Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2776153 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Pekto zirvede birakir insallah

Çevrimdışı tangaz

bu zemin sene sonuna değin bundan daha iyi olmaz  hele bi kışı görsün offf offff kanser olmuş hani 2 haftaya düzeliyordu kim bunun sorumlusu
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Pekto zirvede birakir insallah

:D

Abi zaten aklıma direkt sen geldin maç esnasında :lol: :lol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Karabay

Törenin inşallah önemli bir şeyi yoktur. Bir sonraki maç kaldığı yerden devam etmesi lazım.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Berbat bir maçtı. Skora puana falan aldanan var mı aramızda bilmiyorum. Ne oynadı takım biz ne izledik anlamadım. Plansız karman çorman bişeyler vardı sahada. Şenol Hoca hiçbişey çalıştırmamış takıma heralde buna rağmen niye Şenol Güneş diye tezahürat yapıldı anlamıyorum. Haftaya Başakşehir maçına da böyle hazırlanırsa vah vah diyorum şimdiden. Bir de kaç kere yazmışımdır Quaresma 1-0 hadi olmadı 2-0 olunca direkt çıkarılacak adam. Bu maç özelinde demiyorum. Tabelaya bakıyor öndeysek iyice bencilleşiyor abuk çalımlar, saçma şutlar, garip denemeler.. Takım falan umurunda değil.. Averaj olarak çok kötüyüz rakip 80 dk 10 kişi 35 dk da 9 kişi oynamış açamıyoruz farkı.. Yap 6-7 gol averajı düzelt ama yok illa cıvıtıcak.. Gerçi takım da ona uydu daha zor şeyi becerip gol atamadılar 4 ten sonra.. Son olarak da yaklaşık 15-20 dk 10 kişilik rakipten atak yedik stres yaptık. Yahu 10 kişilik takıma karşı öndeyken de arkamıza yaslanıp maç izleyemeyecek miyiz? Bu neyin paniğidir? Şenol Hoca'ya kocaman bi eksi yazıyorum bu maç. Büyük hayal kırıklığı oldu yine.

Çevrimdışı mylife1903

bu zemin sene sonuna değin bundan daha iyi olmaz  hele bi kışı görsün offf offff kanser olmuş hani 2 haftaya düzeliyordu kim bunun sorumlusu
Zaten ilk golu erken bulunca macin kopacagi belliydi de gene duran toptan yedik
Bu kaleci iki direge de adam koysun arkadas
Bizim zeminden muntazam patates tarlalari var hatta ciceklerini kesip yanlara serip yesil bi goruntugu verdigimde benim patates bahcesi bile daha yesil daha duzgun bi goruntu veriyir seneye hibrit patates deneyecem patatesleri ipleyecem hic kurek falan ugrasmayacam cekip cikartacam

Bu uefa insallah super kupayi falan bizden alip yunanistana vermez

Çevrimdışı mylife1903

Berbat bir maçtı. Skora puana falan aldanan var mı aramızda bilmiyorum. Ne oynadı takım biz ne izledik anlamadım. Plansız karman çorman bişeyler vardı sahada. Şenol Hoca hiçbişey çalıştırmamış takıma heralde buna rağmen niye Şenol Güneş diye tezahürat yapıldı anlamıyorum. Haftaya Başakşehir maçına da böyle hazırlanırsa vah vah diyorum şimdiden. Bir de kaç kere yazmışımdır Quaresma 1-0 hadi olmadı 2-0 olunca direkt çıkarılacak adam. Bu maç özelinde demiyorum. Tabelaya bakıyor öndeysek iyice bencilleşiyor abuk çalımlar, saçma şutlar, garip denemeler.. Takım falan umurunda değil.. Averaj olarak çok kötüyüz rakip 80 dk 10 kişi 35 dk da 9 kişi oynamış açamıyoruz farkı.. Yap 6-7 gol averajı düzelt ama yok illa cıvıtıcak.. Gerçi takım da ona uydu daha zor şeyi becerip gol atamadılar 4 ten sonra.. Son olarak da yaklaşık 15-20 dk 10 kişilik rakipten atak yedik stres yaptık. Yahu 10 kişilik takıma karşı öndeyken de arkamıza yaslanıp maç izleyemeyecek miyiz? Bu neyin paniğidir? Şenol Hoca'ya kocaman bi eksi yazıyorum bu maç. Büyük hayal kırıklığı oldu yine.
Bu portekizce konusanlari Azaltmadan boyle devam eder bu is. Herifler 2-0 olunca civiyor hemen

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Tebrikler Beşiktaşım sadece sonuç güzel, geri kalan;

* 1. kırmızı karttan 2. golü atana kadar geçen sürede Rize'ye verdiğimiz oyun imkanı,
* 65. dakikada 9 kişinin yaptığı presle topu karşı sahaya götüremeyişimiz,
* 9 kişiye karşı Ozzie-Medel değişikliği,
* Emekli abilerin fizikten yoksun oyunları,
* Atibanın her topu ışık görmüş tavşan gibi geriye oynaması,
* 9 kişi kalan takıma karşı 80 dakika 1 tane bile genç oyuncunun alınmaması,

tek kelime ile FİYASKO.

Artık Şenol Güneş ye değinmek bile istemiyorum bu oyun yapısıyla bir halt olmaz.

Abdullah Avcı şu futbolu(!) görünce kahvesini höpürdetmiştir.

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Ozzy de bu macla birlikte bi daha kafa olarak toplayamaz kendini. Bizimle isi bitti buyuk ihtimal.

Yeni acikta izledim maci. Gg nin eline ayagina saglik. Pektemek ekstra performans sergiledi. Guven ve medeli girdikleri sureden verdikleri katkiyi begendim. Adriano ve atiba zaten iyiydiler. Tore yine kipirdandi ama sanssiz sakatlandi. Takimin gerisini konusmaya gerek yok. Ne oyundan ne oyunculardan memnun degilim.
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mylife1903

Rizenin golu mutus, adam bizimkini tutup topa atiyor banttan kaleyi goruyor

Çevrimiçi ferdi1903

Ne kadar dogrudur, ne kadar ciddiye alinir bilmem ama, demin fener sitesinde okudum bizim baskanin ersun yanla konustugunu teklif götürdügünü falan yazmis biri, kaynak saglam diyor kendisi. Böyle biseyin ihtimali bile cildirtmis kücük kuslari

Çevrimdışı Kursad_Duran

Bizim sakatların son durumu ne?

Haftaya Llajic, Pepe ve Babel varmı?

Hiç bir yerde haber bulamadım.

Çevrimdışı cessolupus

zemin hala düzelmemiş gibi görünüyor
fikstüre bakınca kasım ayında milli arayla beraber sadece sivas maçı var diğer maç aralık 2 de gs ile
bence sivas maçı olimpiyata alınıp ya da başaksehire zemin sorunu tamamen çözülmeli...

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Bizim sakatların son durumu ne?

Haftaya Llajic, Pepe ve Babel varmı?

Hiç bir yerde haber bulamadım.

Zaten bu Beşiktaş muhabirleri ne işe yarar anlamıyorum. Herkesin yazdığı haberleri tekrarlamaktan başka bişey yaptıklarını görmedim. Mesela Babel'in sakatlığı nedir? Bi tane özel haber yap içeriden duyum al kimin sakatlığı ne zaman iyileşir neresi sakat onu bile öğrenemiyoruz. Varsa yoksa transfer dönemi duyum ayağına sallayıp takipçi kas.

Çevrimdışı Librarius

Abi sezon başından beri yazıyorum. Başkan ve adamları bu sene Beşiktaş’ı boşladı. Havaya girip kişisel show peşine düştüler. Rakiplere fark atabileceğimiz sezonları heba ettiler malesef. Çimlerin durumu yönetimin durumunun en güzel göstergesi.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Orhan_

Bence çimlerin psikolojik bir hastalığı var. Üzerinde oynanan futbola dayanamıyor zavallı.

İşin geyiği bir yana gerekirse 3-5 hafta dışarıda oyna ama bütün sezonu kötü bir zeminde oynama.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Devre arasını görüp konuşmak lazım. İyi oynamıyoruz ama bir şekilde ilk devreyi atlatmamız gerekiyor. Ben umutluyum. Haftaya gese ile puan farkı bire inerse ne olacak. Sabır şimdilik
:D  :icool:
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Ekim 2018, 00:53:13
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Şenol Güneşe Milli takımdan reddedemeyeceği bir teklif gelmiş. Hoca düşünmek istemiş. Bizde bu durum karşısında bilin bakalım kimle görüşüyor muşuz---------> Ersun Yanal

Çevrimdışı bordele

Bu takımın antrenmanlarda uzun süredir 5v2 ve sahayı enlemesine ikiye bölüp ters kenardan 1v1 eşleşme üzeri kanat hücumu dışında tek drill çalışmadığı o kadar net ki. Geçen hafta Göztepe maçında yenilen ilk golde *build-up ile geriden başlamaya çalışırken sahadaki parselizasyonu görmeliydiniz. Direktif belli ki bu. Fakat belli ki bu direktifin yanında bir tane oyun seti çizilmemiş.

Av zamanı

Çevrimdışı bordele

Zaten bu Beşiktaş muhabirleri ne işe yarar anlamıyorum. Herkesin yazdığı haberleri tekrarlamaktan başka bişey yaptıklarını görmedim. Mesela Babel'in sakatlığı nedir? Bi tane özel haber yap içeriden duyum al kimin sakatlığı ne zaman iyileşir neresi sakat onu bile öğrenemiyoruz. Varsa yoksa transfer dönemi duyum ayağına sallayıp takipçi kas.

Beşiktaş muhabirleri haberden çok yorumculuk sevdasında. Fırat Günayer, Ali Fuat Duatepe, Övünç Özdem ve hatta Hakan Gündoğar. Uzun zamandır haber yok ama hep yorum var
Av zamanı

Çevrimiçi Necmi

Mangal da turkce degildir ruscasi da o eylemin mangal
Buyuk ihtimal mangalanin buyuk buyuk dedesi ilk insan etini boyle demirin ustunde pisirmistir ordan falan geliyordur

Semaver de turkce kelime de olayin gelisi samovar dan yani aparati da ruslardan calmisiz zaten
yada ruslar bizden çaldı çoğrafyadaki hakim ırk bizdik hepsinin bizim kültürümüzden etkilenmesi olası bir durum :bandit:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Gs - FB -----> Fırat Aydinus

Beşiktaş - Basaksehir ------> Ali Posbiyik

Via Beyaz futbol

Ertem kesin bilgi diyor inş yalandır :akuma:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

Taraftarin Oguzhan'a takmasi sacmalik, su macta hic de kotu oynamadi. Ote yandan Guven Yalcin'a olan gereksiz/asiri destek de geri teper, hicbir isi dozajinda yapamiyoruz nedense.

Zemin berbat ama daha onemlisi takimin eksiklikleri hala devam ediyor. Adriano'nun donusuyle bir solbek nasil oynar tekrar gorduk. Caner'den ne solbek, ne sol acik, ne de forvet olur burasi da net.

Umarim Tore sakatlanmamistir.
kötü oynamadımı  :alala: sahanın açık ara en kötüsüydü. verdiği hiç bir top yerini bulmadı
el kol haraketleriyle millete iş buyurmaktan başka birşey yapmıyor.
bu arada takım çok kötüydü farklı galibiyete kanmamak lazım 9 kişi rize bizden fazla koşmuşdur herhalde
takım hiç koşmuyor hiç mücadele etmiyor. 9 kişilik rizenin üstüne gidemedik hala ceza sahasında çoğalmıyoruz. atılan gollere bakın love var işde pektemekte olunca oda girdi sade ikisi içeri yönleniyor.
canerde girdikten sonra biraz oda girmeye başladı ama yeterli değil ama love iyi oynuyor pires yapıyor ceza sahasına yönleniyor duvar oluyor oynadıkça hatalarıda azalmaya başladı en önemlisi gol atıyor artık her maç nerdeyse sokuşturuyor. yeminle ceza sahasına on metre kalınca duruyor bazı oyuncular yeminliler ordan daha fazla içeriye gitmemeye her halde o kadar kötü oynadıkki 11 e 11 bu rizeyi yenemezdik biz.

Çevrimiçi tolga1903

kötü oynamadımı  :alala: sahanın açık ara en kötüsüydü. verdiği hiç bir top yerini bulmadı
el kol haraketleriyle millete iş buyurmaktan başka birşey yapmıyor.
bu arada takım çok kötüydü farklı galibiyete kanmamak lazım 9 kişi rize bizden fazla koşmuşdur herhalde
takım hiç koşmuyor hiç mücadele etmiyor. 9 kişilik rizenin üstüne gidemedik hala ceza sahasında çoğalmıyoruz. atılan gollere bakın love var işde pektemekte olunca oda girdi sade ikisi içeri yönleniyor.
canerde girdikten sonra biraz oda girmeye başladı ama yeterli değil ama love iyi oynuyor pires yapıyor ceza sahasına yönleniyor duvar oluyor oynadıkça hatalarıda azalmaya başladı en önemlisi gol atıyor artık her maç nerdeyse sokuşturuyor. yeminle ceza sahasına on metre kalınca duruyor bazı oyuncular yeminliler ordan daha fazla içeriye gitmemeye her halde o kadar kötü oynadıkki 11 e 11 bu rizeyi yenemezdik biz.

Tamam da kötü diye ıslıklamak ne nerden çıktı bu oyuncu ıslıklama işi genk maçında ıslıkladın işte 4 günde yazılım mi yükleyecekler adama? Birini ıslıklayip birini penaltı kaçırdıktan sonra quaresssma diye bağırmak ayıp değil mi kaleye vurup içine ettiği her atakta duvarları yumrukluyorum oradaki 40 bin kişi nasıl tahammül ediyor bu adama? 2 asist yapınca şımaran futbolcu mu olur abi nerede var allah aşkına ama adamın suçu degil oradaki yalamacı tayfa yüzünden yapıyor bunları başka hiçbir sebebi yok. Lafa gelince biz sevinmek için sevmedik biz başarı taraftarı değiliz hadi ya yakında passolig de yakar bu taraftar.

Çevrimdışı worns

Oyunun tatmin edici olmamasını anlıyorum ama Şenol Güneş'le bu sene oynanabilecek maksimum oyun bu. Rakip ceza sahasında topla buluşma 50. Bence gayet iyi bir rakam.

Hocanın Quaresma'yı doğru pozisyonda topla buluşturmaya ve ceza sahasına sürpriz koşular atmaya yönelik hücum planına takıntılı biçimde bağlı olduğunu biliyoruz. Bir geçiş yaratmak için bu sene başında şansı vardı kullanmadı. Dahası oyuncu yapısıyla, isteklerinin uyumsuzluğu nedeniyle garip, bütünlükten yoksun bir görüntü çıkarttı ortaya.

Bugün bence istediklerini daha yapabilir bir takım vardı sahada. Önde pres kalitesi bölüm bölüm yüksekti. Kendini göstermek isteyen eforlu oyuncular ekstra enerji kattı. Pektemek ise ekstra işi yapabilen oyuncu oldu. Hoca böyle bir 2. forvet kullanmayı hep seviyor. Talisca, daha öncelerde Jaja gibi yerleşik düzende kullanılması zor oyunculardan maksimumunu almıştı. Bu sene elinde böyle bir oyuncu yok. Epey iyi bir orta saha geldi (Ljajic) Ama oyun tarzı gereği kendini gösterebilmesi çok zor. Keza kendisi orta saha.

Özellikle iç sahada böyle oyunlarla sonuç alınabilir. Hatta bu teknik kulübeden bu noktadan sonra görüp görülebileceğin maksimumu budur.

Daha fazlasını istiyorsak, elimizdeki oyuncu grubundan maksimumu alalım diyorsak ise kulübeyi değiştirmek gerekiyor.