2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 46 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3531665 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı caner.eryigit

Lan arkadaş ağır sövücem sanki bu zamana kadar ki transferlerde hocaya soruyorlar dı da hocanın onayını bekliyorlarmış.muhabirler üzerinden yönetim ile hoca birbirine yürüyor rezil ettiniz koskoca camiayı.bu nedir ya

Çevrimiçi Savaş

Arkadaşlar,

Bu sene icin ben de ilk 4'e giremeyeceğimizi düşünüyorum. Fakat Kagawa dedigimiz adam da boş bir adam değil. Manu, Dortmund görmüş kumaşı kaliteli ve bana gore Ljajic'den daha kaliteli bir adam.

Tamam bu sene bitti ama seneye en azından bu adamı 10 numaraya koyar oyun yapını bu arkadaşa göre şekillendirirsin.

Şu an anlaşıldıysa almamak hata olur. N'jie için aynı fikirde değilim. Boş bor transfer olur.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

FLAŞ !!!

Beşiktaş, Kagawa (kiralık) ve N’Jie ile anlaşmaya vardı..
(N’jie’nin uçak bileti dahi alınmış)

Başkan Fikret Orman, hocanın “transfer istemiyorum” açıklamaları nedeniyle transfer komitesine “bekleyin” talimatı verdi..

Kagawa için ciddi şekilde Monaco’da devrede.
Bir an önce konuyla ilgili karar verilmesi gerekiyor.. (via. Fırat Günayer)

Bu habere gerçekten inanan var mı?
İnsanları bu kadar rahat nasıl aptal yerine koyuyorlar?
Transfer komitesi diyince zaten mavi ekran veriyorum.

Çevrimdışı f_madida

Ljajici çekersin arkaya top çıkmıyor orta sahadan belki o değişir

Ljajic orada oynayamaz...Ljajic'i sol aciga cekersin en fazla, Ljajic-Kagawa-Lens olur, arkalarina da Atiba-Dorukhan dizersin iste.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi 38life

Ljajici çekersin arkaya top çıkmıyor orta sahadan belki o değişir

Kagawa gelirse Ljajic sol kanat oynar
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı f_madida

Arkadaşlar,

Bu sene icin ben de ilk 4'e giremeyeceğimizi düşünüyorum. Fakat Kagawa dedigimiz adam da boş bir adam değil. Manu, Dortmund görmüş kumaşı kaliteli ve bana gore Ljajic'den daha kaliteli bir adam.

Tamam bu sene bitti ama seneye en azından bu adamı 10 numaraya koyar oyun yapını bu arkadaşa göre şekillendirirsin.

Şu an anlaşıldıysa almamak hata olur. N'jie için aynı fikirde değilim. Boş bor transfer olur.

Kagawa'yi alabilecegimize inanmiyorum ama gelirse muazzam bir transfer olur, bu berbat sezonun nadir basarilarindan biri olabilir.

Çevrimdışı cursedofdragon

Arkadaşlar,

katılıyorum  :tabe:

Çevrimdışı ekrembaser

Çevrimiçi 38life

Arkadaşlar,

Doğru. Satın alma opsiyonu varsa ve bahsedildiği gibi 2 milyon euro falansa alınmalı. Ama Ljajic ne olacak o konu sıkıntı. Sol kanata kaydırılacak ve yine bir bölgeden tam verim alamayacağız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hahaha Şenol hocadan kontra gelmiş.  :lol:

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Kagawa filan gelmez bence.

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

Çevrimiçi Akil Emre

Lan arkadaş ağır sövücem sanki bu zamana kadar ki transferlerde hocaya soruyorlar dı da hocanın onayını bekliyorlarmış.muhabirler üzerinden yönetim ile hoca birbirine yürüyor rezil ettiniz koskoca camiayı.bu nedir ya

Sana içtenlikle katılıyorum, özellikle sövme işini forum harici sıkça yapıyorum

Çevrimiçi 38life

Kafası bana yavaş yavaş geliyor. Arkadaşlar Kagawa ve 2 milyon euro... Burada bir absürdlük yok mu? Çabuk yemleniyoruz sanki.

Çevrimdışı f_madida

Sana içtenlikle katılıyorum, özellikle sövme işini forum harici sıkça yapıyorum

icimden gecenleri yazsam herhalde bir 10 yil no post alirim...

Çevrimdışı cursedofdragon

Kafası bana yavaş yavaş geliyor. Arkadaşlar Kagawa ve 2 milyon euro... Burada bir absürdlük yok mu? Çabuk yemleniyoruz sanki.

seneye sözleşmesi bitiyor.

30 yaşında.

PD 8 milyon €.

Normal kaç para olucak ki  :alala:

https://www.transfermarkt.com.tr/shinji-kagawa/profil/spieler/81785

Çevrimiçi MUSTAFA_

"Beşiktaş'ın, Marsilya ile kiralık olarak anlaşmaya vardığı Clinton N'Jie transferinde Galatasaray da devreye girdi. Ayrıca Çin ve Suudi Arabistan'dan da teklifler var." (Foot Mercato)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı f_madida

yok, Dortmund gemileri yakmis, nedendir bilmiyorum ama hakkaten 3 milyon euro civarinda bir satis bedeliyle listeye koymuslar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

✅Beşiktaş’ın 5 yıldır gündemine gelen 10 numara oyuncu Kagawa için yine hamle yapıldı.
✅20.00 itibariyle 6 aylık kiralık sezon sonu da 2 milyon €’luk satış opsiyonlu anlaşmaya yakın.
✅Şenol Güneş onay verirse yarın Kagawa resmiyete dönüştürülüp bitirilmeye çalışılacak!
✅Kagawa gelirse Ljajiç sola kaydırılacak.
✅Şimdi Şenol Güneş ekibinden haber geldi. “Kagawa soruldu. Alabiliyorsanız alın. 10 numara futbolcu” cevabı verildi.
✅Yani Kagava’da top yönetimde.. (via. Fatih Doğan)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi yaço58

kagawa psikolojik olarakta taraftarı havaya sokar diagne nasıl gslileri soktuysa yapın be şu kagawa hamlesini o kadar maaş bütcesi açıldı hem gelecek içinde sağlam transfer olmuş olur son saatlerde umudumuz yeşersin yoksa herkes moral olarak çöküşte yapın şu hamleyi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şenol Güneş bugünkü açıklamalarında "transfer istemiyorum" sözlerini kullandı ama sadece bu kısım öne çıkarılırsa yanlış ifade edilmiş olur. Çünkü devamı var. Anlatmaya çalıştığı rastgele biri gelecekse gelmesin manasında. Ve tabiki öncelik maaşların düzgün ödenmesi. Njie'yi istemedi, veto etti gibi ifadeler de doğru değil. Njie transferi haberi doğru mu, diye sorulduğunda, kullandığı tek kelime "bilgim yok" demek oldu. (via. Çağdaş Sevinç)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı f_madida

Çevrimdışı ekrembaser

Fiorentina 6 roma 1 vida 30 milyon euro

Çevrimiçi 38life

seneye sözleşmesi bitiyor.

30 yaşında.

PD 8 milyon €.

Normal kaç para olucak ki  :alala:

https://www.transfermarkt.com.tr/shinji-kagawa/profil/spieler/81785

Biliyorum bu faktörleri. Yine de 2 milyon euro az. Kagawa değerli bir oyuncu. Kulübüne zorluk falan çıkartıyorsa orasını bilmem tabii.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Senol Gunes yazin istedigi kagawa'yi 5 ay sonra istemiyor diyorsaniz buna kargalar guler! Adam cok acik soyledi son dakika maliyetle ne idugu belirsiz adam istemem dedi. Hedef olacak adama hosgeldin derim dedi.Kagawa ve Njie hocaya sunulursa hoca kabul edecektir gerisi hikaye. (via. Alper Bahadır)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Fiorentina 6 roma 1 vida 30 milyon euro
Yarın uğurlarız Vida'yı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: