2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 38 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3529428 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı yoruk

negredo 5
love 1.8

yanlış bilmiyorsam.

€ 6.6

ama bende negronun gitmesin istemiyorum maaşını düşürüp kalabilir.

Biliyorum ama. Love -10 etki ,Negredo +10 etki..
Böyle olunca Love gözüme daha çok batıyor.

Kaleci almadık zaten bekliyordum almayabiliriz diyordum bari orta alan nokta atışı olsun forvet nokta atışı olsun

Love Umut’un bile gerisinde benim gözümde !

Çevrimdışı atalay

Beş biliyordum ama altı tane aday varmış; bir numaralı oyuncu yok. Kura ile sırası gelen aynı yapıda oynuyor. Net bir isim lazım. Ardına da en güvendiğini back-up olarak koyarsın.

Çevrimiçi underworld

İnş Monaco olayı doğrudur.
Diğer taraftan göztepe olayı da

Çevrimdışı annoca

love ve negredodan kurtulursak süper olacak. larinin alt yapı eksikliği çok belli oluyor. iyi bir forvet alırsak sonradan oyuna girip yavaş yavaş kendini geliştirmeli.

10 numara ve kaleci eksikliği çok bariz.

roco tosicin eksikliğini dolduracak gibi, rakibe iyi pas veriyor.

tolgayın aldığı para doğru mu? o kadar değildir yav.

Çevrimdışı mylife1903

Lig başladı, 2.ci hafta maçına çıkıyoruz.

Takımda kaleci yok.
Takımda Ofansif Ortasaha yok.
Takımda santrafor yok. (Negredo'nun kesin olarak gönderileceğini varsayıyorum.)
Takımda eğer Vida satılacaksa stoper de yok.
Sağ-Sol toplamda 3 tane bek oyuncumuz var. Kimin nerede oynayacağı belli değil.

Bunları hiçbir akıl almaz. Böyle birşey hiçbir profesyonel kulüpte olamaz. Bu tablonun hesabı verilmeli!
Sana hesap mi verecek koskoca besiktas yonetimi, sen taraftasin taraftarligini bil, taraftarligini yap, taraftarlik tramsfer yapma mevkisi degildir, takimini sevme, yonetimin yaptiklarina kafa sallayip onaylama, bilet ve urun alip kulube para kazandirma mevkisidir.

Zubuk bile boyle seyler dusunemedi, aziz nesin uzulmustur

Sonra fikret orman kendini en akilli saniyir, taraftara posta koyuyor falan. Aklima dalga gecmeyin diyor boyle bir burun kalkmasi az gorulmustur.

Çevrimdışı mylife1903

Hoaydaaa

Via Badem
İspanyol basını “Negredo, Monaco’ya transfer oluyor” şeklinde son dakika girdi..

Golü mü gördü acaba Fransızlar..🧐🧐🧐
Ver falkaoyu ulan monako ver adami ver

Çevrimdışı mylife1903

negredo 5
love 1.8

yanlış bilmiyorsam.

€ 6.6

ama bende negronun gitmesin istemiyorum maaşını düşürüp kalabilir.
Birak gulhan romantikligi
Bi gol atti diye

Bu aldatan kadin olmustur, geri donse bile olmaz bu birliktelik, yolcu yolunda gerek, karisi da sever monakoyu

Ulan bana inat monakoya gitti herif

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Yalan haber negredo işi inanmasın kimse
Love da negredo da kalacak.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Negredo'nun da ne oldugu belli. Bir gol atti diye abartmaya gerek yok. Elimizdeki en kaliteli santrfor Negredo maalesef. Satamazsak mecburen oynatacagiz gibi.

Çevrimdışı abdusta

Love satılmalı
250bin euro fark Beşiktaştan isteyeceklerine Love alacaklarından düşseydi.

saygılar
[ Son Düzenleme: 17 Ağustos 2018, 10:55:59 abdusta ]

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Pepe Quaresma GG Caner Love bitmiş yani bu adamlarla bu sezona başlamak bile bir kaos
Gökhan gönül ü baya abartanlar var dün ayakta duramadı topu ayağında tutamadı ayağından kaçırdı takım isteksiz
Yaşı ilerlemiş oyuncular da heyecan istek azim yok salmışlar kendilerini

Kökten değişiklik lazımdı bu takıma Lask Linz gibi bi takımı kendi sahanda 1-0 yeniyorsun ( 3-5 atman gerekirken )
Orda 2 gol yiyorsun doğru düzgün gol pozisyonun yok

Geçen sene puan kaybettiğimiz takımlara bu senede kaybetmemiz sürpriz olmaz

İsim vermiyorum Biride kalkmış millete her lafın olumsuz forumu negatif etkiliyosun bilmem ne diyor
Yahu adam olanı söylüyor bak diyor sorun burada diyor ama sen zannediyorsunki o adam milleti negatif etkiliyor böyle bi düşünce olmaz

İnsanlar içlerini dökebilir eleştiri yapabilir takımın ne denli kötü ilerlediğini burada kelimelere dökebilir burada kötü birşey yok insanların da bi sabrı var geçen sene taraftar yıprandı gereksiz puan kayıpları tekrarlanmasın istiyor millet adam kalkıp olumsuz konuşuyor diye burda ona giydirmeye üzerine oynamaya gerek te yok yani
Napsın adam takım olumsuz hava veriyorsa inanmadığı halde harika gidiyoruz şampiyon olacağız mı desin ?

Aklı başında bi adam bu mantaliteyle yaklaşmaz zaten
 Burada gerçekçi olmak lazım kendimizi kandırmayalım

Bende bu futboldan endişe duyuyorum ihtiyaç olan mevkilere henüz transfer yapılmadı geçen yıla göre kadroda güven veren şampiyonluğa inancımızı artıracak bir oyun ve oyuncu yok henüz

Golcü bi forvet olmayınca bundan tüm takım etkileniyor aynı zamanda on numara
On numara forvet kadar önemli bana göre

Futbol umut vermiyor oyuncular şimdiden emekli olmuş herkes ayrı bi havada
Şu yaşında şenol hoca oyunculardan daha hırslı ve dinamik gerçekten bu oyuncularla sezona girmek hata idi umarım 1 sezonun çöpe gitmesine sebep olmaz bu
[ Son Düzenleme: 17 Ağustos 2018, 11:06:43 Erdem Ayaz ]

Çevrimdışı f_madida

İnş Monaco olayı doğrudur.
Diğer taraftan göztepe olayı da

Vida'yi da alacaklardi guya. Gerci Roco faciasini gordukten sonra Vida satilmasa daha iyi olur dedim.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı f_madida

Transfer sezonuna girerken ihtiyaclarimiz belliydi:

Sagbek-OOS-Forvet

Transfer sezonu biterken ihtiyaclarimiz:

Kaleci-Sagbek-OOS-Forvet  + Vida giderse Stoper.  :busted_cop: :busted_cop: :busted_cop:

Çevrimdışı Karabay

Transfer sezonuna girerken ihtiyaclarimiz belliydi:

Sagbek-OOS-Forvet

Transfer sezonu biterken ihtiyaclarimiz:

Kaleci-Sagbek-OOS-Forvet  + Vida giderse Stoper.  :busted_cop: :busted_cop: :busted_cop:

Sağ bek gümbürtüye gitmesin. Dün sağ bekimizde sol bekimiz fantezi olsun diye oynamadı.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Kaleci transferine gerek yok en azından devre arasına kadar hatta bu sene alınmasa da olur Tolga götürür rahat

Yaşı ilerlemiş oyunculardan sadece bir tanesi olan Adriano dışında tüm emeklilik zamanları gelmiş oyuncuları satmak lazımdı

Adriano dışında ki oyuncular Pepe Quaresma GG Love gibi yaşayacağını yaşamış futbol kariyeri boyunca her türlü atraksiyon ve aksiyonu yaşayarak heyecanını kaybetmiş oyuncuları satarak yerlerine genç oyuncularla sezona girmek gerekliydi

Pepe kötü demiyorum kalitesi malum ama bazen  yaşından dolayı tekleme ler yaşıyor
Medel ve Adriano her eve lazım muhteşem oyunla hepimizi mutlu ettikleri için teşekkür ederiz kendilerine
Hele ki Medel Fevkalâde

Tolgay da iyi bi teklif gelirse satılsın gerçekten izlerken uykum geldi desem yalan olmaz
Takımda çoğu oyuncu inişli çıkışlı bi grafik çiziyor
Oğuzhan ve Larin eleştirilmemeli diye düşünüyorum oğuzhan çıktıktan sonra göbek ten değilde kanatlara yüklendik

Klasik orta kafa hücumu bu oyun bize gelmiyor Oğuzhan pas oyunu ve hücum anlamında olmazsa olmaz konumda Tolgay la felan olacak iş değil bu

Larin e gelirsek bazı hataları oldu evet ama daha genç bi oyuncu üzerine aldığı sorumluluğu eksiksiz yerine getirmek için birazdaha zamana ihtiyacı var

Love a Larin i tercih ederim ha bu Larin Love ile kıyaslanacak kadar kötü mü soruları gelmesin akla

Asla öyle değil Mevcut oyuncular arasında Love dansa Larin i tercih ederim bu Larin kötü anlamını taşımıyor Larin kalmalı bazıları kiralık gitmeli diyor buna hiç gerek yok
Larin Beşiktaş ı taşıyabilecek seviyede kalitede bir forvet bunu bize attığı goller ile gösterdi

Larin ve Oğuzhan a bu sene çok güveniyorum evet olacak Larin girişken hızlı çevik bir forvet hava topları iyi vuruşları da güzel bunları geliştirip üstüne katacak lakin taraftar da destek olmalı
Ozzy ve Larin saha içinde gayet iyi anlaşıyorlar
Gol atınca " Aferim Larin harikasın larin " bi maç kötü oynasın " Larin le olmaz Larin bize göre değil "
Böyle Beşiktaşlılık olmaz

[ Son Düzenleme: 17 Ağustos 2018, 11:37:23 Erdem Ayaz ]

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Partizan Kalecisinin açıklamasına bakın

Takım arkadaşlarıma hep zayıf takımlarla eşleşerek gelişim gösteremeyeceğimizi söyledim. Beşiktaş kendimizi göstermek için bir fırsat. O yüzden Beşiktaş ile eşleşmek istiyorduk zaten.

Bu tip maçlarda insanlara kendinizi gösterebilirsiniz. Diğer taraftan biraz zor bir eşleşme bizim için ancak kaybedecek bir şeyimiz yok”.

Severim kendine güvenen adamı

Çevrimiçi sozkul

onlara temlik denmiyor be dostum yıl içinde gelen gelirler senin ödemen var gelecekteki alacağın
ödemeyi yapmıyorsa önden kullanırsın
yıl içinde dönmen için gerekiyor benim bahsettiğim temlik 5 yıl 10 yıl gelirini temlikleyip para çekmek
sürekli algı kasıyorsun benim ne demek istediğimi aslında gayet iyi anladın
orda bakarsan bunların hepsi bu yılın gelirleri ve gelirlerin tamamı değil
ben temlikli gelir derken gelecek yılların kazanılmamış gelirinden bahsediyorum bu senenin kazanılmış ama nakde dönememiş gelirinin nakde döndürülmesinden değil

@Necmi, @mylife1903 üm gönderdiği listede 312 milyon TL yayın geliri (bu iki yıllıktır diye düşünüyorum), 43 milyon USD + 47 Milyon TL stad isim hakları temlikli. Bunlar bir yıllık olamaz değil mi? Benim anladığım Krediler yenilenirken bunlar temlik edilmiş.
Ben seni anlamadım galiba, biz bu paraları önden mi almışız, temlik değil mi bunlar?

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Vagner Love Zu GS diyor

3.devre diye bir sayfa

Çok güzel olur çok da iyi güzel olur :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Vagner Love Zu GS diyor

3.devre diye bir sayfa

Alsınlar işte gomis le takas yapalım hatta  :D

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Tolga
- Sağ Bek - Pepe - Vida - Adriano

* Medel - Oğuzhan

* Lens - On Numara - Babel

Gomis

:)

Çevrimdışı f_madida

Vagner Love Zu GS diyor

3.devre diye bir sayfa

ilginc, gsye faydasi olacagini sanmam ama belli olmaz. Abdurrahim Albayrak, Fikret Orman'la konustuk Emre Akbaba icin Besiktas devreye girmeyecek demis. Boyle birsey konusulduysa baskan'a bir kez daha yuh diyorum. Besiktas'in ihtiyaci varsa, oyuncu alinir, alinmazsa girisimi yapilir. gsnin istegi ile vazgecmek ne yahu, yani resmen adamlar tekrar sampiyon olsun diye ugrasiyor bizim yonetim. Gir araya, fiyat yukselt ihtiyaci olan oyunculari alamasinlar, aliyorlarsa FFPden ceza yesinler.
Hic simdi gelip de centilmenlik bilmem ne demeyin, fb Eksi'yi alamasin diye araya nasil girdiyse burada da girmesi lazim. Hayir kurumu muyuz? Sampiyonlukla ikincilik arasinda 30 milyon Euro gelir farki var. 

Çevrimiçi balkan-kartal

Vagner Love Zu GS diyor

3.devre diye bir sayfa

a sporda pektemek diyorlar
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı mylife1903

Partizan Kalecisinin açıklamasına bakın

Takım arkadaşlarıma hep zayıf takımlarla eşleşerek gelişim gösteremeyeceğimizi söyledim. Beşiktaş kendimizi göstermek için bir fırsat. O yüzden Beşiktaş ile eşleşmek istiyorduk zaten.

Bu tip maçlarda insanlara kendinizi gösterebilirsiniz. Diğer taraftan biraz zor bir eşleşme bizim için ancak kaybedecek bir şeyimiz yok”.

Severim kendine güvenen adamı
Dogru demis iyi guzel bi dayak yeriz partizandan
Yiye yiye dovmeyi ogrenmemoz lazim
Sahada tekmeye karsilik veremiyoruz.
Egilip bukulup sinersen
Egip bukup seederler
Adami

Çevrimdışı cursedofdragon

a sporda pektemek diyorlar

pektemek'i başakşehir'e verelim onu oraya gönderdiğimizde şampiyon olduk :D

Çevrimdışı El Nino

pektemek'i başakşehir'e verelim onu oraya gönderdiğimizde şampiyon olduk :D