2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 113 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3575080 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bas Dost fener ile anlaşmış diyorlar ama ins dogru değildir.
Aboubakar bize gelecekse Bas dost fenere gidebilir sorun yok

Ama Aboubakar gelmeyecekse Basdostu biz alalim :icool:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

Bişey olmaz bu (Küfür Yasak) .
6 M'luk ceza yarısına iner en fazla .
Heveslenmek istemiyorum.

benim de ümidim yok ama bakalım
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Aboubakar bize gelecekse Bas dost fenere gidebilir sorun yok

Ama Aboubakar gelmeyecekse Basdostu biz alalim :icool:
Elini korkak alistirma yahu
Hem abu hem bas hem larin olsun
Maliyetleri negredo love pekto larin kadar falan olur

Çevrimdışı tangaz

Bas Dost fener ile anlaşmış diyorlar ama ins dogru değildir.

jonathan bambayla da anlaştı diyorlardı herif lille transfer oldu

haa dost vatandaşı nedeniyle gidebilir tabii olabilir
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı worns

Bas Dost'u Fb almasa iyi olur. O seviye bitiriciler bizim lige damga vurup takımı kafaya oynatabiliyor. Önceki 4-5 sezonda örneklerini gördük, şampiyonun hep sivrilen, yer yer ligin üstüne çıkan santraforları oldu. Dost tam bu kalem bi adam.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

jonathan bambayla da anlaştı diyorlardı herif lille transfer oldu

haa dost vatandaşı nedeniyle gidebilir tabii olabilir

Beins kaynağı İspanyollarmıs onların kaynağında Milliyetmiş. Balon haber.

Çevrimdışı cursedofdragon

Lang , Bryan ruizi düşürdü hakem penaltı verdi ama pozisyon net ofsayttı

Var odasından hakemin kulaklığına pozisyon ofsayt dendi ve hakem Penaltıyı iptal edip En direkt serbest vuruşu verdi

Bu (Var) doğru kullanıldığı zaman müthiş bir şey gerçekten..

Çok vakitte almıyor 30 saniye sürdü Hakemin kulaklığına Pozisyon ofsayt denmesi ve hakemin penaltiyi iptal etmesi  :bandit:

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

:biggrinking:  haberi arastirdim, dogruymus.. En cok da  Fatih Terim israr etmis  :kop:
Yorgo

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Fb ve bas dost olayı dogru degildir insallah. Adam ligi donunda sallar açıkçası.. insallah klasik türk basını uydurmasıdır

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Fb ve bas dost olayı dogru degildir insallah. Adam ligi donunda sallar açıkçası.. insallah klasik türk basını uydurmasıdır

Bons yok ya ondan butun kluplere yazar gazeteler diye dusunuyorum.. dunyada en cok fake haber yapilan ulkelerden birinde yasiyoruz sonucta :)
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Dorukhan ve güven kaç dakika süre alacak merak ediyorum. Muhtemelen a2 takımında oynayacaklar sürekli. Zaten turkiye kupası yok. 2 3 sene sonra anadolu takımlarının birinden digerine gecip duracaklar. Serdar özkan, aydın karabuluttan farkları olmayacak. 
Insallah ben yanılırım ve ikiside ilk 11'in vazgecilmezleri olur. Ama iste daha orkan cınara bile şans vermediysek bu cocuklar hiç sans bulamaz gibi..

Çevrimdışı atalay

Henüz birinci maçlar bile geriden kalmamışken söylemeliyim ki problem çözebilme becerisi ve oyuncu kalitesi şüphesiz değerli lakin alanı ve zamanı doğru kullanan teknik direktörler ile makas aralığı belli bir seviyenin altına gün geçtikçe düşüyor. Burada önemli teknik direktörler ile çalışan veya rekabet eden oyuncuların taktiksel zekalarının gelişmesi ya da mevcut teknik direktörün oyun şablonunda aldığı roller ve genel oyun pratiği öne çıkan noktalar. Rakibin pas açılarını doğru kapatıp-tek bir bölgeye yönlendirerek baskı merkezlerini ikinci bölgede iyi kurgulayan böylelikle transition oyunlarını doğru oynayan ekiplere karşı kendi oyununu oynarken ilk reaksiyonunu yukarı çekemeyip neredeyse her direkt hücumu yalnızca iki stoper oyuncusu ile karşılayan takımları gördük. Panzehir oyunları gün geçtikçe metodolojik açıdan güçleniyor.
Alan ve Zamanı doğru kullanmak. Artık birçok takım kalabalık birinci ve ikinci bölge savunmasını muntazam yapabiliyor. Karşılama mesafeleri, baskı merkezleri oldukça doğru kurgulanıp-kulüp takım seviyesinde derin savunmalar görebiliyoruz. Başka hiçbir konuda sadık olamayan milletler doksan dakikanın her saniyesinde oyuna sadık kalabiliyorlar. Planı, alan ve zaman tanımamak olan ekiplere karşı oyuncu yapabilirliği ve alışılmış oyun düzeniniz dışında yeni çözümler üretmek zorundasınız.

Hücum geçişleri sınırlı ama alan ve zaman tanımayan İran, son saniye fırsatını değerlendirebilse Portekiz'i turnuvanın dışına itip-İspanya'nın önünde grubu lider bitiriyordu. İlk reaksiyonu düşük Almanya grubunu son sırada tamamladı. Takım savunması ile öne çıkan İsveç, elemelerde Hollanda'yı geride bıraktı, İtalya'yı eledi ve DK'da grubunu lider biterdi. Keza gösterişsiz İsviçre için de benzer oyunlar söz konusu. Lakin halen probleme çözebilme yeteneği, oyuncu kalitesi ve anlarda sahne alabilecek generallere sahip olabilmek önemli.

Çevrimdışı atalay

E ve F Grubu: İsveç'in takım savunması & Janne Andersson ✔ Vladimir Petkovic ✔ Almanya'nın ilk reaksiyonu, pas açıları ve savunma geçişleri 👎

Çevrimiçi sozkul

Abubakarı rakip defansları sırtına almış vaziyette kaleye giderken izlemek istiyorum. Çok acil.

Kıkırdak bitmiş diyorlar?
Zaten bukadar gol attıktan sonra bize gelirse buna kesinlikle inanacağım.

Çevrimiçi murat

isviçrenin kalecide iyi maç başladıgından beri kaç top çıkardı derken isviçre attı
Yunus emre dkmeci boyko boyko diye yırtınırken önermiştim

Çevrimiçi murat

Bu dzeko epey bir yaşlandı bize gelme durumu yokmu?

Çevrimdışı ekrembaser

Bas Dost'u Fb almasa iyi olur. O seviye bitiriciler bizim lige damga vurup takımı kafaya oynatabiliyor. Önceki 4-5 sezonda örneklerini gördük, şampiyonun hep sivrilen, yer yer ligin üstüne çıkan santraforları oldu. Dost tam bu kalem bi adam.

Milliyet’in haberini İspanyollar çevirmiş kaynak Türk medyası

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Lang , Bryan ruizi düşürdü hakem penaltı verdi ama pozisyon net ofsayttı

Var odasından hakemin kulaklığına pozisyon ofsayt dendi ve hakem Penaltıyı iptal edip En direkt serbest vuruşu verdi

Bu (Var) doğru kullanıldığı zaman müthiş bir şey gerçekten..

Çok vakitte almıyor 30 saniye sürdü Hakemin kulaklığına Pozisyon ofsayt denmesi ve hakemin penaltiyi iptal etmesi  :bandit:

Bize gelse bizimkiler onu da manipüle etmeyi becerirler bi şekilde merak etme sen :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tangaz

Bu dzeko epey bir yaşlandı bize gelme durumu yokmu?

mantıklı üstelik roma çok transfer yaptı maaş bütçesini de düşürmeleri yararlarına olur  :D

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Fırat Günayer Vida için Everton'un 13 M € teklif ettiğini yazmış. Bence rakam çok az Van Dijk gibi hemen hemen aynı yaştaki adam 78 M € ediyorsa Vida icin 20 M bandından aşağı satmak bence hatalı olur.
Çok istiyorlarsa canlıyı basacaklar.

Çevrimdışı underworld

Düz hesap 15 milyona bitirek

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı kyiv

Eğer vidayı da satarsak sıçrama yapmak isteyen savunmacıların iyiden iyiye cazibe noktası olacağız. 15in üstü iyidir. Tok satıcı olmak lazım. Özellikle İngiliz kulüplerinin gelirleri Vidayı hayli hayli karşılar. Boru değil Hırvatistan milli takımının formasını 70 e yakın giymiş bir isimden bahsediyoruz.

Etiketler: