2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 140 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3577566 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Forma şansı bulamayan Enzo Roco ile yollar ayrılıyor. Resmi teklifin gelmesinin ardından Enzo Roco, bedelsiz olarak Levante'ye transfer olacak. (YasaklıSite)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

🔥🔥🔥ÖZEL HABER

Beşiktaş, Tolgay Arslan’ı 2.5 Milyon Euro + Şener Özbayraklı karşılığında Fenerbahçe’ye sattı. (Sercan Dikme)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Akil Emre

Forma şansı bulamayan Enzo Roco ile yollar ayrılıyor. Resmi teklifin gelmesinin ardından Enzo Roco, bedelsiz olarak Levante'ye transfer olacak. (YasaklıSite)
Bu dönem yönetim hiç şaşırtmıyor maşallah, yalandan bi sakal aldık falan desinler

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Sirkulasyon iyi degildir bizim icin
Cok sirkulasyonla da 10 senede 1 kere sampiyon oluruz
Iki ucu bokli bi sopa bu
cok baskan degistiren bir kulüb zaten degilizki, 7 yilda alınabilecek 21 kupadan sadece 2sini aldiysak, ve bu sürede ezeli rakiplerin yaklasik 16 kupayi baylaşmışsa, demekki başarısızlık var. Asıl bu düsünce bizi bu 10 senede bir sampiyonluk duruma düsürdü, bundan sonra kupa kazanamayan baskan öyle rahat rahat 7-8 yil o koltugu işgal edememeli.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu kontratlı oyunculara bir de üstüne para verip gönderiyoruz nasıl iş anlamadım?
Şu yaşadığımız durum ile ilgili kitap yaZılır.nasıl bu hale geldik

Çevrimiçi sozkul

Bu kontratlı oyunculara bir de üstüne para verip gönderiyoruz nasıl iş anlamadım?

kırmızı kartı kasten gördüğünden şüpheleniyorum, bu sayede kazancını artırdı, gittiği yerden de imza parası alacak.

Çevrimdışı KAP

🔥🔥🔥ÖZEL HABER

Beşiktaş, Tolgay Arslan’ı 2.5 Milyon Euro + Şener Özbayraklı karşılığında Fenerbahçe’ye sattı. (Sercan Dikme)

Tolgay’ın şanssızlığı 6 aylık sakatlıkla başladı bizde, ilk geldiğindeki formunda sakatlanmadan devam etseydi yerine adam aramayacaktık belki de. Karakteriyle de alakalı problemler tuzu biberi oldu.
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimdışı yoruk

Bari çıkıp konuşsunlar altyapıdan çıkaracağız desinler ya ! Vida 'yı nasıl satarlar ben anlamıyorum ? Kİmse maaşı demesin ,adam hakediyor o parayı.Tam takıma alıştı sen satıyorsun.Vida 6 Şampiyonlar Ligi maçına çıksın katlar değerini.
Başkan seneye su satar artık.

Baştan aşağı plansızlık arkadaş.Bu nedir böyle ! Kamp bitmiş gitmiş,kampa katılanlar satılıyor ! 4 adam lazım sana 2 adam daha satıyorsun.Necip MEdel ile yama yapmaya uğraşıyorsun sonra.Aldığın adamlar yetersiz çıkıyor.

Şenol Güneş'in de sıkıntıları var ama bundan sonra kimse yaw şenol hoca tu kaka demesin arkadaş.Bu nedir ya ? Nedir ?
[ Son Düzenleme: 29 Ocak 2019, 21:50:32 yoruk ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tolgay’ın şanssızlığı 6 aylık sakatlıkla başladı bizde, ilk geldiğindeki formunda sakatlanmadan devam etseydi yerine adam aramayacaktık belki de. Karakteriyle de alakalı problemler tuzu biberi oldu.
Bonservis açısından bakarsak baya kar edip satıyoruz. En azından şu anda popüler olan bedelsiz transfer yapmadık ve üstüne sağ bek problemimizi çözmüş olduk. Hiç bir zaman Beşiktaş'ın oyuncusu bu diyemedim istikrarsızlığı yüzünden. Yolu açık olsun.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ali Naibi, İtalyan basınına konuştu.

Soru: "Vida'nın Roma'ya transfer olacağı iddiaları doğru mu?"
💬 Beşiktaş İdari Direktörü Ali Naibi: "Şu anda yorum yapamam."

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tolgay da henüz anlaşma yok. Ama anlaşılacak gözü ile bakılıyor. Bu gece bitebilir. (via. Murat Özen)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Bonservis açısından bakarsak baya kar edip satıyoruz. En azından şu anda popüler olan bedelsiz transfer yapmadık ve üstüne sağ bek problemimizi çözmüş olduk. Hiç bir zaman Beşiktaş'ın oyuncusu bu diyemedim istikrarsızlığı yüzünden. Yolu açık olsun.
Şener i oyunun hücum kısmında girdiği verkaçlar ve verdiği arapaslarla beğenmişimdir. Lens i canlandırır diye ümit ediyorum. Evet Tolgay olmadı ve olmayacaktı da. Bağlarını kopardığında buradaki bütün üyeler şok olmuştuk
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

Fenerbahçe, Tolgay Arslan için 2.1 milyon euro + Şener Özbayraklı teklifinde bulundu. Henüz anlaşma sağlanamadı ancak 2.5 milyon euro + Şener Özbayraklı karşılığında transferin tamamlanması kesin gözüküyor. (BiP Spor)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı saricasi

Transferin son günü 2 oyuncu gelicek belli.
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimdışı mylife1903

cok baskan degistiren bir kulüb zaten degilizki, 7 yilda alınabilecek 21 kupadan sadece 2sini aldiysak, ve bu sürede ezeli rakiplerin yaklasik 16 kupayi baylaşmışsa, demekki başarısızlık var. Asıl bu düsünce bizi bu 10 senede bir sampiyonluk duruma düsürdü, bundan sonra kupa kazanamayan baskan öyle rahat rahat 7-8 yil o koltugu işgal edememeli.
7 yilda iki sampiyonluk
Yedi yilda 1 sampiyonluk 5 turkiye kupasi 1 super kupa olarak 7 kupadan iyidir

Cok yaziyorum bazilariniz aliniyor Ama durum tespiti duzgun yapilmali.
Bizim lobimiz, yaptirim gucumuz yok, semtin ortasindaki sitadi zor dolduruyoruz ustune romantik fevri aceleci karakterdenbir camiayiz fb gibi gerginlikten gs gibi basaridan beslenmiyoruz biz acidan besleniyoruz.

Bu yonetim nasil basariyi sahiplenemeyip rezalete cevirdiyse olani taraftar da fazla havalandi yuve olacaz ambargo koyacaz falan doye.

Boyle zirvelerde yasiyoruz hisleri

Bu anlattiklariniz biz degiliz.
Ha ben de istiyorum konusunca osurtan baskan, hakemlerin renklilere cektigi muameleyi istiyorum vasat kadrolarla sampiyon olabilmek ostiyorjm ama olmuyor iste

Çevrimiçi MUSTAFA_

Transferin son günü 2 oyuncu gelicek belli.
Çok ateşli bir 2 gün bekliyor bizi. Herkes gidebilir. Transfer de gideceklere göre yapacağız anlaşılan  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı KAP

Beşiktaş 25 yaşındaki  Clinton N'Jie yi 6 aylığına kiralamak için kulübü Marsilya'ya 250 bin euroluk bir teklif gönderdiği öğrenildi. Transferin gerçekleşmesi için Şenol Güneş'in onay vermesi bekleniyor. Transfer gerçekleşirse oyuncaya 6 ay için 700 bin euro maaş ödenecek. (YasaklıSite)

Larin yerine ümit vaadeden biri izlemek güzel olur, opsiyonlu olacaksa güzel iş

Çevrimdışı mylife1903

Kaciyor adamlar oste hep senol gunes yuzunden

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yalnız şu gerçekleşirse FB taraftarı otursun ağlasın  :tabe:

Tolgay = 2.5 milyon euro + Şener Özbayraklı

2.5 milyon euro = Kagawa

Tolgay = Kagawa + Şener Özbayraklı

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı KAP

Şener i oyunun hücum kısmında girdiği verkaçlar ve verdiği arapaslarla beğenmişimdir. Lens i canlandırır diye ümit ediyorum. Evet Tolgay olmadı ve olmayacaktı da. Bağlarını kopardığında buradaki bütün üyeler şok olmuştuk

Caner’ le ikisi aynı anda oynayacaksa defansif olarak bizi perişan edebilir de sol bekte adriano duracaksa güzel olabilir.

Çevrimdışı cursedofdragon

simon faletta anlaşmışız roco giderse imiş.

Çevrimdışı mylife1903

Caner’ le ikisi aynı anda oynayacaksa defansif olarak bizi perişan edebilir de sol bekte adriano duracaksa güzel olabilir.
Adriyano, gaijin yahu sene basindan beri kokuyor da bi olamadi

Çevrimiçi MUSTAFA_

simon faletta anlaşmışız roco giderse imiş.
Baya hızlı bir adam herhalde. FM de özelliklerine baktım hızı 17  :ebebe: Bir de sol ayaklı stoper   :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu istatistik ve saçma top kayıplarını hatırlayınca gitmesine seviniyorum  :tabe:

Tolgay Arslan’ın Beşiktaş formasıyla Süper Lig kariyeri

2014-2015 (16 maç)  0 gol 0 asist
2015-2016 (6 maç)    0 gol 1 asist
2016-2017 (30 maç)  0 gol 7 asist
2017-2018 (29 maç)  0 gol 3 asist
2018-2019 ( 8 maç )  0 gol 0 asist

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı KAP

Adriyano, gaijin yahu sene basindan beri kokuyor da bi olamadi

Yaza kadar Kolarov’u ayartmaya bakalım o zaman :)

Etiketler: