2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 27 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3550181 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Mavi Tuna

Sercan Dikme, Burak diyor. Karşılığında Pektemet ve Atiba diyor, ayrıca Trabzon da geçirecekler ilk senenin maaşlarını da biz verecekmişiz.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi levitate

Sercan Dikme, Burak diyor. Karşılığında Pektemet ve Atiba diyor, ayrıca Trabzon da geçirecekler ilk senenin maaşlarını da biz verecekmişiz.

acaba verdiği oyuncuların maaşını vermeyi hangi dahi düşündü
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Egos

galiba cevap sercan dikme.

Çevrimdışı Mavi Tuna

Çok enteresan işler, bitsede kurtulsak şu transfer sezonu. Takımın eksikleri 1 yıldır bariz belli iken akşam pazarı beklemenin mantığını anlamak da güç. 3~5 Milyonun hesabını yapmanın bu sene ŞL kalamayarak acısını çekmişken hala aynı kafa da olmak bir hayli enteresan.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

devre arası ayrılacağı belli olan Talisca' nın yerinin doldurulamaması çok büyük transfer başarısıdır.

emeği geçen herkese tebrikler!

Çevrimiçi Akil Emre

Bonservis vermeyip yıllık ücretleri ödersek 2600.000 euro ediyor belki ffp de eksiye düşmemek 10 numaraya daha çok bonservis verebilmek içindir, kafamda deli sorular Ayrıca adammı kalmadı da Atibayı veriyoz orta sahamız zaten yol geçen hanı gibi.

Çevrimiçi Samet Demir

Burakın maaşıda onlar verecekse sorun yok.  Burak gelecekse 1 yıllık gelsin. Seneye de 2. Pektemek vakası Burak olmasın.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı mylife1903

hazırsak kap geliyor yönetime sallayanlar fazla sallamasın pişman olacaklar 10 numaramız dünya yıldızı  :ishock:
Mesut?

Çevrimiçi Kartal Ç

hazırsak kap geliyor yönetime sallayanlar fazla sallamasın pişman olacaklar 10 numaramız dünya yıldızı  :ishock:

bak vallahi 155i ararım.
sabaha kadar yüzüklerin efendisi 3lemesini bitirdim. Hobbite başlatma :busted_cop:

Çevrimiçi Savaş

Hayatimda bunun kadar bos beles bi adam görmedim.

Bir tane haberi dogru cikmiyor :) ve bu sekilde para kazanmaya devam ediyor. Hakikaten utanmadan da haber paylasmaya devam ediyor.

Soyle rahat bi adam olamadik ya.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Rasim

bu iste bir bit yenigi var ama bir türlü anlayamadik akhisar bile transfer yapiyor sade biz yapamiyoruz Süper ligin en yüksek bütceli kulübüyüz transfer yapamiyoruz :alala:
Beşiktaş!

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Trabzon'la bu samimiyetten hic bir sey kazanmadigimiz ortada. Birakin ne halleri varsa gorsunler, bugune dek hic bir fayda gormedik bunlardan diyoruz. Iflas edeceklerse kendi sorunlaridir dedik dinleyen yok. Bunlara GS gibi davranan yaranir, alt yapilari gibi en iyi oyuncularini alip duruyorlar. Size diyeyim bunlar yarin Abdulkadir'e hem biz hem GS teklif verse tutar GS'ye satarlar.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

SON DAKİKA

VAGNER LOVE Partizan maçı kadrosuna alınmadı

Çevrimdışı Erdem Ayaz

SON DAKİKA
CANLI YAYINDA Fatih Doğan : Vagner Love beşiktaştaki alacaklarını almak istemesi nedeniyle bursaspor love transferinden vazgeçti

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Fatih Doğan: Love , paramı vermezseniz burda oturur beklerim dedi

Çevrimdışı Liquidator

Ben şahsen bu saatden sonra transferin olacağına inanmıyorum. Yazık gerçekten, çok yazık. FFP den kurtulduk rakipler FFP kıskaçında olacak, biz istediyimizi alıcaz onlar satmak sorunda kalıp kimseyi alamıycak planladık. Amma bu gün her kes kadrosuna nokta atışları yaptı. biz sattıklarımızın yerine adam koyamadık. Bir sezon daha boşa gitti. Şimdiden geçmiş olsun. Bu saatden sonra transfer falan olmaz. boşuna umulanmayalım beyler.  :s20: :s20: :s20:
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı cursedofdragon

Fatih Doğan: Love paramı vermezseniz burda oturur beklerim dedi

fatih doğan'da bizim klüp yöneticisi galiba :D

Çevrimdışı mylife1903

bu iste bir bit yenigi var ama bir türlü anlayamadik akhisar bile transfer yapiyor sade biz yapamiyoruz Süper ligin en yüksek bütceli kulübüyüz transfer yapamiyoruz :alala:
6 senedir belliydi pilan pirohram olmadigi
Yapilan tiransferleri elestirirken acemelik zamaniydi diyorlardi
Akil ya vardir ya yoktur arkadas
Omega3 de tuketiyorlar baya ama yani

Yonetimi yere goge koyamayanlari da pistlere alacagiz yakinda

Fikret ormana sorsan safagim mi kalmis ben mi ugrasacam tiransferle diyecek

Bu yonetim eriksona tazminat odemedi mi arkadas nasil baslarsan oyle gider iste

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Love da elimizde kaldı bu yönetime bişey demiyorum artık beşiktaşa zarar vermeye devam ediyor başkan

Çevrimiçi Samet Demir

1 senedir transfer de oynadığımız kumarlar hep elimizde patladı.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Love da elimizde kaldı bu yönetime bişey demiyorum artık beşiktaşa zarar vermeye devam ediyor
alınması çok yanlış bir karardı

20 gol atmış eyvallah ama alanya ile beşiktaş bir mi anasını satayım 10 yaşında ki çocuk bunu biliyor yönetim bilmiyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı onurturan

Allahım yarabbim yaaa..
 bizim aklımızdan neler geçiyor başımıza neler geliyor..

Çevrimdışı ekrembaser

SON DAKİKA
CANLI YAYINDA Fatih Doğan : Vagner Love beşiktaştaki alacaklarını almak istemesi nedeniyle bursaspor love transferinden vazgeçti

Dün murat özen haber yaptı dün itibariyle kredi çekilip alacaklarının tamamı ödendi diye muhtemelen love bu yılki maaşından Beşiktaş’ın ödeyeceği kısmı peşin istiyor yoksa bir alacağı kalmadı burada yönetimden çok oyuncu problem çıkarıyor gibi. Haberin linki

ÖZEL - Aytemiz Alanyaspor, 34 yaşındaki golcü Pazzini ile anlaştı. Oyuncu yarın Alanya'da olacak.

alanya'da yattı almaz artık love'u.

Etiketler: