2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3527347 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Kötülük bakımından Slimani videosu ile yarışır.

bugün transfer yaptık böyle komik şakaları kaldırabilirim :D  :evillol:

Yüz yılın en komik fıkrası :D

SON DAKİKA: Karius’u, taşıyan uçak an itibariyle Atatürk Havalimanına iniş yaptı.

Çevrimdışı yaço58

harbiden bunu o videoyla kıyaslamak ne desem bilemedim ne beklerdiniz siz olsanız ne yapardınız ne güzel tanıtım işte

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

sana böyle videolar lazım :D  :evillol:

Adam gibi transferler yapılsın videosuzluğa da razıyım cursedcüğüm ama kaleciye sevinir haldeyiz şuan, so... :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

harbiden bunu o videoyla kıyaslamak ne desem bilemedim ne beklerdiniz siz olsanız ne yapardınız ne güzel tanıtım işte

art niyetten başka birşey değil :)

Şu sözler yeter :)

🔸Efsanelerin gerçek olduğu,

🔸Kıtaların birleştiği,

🔸Dünyanın en iyi taraftarı önünde oynamak için, arkandaki ses, seni büyütecek, rakiplerini sallayacak,

🔸Kutlamaların efsanelere layık olduğu,

🔸Efsane olmak için.. CometoBeşiktaş Loris Karius

Adam gibi transferler yapılsın videosuzluğa da razıyım cursedcüğüm ama kaleciye sevinir haldeyiz şuan, so... :D

ee adam gibi transfer işte ne diye o zaman video yüklendi silindi diye başkana laf sokmaya çalışıyon :)

Hem videosuzluğa razıyım diyon hem laf sokuyon :)

Çevrimiçi Kapkarakartal

Klopp on Karius: It's good for him. Loris is a fantastic goalkeeper. He did a lot of good things. I'm happy for him. I wish him success in his new team.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

ee adam gibi transfer işte ne diye o zaman video yüklendi silindi diye başkana laf sokmaya çalışıyon :)

Hem videosuzluğa razıyım diyon hem laf sokuyon :)

Gol atacak adam kalmadı takımda kaleciye sevinecek durumum yok maalesef, belirttiğim gibi.

Ayrıca görüş benim görüşüm, beni bağlar. Aksi durumlarda - bazen de gereksiz - gereğini yapıp hemen sil sil sil yapıyosunuz zaten. :ok: :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tuncaboylu

bencede güzel ama bizim taraftarda anlamadığım bir beğenmemezlik var twitterda falan beğenmeyen kitle var ne bekliyorlardı onu anlamadım bence gayet güzel olmuş
Ciddiye almaya değmez, boş beleş bir ortam bu sosyal medya.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gol atacak adam kalmadı takımda kaleciye sevinecek durumum yok maalesef, belirttiğim gibi.

Ayrıca görüş benim görüşüm, beni bağlar. Aksi durumlarda - bazen de gereksiz - gereğini yapıp hemen sil sil sil yapıyosunuz zaten. :ok: :D

gol atacak adam mı yok takımda ? 2 maçtır negredo atmıyormu golleri :D

yo karşılıklı mesajlaşa bildiğimize göre demek ki sil sil yapmıyormusuz :D

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bizim Kapak resmi yine değişti.
Farklı bir transfer mi geliyor yoksa Karius'un gelişi için mi Hazır mısınız diyorlar?

Ben yeni bir isim olarak algıladım şahsen.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi levitate

Ben yeni bir isim olarak algıladım şahsen.

inş kagawa

tenho heika BANZAI
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı onurturan

Çevrimdışı sozkul

İroni mi yapıyorsun yoksa gerçekten böyle mi düşünüyorsun? Yine inceyi mi göremedim diye merak ettim.
[ Son Düzenleme: 25 Ağustos 2018, 22:41:09 sozkul ]

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

O ufak teknik ayrıntıyı atlamışım. :) Sakatlık falan kaleciye özel bi ayrıcalık olma mı liste için .

hiç kalecin kalmazsa belki abi :)

a spor'da izlemek zorunda kaldım kariusun gelişini adamlar nasıl kötüleyeceğini bilemiyor transferi.

Şampiyonlar liginde yediği golle hafızalarımıza kazandı ? dediler.
Böyle kalecileri alamazsın 30-40 milyon € dediler.8 milyon € opsiyon var bi haberler :D

Tam komediler :D

Beşiktaş'a transferi için ülkemize gelen Loris Karius yarın (pazar) saat 09.00'da Altunizade Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilecek.

yarın ki maça çıkartıcaz herhalde :D  :evillol:

twitter kapak fotomuz karius oldu.

Çevrimdışı tuncaboylu

a spor'da izlemek zorunda kaldım kariusun gelişini adamlar nasıl kötüleyeceğini bilemiyor transferi.

Şampiyonlar liginde yediği golle hafızalarımıza kazandı ? dediler.
Böyle kalecileri alamazsın 30-40 milyon € dediler.8 milyon € opsiyon var bi haberler :D

Tam komediler :D
Karius'un kaleci olduğunu biliyorlarsa, beklentilerimi aştılar demektir.

Karius'un kaleci olduğunu biliyorlarsa, beklentilerimi aştılar demektir.

onu bile bilemedikleri oluyor demi :D

gomez o kadar iyise neden lewondovski'yi kesemedi demişliği bile var bunların :D  :evillol:

Etiketler: