8. Hafta Konyaspor 2-2 Beşiktaş
8. Hafta Konyaspor 2-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|8. Hafta Konyaspor 2-2 Beşiktaş Skor : Konyaspor 2-2 Beşiktaş Tarih : 07.10.2018 Saat : 20:30 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakem : (H)Ümit ÖZTÜRK (Y)Ali

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

8. Hafta Konyaspor 2-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 38071 defa] 8. Hafta Konyaspor 2-2 Beşiktaş

Çevrimiçi mellfred

Konya’da her sene aynı tiyatronun figüranlarıyız

Çevrimdışı f_madida

ikinci penaltiyi
hakem bizi dogruyor yeaa yea diyenler aciklayabilir mi

yine geldin mi gs formasiyla buralara. 
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi Nartallo

Klüpler birliği başkanı memnundur, fatihe yanladığı gibi namaoğluna da yanlar maçtan sonra.

Beşiktaş’ın başındaki şahıs Beşiktaş’a ihanet ediyor efendiler! Sorun ne hocayla ne futbolcuyla açıklanacak veya çözülecek bir konu değil

Çevrimiçi mayguntr

dk 60 hoca hala neyi bekliyo acaba

Çevrimdışı savaş altay

Biraz üzerlerine sürsek yer bunlar.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Çevrimdışı Fikret

dk 60 hoca hala neyi bekliyo acaba
10 kisi takim ne yapmasi gerekiyor soyleyin bari.
Zira forumda Tolgay'a ayri Oguzhan'a ayri saydiranlar dolu.

Yedekte de Aboubakar-Talisca-Cenk yok.

Tore desen bitik.

Çevrimiçi tolga1903

Adam hala frikik kullanıyo:)) lan senin şu stadta olmaman lazım senin neyine lan frikik atmak?

Çevrimiçi balkan-kartal

yine geldin mi gs formasiyla buralara.
Ne demek istedigimi anlamadin
bir kesim biz kotu oynuyoruz ne diye hakem bizi dogruyor diyorsunuz diyor ya, onlara ikinci penaltiyi nasil aciklayabilirler diye sordum ironiyle karisik
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı f_madida

yine Caner yine Caner. yahu sirf zarar bir adamsin bari birak adam gibi biri kullansin surada.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Adam hala frikik kullanıyo:)) lan senin şu stadta olmaman lazım senin neyine lan frikik atmak?
Özgüven tavan
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi murat

oğuzhan milli takımda sivrilirken burada kayboluyor bunun cevabını doğru verebilirsek o zaman oziden yararlanırız.

Çevrimdışı f_madida

Ne demek istedigimi anlamadin
bir kesim biz kotu oynuyoruz ne diye hakem bizi dogruyor diyorsunuz diyor ya, onlara ikinci penaltiyi nasil aciklayabilirler diye sordum ironiyle karisik

ne dedigim cok net. dun de porto'dan donmek daha zor aslinda diye gsyi oven bir yazi yazmistin. fikstur konusundaki son derece hakli elestirilere cevabin buydu, hersey belli benim gozumde.

Çevrimiçi ferdi1903

Bizim takimda bitmis ya, ne istek ne caba hic bisey yok sahada, insan biraz karekter koyar. Sen besiktassin

Çevrimdışı Ömer Kaan

Hocam forvet sok hücumcu sok bi şey yap gerekirse karius'u çıkar ya.

Çevrimdışı Orhan_

Senol Gunes'siz 10 senede 1 sampiyonlugun geldigi 2 senede 8 derbide 0 cektigimiz donemlerden de ben tiksiniyorum.

Yapmaya çalıştığın karşılaştırma aslında yazdığıma karşılık bir argüman dahi değil. Futbol içi verecek bir cevabın varsa söyle. Yoksa bomboş konuşmanın hiçbir anlamı yok.

Çevrimdışı mrred

Takım 10 kişi 70 dakikaya geldik. Hoca hala neyi bekliyor ? Sahadakilerin nefessizlikten ölmelerini mi bekliyor
The great gig in the sky

Çevrimiçi tolga1903

Lan bırak şu duran topları senin allah cezanı versin aklımı oynatmak üzereyim kör mü bu hoca kullandirmasana lan şunaaaaaaa

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

FB ve TS ile birlikte MHK baskanini istifa ettirmemiz lazim. Bir ligde yapilan her hata mi GS'ye yarar? Simdi biz dipte olsak FB GS'yle yarisiyor olsa onlar dogranacakti buna eminim, Basaksehir sorun cikarabilirdi bu sefer de onlarin temiz golu yendi. Adam gorevli gelmis gibi GS sampiyon olsun diye.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Senol Gunes'siz 10 senede 1 sampiyonlugun geldigi 2 senede 8 derbide 0 cektigimiz donemlerden de ben tiksiniyorum.
Katılmıyorum
Demirören dönemi yaşadık o dönemde şampiyon olmamamız normal şaçma transferler, hocalar, Sinan Engin gibi renklilileri menajer yapmalar.
Sonra Feda dönemi oldu onada anlayışlıyım.
Ondan sonraki iki sezonda Biliç vakası ikinci sezonun ortasında başka bir teknik adam gelse yönetim biraz akıllı olsa şampiyonduk.
Sonra ilk sezon başarılı bir Şenol hoca ikinci sezonda fena değildik. Ama geçen sezon ve bu sezon yönetim ve hoca el elle takımı enkaza çevirdiler.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Liquidator

Tamam 10 kişi oynuyoruz bunu anladık, amma kos koça Beşiktaşın 1 tane atakı olmazmı? Hoca bunu görmüyormu?? yahu şu paratudoru günahım kadar sevmemde amöa Şenol hoca ne zaman dün onun yaptığı bir hamleyi yaptı?? yahu  al caneri, defans hattı medel pepe gökhan, Öziyi al oyuna. Güveni al oyuna Love-in yerine

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
[ Son Düzenleme: 07 Ekim 2018, 22:12:51 Liquidator ]
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi Liquidator

aha dediyim anda Ljajic çıktı, bu iş bitti geçmiş olsun.

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı mrred

ahahaha ademi çıkardık . Yok yahu hoca bitmiş kimse kusura bakmasın
The great gig in the sky

Çevrimdışı Ömer Kaan

Ljajic çıktı maç bitti.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

hoca şaka gibisin!

başka bir şey söylemek istemiyorum  :akuma:

Etiketler: