2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 38 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3529918 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Iki kelam guti meselesine edelim
Arkadaslar guti iyi futbolcuydu buyuk futbolcuydu ispanyol olmasina ragmen bekledigimdeb iyi katki vermisti geldiginde.
Ayrica guti yan gelip yatmaya gelmiyordur buraya.

Guti akilli adamdir. Quaresmayi, pepeyi aramistir negredoyu aramaz, onunla ayni masada su icmez guti
Sormustur bu senol gunes nedir necidir bisi biliyor mu, kimdir ekibi nasil

Quaresma zaten evlatligi da senol gunesin pepenin sozleri de gelmesinde etkili olmustur

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Neden gereksiz ayrıntı olsun ki?  :)

Yani biri Faroe adaları takımı, diğeri Cebeli Tarık.. Normalde rakibi küçümsemem ama büyük ihtimalle bi sonraki turda adını duymadığımız Karadağ takımı bunlardan birini 5'leyip geçecek ve rakibimiz olacak..

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Paflari gencleri gonderecen 4-5 atip gelsinler
Ha senol gunes derse bu kadro bu erken acilisin sebebidir pepe ile quaresmayi da maca cagirsin kilasik 11le oynasin onu da anlarim hatta anlamam ben olsam oyle yapardim 5ten asagi atilan her gol icin de gol sayisi kadar gun ac birakir susuz birskirdim bunlsri

:lol: :lol: :lol:

Çevrimiçi Necmi

Ellemem lazim formalari boyle anlasilmiyor.
Cubuklu olmamasi guzel olmus
siyah forma çubuklu :alala:

Çevrimdışı mylife1903

babıl kardeş, bıdı bıdı yapmasın menejerin ...
 gtsin çinden 15-20 getirsin alsın hayrını görsün.

paşam bize gelmeden önce milli takımda at koşturuyordu sanki
Adam pazarlik yapiyor gayet normal
Ha 4 istiyor babel onu da anlayabiliyorum adamin sonucta 4un karsiligini verecek gucu var ama yas 30 yani
2.1den 3 senelik imzalasin gecsin yoksa satalim 4-5 verene

Bu mahonaga midir nedir onu aliriz ya da senin daviyes midir nedir pirpir bi cocuk var

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Nana Opoku Ampomah, isteyen arkadaşın gözü aydın,  haberleri düşmeye başlamış.

Çevrimdışı mylife1903

siyah forma çubuklu :alala:
Cubuklu derken her lafimiza aciklama mi yapah yahu
Anlamadin mi abi cubukludan neyi kastedigimi
Obur resimli iletiyi onaylarsan fotoraman gibi anlattim
Vallaha hayretw dusuruyon abi
Kendimi konusup anlatamamis senol gunes gibi hissettim

Çevrimdışı tangaz

Iki kelam guti meselesine edelim
Arkadaslar guti iyi futbolcuydu buyuk futbolcuydu ispanyol olmasina ragmen bekledigimdeb iyi katki vermisti geldiginde.
Ayrica guti yan gelip yatmaya gelmiyordur buraya.

Guti akilli adamdir. Quaresmayi, pepeyi aramistir negredoyu aramaz, onunla ayni masada su icmez guti
Sormustur bu senol gunes nedir necidir bisi biliyor mu, kimdir ekibi nasil

Quaresma zaten evlatligi da senol gunesin pepenin sozleri de gelmesinde etkili olmustur

ispanyadan sağlam referans gelmiş reyis guti bu yola baş koymuş büyük hedefler doğrultusunda önemli kariyer planı yapmış ve çalışmalarını bu doğrultuda yapıyormuş.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı mylife1903

ispanyadan sağlam referans gelmiş reyis guti bu yola baş koymuş büyük hedefler doğrultusunda önemli kariyer planı yapmış ve çalışmalarını bu doğrultuda yapıyormuş.
Salak degil guti abi o oyun gorusuyle iyi teknik direktor cikar ondan
Senol gunesin degerini elin gavuru biliyir
Gutiye sorsan en buyuk pismanligini 30 yasinda besiktasa gelmemek der

Çevrimdışı mylife1903

Yeni amokacimiz olur bu cocuk babeli satalim gelsin baslasin
Ismi guzel, bi izlemek lazim tabi ama bu isimle bu film satar

Çevrimiçi Necmi

bence vida için gelen teklifler 9-10-11 milyon düzeyindedir, adam stoper 29 yaşında tr.de oynuyor fazlasını önerdiklerini zannetmiyorum. bizimkilerin de 13-14ü görünce vereceklerini düşünüyorum.
kesinlikle katılıyorum şu anda teklif iki rakamlı bir sayıyı görmemişdir. twitterde bir zümre var özellikle uçuk rakamlar ortaya atıp satıldığında transferi kötü göstermeye çalışıyor. bunu sürekli yapıyorlar hep aynı isimler rakamı şişirir sonrada ucuz verildi propagandası yapıp transferi gölgeler. bir oyuncunun azami gideceği para transfermarket değerinin iki katı olur oda özel bir oyuncuysa ani çıkış göstermiş popiletesi vardır isteyen birden fazla takım olur ama bir takım istiyorsa değer o kadar yükselmez heleki 29+ bir oyuncuda. dediğin gibi 13-14 rakamları görebileceği en yüksek rakam biz verirmiyiz o tartışılır 10 rakamın altına vermeyiz sanırım yerine alacağın stoperede verebileceğin para bu zaten gizli pazarlık yaptığın iyi bir stoper olur uygundur fiyatı yada bedelsizdir verir onu alırsın geçen sene marcelo verip pepe aldığımız gibi. geçen sene bunun yapılma ana nedeni bonservis parasına ihtiyaç duymamızdı yoksa o bile yapılmazdı bu sene öyle bir ihtiyaç yok.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş, Bruno Peres'i 1,5 milyon Euro kiralama bedeli karşılığında 1 yıllığına kadrosuna katmaya yakın. (Star)

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Yani biri Faroe adaları takımı, diğeri Cebeli Tarık.. Normalde rakibi küçümsemem ama büyük ihtimalle bi sonraki turda adını duymadığımız Karadağ takımı bunlardan birini 5'leyip geçecek ve rakibimiz olacak..
karadağ takımını küçümsememek gerek. böyle rakipleri küçümsersen iyice dirençi oluyorlar. 2011 yılında alania diye bi takımla oynamıştık. ilk maçı 3 0 kazandık ama deplasmanda ecel terleri dökmüştük. o takımda epey değersiz bir takımdı.

Çevrimiçi Necmi

Aynen boyle dusunuyorum daha da bu beyaz forma ile oynamasinlar rotus yapsinlar
Imam osurdukca kasa degistiren koreli araba ureticileri gibj olduk yahu
Beyaz düz beyaz çıkar her sene yaka modeli değişir yaka renk tonu değişir en fazla kumaş kendinden desenli üç boyutlu falan olur bizim bir numaralı formamız beyaz formadır bunun bir standartı olmak zorunda hatta iki numaralı formadada bir standart yakalamalıyız siyahsa siyah çıkacak hep ondada nüans değişiklikleri olacak istediğin gibi oynamayı üçüncü formada yapacaksın çubuklu kırmızı gri ne istiyorsan üçüncü formada bitir işi onuda özenli çıkart değişiklik arayan herkese üçüncü forma cevap versin.

Çevrimiçi underworld

Adam pazarlik yapiyor gayet normal
Ha 4 istiyor babel onu da anlayabiliyorum adamin sonucta 4un karsiligini verecek gucu var ama yas 30 yani
2.1den 3 senelik imzalasin gecsin yoksa satalim 4-5 verene

Bu mahonaga midir nedir onu aliriz ya da senin daviyes midir nedir pirpir bi cocuk var

+8 üzeri teklift yoksa 1 yıl daha kalsın sonra gitsin.
coman deyvis , hollanda ligine kiralık verilmeden gelmesin.

Çevrimiçi 38life

ben formaları begendim ama şu son cümleni anlamadım açarmısın neden hesap soramaz.

Söyledim zaten. Çünkü güzellik, estetik göreceli birşey. Göreceli birşey üzerinden hesap sormak mantıksız.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Onur Küçük

fabrinin aldığı maçların sayısını unuttum muslera bir tane çıkardığında vauuu diyorsunuz dönünde fabrinin çıkardıklarına bak. şl bile na mağlup kalabildiysek yatıp kalkıp fabriye dua edelim burdaki liyon maçını hatırla penaltılarla verdik ama oraya getirende fabriydi. maç kazanan kaleci değilmiş çıkardığı her top kazandığı maçtır.
Fabri maçlarda biraz detaylı gözlerle izlenirse maç içinde birçok hata yaptığı ama o pozisyonlar golle sonuçlanmadığı için o hataların gözden kaçtığı görülür. Asıl demeye çalışacağım  futbolcularımıza değer verelim kabul ama olduğundan fazla da değer vermeyelim. Elindeki değerleri kötülemek de olduğundan fazlasıymış gibi göstermek de bize zarar olarak geri dönüyor. Fabri, kadro mühendisliğimize uygun vasat üstü bir kalecidir.

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaş, Bruno Peres'i 1,5 milyon Euro kiralama bedeli karşılığında 1 yıllığına kadrosuna katmaya yakın. (Star)

eyi olur  :tabe:

Çevrimdışı f_madida

The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

eyi olur  :tabe:

Herkes bitti yazıyor Ahmet Bulut halletmiş ama bakalım . Forma görmeden inanmıyoruz .

Çevrimiçi 38life

3d forma paylaşıp durmayın. 3d tasarım herzaman güzel görünür. Varsa yiğit 1 tane örneği gidip bastırsın çeksin fotoğrafını getirsin de konuşalım. Çok pahalı birşey değil. Boş iş bunlar. Hayal dünyasını bırakın aramıza dönün. Yok neymiş Adidas Juventus'a gösterdiği özeni bize de gösterecekmiş. He tamam olur, görürsem söylerim.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Herkes bitti yazıyor Ahmet Bulut halletmiş ama bakalım . Forma görmeden inanmıyoruz .

aynen  :iblush:

bu sene bunu gerçekleştirelim  :icool:

Etiketler: