2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 137 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3576953 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

🔴 SON DAKİKA

📸 Şener Özbayraklı , Instagram profilinden Fenerbahçe yazısını kaldırdı.
Tolgay arslan , Instagram profilinden Beşiktaş yazısını kaldırdı.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

kanat diyor abi.

babel eh biraz işte ondan önce kim vardı ?
Biz sol kanat görmedik desek yeridir. Kör tuğrul vardı, hızlı değildi ama ipe dizerdi. Milne zamanında sağda Recep - Rıza - Metin oynardık, herkes sağdan geleceğimizi bilirdi ama önlem alamazdı. Mrkela vardı, rüzgarın oğlu 😁 Hızlıydı ama boştu. Sadece bir gol sevincinde hız rekoru kırdı, o kadar  :lol:
Tek Büyük Beşiktaş

Biz sol kanat görmedik desek yeridir. Kör tuğrul vardı, hızlı değildi ama ipe dizerdi. Milne zamanında sağda Recep - Rıza - Metin oynardık, herkes sağdan geleceğimizi bilirdi ama önlem alamazdı. Mrkela vardı, rüzgarın oğlu 😁 Hızlıydı ama boştu. Sadece bir gol sevincinde hız rekoru kırdı, o kadar  :lol:

rüzgar gibi kanada hasreet kaldık abi santrafor da aynı şekilde aboubakar'ı izledikten sonra başka santrafor izleyince hepimizin gözleri kanadı hızlı oyuncu iyidir :)

Oğuzhan Akgün U19da yine 2 gol atmış.Çocuk gümbür gümbür geliyor. Oğuzhan Türkiyede başka bir takımda olsa veya gurbetçi olsa kıçımızı yırtarız almak için. Elimizde cevher var. Larin veya Mustafa oynayacağına bu çocuk oynasın hata yapacaksa bu çocuk yapsın. Güven ve Oğuzhana daha çok şans vermek lazım böyle kayıp bir sezonda.

katılıyorm oğuzhan akgünü de A takıma çıakrtmak lazım larin yerine.

Güven-Oğuzhan yapmalı gençlere yönelmeliyiz.

Çevrimdışı mylife1903

🔴 SON DAKİKA

📸 Şener Özbayraklı , Instagram profilinden Fenerbahçe yazısını kaldırdı.
Tolgay arslan , Instagram profilinden Beşiktaş yazısını kaldırdı.
Ben de kaldirdim bekliyorum koyacam enter tusunun ustune gider gitmez tolgay parmagimi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Her şey istenilen, söylenen gibi giderse bu transfer döneminde transfer akışımız şu şekilde olacak  :)

Gidenler

Pepe (bedelsiz)
Quaresma (bedelsiz)
Enzo Roco (bedelsiz)
Tolgay Arslan (2.5 milyon euro + Şener Özbayraklı)
Domagoj Vida (10 milyon euro)

Gelenler

İsimat Mirin (300 bin euro)
Burak Yılmaz (300 bin euro)
Şener Özbayraklı (takas ile bedelsiz)
Simon Falette (kiralık)
Mauricio Lemos (?)
N’jie (250 bin euro kiralık)
N’kodou (?)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı kyiv

Abi Alan Walsh ı unutma Süleyman Sebanın asker arkadaşı. Yaşlı olduğu için sadece orta sahayı geçip muz ortalar keserdi.  :)

Çevrimdışı mylife1903

rüzgar gibi kanada hasreet kaldık abi santrafor da aynı şekilde aboubakar'ı izledikten sonra başka santrafor izleyince hepimizin gözleri kanadı hızlı oyuncu iyidir :)
Hiz iyidir de dengesiz olabilir savruk olabilir dagilabilir gucsuz olabilir
Azicik dengeli topu istop edebilen oyuncu olsun
Kaleyi karisina alinca kosarken topu unutmasin

Çevrimdışı mylife1903

Her şey istenilen, söylenen gibi giderse bu transfer döneminde transfer akışımız şu şekilde olacak  :)

Gidenler

Pepe (bedelsiz)
Quaresma (bedelsiz)
Enzo Roco (bedelsiz)
Tolgay Arslan (2.5 milyon euro + Şener Özbayraklı)
Domagoj Vida (10 milyon euro)

Gelenler

İsimat Mirin (300 bin euro)
Burak Yılmaz (300 bin euro)
Şener Özbayraklı (takas ile bedelsiz)
Simon Falette (kiralık)
Mauricio Lemos (?)
N’jie (250 bin euro kiralık)
N’kodou (?)
Nekodu iyiymis o isimle basarisiz olma ihtimali yok, gelsin baslasin

Çevrimdışı Kursad_Duran

Lens vAr
Lens hızlı ama atik değil. Yüz metrede hızlıdır ama ilk yirmi otuz metresi felaket. He birde topsuz hizlanabiliyor, topla beraber sıkıntı oluyor.

Çevrimdışı kyiv

Benim hatırladığım Nihattan sonra Batuhan bir de bu çocuğun gol istatistikleri yüksek. Gençlere bir inansak biraz da şans versek en azından yedek kulübemiz için sıfır maliyet üstelik Anadolu takımlarını beslemek zorunda kalmayacağız. Al sana bonservissiz adam!Samet Aybabanın elinde olsa bu çocuk çoktan oynamıştı Güvenle birlikte.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Abi Alan Walsh ı unutma Süleyman Sebanın asker arkadaşı. Yaşlı olduğu için sadece orta sahayı geçip muz ortalar keserdi.  :)
Unuturmuyum. Profesyonellik anlamında hayranıyım ayrıca adrese teslim ortalarının da öyle. Yalnız çok gayretliydi. Hakkında kötü anlamda olumsuz yorum yapılmayan bir futbolcuydu. Çabasını herkes takdir ederdi. Keşke herkes onun gibi elinden gelenin en iyisini yapabilse
Tek Büyük Beşiktaş

yarın hararetli geçicek galiba.

Çevrimiçi MUSTAFA_

yarın hararetli geçicek galiba.
Önümüzdeki 48 saat çok hareketli geçecek :captain:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Oğuzhan Akgün U19da yine 2 gol atmış.Çocuk gümbür gümbür geliyor. Oğuzhan Türkiyede başka bir takımda olsa veya gurbetçi olsa kıçımızı yırtarız almak için. Elimizde cevher var. Larin veya Mustafa oynayacağına bu çocuk oynasın hata yapacaksa bu çocuk yapsın. Güven ve Oğuzhana daha çok şans vermek lazım böyle kayıp bir sezonda.

Oguzhan Aydogan vardi birde Almanya'dan transfer ettigimiz. Cocuk iki senedir A2 liginde oynuyor, geldiginde umitliydim ama bir daha adini sanini duyamadik cocugun.

Çevrimdışı kyiv

Unuturmuyum. Profesyonellik anlamında hayranıyım ayrıca adrese teslim ortalarının da öyle. Yalnız çok gayretliydi. Hakkında kötü anlamda olumsuz yorum yapılmayan bir futbolcuydu. Çabasını herkes takdir ederdi. Keşke herkes onun gibi elinden gelenin en iyisini yapabilse

Ortaokul yıllarında sınıftakara tahtanın sünger silgisi ile çöp kovalarına az orta kesmedik 33 lük walshhhh nidalarıyla  :D

Çevrimdışı mylife1903

Lens hızlı ama atik değil. Yüz metrede hızlıdır ama ilk yirmi otuz metresi felaket. He birde topsuz hizlanabiliyor, topla beraber sıkıntı oluyor.

Besiktasta oynayacak oyuncunun topla iliskisi iyi olmali kalan arizalara bakariz ama topla iliski sart.

Çevrimdışı tuncaboylu

Fiziği nasıl?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu Mauricio Lemos'u forvete koyalım  :ebebe: Adam ne goller atmış öyle  :iblush:

https://www.youtube.com/watch?v=uSzPH-vwvXE&feature=youtu.be

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kyiv

Oguzhan Aydogan vardi birde Almanya'dan transfer ettigimiz. Cocuk iki senedir A2 liginde oynuyor, geldiginde umitliydim ama bir daha adini sanini duyamadik cocugun.

Hoca cesaretli değil ki inadım inat .....

Birşeyler mi kaçırdım arada Şenol Güneş hangi sebeple Güveni kesti bizi Larin, Pektemek çaresizliğine mahkum bıraktı?

Güven oynarken birden neden kesildi?

Çevrimdışı Librarius

Sahaya okuz koysan 1 tane atardi yani
Neyse ben tolgaya 3 gol yaziyom akhisara sapladigimiz 3 golu
Giderayak cani sikilmasin

Mesela Dorukhan son 4 Maçta 4 gol attı.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı kyiv

Temmuz 2001 doğumlu 18 yaşında bile değil...Ahhh cesaret ahhhh  neredesin? :isad:

Çevrimdışı mylife1903

Mesela Dorukhan son 4 Maçta 4 gol attı.
5 galiba yahu cocugun golu

Çevrimiçi sEuL

Hoca cesaretli değil ki inadım inat .....

Birşeyler mi kaçırdım arada Şenol Güneş hangi sebeple Güveni kesti bizi Larin, Pektemek çaresizliğine mahkum bıraktı?

Güven oynarken birden neden kesildi?

Vallah agabey dogrusu soyle olacak - Acaba biz birseyler mi kacirdik arada Senol Gunes hangi sebeple Larin ve Pektemk'i keserek Guven'i oynatmaya basladi?

Guven'in forma sansi bulacagini hicbirimiz beklemiyordu zaten, ama iyi oynarken birden kesilip Pektemek ve Larin'in forma sansi bulmaya calismasi pek surpriz olmadi.

Senin soruna gelince, tahminim hoca Guven'in sac rengini begenmedi  :)

Etiketler: