2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 37 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3531144 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Gerçekten Almanya altyapısı gören birinin vücudunun bu kadar kötü olması garip geldi  :alala:

Bu fizikle oynatma hoca bunu
Bira gobegi var herifte

Çevrimiçi emre_1978

Bu fizikle oynatma hoca bunu
Bira gobegi var herifte

Haksız da olmaz.
Ben 41 yaşındayım, yağ oranım bu çocuktan daha düşük. Kas kütlem daha fazla. Türkiye’de olsa şaşırmayacağım da Almanya’da nasıl olur anlamadım.

Çevrimdışı tuncaboylu

kapalımıydı :alala:
Tapatalk'tan yükleyemedi dün akşam, bakımda sandım

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

dün gece yarısından sabah 7 ye kadar kimse mesaj atmamış rastlantı değilse
bir sorun olmuş olabilir ben girmedim bilmiyorum. sunucu ile alakalı bir çalışma var ondan kaynaklıda olabilir.
giremezseniz bu günlerde keşleri temizleyip öyle deneyin

Çevrimdışı f_madida

Sivasli daglis gundeme gelmis

Arkadas bu yonetimi anlamiyorum ben
Sivasin kiraladigi adama neden salca oluyorsun git kendin kirala sezon basi

Dunyanin en is bilmez yoneticisi olsa besiktas gibi takima gider en kotu buyuk takim cikmasi bakarsin
Zaten barcadan realden ilk11 oyuncusu alacak degilsin
Ya adriyano gibi senelerce oynamis azicik sakatlik sorunu olani
Ya pepe gibi senelerce kirbaclanmis olanini
Ya da karijma o havuza girip kalici olamamislari alacaksin

Iki senedir sagbek ariyon neden daha once aklina gelmedi daglis

Douglas iyiymis ama be..Dani Alves'in bir alt surumu gibi, bizde is yapar sanki.

Gelsin, bir kanatta Adriano oburunde Douglas en azindan kanatlardan belki biraz top cikar.   
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı tuncaboylu

Douglas iyiymis ama be..Dani Alves'in bir alt surumu gibi, bizde is yapar sanki.

Gelsin, bir kanatta Adriano oburunde Douglas en azindan kanatlardan belki biraz top cikar.
Beck satıldığından beri 1.5 senedir söylüyorum, Gökhan Gönül'ün arkasına genç bir sağ bek alıp yetiştirmek lazım.

Douglas gibi 28-29 yaşındaki oyuncular yerine, Zeki Mehmet Çelik gibi bir oyuncu ya da gurbetçi alınabilir. Sene başında 2.5'a Lille'e gitti, şimdi Fransa ikincisinin ilk 11 sağ beki.

Ya da gidip Kuzey Avrupa'dan genç bir sağ bek alalım, ya da Brezilya'dan.

Hepi topu yedek sağ bek arıyoruz, iskambildeki sinek ikili gibi bir şey. Barcelona görmüş olmasına gerek yok bence, zaten hoca kim gelse Gönül'ü oynatacak.

Çevrimiçi Necmi

Beck satıldığından beri 1.5 senedir söylüyorum, Gökhan Gönül'ün arkasına genç bir sağ bek alıp yetiştirmek lazım.

Douglas gibi 28-29 yaşındaki oyuncular yerine, Zeki Mehmet Çelik gibi bir oyuncu ya da gurbetçi alınabilir. Sene başında 2.5'a Lille'e gitti, şimdi Fransa ikincisinin ilk 11 sağ beki.

Hepi topu yedek sağ bek arıyoruz, iskambildeki sinek ikili gibi bir şey. Barcelona görmüş olmasına gerek yok bence, zaten hoca kim gelse Gönül'ü oynatacak.

öyle dedi zaten sağ bek alınsada ben Gökhanı oynatacağım dedi.
şimdi yalan yere sağ bek almanın ne anlamı var iki üç maç oynamazsa takım içinde bir alternatif
bulunur. üç maç için 1,5 M eura maaş bilmem ne kadar bonservismi verilir.
o parayı sol açığa alacakları adamın üstüne katsınlar kaliteli bir isim alsınlar
savunarak maç kazanabilirsin ama şampiyon olmak için hücum oynamak gerekiyor.
sonra diyorum sen bütün topları quaresmaya atacaksın oda orta açacak şimdi kalkıp dünya para verip sol açık
almaya ne gerek var.

Çevrimdışı mylife1903

Zaten ortasi olmamasi lazim
Ya alsinlar afili bi bek adriyano seviyesinde ya da genc bi gurbetci atsinlar
Gidip 27-28 yasinda supruz aramaya gwrek yok

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Tapatalk'ta ben de sıkıntı yaşıyorum aralıklarla.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı alimm

b.peres ile m.pjaca hamleleri bekliyorummm
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Gerçekten Almanya altyapısı gören birinin vücudunun bu kadar kötü olması garip geldi  :alala:

10 yıldır masabaşı çalışırım benim belim bu kadar kalın değil. Şenol Hoca şans vermez bu fizikle.

Çevrimdışı cursedofdragon

Burak Yılmaz ve Mirin'in lisansları çıkmış.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Opare haberleri hortlamaya başladı

Yıllık 700.000 € , 2+1 yıllık anlaşma
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi sozkul

Biz ünlü olmayalım Beşiktaş şampiyon olsun  :bandit:

Bu olasılık kalmadı artık.  :D

Çevrimdışı mylife1903

Gelsin baslasin deli
700 fazla ama 500bin tele ile pazartesi baslasin sonra yavas yavas arttiririz

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Bu yeni aldigimiz gurbetci Turk futbolcuya benzemiyor. Almanya'da kebabci salonundan cikmiyordu heralde.

Q7, Adriano vucudu beklemiyoruz, istesekte yapamayiz oyle vucut cunku bizim genler izin vermiyor. Ama bu cocuktaki yag orani, ne kadar profesyonel oldugunu gosterir gibi.

Çevrimiçi Necmi

Bu yeni aldigimiz gurbetci Turk futbolcuya benzemiyor. Almanya'da kebabci salonundan cikmiyordu heralde.

Q7, Adriano vucudu beklemiyoruz, istesekte yapamayiz oyle vucut cunku bizim genler izin vermiyor. Ama bu cocuktaki yag orani, ne kadar profesyonel oldugunu gosterir gibi.
dediğin gibi çocuk daha

Çevrimiçi Akil Emre

Fiyat iyi nasıl olsa yedek olacak , sağda necipi görüp takımı çorba etmektense ben Oparete fitim

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

dediğin gibi çocuk daha

Abi 19 yasinda neresi cocuk.  "Bu cocuk" derken cocuk oldugunu kastetmemistim. Benden cok sakali var :)

Resimler mi yaniltiyor anlamadim, bildigin yag toplamis gobek kismi.
[ Son Düzenleme: 17 Ocak 2019, 17:54:24 Serkan_KaNaDa ]

Çevrimdışı mylife1903

Abi 19 yasinda neresi cocuk.  "Bu cocuk" derken cocuk oldugunu kastetmemistim. Benden cok sakali var :)

Resimler mi yaniltiyor anlamadim, bildigin yag toplamis gobek kismi.
Ne cocugu yahu
Koyde dogmus olsa 3 tane cocugu olurdu buyuk olan okula baslardi bu sene

Çevrimiçi Necmi

Ne cocugu yahu
Koyde dogmus olsa 3 tane cocugu olurdu buyuk olan okula baslardi bu sene
sorun orda işde köyde doğmamış insanlar birazda çevre şartlarına göre büyürler.
önemli olan vücut gelişimini tamamlayıp tamamlamadığı ama bir konuda haklısınız ne olursa olsun spor yapan birinde yağ olmamalı

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Atınç Nukan ?
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaş, Maccabi Tel Aviv forması giyen 26 yaşındaki sağ bek Eli Dasa ile ilgileniyor. (CNN Türk)

Çevrimdışı autopsy

Atınç Nukan ?

Arkadaş haklı aslında olay biraz genetikle ve vücut yapısıyla ilgili. Şöyle ki kimisinde % 9-10 yağ oranlarında çıkar baklavalar, kimisinde 6-7 lere düşmek gerekir. Yalnız bu çocuğunki hakikaten fazla, öyle genlerle falan açıklanacak gibi değil . Bildiğin bira göbeği yapmış. Temiz 15 var onun yağ oranı. Çalışmalı bariz. 

Çevrimdışı sosyalkartal

Hayat garip işte bir zamanlar son anda gelmekten vazgeçip sevilla ile anlaşan adam forumdan linç yememe neden olan adam şu an Beşiktaşın kapısında yatıyor  :lol:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Etiketler: