2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 36 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3542009 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi murat

İsmi bizimle geçen Emre Çolak vitaminsizi de Parayı buldu

Arabistan'a gitmiş senelik 4 milyon € maaşa
O paranın ne kadarı eline geçecek acaba.

Çevrimiçi murat

Ki bizim yönetim o konuda oldukça başarılı bir grafik sergiledi
Negredoya dünyada 4 milyon ve üzeri verecek tek ülke çin dir sadece yerle gök bi araya gelse başka kimse vermez ona o parayı ki biz neye dayanarak bu oyuncuya bukadar para verdik anlamış değilim.
4 üzeri olmaz belli ama uzun süreli 3*3 veren olur belki.

Çevrimdışı Onur Küçük

Atibayı tutacaksan takımda şğ yi göndereceksin.atiba 35 yaşında bu adamı ekonomik kullanamıyor tabi diğerlerinide .q7 kendi rotasyonunu kendi yapıyor.atibanın artık lig+kup+avrupa kaldıramadığını şenol hoca farkedemiyor.zengin kadron var kullanamıyorsun.iç saha maçlarında kullanma sadece dış sahada ve büyk maçlarda kullan.atibadan verim alırsın.sen karabük antalya vs gibi takımlara iç sahada bile atibayla çıkarsan o ayaklar kaldırmaz.25 maç oynayacak atiba bize faydalı olur 40 maç oynayan atiba toplamda zarar zararı dokunur.
Rotasyonda yer alan adamı gönderme derdine düştük. Beşiktaş'ın orta sahasını yazalım bir kağıda. O kağıtta Atiba'ya gelene kadar gönderilmesi gereken isimler çıkar. Süre almayıp Atiba'dan fazla maaş adam var daha bu takımda Veli gibi. Atiba'ya 700.000 önereceksin Veli'ye 1.700.000 vereceksin. Karşındakiyle dalga geçmektir bu. Sadece Veli değil çok isim var böyle bu takımda. Faydasız oyuncular yerine rotasyonda yer alan adamı gönderelim deriz sonra taraftar olarak kulüp olarak da futboldan, planlamadan anladığımızı iddia ederiz.

Hocanın da sorumluluğu var Atiba'nın sezon içinde performans dalgalanmasında belirttiğin gibi. Oyuncuların bireysel özelliklerini ön plana çıkaracak biçimde takımı kurduğunda rotasyon da birden 13-14'e düşüyor. 13-14'e düşen rotasyonda yaşlı tecrübeli oyuncuların performanslarında dalgalanma yaşanması olağan hale geliyor. Hocanın da mantalitesini değiştirmesi gerekiyor.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Sponsorluklar

❌Ülker çekildi
❌Acıbadem sözleşmeyi feshetti
🔻Doğuş çekilme kararı aldı

Azizi yedirtmeyiz #DirenAziz !!
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

Ali Koç :

Beşiktaş maçında bizim yöneticiler çıktılar daha ilk gece 2  saat geçmeden kumpas dediler. Beşiktaş maçındaki olayların kumpas  olduğunu hiç zannetmiyorum. Saçma sapan yapılmış bir hareket. Şenol  hocamızın kafası yarıldı, kabul edilemez bir durum bu👏👏👏

2007 de kupada bunları tokatladığımızda ağzından köpükler çıkararak konuşuyordu babası mı dövdü bunu naptı bu aralar
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı underworld

Sponsorluklar

Ülker çekildi
Acıbadem sözleşmeyi feshetti
Doğuş çekilme kararı aldı

Adam kasa kolaylığı sağladı, çekti gitti mis gibi

Çevrimdışı tangaz

Ahahahahahhaa

Mehmet Ali Aydınlar Sözleşmeyi Fesih etmiş ve sponsorluktan çekilmiş bu Sponsorluğunda balon olduğu ortaya çıktı böylece

bir alicengiz oyunu daha uefanın ffpsini geçmek için yapılan bir hamle olduğu ortadaydı para aldıklarını da sanmam evrak üzerinde iş bitirmişler helal olsun. sene başı ertuğrulu sattılar lisans işini çözdüler sene ortası sponsorluk sözleşmesini ortaya koydular işi çözdüler ligi de mhk destekli 2. bitirip ŞL ön eleme hakkı kazandılar aziz yönetimi seneyi başarıyla tamamlamıştır.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Erdem Ayaz

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimiçi Koa_lAA

yeni chef sıkaotumuz serkan reçber olmuşmuş..

Çevrimdışı Ömer Kaan

Of of of günün haberi

Çevrimdışı mylife1903

Ya cok uzuldum adam super bir yetenek avcisiydi
Bulup getirdigi yeteneklerden en begendiklerim ise sunlar

Pepe
Adriyano
Quaresma
Babel
Mario gomez

Hatta bir cok turk oyuncuyu da takima kazandirdi
Gokhan gonul
Caner erkin
Tolgay aslan

Yazik yazik cok arayacagiz kendisini

Eski bir atasozu ne der gidenler icin,

Gidenler ya analariyla ya da anilariyla anilir

Neyse taarkandan koymayacam bu sefer, mustafa sandaldan koyam
@underworld ver muzugu

Sozum bir tek sana, selam gonder bana
Oldu bir kez oldu, bir gul soldu
Degismez aahhh...
Oldu bir kez oldu, bir gul soldu
Sevismez ahhhh...
Gidenlerden bir tek seni bana ekledim
Seni deli gibi bekledim, gidenlerden
Gidenlerden bir tek seni bana ekledim
Seni deli gibi ozledim, gidenlerden

Çevrimdışı mylife1903

Sponsorluklar

❌Ülker çekildi
❌Acıbadem sözleşmeyi feshetti
🔻Doğuş çekilme kararı aldı

Fbye fazla sardin sen bugun, hayirdir

Çevrimdışı mylife1903

2007 de kupada bunları tokatladığımızda ağzından köpükler çıkararak konuşuyordu babası mı dövdü bunu naptı bu aralar
Abi bu zenginlik garip sey
O herifin o vidyosunu ariyorum resmen yok edilmis, sanki kulaklarimizla baska sey duyduk
Hakaret Yasak)₅ hainler falan diye bi tarafina kizgin demir sokulmus boga gibi zipliyordu bu

Hep iluminati masonik falan isleri bunlar, arkasini temizleyip hazirlamislar bunu baskanliha

Çevrimdışı mylife1903

Of of of günün haberi
Cok konusup bi yarana merhem olamayacak birine benziyir, yaramiza merhem olur mu, bilemedim.

Fazla kendini anlatiyor gibi geliyor bana.

Çevrimdışı f_madida

https://globoesporte.globo.com/futebol/times/flamengo/noticia/flamengo-abre-negociacao-e-agenda-reuniao-por-vagner-love.ghtml

Love'i Flamengo'ya iteleriz boylece. 1.5-2 Euro verseler yeter. Haberin altindaki en begenilen 2 yorumu da koyuyorum asagiya. Flamengo taraftari gaza gelmisken hazir, iteleyelim gecelim.

a-Quem critica falando que jogador acima de 30 anos não serve, não entende de futebol. Petkovic com 36 anos ganhou brasileiro pra gente junto com Adriano. Romário com 40, foi artilheiro do Brasileiro, o próprio lateral Ze Roberto que foi campeão brasileiro com o Palmeiras com mais de 40 anos e jogando bem. Enfim, Love é rubro negro, é raçudo e tem excelentes números regularmente. Vai cair muito bem no lugar do dourado"

a-30'unu gecti diye oynayamaz diyen maldir demis. Petkovic 36sinda sampiyon oldu, Romario 40inda gol krali vs vs diye de Brezilya liginde yasi gecip sampiyonluk yasayanlari yazmis bir guzel. Love gelsin cok is yapar burada yeri hazir diye bitirmis yorumunu.

b-TÉ QUE ENFIM, ESSA DIRETORIA OMISSA E MOLE, VAI CONTRATAR 1 REFORÇO DECENTE, LOVE VAI ACABAR COM A FALTA DE GOLS QUE O DOURADO NAO FAZ ! MAS SÓ ACREDITO QUANDO ASSINAR ! E QUEM FALA MAL DO LOVE, VAI ATURAR DOURADO QUE NAO SABE DOMINAR 1 BOLA, ATÉ O FIM DO ANO ! FATO ! SRN !

b-SONUNDA! bu dandik yonetim (flamengo yonetimi icin yaziyor), duzgun bir adam getirecek gibi demis. Love gelsin de golleri siralariz vs (Dourado isimli mal bir forvetleri var, ondan da dert yaniyorlar).

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Serkan reçber hayırlı olsun

Fbye fazla sardin sen bugun, hayirdir
Abi Volkan Serbest kalmış Ruslar 🐻 sever teklif varmı sizin oralardan :evillol:

Çevrimdışı Neo Nesil

https://twitter.com/i/web/status/1002432574625439745

bernarda teklif yapmışız ama epl varken bize gelmez maalesef

Çevrimdışı Neo Nesil

Ali Koç :

Beşiktaş maçında bizim yöneticiler çıktılar daha ilk gece 2  saat geçmeden kumpas dediler. Beşiktaş maçındaki olayların kumpas  olduğunu hiç zannetmiyorum. Saçma sapan yapılmış bir hareket. Şenol  hocamızın kafası yarıldı, kabul edilemez bir durum bu👏👏👏

Ali bey napıyorsunuz?  :lol:

Çevrimdışı Neo Nesil

Ba gitti artık Talisca da gitti.Babel kalmalı artık.Babel'i satma lüksümüz yok bizim şu aşamada.Hatta Adriano-Pepe-Q7 için de geçerli bu.Bu isimler yaş baş etki etmiyor yine çıkıp oynuyorlar.

Yine yazıyorum...Negredo illa ki gitsin diyenlerden değilim.Eğer zarar edeceksek..Elimizde de Love-Lens-Pektemek-Boyko-Aras gibi kontratlı oyuncular kalacaksa işte bu sıkıntı olur.Ama bu isimlerden kurtulursak Negredo kalırsa elimizde kalsın derim.Zararına gidecekse bu adam gitmesin.İlla ki katkı verir seneye.Ama Negredo kalacaksa da kalan ihtiyaç olan mevkilere nokta atışı lazım.Forvet-Orta alan-sağ bek.Bu 3 yere doğru eleman bulursak Negredo kalmış kalmamış pek zararı olmaz.Burak gelecek falan ama Burak kaç paraya gelecek sanki ? X-Negredo-Larin.. Böyle bir forvet hattı pekala iş görür hem lig hem UEFA için.

babel, adriano, pepe neyse de; q7 gitmeli. her sezon performansı düşüyor adamın.

Çevrimdışı tuncaboylu

Sponsorluklar

Ülker çekildi
Acıbadem sözleşmeyi feshetti
Doğuş çekilme kararı aldı

Ülker hangi sponsorluktan çekildi?

Benim korkum, Aziz seçilirse bunların tekrar feri geleceği şeklinde. Doğuş iflas etmek üzere, geri gelemez de; diğerleri seçim için gözdağı veriyor olabilir.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 01 Haziran 2018, 17:22:13 tuncaboylu ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Rotasyonda yer alan adamı gönderme derdine düştük. Beşiktaş'ın orta sahasını yazalım bir kağıda. O kağıtta Atiba'ya gelene kadar gönderilmesi gereken isimler çıkar. Süre almayıp Atiba'dan fazla maaş adam var daha bu takımda Veli gibi. Atiba'ya 700.000 önereceksin Veli'ye 1.700.000 vereceksin. Karşındakiyle dalga geçmektir bu. Sadece Veli değil çok isim var böyle bu takımda. Faydasız oyuncular yerine rotasyonda yer alan adamı gönderelim deriz sonra taraftar olarak kulüp olarak da futboldan, planlamadan anladığımızı iddia ederiz.

Hocanın da sorumluluğu var Atiba'nın sezon içinde performans dalgalanmasında belirttiğin gibi. Oyuncuların bireysel özelliklerini ön plana çıkaracak biçimde takımı kurduğunda rotasyon da birden 13-14'e düşüyor. 13-14'e düşen rotasyonda yaşlı tecrübeli oyuncuların performanslarında dalgalanma yaşanması olağan hale geliyor. Hocanın da mantalitesini değiştirmesi gerekiyor.
Öyle anlamsız karşılaştırma var ki, ne diyeyim bilemedim.

Sanki Veli ile 1.7'den sözleşme yenilendi de, Atiba gönderiliyor.

Atiba'nın sözleşmesi bitti, gidiyor. Seneye Veli'nin bitecek ve o da gidecek.

Profesyonel dünya bu.

İçimizdeki Hainlerden birisi Besiktaş kongre uyesiymis herif Toki arenadan çıkmıyor :akuma:

Çevrimdışı tuncaboylu

https://twitter.com/i/web/status/1002432574625439745

bernarda teklif yapmışız ama epl varken bize gelmez maalesef
4 senedir milli takıma alınmamış. İş izni alabilir mi EPL'den, yoksa yine bir menajer üfürmesi mı?

Çevrimdışı mylife1903

https://globoesporte.globo.com/futebol/times/flamengo/noticia/flamengo-abre-negociacao-e-agenda-reuniao-por-vagner-love.ghtml

Love'i Flamengo'ya iteleriz boylece. 1.5-2 Euro verseler yeter. Haberin altindaki en begenilen 2 yorumu da koyuyorum asagiya. Flamengo taraftari gaza gelmisken hazir, iteleyelim gecelim.

a-Quem critica falando que jogador acima de 30 anos não serve, não entende de futebol. Petkovic com 36 anos ganhou brasileiro pra gente junto com Adriano. Romário com 40, foi artilheiro do Brasileiro, o próprio lateral Ze Roberto que foi campeão brasileiro com o Palmeiras com mais de 40 anos e jogando bem. Enfim, Love é rubro negro, é raçudo e tem excelentes números regularmente. Vai cair muito bem no lugar do dourado"

a-30'unu gecti diye oynayamaz diyen maldir demis. Petkovic 36sinda sampiyon oldu, Romario 40inda gol krali vs vs diye de Brezilya liginde yasi gecip sampiyonluk yasayanlari yazmis bir guzel. Love gelsin cok is yapar burada yeri hazir diye bitirmis yorumunu.

b-TÉ QUE ENFIM, ESSA DIRETORIA OMISSA E MOLE, VAI CONTRATAR 1 REFORÇO DECENTE, LOVE VAI ACABAR COM A FALTA DE GOLS QUE O DOURADO NAO FAZ ! MAS SÓ ACREDITO QUANDO ASSINAR ! E QUEM FALA MAL DO LOVE, VAI ATURAR DOURADO QUE NAO SABE DOMINAR 1 BOLA, ATÉ O FIM DO ANO ! FATO ! SRN !

b-SONUNDA! bu dandik yonetim (flamengo yonetimi icin yaziyor), duzgun bir adam getirecek gibi demis. Love gelsin de golleri siralariz vs (Dourado isimli mal bir forvetleri var, ondan da dert yaniyorlar).

Ooooo yonetim dandikse negredo ve lensi de verek

Etiketler: