Muhabbet Cafe
Muhabbet Cafe

Beşiktaş Forum|Muhabbet Cafe Konuların dışında sohbetlerimizi burada yapalım konularıda dağıtmamış olalım

0 Üye ve 64 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Muhabbet Cafe  [Okunma sayısı 2285789 defa] Muhabbet Cafe

Çevrimdışı Fatih

heee öyledir valla müzeyyen senar dinle iç kendine gel rakının hakkını veriyordu
Sen istanbul'a gel de onun da caresine bakariz.. L'pool macina gelirsen eger istanbul'da kalacak misin? Yoksa sadece mac gunu gelip gidecek misin @ALI RIZA ?
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Melekcik

Dün dün de kaldı geçmişte kaldı  :-* :-* :-* affettim seni tamam  :evillol: :evillol:
Bak bak bak bittin sen benim için konusma benle  :olmaz :kuserim
Kork benden  :kar: :kar: :boxin: :akuma:
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı ALI RIZA

:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :idisapprove: :idisapprove: :idisapprove: :idisapprove: :poops: :poops: :poops: :poops:

Çevrimdışı Abdullah

Dün yaptın yapacağını unuttum mu artik bendende kork tek mabetten değil Liverpool maçı ikitelli gece tenha ama  :boxin: :kar:
bu ne arkadaş her yerde trip  :evillol: @Tolga ne diyorsun bu işe nasıl düzelir bu trip işi  :money:

Çevrimdışı ZEKI

Sturridge

@Serkan7738 muhakkak Sturridge uzerine yogunlasmali..

Çevrimdışı ALI RIZA

Sen istanbul'a gel de onun da caresine bakariz.. L'pool macina gelirsen eger istanbul'da kalacak misin? Yoksa sadece mac gunu gelip gidecek misin @ALI RIZA ?
Hele geleyimde kalırım :) önemli sorun gelmek yoksa kalma da problem yok  :evillol: liverpool macı yattı diye biliriz lig de bekli bir maca gelirim ama belki işe baglı...

Çevrimdışı ZEKI

@ALI RIZA  :alala: :alala: hemen ozur dile ne yaptiysan artik  :kop: :kop:

Çevrimdışı TØLGA

bu ne arkadaş her yerde trip  :evillol: @Tolga ne diyorsun bu işe nasıl düzelir bu trip işi  :money:
bilim o noktada çaresiz be @Abdullah  kız milleti tipik :evillol: :evillol:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı TØLGA

[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2015, 23:05:30 Tolga ]
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Abdullah

bilim o noktada çaresiz be @Abdullah  kız milleti tipik :evillol: :evillol:
:kop: :kop: olan bize oluyor hep ama  :by2:

Çevrimdışı Fatih

Hele geleyimde kalırım :) önemli sorun gelmek yoksa kalma da problem yok  :evillol: liverpool macı yattı diye biliriz lig de bekli bir maca gelirim ama belki işe baglı...
Ohooooooooo satisa bak..Abi hani geliyordun yea.. Ne zaman planlar iptal oldu,haber de vermiyon hic...  :bandit:

Çevrimdışı ALI RIZA

@ALI RIZA  :alala: :alala: hemen ozur dile ne yaptiysan artik  :kop: :kop:
@ZEKI hocam birsey yapmadım @dişi kartal melek trip attı diledim diledim ama malesef dövecem diyor seni  :evillol: :evillol: :evillol:

Çevrimdışı ALI RIZA

Ohooooooooo satisa bak..Abi hani geliyordun yea.. Ne zaman planlar iptal oldu,haber de vermiyon hic...  :bandit:
Planlar 1 şubat itibari oldu sayılır bedelli sonrası da arttı iyice :) kendime çeki düzen vermem lazım  :ebebe: artık Ama geleceğim istanbula bahar da veya yazın olabilir bakalım

Çevrimdışı Fatih

Planlar 1 şubat itibari oldu sayılır bedelli sonrası da arttı iyice :) kendime çeki düzen vermem lazım  :ebebe: artık Ama geleceğim istanbula bahar da veya yazın olabilir bakalım
Bekliyoruz...  :kuserim

Çevrimdışı ZEKI

@Fatih fena satti, bahaneleride incir cekirdegini doldurmayacak bahaneler, simdi siz gelin diyor
@ZEKI hocam birsey yapmadım @dişi kartal melek trip attı diledim diledim ama malesef dövecem diyor seni  :evillol: :evillol: :evillol:
Besiktasli bayanlar dövecem diyorsa döver yapacak bir sey yok..

Çevrimdışı Melekcik

:kop: :kop: olan bize oluyor hep ama  :by2:
Bir şeye tepkidir trip yani kizdirmazsan sinirlendirme  kimse girip armaz bence. @ALI RIZA  şaka yaptım dünde yanlış anlamanın istemem :tabe: :tabe:
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı Fatih

@Fatih fena satti, bahaneleride incir cekirdegini doldurmayacak bahaneler, simdi siz gelin diyor Besiktasli bayanlar dövecem diyorsa döver yapacak bir sey yok..
@ZEKI abi arkadasa ceza vermek siz varken bana dusmez... En guzel cezayi bekliyorum  :bandit:

Çevrimdışı Melekcik

Hicbir zaman şiddeti  sevmem benim şiddetim sözlerimdir. Yalnız korkma acımaz   :upto: :upto: :upto: :upto: :upto:

Çevrimdışı ALI RIZA

@Fatih fena satti, bahaneleride incir cekirdegini doldurmayacak bahaneler, simdi siz gelin diyor Besiktasli bayanlar dövecem diyorsa döver yapacak bir sey yok..
:kop: :kop: :kop: :kop:  :bandit: :bandit: :bandit: :bandit: :bandit:

Çevrimdışı ZEKI

@ZEKI abi arkadasa ceza vermek siz varken bana dusmez... En guzel cezayi bekliyorum  :bandit:
Valla geleydi stadin merdivenleri onu bekliyordu, ama gelmiyor..yapacak bir sey yok...
Bu arada @Fatih  su radyo adami ya alkolik yapar yada melankolik niyetin varsa cik catidan atla..damardan giriyorlar

Çevrimdışı ALI RIZA

Hicbir zaman şiddeti  sevmem benim şiddetim sözlerimdir. Yalnız korkma acımaz   :upto: :upto: :upto: :upto: :upto:
@dişi kartal melek Gelecekse Tüm acılar biz hazırız senden gelsin  :nargile: :nargile: :nargile: :nargile:

Çevrimdışı Melekcik

Ben mi korkuttum yoksa :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Abdullah

Bir şeye tepkidir trip yani kizdirmazsan sinirlendirme  kimse girip armaz bence. @ALI RIZA  şaka yaptım dünde yanlış anlamanın istemem :tabe: :tabe:
valla bazen çok basit şeyler oluyor çok saçma oluyor insan üste de çıkamıyor hiç iyi olmuyor yani öyle ama yapacak bir şey de yok  :bandit:

Çevrimdışı Serkan7738

Çevrimdışı Melekcik

@dişi kartal melek Gelecekse Tüm acılar biz hazırız senden gelsin  :nargile: :nargile: :nargile: :nargile:
@ALI RIZA yürek mi yedin sen bu akşam :kop: :kop: :kop:

Etiketler: muhabbet muhabbet cafe