2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 122 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3575308 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı kyiv

Formalarla ilgili sızıntı olsa da havaya girsek dünya kupası falan sarmıyor. Beşiktaştan başkası yalan.

Çevrimdışı f_madida

Love gelmiş ? Hoca görmek istemiyorum demişti ,yalan mıydı o haber ?

dusunmuyorum demistir hoca, yoksa niye tavir alsin.

love'dan para kaybedecegiz gibi geliyor ama yine de gitmesi lazim. gerekirse 500-600 euro kaybedelim ama gonderilsin, sonra biraz da bu sene deneyelim flan denmesin.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı mylife1903

Abi o pozisyon penaltıydı, biz diğer kale arkasından bile gördük. Adam kendini Babel'in önüne attı.

O kadar saçma bir faul yaptı ki herif, insanlar refleks olarak bile tepki gösteremedi.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Adamin gol diyo  :D

Çevrimdışı mylife1903

işde bire bir aynı pozisyon geçen gün dünya kupasında oldu ve penaltı verilmedi
üst üste koy bire bir aynı görürsün. Ben penaltı veya değil diye tartışmıyorum penaltı değil diye
savunmuyorumda oynanırken penaltı olarak görmedim olayı diyorum bu benim görüşüm
ha görürüm görmem sen penaltı dersin ben değil derim bunu oturur tartışırız ama hiç kimse birinin yorumundan dolayı onunla dalga geçemez insanlar burda yorum yapmaktan korkar oldu artık.
bu bir görüştür insanlar refleks olarak tepki göstermedi diyorsunda mümkünmü penaltı stadı ayağa kaldırır
sende biliyorsun o pozisyonda staddan ciddi tepki gelmediğini
stadda reaksiyonlar temkinli oluyor çok net olmadığı sürece her olaya tepki verirsen sahada oyuncuyu
gerersin bu sana zarar olarak döner. taraftar gerginleşince sahada oyuncuda gerginleşiyor ben bizim stad taraftarına
bayılıyorum o kadar dengeli yapıyorlarki herşeyi oyunu sakinleştirmek istediklerinde gayet soğukkanlı olabiliyorlar
inönüde bunlar yoktu şimdi taraftarın gücü direk sahada
Abi o pozisyona tepki verilmemesinin sebebi, ogrenilmis caresizliktir. Renklilerden birine olsa penalti arti bariz gol sansindan kirmizi yapistirirlar.
Kupada fb macinda son saniye babele se penalti yapildi, verilmedi tabi
Sonra rakip tac hirsizi diye bizi sucladi

Çevrimdışı mellfred

?s=21

Çevrimdışı mylife1903

Aslanim mesut alman milli marsini soylemiyir, milli mars siradinda keske gotunu kasisaydi merkel bizi daha cok kiskanirdi.
Top lobisi bunlar hep

Çevrimiçi Necmi

Abi o pozisyona tepki verilmemesinin sebebi, ogrenilmis caresizliktir. Renklilerden birine olsa penalti arti bariz gol sansindan kirmizi yapistirirlar.
Kupada fb macinda son saniye babele se penalti yapildi, verilmedi tabi
Sonra rakip tac hirsizi diye bizi sucladi
mylife burda konu penaltı olup olmaması değil bunlar yorumdur sen öyle yorumlarsın ben başka türlü
esas sorun burda insanların kendi fikirleri dışında fikirlere yaşama hakkı tanımaması insanları alay ederek aşağı görerek mahalle baskısıyla susturması. en doğru yorum kendi yorumu olarak görüp farklı bir yorum geldiğinde yorumun sahibine saldırılması.bak transfer forumundayız şu anda tek bir ismi bile burda kimse konuşmuyor bir sürü isim atılıyor
ama kimsenin buraya taşımaya cesareti yok neden daha önce yapan herkese burda saldırıldı şimdi transfer sezonunda transfer başlığında dünya kupası konuşursunuz artık çünkü birileri böyle olmasını istedi. birisi tiyo verdi neden saldırılıyor
size ne doğru yada yanlış olması kimse inanın diye kafanıza vurmuyor burayı twitter gibi kullanıyor insanlar orda birine saldırabilirsin ama burda forum üyesine yazdığından dolayı kimsenin saldırma hakkı yok. Bir sorun varsa zaten forumu yönetenler müdahale eder etmedimi şikayet mekanızmasını çalıştırır görmesini sağlarsın uygun olan kararı verirler. Bazende şikayet edildiğinde hemen işlem yapılması bekleniyor senin şikayet etmiş olman ceza vermesini gerektirmez sadece değerlendirmeye alınır ceza gerekiyormu karar verirler gerekmiyorsa vermezler.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

bence bu sene en fazla gri sattı geçen sene kırmızıda çok satmışdı uğursuz forma  :bandit:
Bende öyle tahmin ediyorum abi sokağa çıktığımda en fazla Beyaz ve Gri görüyorum

Alternatif forma en az 3-4 yılda bir çıkarılmalı ki insanlar özleyip alsin yoksa Ana forma satışlarının çok gerisinde kalıyor

Geçen seneki Kırmızı forma tasarımdan dolayı satti kirmizidan çok bordoydu yada Vişne çürüğü de denebilir

2 sezon önceki kırmızı forma o kadar çırtlak ve kötüydü ki 60.000 civarı ancak satmıştı

Gri forma en son 4-5 sene önce çıkmıştı insanlar özledi tasarımı da güzel olunca Yok satti
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

Forma demişken bu seneki formalardan 1 tanesi yatay çizgili olsa iyi olurdu dalton brothers misali.
bence satılmaz yatay çizgili. Beşiktaş taraftarı kendine has bir taraftar
almayacaksa almıyor kesinlikle kulüp kazansın alayım dolapda dursun demiyor direk tepki veriyor.
bizde o nedenle mor forma pembe forma falanda satmaz Beşiktaş taraftarı alıpda onu giymez :D
bırak erkek taraftarı kadınlarımız bile giymez pembe yada mor forma :evillol:
çıkartırsalar ellerinde patlar yatay çizgilide bu kadar olmasa bile Beşiktaş taraftarının çoğunluğu daltonlar gibi ortada dolaşmak istemez almaz o formayı diye tahmin ediyorum.

Çevrimdışı mylife1903

mylife burda konu penaltı olup olmaması değil bunlar yorumdur sen öyle yorumlarsın ben başka türlü
esas sorun burda insanların kendi fikirleri dışında fikirlere yaşama hakkı tanımaması insanları alay ederek aşağı görerek mahalle baskısıyla susturması. en doğru yorum kendi yorumu olarak görüp farklı bir yorum geldiğinde yorumun sahibine saldırılması.bak transfer forumundayız şu anda tek bir ismi bile burda kimse konuşmuyor bir sürü isim atılıyor
ama kimsenin buraya taşımaya cesareti yok neden daha önce yapan herkese burda saldırıldı şimdi transfer sezonunda transfer başlığında dünya kupası konuşursunuz artık çünkü birileri böyle olmasını istedi. birisi tiyo verdi neden saldırılıyor
size ne doğru yada yanlış olması kimse inanın diye kafanıza vurmuyor burayı twitter gibi kullanıyor insanlar orda birine saldırabilirsin ama burda forum üyesine yazdığından dolayı kimsenin saldırma hakkı yok. Bir sorun varsa zaten forumu yönetenler müdahale eder etmedimi şikayet mekanızmasını çalıştırır görmesini sağlarsın uygun olan kararı verirler. Bazende şikayet edildiğinde hemen işlem yapılması bekleniyor senin şikayet etmiş olman ceza vermesini gerektirmez sadece değerlendirmeye alınır ceza gerekiyormu karar verirler gerekmiyorsa vermezler.
En sonunda yonetim isi siki tutmayi ogrendi bence.
Bu kulup icin iyi maddi anlamda baski gormeden gorusmelerini yaparlar ama marka degerini arttirip ergen taraftarlari devsirmek icin asparagas haber sarttir.
Oturup ronaldoyu konusturacaksin ne bilem mesut ozili konustiracaksin. Benzemayi konustiracaksin futbolsuz zamanda yalan haberle taraftar devsireceksin.
Mesela ben isterimki baskan real ile ronaldo konusunj gorussun ne istiyorlar ogrensin, 100milyon yuro derlerse 3-4 gun basinda algi yaparsin sonra 20 milyon teklif edersin reale real hayir der. Yalan falan doyen renklilere de sizdirirsin belgeyi.
Hisseleri de manipule edersin

Besiktas ceistiano ronaldonun transferi konusunda real madrid kulubune teklifini iletmistir, spk bisi demez bence

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Allahını seven Siyah formayı güzel yapsın

Rekor satış gerçekleşir kaç yıldır insanlar düzgün bir siyah forma bekliyor
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

almayacaksa almıyor kesinlikle kulüp kazansın alayım dolapda dursun demiyor direk tepki veriyor.
bizde o nedenle mor forma pembe forma falanda satmaz Beşiktaş taraftarı alıpda onu giymez :D
çıkartırsalar ellerinde patlar yatay çizgilide bu kadar olmasa bile Beşiktaş taraftarının çoğunluğu daltonlar gibi ortada dolaşmak istemez almaz o formayı diye tahmin ediyorum.
Ya abi birak taraftari sen yatay cizgili forma ile lensin goruntusunu dusunsene, duba gibi zaten ustune yatay cizgili forma herifi 1000 yuroya satamazsin

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi Savaş

Allahını seven Siyah formayı güzel yapsın

Rekor satış gerçekleşir kaç yıldır insanlar düzgün bir siyah forma bekliyor
Bu seneki Fabri'nin siyah formasının aynısını çıkartsınlar yeter.

Geçen sene çok istedim satışa çıksın o forma diye ama kırmızıyı çıkarttılar. Iddia ediyorum siyah olan çıksaydı temiz 100 bini vardi.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Bende öyle tahmin ediyorum abi sokağa çıktığımda en fazla Beyaz ve Gri görüyorum

Alternatif forma en az 3-4 yılda bir çıkarılmalı ki insanlar özleyip alsin yoksa Ana forma satışlarının çok gerisinde kalıyor

Geçen seneki Kırmızı forma tasarımdan dolayı satti kirmizidan çok bordoydu yada Vişne çürüğü de denebilir

2 sezon önceki kırmızı forma o kadar çırtlak ve kötüydü ki 60.000 civarı ancak satmıştı

Gri forma en son 4-5 sene önce çıkmıştı insanlar özledi tasarımı da güzel olunca Yok satti
iyide alternatif formanın az satması normaldir adı üstünde alternatif nar çiçeği formayımı söylüyorsun
60 bin sattıysa alternatif forma için büyük satmış ne kadar toplam satışımız oldu 300 binmi bunun içinde 60 bin rakamı
gayet iyi bir rakam her 5 formadan biri alternatif forma olmuş alternatif forma çok satsın diye çıkarılmaz
ama bizde alternatif formalar genelde en iyisi oluyor hep renk dışında forma her zaman iyi çıkar kalitelidir.

Çevrimdışı tangaz

sana ne Murat bu benim fikrim fikrimi istediğim gibi savunurum inandırıcılığım kaybolursa
buda benim sorunum. yazarım insanlar inanmaz ciddiye almaz olur biter ama hiç kimsenin benim fikrimle yada bir başkasının fikriyle dalga geçme hakkı yok. ben penaltı derim sen değil dersin sen penaltı dersin ben değil derim.
bunlar düşüncedir. fikir sunmuyoruzki inandırıcılığımızı kaybedelim. Ben değil dedim görüşüm bu
sonrasında ikna olur değişirim yada değişmem bu beni bağlar seni bağlayan bir şey yok. yok görmüyorsun
gibi laflar etmek sadece terbiyesizliktir. Fikrin varsa pozisyonla ilgili söylersin başkasının düşüncesiyle dalga geçmek senin haddine değil. Senin davrandığın gibi bir sana davranınca kıyamet koparmayı biliyorsun ağır hakaret etmektende çekinmiyorsun.
Ha birde buna sabit fikir denmez insanlar inandıkları şeyi savunur bu sabit fikirlilik değildir. sen farklı düşünüyorsun diye benim fikrimi değiştirmem gerekmiyor.

bu mesajımın neresinde dalga geçme eylemi gördün  :alala:

öyle sabit fikirlisin ki en ufak bir eleştiriye tahammülün yok... burda mesele sen ben olayı değil tüm beşiktaş camiasının birleştiği bırak tüm camiayı tüm forumun ayrı ayrı ağızlarla ortak görüş belirttiği bir pozisyonda dahi "evet yanlış görmüşüm" deyip geri vites yapmaman ve bunun adı sabit fikirliliktir ve bu cümleyi duyduğunda kimse senle dalga geçmiş olmaz.
[ Son Düzenleme: 27 Haziran 2018, 17:24:41 tangaz ]
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

Geçen sene çok istedim satışa çıksın o forma diye ama kırmızıyı çıkarttılar. Iddia ediyorum siyah olan çıksaydı temiz 100 bini vardi.

siyah için 100 bin rakamı bence çok az bizim için en fazla satan her zaman siyah forma olmuşdur
mesela 500 bin satıyorsan bunun 250-300 bini siyah olur beyaz siyahın yarısına ulaşmaz alternatifde beyazın yarısına ulaşmaz sağlıklı sayı budur. Bizde baskın renk forma her zaman siyah olmuşdur. takım rengimiz beyaz forma siyah şort ama taraftarın forması siyahdır.

Çevrimdışı mylife1903

Soldaki gelsin baslasin baklavali falan senol hocam 5-6 mac sonra sans verir

Çevrimdışı kyiv

Yatay çizgi zaten alternatif forma olur.2008-2009 sezonu öncesi kombine almak için gittiğimde aynı gün yatay formalar satışa çıkmıştı stadyumdaki kartal yuvasında. Kuyrukta bekleyen 500 kişi varsa abartısız 400 ü yatay çizgili forma almıştı. Bilmiyorum belki o güne kadar hiç yatay forma çıkarmamızdan olabilir. Yani değişiklik sevenler için alternatif olur. Kırmızı forma yerine tercih ederim açıkcası  :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

siyah için 100 bin rakamı bence çok az bizim için en fazla satan her zaman siyah forma olmuşdur
mesela 500 bin satıyorsan bunun 250-300 bini siyah olur beyaz siyahın yarısına ulaşmaz alternatifde beyazın yarısına ulaşmaz sağlıklı sayı budur. Bizde baskın renk forma her zaman siyah olmuşdur. takım rengimiz beyaz forma siyah şort ama taraftarın forması siyahdır.
Hersene formasi degisen buyuk takim olmaz
Belli cizgilerin olun onlarin disina cikmazsin
Abuk sabuk dizaynlar geliyor
Yahu bayern chelsea yuventus real gibi takimlarin formalarini zor ayirirsin seneden seneye

Dorukhan Toköz ve Güven Yalçın Beşiktaş’ta

Futbol Takımımız, 2018-19 sezonu transfer çalışmaları kapsamında Dorukhan Toköz ile 3 yıllık, Güven Yalçın ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.

As Başkanımız Umut Güner, Acıbadem Sports’ta sağlık kontrollerinden geçen Dorukhan Toköz ve Güven Yalçın ile bir araya gelerek sözleşme imzaladı ve yeni transferlerimize başarılar diledi.

Yeni transferlerimizden Dorukhan Toköz, takımımızın yeni sezon için BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı ilk çalışmada yer alırken Güven Yalçın U-19 Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası finalleri aday kadrosunda yer aldığı için antrenmanda yer almadı.

Dorukhan Toköz Kimdir?

21 Mayıs 1996’da Eskişehir’de dünyaya geldi. Eskişehirspor altyapısında futbol hayatına başlayan genç orta saha oyuncusu, 2014-15 sezonunda profesyonel futbola geçiş yaptı. 2017-18 sezonunda Eskişehirspor formasıyla Spor Toto 1. Lig’de 32 maça çıkan 180 cm boyundaki Dorukhan Toköz, 2018-19 sezonunun başında Beşiktaşımız ile sözleşme imzaladı.

Güven Yalçın Kimdir?

18 Ocak 1999’da Almanya’da dünyaya geldi. Bayer Leverkusen altyapısında forma giyen hücum oyuncusu, U-19 Milli Takımı ile çıktığı altı maçta üç gole imza attı. Güven Yalçın, 2018-19 sezonunun başında Beşiktaşımız ile sözleşme imzaladı.

Çevrimiçi Necmi

Bence dümdüz siyah ve dümdüz beyaz çıkarsınlar her beşiktaşlı sırf gardrobu için alır
herkes elinde düz beyaz ve düz siyah forma olsun ister.

Çevrimiçi Necmi

Hersene formasi degisen buyuk takim olmaz
Belli cizgilerin olun onlarin disina cikmazsin
Abuk sabuk dizaynlar geliyor
Yahu bayern chelsea yuventus real gibi takimlarin formalarini zor ayirirsin seneden seneye
Kesinlikle doğrusun bunu geçenlerde bende yazmışdım
bir formaya baktığında o formanın amplemini görmesen bile Beşiktaş forması diyeceksin bir
tarz olacak her sene ufak nüanslarda değişecek bu ana çizgi hep aynı kalacak
bakıyorsun milletin 30 yıl önce çıkardığı formaya birde şimdikine bakıyorsun arada ufak tefek değişiklikler var
yalnız juve son senelerde saçmalamaya başladı forma konusunda

Çevrimdışı mylife1903

Su fotoyu saklayam soyle arsivde 2 sene sonra gokhan suzen ve sinan kurumus fotosunun yanina koyarim, insallah benzemeler cok cok basarili olurlar

Etiketler: