2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 102 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3574975 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

yeni aldığın oyuncuyu yeni sezon formanla resim çektiremiyorsan buda kulübün ayıbıdır nasıl antrenmana
yeni sezon ürünüyle çıkıyorsan formanda yeni sezon olacak olmuyorsa çektirmeyeceksin o resmi.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

yeni aldığın oyuncuyu yeni sezon formanla resim çektiremiyorsan buda kulübün ayıbıdır nasıl antrenmana
yeni sezon ürünüyle çıkıyorsan formanda yeni sezon olacak olmuyorsa çektirmeyeceksin o resmi.
5 temmuzda çıkacak ya formalar o yüzden gizliyorlar heralde sızmasın diye

Ama senin dediğine %100 katiliyorum mesela GS sezon biter bitmez Yeni sezon formalarından ilkini yayınladı

Keza Avrupa'da da yeni transferler hep yeni sezon formalaları ile basın karsisina çıkar transferler yeni formalar ile tanıtılır

Yine Avrupa da Sezon biter bitmez yeni sezon formaları tanıtılır

Sanki devlet sırrı Anasını satayım

Geçen sene hazırlık maclarina bile eski formalar ile çıkmıştık
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

Su fotoyu saklayam soyle arsivde 2 sene sonra gokhan suzen ve sinan kurumus fotosunun yanina koyarim, insallah benzemeler cok cok basarili olurlar

dorukhanı bilmem de güven yalçın cenk tosun v2.

Çevrimiçi Necmi

Su fotoyu saklayam soyle arsivde 2 sene sonra gokhan suzen ve sinan kurumus fotosunun yanina koyarim, insallah benzemeler cok cok basarili olurlar

nesini saklayacaksın ikisininde önümüzdeki iki sene forma giyme şansları varmı
güven santrafor en kolay harcanacak yerde iyice pişmeden forma verilmez ona daha 19 yaşında
Dorukhan mevkisi dolayısıyla forma bulamaz yaşı uygun ama önünde keseceği atiba ve medel var
bunları kesebilecek seviyede olursa zaten bir senede iyi paraya satarız iki sene sonra gene birşey diyemezsin kesecek durumda olmasa gene sözün olamaz medelle atibayı kesebilecek kaç oyuncu var ülkede bu genç çocuk kesemediği içinmi suçlu olacak yada alanlar bu nedenlemi suçlanacak. Yerli yatırım işde olursa çok şey kazandırır olmazsa büyük kayıp değil
ama eleştirilecek bir durumuda olmaz.

Çevrimdışı cursedofdragon

çubuklu yeni forma değil mi abi :D

Oha Milanin Men cezası 2 yıla çıkmış :o_o:

⚡️SON DAKİKA - UEFA, Milan'ı önümüzdeki iki sezon için Avrupa kupalarından men etti.

Yoksa , yoksa geliyor mu gelmekte olan :icool: :ishock: :ishock:

Çevrimdışı 38life

Cok merak ediyorum senol hoca kac dakika sans verecek bunlara. Turkiye kupası da yok seneye.. bakalım

Bu sene şans bulamazlar. Oynayabilecekleri biryere kiralanırlarsa iyi olur. Olmazsa da çok sıkıntı değil. Beşiktaş A takımı oyuncuları ile birlikte 1 sezon boyunca antrenman yapmak, Ümraniyenin havasını solumak da güzel. Daha çok genç bu oyuncular. Şans bulacaklar elbet.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Bence bu yüzü önümüzdeki yıllarda çok sık göreceksiniz.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Oha Milanin Men cezası 2 yıla çıkmış :o_o:

⚡️SON DAKİKA - UEFA, Milan'ı önümüzdeki iki sezon için Avrupa kupalarından men etti.

Yoksa , yoksa geliyor mu gelmekte olan :icool: :ishock: :ishock:

eger dogru ise fetösaraylilari cok güzel bi öpecek uefa.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

babelin son instagram hikayesi

büyük ihtimalle şaka amaçlı atmıştır ama keşke gelse

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Bence bu yüzü önümüzdeki yıllarda çok sık göreceksiniz.

cenk'in downgrade edilmiş versiyonu :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

babelin son instagram hikayesi

büyük ihtimalle şaka amaçlı atmıştır ama keşke gelse
Allah korusun :pray: :pray:

Çevrimdışı 38life

Negredo'dan daha önemlisi Love ve Lens'ten kurtulmak.

SON DAKİKA - Boyko'dan açıklama: "Dinamo Kiev ile sözleşme imzaladığım yönündeki haberler yalan. Bunları kim söylüyor? Ben şu anda Beşiktaş'ın sözleşmeli futbolcusuyum." :by2: :by2:

Ulan yok mu şuna 1-1.5 milyon verecek bir takım bizde neyi diretiyoruz hiç kazanamayıp üzerine birde maaş ödemekten iyidir ver 1 milyona gitsin ya
[ Son Düzenleme: 27 Haziran 2018, 18:11:19 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Bu sene şans bulamazlar. Oynayabilecekleri biryere kiralanırlarsa iyi olur. Olmazsa da çok sıkıntı değil. Beşiktaş A takımı oyuncuları ile birlikte 1 sezon boyunca antrenman yapmak, Ümraniyenin havasını solumak da güzel. Daha çok genç bu oyuncular. Şans bulacaklar elbet.
türkiye kupasi, yada kiralamak falan bunlar hikaye, eger adam olmalarini istiyorsak ligde oynatacaksin. yillardir ayne şablon, tutmuyor iste, ozzi, olcay, ersan, bunlar nasil tuttu ? ha tabiki ilk 11 olmaz, ama son 10 - 15 dakika alacaksin oyuna, burda asil zafiyetimiz, yillardir bir türlü kücük maclari bir türlü kopartamiyoruzki, hep sıkıntılı geciyor, söyle son 10 -15 dakka gencleri oynatabilsek.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Negredo'dan daha önemlisi Love ve Lens'ten kurtulmak.
Bir de Boyko var ya aslında çok var da say say bitmiyor

Veli mi desek , Pektemek mi desek , Boyko mu desek , Negredo mu desek hangi birini yazalım

eger dogru ise fetösaraylilari cok güzel bi öpecek uefa.
Haber doğru FFP ye uymadiklari için 2 yıl men vermişler

GS ye de kitleyecekler mi acaba ? bakalım Fransız lobisi bu sefer de kurtarmaya yetecek mi bunları ?

Temkinli yaklaşıyorum bu sefer olaya
[ Son Düzenleme: 27 Haziran 2018, 18:19:13 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimiçi Necmi

çubuklu yeni forma değil mi abi :D
yeni formalar tanıtıldımı geçen senenin forması sen o formayla çıktığında sorarlar sana şampiyonmu oldunda
Türk bayrağı koymuşsun formana diye. yeni sezonda taraftar geçen sezonun formasını giyebilir ama oyuncuna giydiremezsin. yeni oyuncu alıyorsun geçen senenin formasıyla imza attırıyorsun olmaz bu kulüp dikkat etmeli bazı şeylere
hiç birşey bilmiyorsan yeni sezon antrenman kıyafetini kullan ama eski formayla çıkma

Çevrimiçi Necmi

Bir de Boyko var ya aslında çok var da say say bitmiyor

Veli mi desek , Pektemek mi desek , Boyko mu desek , Negredo mu desek hangi birini yazalım
boyko gitti sanırım en son kievle anlaşıldı deniyordu.

Çevrimdışı ALDENYX

doğrudur yanlıştır bilmiyorum ... şöğlebir 3 forma  linki koyuyorum....   https://www.footyheadlines.com/2018/06/besiktas-18-19-kit.html   
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Necmi

türkiye kupasi, yada kiralamak falan bunlar hikaye, eger adam olmalarini istiyorsak ligde oynatacaksin. yillardir ayne şablon, tutmuyor iste, ozzi, olcay, ersan, bunlar nasil tuttu ? ha tabiki ilk 11 olmaz, ama son 10 - 15 dakika alacaksin oyuna, burda asil zafiyetimiz, yillardir bir türlü kücük maclari bir türlü kopartamiyoruzki, hep sıkıntılı geciyor, söyle son 10 -15 dakka gencleri oynatabilsek.
aslında doğrusun maçı başta kopart sonra bir iki bunlara şans ver oyuncu böyle kazanılır.

doğrudur yanlıştır bilmiyorum ... şöğlebir 3 forma  linki koyuyorum....   https://www.footyheadlines.com/2018/06/besiktas-18-19-kit.html
Eğer buysa geçmiş olsun 20.000 satarsa öpüp başına koysun yöneticiler

Çevrimiçi celiker1

Doğruysa güzel gözüküyor
Hayatta Beşiktaş

boyko gitti sanırım en son kievle anlaşıldı deniyordu.
Kiev ile anlaştığım yalan ben Beşiktaşin oyunsucuyum diye açıklama yapmış kaynak bulamadım ama
[ Son Düzenleme: 27 Haziran 2018, 18:27:14 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı mylife1903

yeni formalar tanıtıldımı geçen senenin forması sen o formayla çıktığında sorarlar sana şampiyonmu oldunda
Türk bayrağı koymuşsun formana diye. yeni sezonda taraftar geçen sezonun formasını giyebilir ama oyuncuna giydiremezsin. yeni oyuncu alıyorsun geçen senenin formasıyla imza attırıyorsun olmaz bu kulüp dikkat etmeli bazı şeylere
hiç birşey bilmiyorsan yeni sezon antrenman kıyafetini kullan ama eski formayla çıkma
Rezalet abi ya, nostaljik formalar var onlari giydirir insan

Etiketler: