha ne yapıyor. Tabi boşa çıkıpda topu alırsa oda var.
rize maçında bir sahne vardı ozi ortada etrafında rizeli oyuncu yok bomboş solda bir oyuncumuz var ama yanındada
rizeli oyuncu var karius eliyle başlatıyor oyunu oziye atmaya yeltendi ozi hemen sol tarafa at diye işaret yaptı atamadı tabi markajdaki oyuncuya degaj yaptı topda atak olarak bize geri döndü tv de izlerken sürekli topa odaklandığı için kameralar o el kol haraketlerini göremiyorsunuz çoğunlukla yada pas almamak için rakibe yanaştığını kendini hiç boşa çıkartmadığını göremiyorsunuz. Bunu tribün görüyor ama bakıyorsun sahada ozi sürekli koşuyor ama oyun içinde hiç yok kendine top atılırsa ya en yakınındakine veriyor yada geri oynuyor her maç 3-4 defa olmadık yerde rakibe topu atarak kontra yememize neden oluyor öyle sıkışık durumda top kaybı falanda değil. tolgaya gelince oda dripling yapma meraklısı
topu her aldığında 360 derece çevresinde tur atmadan ileri hamle yapmaz dengesiz haraketlerle aşırı top kaybı yapar tolgay toptan kaçmıyor ama çok yüksek kayıpla oynuyor birde hücuma kalkarken kaybettiğimizden eksik yakalanıyoruz bunlar oynadığında defans zaten ileri çıkamıyor. tolgay gelip geriden top alma stoperlerin arasına girme meraklısı o nedenle ikisinden birinin oynadığı maçta orta saha düşüyor. atiba bunların arkasını topluyordu onun olmaması pahalıya mal oldu bize. birde ikisi birden oynayınca maç tamamen düşüyor hiç kimseye karşı üstünlüğü ele alamıyoruz neden takım ikiye bölünüyor işde buna bakmak lazım hücum hattı top alabilmek için orta sahaya gelirse ilerde kimle golü atacağız kimin oynadığına bakma senin forvetlerin iki senedir nerde durmak zorunda kalıyor ona bak yeterli

Çevrimiçi Necmi

Antrenman sahamızın son hali...
bu 1 numaralı saha değil sanırım bir numaralı sahanın arkasında reklam tabelaları oluyordu
başak maçı olduğu için hibrit olmayan sahada hazırlanıyor olabilirler.

Çevrimdışı tangaz

bu 1 numaralı saha değil sanırım bir numaralı sahanın arkasında reklam tabelaları oluyordu
başak maçı olduğu için hibrit olmayan sahada hazırlanıyor olabilirler.

abi hibrit saha mı kaldı son hali hibrit çayır en fazla  :D

Çevrimdışı cursedofdragon

Pektemeki niye övüyorlar böyle? Attığı ilk gol baldı, ikinci gol fena değildi ama çokta abartılacak birşey değil. Adam beş yıldan beri yatıyor, bir maç ile hiç birşey değişmez. İhtimal vermiyorum ama yönetim inşallah gaza gelip mukavele uzatmak gibi bir hata yapmaz.

Pektemeğin attığı gol'e bal diyorlar fakat pektemeğin attığı daha önce öyle attığı 3 gol daha var.
Via : Ali Ece

Bende katılıyorum bal olsa 1 kere atardı bi daha yapamazdı adam sürekli böyle goller atabiliyorsa demek ki bal değil  :bandit:
[ Son Düzenleme: 01 Kasım 2018, 15:00:36 cursedofdragon ]

Çevrimiçi Necmi

havadan yerden top gelmiş gelmekle de kalmamış bizim oyuncuyla buluşmuş. walla rakam ceza sahasına atılan top olsa neyse diyeceğim de rakip ceza sahasında topla buluşma diyor hatta son rize maçında bu rakam 50 deniyor toplam sayı 292ye çıkar bu durumda sanırım en çok antalya ve akhisar maçlarındaydı bu rakam rize maçı hepsinin önüne geçti, zaten neredeyse tüm istatistiklerde zirvedeyiz galiba.
gerçekten inanıyormusun buna maç 90 dakika azami pek ulaşılmaz ama hadi diyelim topun oyunda kalma süresi 60 dakika olsun hadi bunun 40 dakikası biz topla oynamış olalım buda her dakikada 6 kere topu ceza sahasına sokmuş olmamız demektir. hadi 90 dakikanın tamamı biz topla oynamış olalım buda dakikada 2.6 kere topu ceza sahasında oynamak demek oluyor. bu rakama bırak bizi dünya üzerinde herhangi bir takımın bugüne kadar ulaşabileceğine ihtimal vermem halı sahada ulaşamazsın bu rakama şu forumda 11 kuralım Beşiktaşın karşısına çıkalım o maçta bile yapamaz bu skoru kaldıki ikinci yarı diğer sahada oynandı çizgileri net göremediğim için birşey diyemem ama ilk yarı herhalde ceza sahasına girmemiz bir elin parmaklarını geçmez ama bu sene en fazla ceza sahasına girdiğimiz maç dense doğru derim

Çevrimdışı tangaz

yediğimiz gol çok fazla fener kadar gol yemişiz, 13 değil de 8-9 gol yeseydik (ki bizim kalibrede bir takımın zaten olağanı 10 maçta 8 gol yemektir) şu an liderdik.

Çevrimiçi Necmi

Çok iyimsersin. Ne 15 i? 10 olduğu anda yıllığı 1,5 milyon eurodan 4 sene imzalarız.

Beşiktaş kulübünün varoluş amaçlarından bir tanesi de pektemek sülalesinin geçimini sağlamaktır.

Yönetici olsam isterse 50 gol atsın  :ebebe: yıllık 1 milyon euro bile vermem.
euro ne oluyor :alala: 1 Mtl neyine yetmiyor işde oda böyle girip arada hayat kurtaran olduğu için
düşündümde 1 Mtl de fazla 500 bin olabilir.

Çevrimdışı tangaz

gerçekten inanıyormusun buna maç 90 dakika azami pek ulaşılmaz ama hadi diyelim topun oyunda kalma süresi 60 dakika olsun hadi bunun 40 dakikası biz topla oynamış olalım buda her dakikada 6 kere topu ceza sahasına sokmuş olmamız demektir. hadi 90 dakikanın tamamı biz topla oynamış olalım buda dakikada 2.6 kere topu ceza sahasında oynamak demek oluyor. bu rakama bırak bizi dünya üzerinde herhangi bir takımın bugüne kadar ulaşabileceğine ihtimal vermem halı sahada ulaşamazsın bu rakama şu forumda 11 kuralım Beşiktaşın karşısına çıkalım o maçta bile yapamaz bu skoru kaldıki ikinci yarı diğer sahada oynandı çizgileri net göremediğim için birşey diyemem ama ilk yarı herhalde ceza sahasına girmemiz bir elin parmaklarını geçmez ama bu sene en fazla ceza sahasına girdiğimiz maç dense doğru derim

abi sen sanırım 1 maç die algıladın 9 maç toplamında 242 sefer ceza sahasında topla buluşmuşuz istatistiklere göre. başka bir deyişle maç başı 27 ortalama ediyor.

Çevrimiçi Necmi

Taraftarın mücadelesinin etkisi iki hafta sürdü, yönetim koltuğu boş olduğu için halis, cüneyt, palabıyık şeytan üçgenine girdik yine.
taraftarın etkisi değil gs çıkmaza girdi bu önümüzdeki 5 maç onlar için 3 puanın bile garanti olmadığı bir sıralamaya girdi şimdi gs yi isteselerde yarasız çıkaramazlar bunu rakipleri indirerek telafi etmek zorundalar bizim puan kaybı yaşayabileceğimiz onlara en az sorun çıkartacak maçta başak görünüyor biliyorlar bu maçtan kayıpsız çıkarsak bir daha Beşiktaşda siyahdan beyaza döner herşey

Çevrimiçi Necmi

Böyle bi haber gördüm :

Halis Özkahya, yönettiği Beşiktaş maçlarında Beşiktaş'a 81 sarı, 9 kırmızı kart gösterirken, rakiplerine ise 79 sarı kart ve 1 kırmızı kart gösterdi.
benim listemdeki en büyük Beşiktaş düşmanıdır maçlarını nefretle yönetir suratına bir bakın özellikle biz faul yaptığımızda nasıl geliyor bire halisi koyarım ikiye alperi bunlar Beşiktaşdan nefret eden hakemler bunlar manuplasyon hakemi değil her yönettikleri Beşiktaş maçı faciadır fırat kalkavan cüno gibi hakemler tff tetikçisidir tff sonucun ne olmasını isterse o sonuca kitlerler ama halisle alper böyle değil onlar direk Beşiktaş kaybetsin diye yönetir birde diğer maçlara ağır hasar bırakırlar. en korktuğum hakem

Çevrimiçi Necmi

Vallaha bilmiyorum ama aynı açıklamayı Cenkin de yaptığını çok iyi hatırlıyorum Alanya maçı sonrasıydi galiba

Bana beni takip et on direge hareketlen topu sana atacağım demişti maçtan önce ve öylede oldu minvalinde bir röportaj vermişti maç sonrası Cenk
peki o zaman geçen sezon negrodaya sıfır pası nasıl açıklayacaksın madem bu kadar maharetli bir arkadaş demekki negredoya kasıtlı atmıyormuş.

Çevrimdışı tangaz

peki o zaman geçen sezon negrodaya sıfır pası nasıl açıklayacaksın madem bu kadar maharetli bir arkadaş demekki negredoya kasıtlı atmıyormuş.

negredo hareketlenip aksiyon alanına girene dek mevsim değişiyordu hiç unutmam bir pas alışverişi vardı babelle aralarında babel topu aldı buna atacak bu gidene dek savunma yerleşti aralarında konuştu alan paylaşımı yaptı bu yeni hareketlendi babel baktı olmuyor driblingle sonlandırdı atağı. futbolcular cin gibidir kimden ne alabileceğini bilir. negredo pektemek kadar bile olamamış işte.

Çevrimiçi Necmi

abi hibrit saha mı kaldı son hali hibrit çayır en fazla  :D
hoca en son 1 numaralı sahanın düzeldiğini söylemişdi
1 numaralı saha hibrit oluyor. zaten hibrit sahada bozulma vs olur ama resimdeki gibi kalkmalar olmaz
hibritte çim kökleri hibriti sardığı için kalkma olmuyor. hibritteki en büyük sıkıntı kayarken toprağı yarmaları
vodafonedada kalkma yok çimler soluyor mesela eski açık tarafında boydan boya iki tekerlek izi var araç değil büyük ihtimal
küçük traktör izi birbirine araç izinden daha yakın çünkü bizdeki sorun çimin ölmesi şimdi sahada genel bir toparlanma var
ama kale önleri sıkıntılı biraz birde çimlerin biçimi çok tuhaf geliyor bana sanki uzun bırakıyorlar çimlerin azami asgari
standartı var biz azamiyi tutuyoruz herhalde  eskiden maçdan bir gün önce çim biçilirdi şimdi sanırım iki yada üç gün önce biçiliyor
çimlerin boyları denk gibi gelmiyor uzun tutmalarının nedeni ayağa çamur bulaşmasın diye olabilir bakalım 13 günlük araya daha girdik çimler ne duruma gelecek yine toparlanmazsa bu sene böyle gidecek demek olur. ama iyiye gidiş olduğuda kesin