2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3525766 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

yarın akşam bitiyor strateji falan olduğınu sanmıyorum ama saçma olan burağı almak madem hedef yoktu onun yerine genç bi oyuncu alsaydık siyahi güçlü bi adamı alsaydık
Buraq zaten tek basina yetmez bizim kadroya ne gomez ne abu ne cenk gek basina yetiyordu
Ikinci bir eleman daha lazim kenara alinacam oyuncunun pirofiline gire bu ikinci oyuncu tartisilabir ne tipte olacagi
Kadroda 10 gol yazacagimiz adam yok bi buraq lig bitmez boyle

Çevrimdışı mrred

Şenol Güneş: Kalecimi niye sattınız dermiyim? Diyebilirim. Fakat karar alınmış ve yapılmış ise ne yapabilirim. Çok oyuncu verdik; çok oyuncuyu başarılı iken verdik. Bu doğru değil. Monaco bu sıkıntıları yaşadı. Bizde 3 gün sonra kimin gidip kalacağı belli değil.

Bu resmen ben değil yönetim suçlu mesajı. Fabri kendi gitmek istemedi mi hocam ? Jose Sambade Fulham'da kaleci antrenörü olarak görev yapıyordu bizzat kendi istemedi mi gitmeyi ? Sanki yönetim futbolculara zorla git diyor adamlar gitmek istiyor zorla tutmaya çalışırsın Babel gibi olurlar. Peki adamların gitmek istemesinde senin oynattığın rolsüz, eski, bayağı futbolunda etkisi hiç yok mu hocam ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı Egos

Bu arada bu açıklamalar fiyat düşürme stratejisi de olabilir. Bir de böyle bakmak lazım

getirilen eleştirilere bu değerlendirmeyi de katmak perspektifi güçlendiriyor, yerinde bir şerh olmuş. şenol güneş'in niyeti böyleyse daha düşük perdeden açıklamalar yapması fena olmazdı, frekans yükselince normalde umursanmayacak bazı ifadeler kulak tırmalamış.

Çevrimdışı caner.eryigit

Bir ilave yapmak gerekli yalnız.  Abubakar'ın bir sağlık sorunu vardı.  Hatta @caner.eryigit bahsetti diye hatırlıyorum.  bu yüzden ona 10 milyon Euro vermeyi düşünmemiş olabilirler.
Sakattı patlayacağı da belliydi patladı..Sarper hocanın ağzından bizzat duydum kendisi beni 3 kez ameliyat etti oradan oluşan bir samimiyetimiz var

Çevrimdışı KAP

Abi inan benim de en merak ettiğim konu bu. Sanki bir güç var şu şu oyuncular hariç oyuncuya yönelirseniz sizi yaşatmam falan diyor. Yahu geçtim avrupa'nın baş ve başaltı liglerini fransa 2.ligi ingiltere championship serie b bundesliga 2 rusya ukrayna ligleri ya say say bitmez bir tane mi senin bütçene oyun planına ligine uyumlu oyuncu bulamazsın neden burak neden love neden demba ba? Muhabir olsam şunu sormak için can atardım ya sayın hoca sayın yönetici muhattap kimse artık sizin almanya'da almancı türk gençleri harici izlediğiniz bir lig ve oyuncu grubu var mı varsa hangi liglerde kimleri izliyorsunuz da yeterli görmeyip 34 yaşındaki adama bonservisiyle toplam 3 milyon euro gömüyorsunuz ya?

Cok hakli bir soru, muhtemelen risk almak istemiyorlar hazir ligde tutmus oyuncu bizde de is yapar duz mantigindalar. Amma lakin ki oyle degildir. Bunu artik anlamis olmalari lazimdi, Almanya'dan İngiltere'den genc oyuncu cekince onu oynatacak hoca bulmak da ayri bir konu zaten.
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimdışı mylife1903

Şenol Güneş: Kalecimi niye sattınız dermiyim? Diyebilirim. Fakat karar alınmış ve yapılmış ise ne yapabilirim. Çok oyuncu verdik; çok oyuncuyu başarılı iken verdik. Bu doğru değil. Monaco bu sıkıntıları yaşadı. Bizde 3 gün sonra kimin gidip kalacağı belli değil.

Bu resmen ben değil yönetim suçlu mesajı. Fabri kendi gitmek istemedi mi hocam ? Jose Sambade Fulham'da kaleci antrenörü olarak görev yapıyordu bizzat kendi istemedi mi gitmeyi ? Sanki yönetim futbolculara zorla git diyor adamlar gitmek istiyor zorla tutmaya çalışırsın Babel gibi olurlar. Peki adamların gitmek istemesinde senin oynattığın rolsüz, eski, bayağı futbolunda etkisi hiç yok mu hocam ?
Futbolcularin kalacagi ortAmi olusturmuyor yonetim
Pepeyi aldiysan tak tAk zamaninda odeyeceksin parasini
Tosic degil bu
Boyle adamlari parayla getiriyorsun zTen odemeni zamaninda yapacaksin keyfini kacirmayacaksin insanlarin odeyemeyeceksen de almayacaksin
Saha zeminini duzgun tutacaksin
Futbolcularini adliye koridorlarinda curutmeyeceksin
Futbolculara bu paraya oynayin derken gidip 4 milyonlara adam getirmeyeksin ya da getirdigin adamin performansi tartisilmayacak
Negroya 4.35 verirsen babelin keyfini kacirirsin hoca ne demis falan hikaye adam para ister

Çevrimdışı mylife1903

Cok hakli bir soru, muhtemelen risk almak istemiyorlar hazir ligde tutmus oyuncu bizde de is yapar duz mantigindalar. Amma lakin ki oyle degildir. Bunu artik anlamis olmalari lazimdi, Almanya'dan İngiltere'den genc oyuncu cekince onu oynatacak hoca bulmak da ayri bir konu zaten.
Hangi secenekler onune koyulduda hoca buraq tercihini yapti kefil olacak kadar taraftarin onune atti kendini onu da merak ediyorum

Hocam silimani damdon buraq sec beyen al dediyseler adam evinde yatirip yedirip icirir buraqi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş, yıllık 1.8 milyon euro kazanan Şener Özbayraklı'ya 1.2 milyon euro teklif etti. Oyuncunun menajeri ise Galatasaray'a 1.6 milyon euro'dan 3 yıllık sözleşme imzalama teklifinde bulundu. (BiP Spor)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Biz dükkanı kapatalım en iyisi. Gelen genç oyuncu için böyle mi denir  :dry:

Ben: “Hocam Muhayer Oktay nasıl oyuncu? “

Şenol Güneş: “Muhayer Oktay iyi oyuncu ama tarzı Ljajic ve Oğuzhan’a benziyor..Bu iki isim varken hemen ilk 11’e girmesi kolay değil. Mesela aynı yetenekte genç bir stoper olsaydı, 11’e girme ihtimali daha yüksek olurdu..” (via. Fırat Günayer)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Şenol Güneş: “Muhayer Oktay iyi oyuncu ama tarzı Ljajic ve Oğuzhan’a benziyor..Bu iki isim varken hemen ilk 11’e girmesi kolay değil. Mesela aynı yetenekte genç bir stoper olsaydı, 11’e girme ihtimali daha yüksek olurdu..” (via. Fırat Günayer)
Mustafa, profilindeki demba ba resmi için kim takılacak sana diye bekliyordum ama kimse takılmadı. Hadi ben takılayım,  ne işi var belediyesporlu oyuncunun profilinde bakem  :D
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

Mustafa, profilindeki demba ba resmi için kim takılacak sana diye bekliyordum ama kimse takılmadı. Hadi ben takılayım,  ne işi var belediyesporlu oyuncunun profilinde bakem  :D
Onu ben bile unutmuştum. Bir ara değiştireyim  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Onu ben bile unutmuştum. Bir ara değiştireyim  :D

böyle daha iyi olmuş :)

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Yazacak cok sey varda yazsam sanki bisey degisicek sadece kendimi bosa yoracagim. Baskan yonetim td aynen boyle devam efsane icine ettiniz klubun. Helal size aynen boyle devam.
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı f_madida

Iyi oyuncu demis daha ne desin. Besiktas taraftari klubun buyuklugunu anlamamis oldugu icin bu yorumlari garip buluyor.

Ne yani, Muhayer Oktay gelip ilk 11'e mi yazilmali, Guven direk ilk 11'de mi baslamali her mac, her gelen genc oyuncu geldigi gibi kadroya girmeli?  Kusura bakmayin ama biz 120 milyon Euro verip 19 yasindaki Mbappe'yi flan getirmiyoruz genc olarak. Aldigimiz genclerin cogu kendi liglerinin vasat takimlarinda daha altyapi takimindan A takima cikamamis, bir sureklilik yakalayamamis oyuncular oluyor.

Hem bu oyuncularin ilk 11'e konmasini isteyeceksin hem Besiktas buyuk takim diyeceksin, bu ikisinden biri dogru degil. Leverkusen'de birak 11'e girmeyi, daha altyapi takiminda A takimina gecememis olan Guven Yalcin'i almissin, ilk 11'e niye yazilmiyor diyorsun. Ayni sekilde Muhayer'in geldigi takim Fortuna Dusseldorf'un B takimi. Yahu Fortuna Dusseldorf'un A takimi olsa ne yazar ki o bile degil B takimindan almissin adami getirmissin niye dogrudan ilk 11'e giremiyor diye soruyorsun. Burasi Babaeski spor mu Besiktas mi? 
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı mylife1903

Iyi oyuncu demis daha ne desin. Besiktas taraftari klubun buyuklugunu anlamamis oldugu icin bu yorumlari garip buluyor.

Ne yani, Muhayer Oktay gelip ilk 11'e mi yazilmali, Guven direk ilk 11'de mi baslamali her mac, her gelen genc oyuncu geldigi gibi kadroya girmeli?  Kusura bakmayin ama biz 120 milyon Euro verip 19 yasindaki Mbappe'yi flan getirmiyoruz genc olarak. Aldigimiz genclerin cogu kendi liglerinin vasat takimlarinda daha altyapi takimindan A takima cikamamis, bir sureklilik yakalayamamis oyuncular oluyor.

Hem bu oyuncularin ilk 11'e konmasini isteyeceksin hem Besiktas buyuk takim diyeceksin, bu ikisinden biri dogru degil. Leverkusen'de birak 11'e girmeyi, daha altyapi takiminda A takimina gecememis olan Guven Yalcin'i almissin, ilk 11'e niye yazilmiyor diyorsun. Ayni sekilde Muhayer'in geldigi takim Fortuna Dusseldorf'un B takimi. Yahu Fortuna Dusseldorf'un A takimi olsa ne yazar ki o bile degil B takimindan almissin adami getirmissin niye dogrudan ilk 11'e giremiyor diye soruyorsun. Burasi Babaeski spor mu Besiktas mi?
:busted_cop:
Ya gelip fark koyacak oyuncuyu alaman vermez zaten.
Herifler yanilmiyor zaman makinesine biniyor 10 sene ileri sariyir bakiyir adama olmamis hop anavatana postaliyir olduysa hemen milli takima aliyor
Dikilitas subyan idman yurdu

Çevrimdışı f_madida

Yahu sezon basi bunlara Vagner Love'i iteleseydik simdi rahat rahat guluyorduk...Yok rakibe niye forvet veriyor musuz, yok niye guclendiriyor musuz vs, ciddi ciddi bunlari yazanlar vardi Agustos sonunda. Vagner Love gibi degerli oyuncu bedavaya verilmezmis. Yahu bulmussun saf rakibi, iteleyecektin orada bir daha belini dogrultamayacaklardi adamlar. 

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Kursad_Duran

Yalnız Diagneye 12-13 milyon vermek büyük risk. Bu sezon şampiyonluk şanşları düşük. Seneye CL e gidemezler ondan sonra büyük sorun yaşarlar.

Ama Love konusunda haklısın tabi.

Fenerbahçe, Beşiktaş ile yollarını ayıran Tolgay Arslan'ı renklerine bağladı.

3 milyon € anlaşmışız şener yok galiba.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tolgay Arslan 3 milyon euro karşılığında Fenerbahçe'ye transfer oldu (YasaklıSite)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı 38life

rezillikler çığ gibi...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Fenerbahçe, Beşiktaş ile yollarını ayıran Tolgay Arslan'ı renklerine bağladı.

3 milyon € anlaşmışız şener yok galiba.
Şener ile maaş konusunda anlaşamadık  :tabe: Yakında Q7  gitti haberi gelir mi acaba  :alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ekrembaser

Yalnız Diagneye 12-13 milyon vermek büyük risk. Bu sezon şampiyonluk şanşları düşük. Seneye CL e gidemezler ondan sonra büyük sorun yaşarlar.

Ama Love konusunda haklısın tabi.

Aslında risk falan değil, bizim taraftar menajer komisyonunu takmış kafaya 7,5 ndiaye aldılar 15 e sattılar. 3,5 Rodrigez aldılar 11 e sattılar Ozan kabağı 0 maliyetle 12 milyon Euro’ya sattılar maiconu 6 milyona Japonya’ya satıyorlar. Adamlar menajerlerle gayet güzel sistem kurmuşlar menajerlerin komisyonunu düşünce belki çok bir kar etmiyorlardır ama zarar da etmiyorlardır. Diagnede de aynısı olur zarar etmezler. Nasıl biz bir dönem bu ağ sayesinde demba Ersan Atınç sosa yaptıysak adamlar şimdi onu yapıyorlar. Bizim sıkıntımız menajerlere verilen komisyonlar değil şu an kulübün yönetilememesi sahipsiz kalmasıdır. Ydnin gidişinden daha ağır olacak gidişleri. Kulübe mütevazı insanlar olarak girip Aziz yıldırım muadili olup çıkıyorlar.

Şener ile maaş konusunda anlaşamadık  :tabe: Yakında Q7  gitti haberi gelir mi acaba  :alala:

yarın q7 de gider yerine kimse gelmez.

Etiketler: