2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 40 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3543443 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Del boskeyi gonderip rizayi getiren bir kafa yasadik yahu
Schuster sonrasi yetersiz₁ tayfur gelmedi mi?
Ertugrul saglam falan

Beterini gorduk yahu sarri sonrasi ancelotti nedirki
Schuster gözü karaydı yalnız :) toramanla falan orta sahada defans kuruyordu. Rakip ceza sahasina 5 6 kisi falan giriyordu bizden. Ama iste forvet olmayinca takımda boşa gidiyordu hep

Çevrimiçi murat

Ömrüne bereket
sene başında bu paralarla pepenin gelmesinede karşı çıkmıştım.1 milyona oynayan adamı gönderip 4.5 milyona adam alırsan  2 senede verdiğin maaşla gönderdiğin adamın parasını yersin üstünede takım maaş dengesini bozarsın.hadi pepe neysede vidaya 3 milyon hepten zarar.tosiçten fazlası yok.he bu iki ismi 1 sezon sonra satarsın sonra bak şu kadar kar ettik dersin ama herşeyi alt alta toplayınca ortada kar filan kalmıyor.

Çevrimdışı 'TaNeR'

'Sakin kal, artık yapacak birşey yok ' diye her ne kadar kendimi avutsam da, bunları gördükçe daral geliyor fenalaşıyorum uykularım kaçıyor  :iangry::iangry:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)Maçın sonucuna direkt etkisi olan, Beşiktaş aleyhine hakem hataları. Hakemler Beşiktaş'tan 9 puan çalmış. Doğru kararlar verilse Beşiktaş ligi 80 puanla tamamlıyordu. Hakemlerin Beşiktaş aleyhine hatalar yaptığı pek çok maçı Beşiktaş'ın kazandığını hatırlatalım.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)gs lehine, sonuca direkt etki eden hakem hataları. Galatasaray'ın topladığı 75 puanın en az 16'sında hakemin etkisi var.

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi murat

Bir tek benim mi dikkatimi çekiyor bilmiyorum bu renkliler şampiyon oldu tek tük bayrak hariç hiç asılı bayraklarını görmüyorum.Dört sene önceki şampiyonluklarında da böyleydi.Her gün İstanbul içi en az 200 km yapan birisiyim.Bizim şampiyonluk sonrası asılan bayraklarımızın yirmi de biri kadar bile asılı bayrakları yok
valahi bizim sokaktada bir tek benim alt katımda var sinirimi bozuyor.iki senedir ne güzeldi halbuki.

Çevrimiçi murat

Cok iyi bir golcün olursa , defansında vasat olursa sampiyon olursun. Ben defans yaparak sampiyon olan takım hatırlamiyorum son 13 14 sezonda.
çok iyi golcü iyi bir ortasaha ve etkin kanatlar.ama bunlarda yoksa mhk,federasyon vs  de iş görür.

Çevrimiçi underworld

sene başında bu paralarla pepenin gelmesinede karşı çıkmıştım.1 milyona oynayan adamı gönderip 4.5 milyona adam alırsan  2 senede verdiğin maaşla gönderdiğin adamın parasını yersin üstünede takım maaş dengesini bozarsın.hadi pepe neysede vidaya 3 milyon hepten zarar.tosiçten fazlası yok.he bu iki ismi 1 sezon sonra satarsın sonra bak şu kadar kar ettik dersin ama herşeyi alt alta toplayınca ortada kar filan kalmıyor.

Maaş konusunda çok çatışma çıkardım ama karşılığı olmayınca deşmeyi bıraktım.
Hele şu bonservis vermiyoruz adı altında dönen masalı görmek hepten sinirleri bozuyordu.

Maaş konusu tsunami gibidir, bir yerde patlak verirsen domino etkisiyle bütün oyuncuları vurur.
Oysa bonservis kulübü;
Maaş, kulüp + diğer oyuncuları da ilgilendirir.
Şimdi şampi olduğumuzda artış, olamadığımızda feda mı diyeceğiz.

Çevrimdışı kyiv

Bir tek benim mi dikkatimi çekiyor bilmiyorum bu renkliler şampiyon oldu tek tük bayrak hariç hiç asılı bayraklarını görmüyorum.Dört sene önceki şampiyonluklarında da böyleydi.Her gün İstanbul içi en az 200 km yapan birisiyim.Bizim şampiyonluk sonrası asılan bayraklarımızın yirmi de biri kadar bile asılı bayrakları yok

Ben de izmitte sadece 1 apartmanda asılı Galatasaray bayrağı gördüm. 1 tanede Beşiktaş . Adam 2 sene önce asmış bir daha da kaldırmamış galiba  :D Geçen sene en az 25,30 tane bayrak görmüştüm. Bu arada havaların ısınmasıyla birlikte sokakta Beşiktaş formalı o kadar çok çocuk görüyorum ki. Ya yeni jenerasyon Beşiktaşlı oluyor/oldu ya da Beşiktaşlı babalar çocuklarına lisanslı ürün almaya başladı.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Ben de izmitte sadece 1 apartmanda asılı Galatasaray bayrağı gördüm. 1 tanede Beşiktaş . Adam 2 sene önce asmış bir daha da kaldırmamış galiba  :D Geçen sene en az 25,30 tane bayrak görmüştüm. Bu arada havaların ısınmasıyla birlikte sokakta Beşiktaş formalı o kadar çok çocuk görüyorum ki. Ya yeni jenerasyon Beşiktaşlı oluyor/oldu ya da Beşiktaşlı babalar çocuklarına lisanslı ürün almaya başladı.
Yeni jenerasyon Besiktaslı oluyor abi.
Ben 96 lıyım. Bizim donemde besiktaslı sayısı az. Cünkü demirören zamanına yetiştigimiz icin bol bol gs ve fb sampiyonlugu gördük. Dogal olarak bizim jenerasyon gs ve fb li.
Ama yeni jenerasyon tam iyi donemlere yetistiler. Özellikle demba ba transferi ve sonrasi donemde artık cocuklar besiktaslı olmaya basladı.
Buradan demirören'e bir kere daha selamlarimı iletiyorum :)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Fikret Orman: “Burak Yılmaz, Beşiktaş’ın çocuğu..Gittiği hiçbir kulüpte Beşiktaşlı olduğunu gizlemeyen iyi bir çocuk..”

Berabere giden maclarda 10 gol atsın bakıs acım değişecek Burak'a

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Fikret Orman: “Burak Yılmaz, Beşiktaş’ın çocuğu..Gittiği hiçbir kulüpte Beşiktaşlı olduğunu gizlemeyen iyi bir çocuk..”

Burak 20 den fazla atar bizde.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Burak 20 den fazla atar bizde.

Twitter yangın yerine dönmüş , taraftar bölünmüş.

Yarısı gelsin , iş yapar, diğer yarısı hırsız, gelmesin .

Çevrimiçi underworld

"sakın sakın!"
Via şafak Sezer

Çevrimiçi underworld

Taraftarı daha fazla ikiye bölmesinler.
Bu seneyi yuttuk falan eyv ta seneye işler böyle güllük gülistanlık olmayacak.
Bu böyle biline

Çevrimiçi underworld

Kontra atağımız bile yokken kapalı savunmalara karşı kral yılmaz isteniyor olması da ayrı bir çelişki

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Twitter yangın yerine dönmüş , taraftar bölünmüş.

Yarısı gelsin , iş yapar, diğer yarısı hırsız, gelmesin .
Eger transfer edersek  herkes destek olmalı. Sevmeyenler de desteklemeli. Ha ofsayta cok kaliyor, bizi cıldırtır diyenlere saygı duyuyorum. Ama öncede yazdım. Burak sacma sapan goller kacırır. Ama 3 top getirirsen 1 tanesini atar.
Hırsız, karaktersiz diyenlere de saygı duyuyorum. Haklılar. Ama söyle bisey var. Sanki rakiplerimiz cok mu düzgünde biz burak ı alırsak sıkıntı olacak. Aynı seyleri yazan cok kisi oldu  ama bir kere daha yaziyorum. Bu sezon  burak olsa sampiyonduk..

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Taraftarı daha fazla ikiye bölmesinler.
Bu seneyi yuttuk falan eyv ta seneye işler böyle güllük gülistanlık olmayacak.
Bu böyle biline
Burak 24 gol atıp sampiyon yapar bizi. Sıkıntı olmaz :evillol: :)

Çevrimdışı mylife1903

Butun sene anlatmaya calistim. Ya mitrovici alma ya da aldiysan artik vidayi alma
Saldiriyor bizim yonetim. Askerden gelmis gibi transfere giriyir hersene 10-15 oyuncu geliyor gidiyor. Her sene santrafor degisiyir. Buyuk takimin her sene santraforu degismez.
Cok yazdik papaz pilav yemeyebilir zarlar duses gelmeyebilir. En azindan oyun aklina gore adamlar alinsin dedik.
Bu sene hic transfer yapmasaydi bu yonetim takim bundan daha iyi durumda olurdu.
Negredo
Pepe
Lens
Medel
Orkan
Vida
Bi de tsden alinmis cocuk mu ne vardi 850 bin verilmisti galiba onun da durumu ortaya karisik
Su adamlarin medel haric performanslari fiyasko. Pepe kendi standartina gore fiyasko yoksa kotu oynamadi tabi. Ayni sekilde negredo ve lens de kendi standartlarini oynadilar.
Bu 7 adama ne paralar verilirdi onu alt alta yazalim ustune satistan gelen 32 milyon civarini koyalim. Cok baska bi yerde olurduk.

Cenki satiyorsun 22ye negredoya 15-16 milyon garanti ediyorsun ustune lense de bi okadar. Ne anladik bu satistan?

Çevrimiçi underworld

Burak 24 gol atıp sampiyon yapar bizi. Sıkıntı olmaz :evillol: :)
Keşke ts maçlarını izlemiş olsaydın

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Keşke ts maçlarını izlemiş olsaydın
25 macta 23 gol 3 asisti var. Sürekli savunma arkasi kosularıyla rakip savunmayı yıpratıyor.

Ya soyle düsünelim. Burak negredodan 2 gömlek yukarıda. Negredo yu oynatmayıp yerine 2 gömlek yukarıda birisini alacagız. Hepimiz isteriz aboubakarı , gomezi tekrar gelmesini ama gercekler var işte.  Burak ve larin ikilisi iş yapacaktır.  :ok:

Çevrimiçi underworld

Beşiktaş'ın çocuğu kendini yere atıp 3 puanınızı çalıyor...
Olimpiyatta gol attıktan sonra eliyle çenenizi kapatın ben burdayım diyor...

Başkanı oruç çok zorluyor galiba o sahtekarın yeri bizim değil, arda - emre-acunun yanıdır.
Gitsin adamspor da oynasın

Çevrimiçi underworld

25 macta 23 gol 3 asisti var. Sürekli savunma arkasi kosularıyla rakip savunmayı yıpratıyor.

Ya soyle düsünelim. Burak negredodan 2 gömlek yukarıda. Negredo yu oynatmayıp yerine 2 gömlek yukarıda birisini alacagız. Hepimiz isteriz aboubakarı , gomezi tekrar gelmesini ama gercekler var işte.  Burak ve larin ikilisi iş yapacaktır.  :ok:
Rakip kalede oynarken nereye koşu atıyon.
Bir hatayı başka bir hatayla mı telafi edecez

+ koşu yoluna pası kim atacak q7, babıl mi?
[ Son Düzenleme: 25 Mayıs 2018, 01:12:38 underworld ]

Çevrimiçi underworld

Hırsız Burak hırsız Burak hırsız Burak

Çevrimiçi Sinan66

burak efendi surekli ofsayta dusuyo deli eder bizi

birde VAR sistemi geliyor, hakemler burak'in atacagi supheli golleri hep iptal ettirirler

Çevrimdışı mylife1903

Gec kalindi bu sene alinsaydi sampiyon yapardi. Seneye daha iyi bir oyuncu lazim bize.

Çevrimiçi underworld

Etiketler: