2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3525855 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Ocak 2019, 16:14:17
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
kusura bakma sonunda sesli güldüm  :D :D

Sezon sonunda inşallah hep beraber gülelim  :biggrinking:

Çevrimiçi Necmi

Quaresma Şenol Güneşi sever , Şenol Güneş Burak Yılmazı sever öyle ise Quaresma Burak Yılmazı sever. Quaresma Burak Yılmazı sever ise gol atmasını ister.Burak Yılmaz gol atarsa maç kazanırız maç kazanırsak seri yaparız seri yaparsak şampiyon oluruz.

Lise günlerimi ve mantık derslerini özledim  :bandit:
iyide bu mantık değilki. üç bilinmeyenli denklem oluyor bu :alala:

Çevrimiçi tolga1903

Bizim yönetimden babel'in yerine oyuncu alınmayacak açıklaması yapılmadı mı? Hoca istemiyor zaten orkan var falan denmedi mi? Bu pjaca konoplyanka moting haberleri nereden çıkıyor? Sol öne oyuncu alma fikrimiz yok dendiği an gerekli tepki verilmeliydi hala biz transfer konuşuyoruz nasıl olacak bu iş bilmiyorum umarım yönetim ters köşe yapar yoksa lens ve quaresma'ya güvenip yola çıkarsak geçen seneden beter olabilir bu takımın sıralaması.

Çevrimdışı sozkul

iyide bu mantık değilki. üç bilinmeyenli denklem oluyor bu :alala:

Biz buna boru mantığı derdik lisedeyken, dümdüz gidiyorsun işte tek yöne, tek boyutlu bir dünya...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş, Vagner Love'un sözleşmesini alacaklarına karşılık feshetmek için görüşmelere başladı. (SporTV)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı kyiv

Biz buna boru mantığı derdik lisedeyken, dümdüz gidiyorsun işte tek yöne, tek boyutlu bir dünya...

Hep 1 1 1 ile gitmeyebilir de  ya o baştaki 1 değil de 0 olursa ???  :duman:

Çevrimiçi Özgür Gültekin

sol bek için Duhan Aksu adı geçiyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş, Vagner Love'un sözleşmesini alacaklarına karşılık feshetmek için görüşmelere başladı. (SporTV)
Büyük ihtimalle Love gitti Murat Özen'in paylaşımından anladığım kadarıyla  :halay:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Büyük ihtimalle Love gitti Murat Özen'in paylaşımından anladığım kadarıyla  :halay:

herhalde alacaklarına karşılık bonservisi eline verildi keşke para kazanabilseydik :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

herhalde alacaklarına karşılık bonservisi eline verildi keşke para kazanabilseydik :)
Zararın neresinden dönersen kardır  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Bizim yönetimden babel'in yerine oyuncu alınmayacak açıklaması yapılmadı mı? Hoca istemiyor zaten orkan var falan denmedi mi? Bu pjaca konoplyanka moting haberleri nereden çıkıyor? Sol öne oyuncu alma fikrimiz yok dendiği an gerekli tepki verilmeliydi hala biz transfer konuşuyoruz nasıl olacak bu iş bilmiyorum umarım yönetim ters köşe yapar yoksa lens ve quaresma'ya güvenip yola çıkarsak geçen seneden beter olabilir bu takımın sıralaması.

bunları kim dedi :D

Hoca yaptığı son basın toplantısında adriano giderse yerine adriano kadar iyi bir bek isterim dedi.Babel giderse yerine bir kanat isterim dedi :D  Yönetimden de öyle bir şey denmedi renkli medya uydurdu onu hoca eldekiler yeter oyuncu istemiyorum dedi diye haber çıkardılar :D Tehlikenin farkında renkli medya :D

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Zararın neresinden dönersen kardır  :)
orası öyle tabi ekstra maaş almamış olucak ama 3 milyon € bonservis bedeli ve maaşınıda ekleyince epey zarar vermiş oldu.

İstanbulspor sol bek.

Lille peşindeymiş  :lol:

bu lille'de zeki'diye bir sağ bek aldıydı galiba tutturunca devam ediyor.

Bizim rıdvan var altyapıdan ona şans versek daha iyi olmaz mı ki  :alala:

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bizdeki bu çöp sevdası olduğu sürece Love gider, XXXXX gelir.
Bu devran böyle sürüp devam eder.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Lille Zeki Çelik'i de İstanbulspor'dan almış. Resmen altyapısı yapmış adamlar İstanbulspor' u  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

önce boyu bir 30 cm uzasında öyle sizde her alt yapı oyuncusunu a takıma alıyorsunuz
iyi bile olsa a takıma girmesi için daha bir 3 yılı var onun o kadarda değil

Bizdeki bu çöp sevdası olduğu sürece Love gider, XXXXX gelir.
Bu devran böyle sürüp devam eder.

her aldığın oyuncu tutmuyor ama abi yapıcak bir şey yok bu bizim özelimiz de olan bir olay değil.

Bütün klüpler de böyle herkes oyuncu alıyor tutmayınca kiralıyor satıyor her oyuncu her yerde tutmuyor.

Çevrimiçi Necmi

gs ye gider büyük ihtimal madde koydurmak lazım Türkiyeden bir takıma transfer olamaz diye.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Zeki muhtemelen 20-25 m euro bandında Atletico Madrid' e geçecek.
Öyle bir şeyler görmüştüm.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Ocak 2019, 17:52:35
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Zeki muhtemelen 20-25 m euro bandında Atletico Madrid' e geçecek.
Öyle bir şeyler görmüştüm.

Adam daha 6 ay önce gitti. O kadar kısa sürede level atlayamaz bence.
Ne oynadı ne verdi ki hemen Madrid alacak.  :tabe:

Adam daha 6 ay önce gitti. O kadar kısa sürede level atlayamaz bence.
Ne oynadı ne verdi ki hemen Madrid alacak.  :tabe:

Piyasa değeri hemen 6 milyon € çıkmış :)

4 asist yapmış bu sezon Atl. Madrid alır o kiralar bir yerlere şimdiler de Türk oyuncular revaçta :)

Çevrimdışı kyiv

Adam hiçbir zaman aramızda olmadı ki gitsin.

Çevrimiçi tolga1903

bunları kim dedi :D

Hoca yaptığı son basın toplantısında adriano giderse yerine adriano kadar iyi bir bek isterim dedi.Babel giderse yerine bir kanat isterim dedi :D  Yönetimden de öyle bir şey denmedi renkli medya uydurdu onu hoca eldekiler yeter oyuncu istemiyorum dedi diye haber çıkardılar :D Tehlikenin farkında renkli medya :D

?s=19

Bildiğim kadarıyla bu açıklamaları yapan kişi yöneticimiz ha? Bu açıklamalardan sonra yine medyada hoca istemiyor haberleri falan çıktı. Haber global diye bir yere yaptığı açıklamalar bunlar yine transfer bekleyelim beklemesine de yönetim arıyor mu oyuncu ondan emin değilim.

Etiketler: