Muhabbet Cafe
Muhabbet Cafe

Beşiktaş Forum|Muhabbet Cafe Konuların dışında sohbetlerimizi burada yapalım konularıda dağıtmamış olalım

0 Üye ve 107 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Muhabbet Cafe  [Okunma sayısı 2299009 defa] Muhabbet Cafe

Çevrimdışı Serkan7738

Seni evlendirelim ya .Ama şöyle maçtan nefret eden bir kızla.Öyle ki sana da maçları izletmesin Beşiktaş 10 sene şampiyon  :ishock:

evlendirin olm beni yeter sıkıldım yanlızlıktan

Çevrimdışı TØLGA

Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ALI RIZA

@Tolga dur @Deniz ile makara geçiyoruz  :kop:  :kop: @Necmi abi başlattı

Çevrimdışı TØLGA

Seni evlendirelim ya .Ama şöyle maçtan nefret eden bir kızla.Öyle ki sana da maçları izletmesin Beşiktaş 10 sene şampiyon  :ishock:
biz taktiği bulduk yaaa hafta içi kayseri maçında bir deneyelim gerek kalmıcak  :biggrinking:
[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2015, 00:34:30 Tolga ]
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Melekcik

Şartlar uymazsa sorun çıkarsa kaçırmış oluyorum yani benim elimde olmayan nedenlerle  :bandit:
Hayatta insanlar kendi şansını yaratır genç adam  :ok: :ok:
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı Melekcik

:aman:
Saklanma saklanma sana üzücü haberlerin var  :iscrewy:
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı Deniz

biz taktiği bulduk yaaa hafta içi kayseri maçında bir deneyelim gerek kalmıcak  :biggrinking:
Bağlayacaz mı  :kop: :kop:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Abdullah

Hayatta insanlar kendi şansını yaratır genç adam  :ok: :ok:
hacettepe o şansları adamın kursaginda bırakır  :money: ama geleceğim inanıyorum yapacağım  :bandit: @ilhan @yigitcan1903 abiler maça gidecek misiniz

Çevrimdışı Abdullah

Bağlayacaz mı  :kop: :kop:
yok ismaile sallayacakmista ismail iyi oynayacakmis ohooo olme esegim olme yani en iyisi evlendirmek kesin çözüm :bandit:

Çevrimdışı Serkan7738

Saklanma saklanma sana üzücü haberlerin var  :iscrewy:

noldu sekreter nişanlandımı  :bawling: @dişi kartal melek

Çevrimdışı Abdullah

@Tolga dur @Deniz ile makara geçiyoruz  :kop:  :kop: @Necmi abi başlattı
napiyorsunuz  :alala:

Çevrimdışı Abdullah

adamin aklı sekreter de kalmış ya  :evillol:

Çevrimdışı Melekcik

Kendi aralarında sozlenmiş ailelerin haberi yok kap çikolata gel çabuk kız kaçıyor :kop: :kop:

Çevrimdışı Serkan7738

Kendi aralarında sozlenmiş ailelerin haberi yok kap çikolata gel çabuk kız kaçıyor :kop: :kop:

oo ben kısmette açıyomuşum demekki  :bandit:

Çevrimdışı Melekcik

adamin aklı sekreter de kalmış ya  :evillol:
O da gitti zaten  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Melekcik

oo ben kısmette açıyomuşum demekki  :bandit:
Yoruma göre değişir ama İsmail  işi yaş söyleyim sen ismaili iyi oynat benden forma  :kop: :kop:

Çevrimdışı Deniz

Evde kaldığına yanmıyorum da olan Beşiktaş'a oluyor  :bandit: :bandit:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı TØLGA

serkan abi çuvalı hazırla kayseriye geliyorum ordan beraber gidip kaçıyoruz kızı  :evillol:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı TØLGA

Yoruma göre değişir ama İsmail  işi yaş söyleyim sen ismaili iyi oynat benden forma  :kop: :kop:
ismaile ilk önce beyin nakli lazım kullanamıyor onu
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Melekcik

serkan abi çuvalı hazırla kayseriye geliyorum ordan beraber gidip kaçıyoruz kızı  :evillol:
Serkan kızı da sakatlar 2. Dereceden :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Serkan7738

çuvalı ben taşımam söylüyüm baştan

Çevrimdışı Melekcik

Ondan önce beynin hükmedeceği yetenek olmalı  :bandit:

Çevrimdışı Serkan7738

ismail işi için 3 gündür hazırlanıyorum kasetlerini izliyorum iyice analiz ettim eğer düşündüklerimi sahaya yansıtırsam ismailden robertocarlos performansı izleriz

Çevrimdışı Abdullah

Beyin kolay ya buluruz ona bi tane kuşun beynini taksak bile daha işlevli olur sen ameliyatı yapabilecek doktoru bul  :bandit:

Etiketler: muhabbet muhabbet cafe