2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 45 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3531480 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

SON DAKİKA - Beşiktaş, Chadli ile yıllık 2.5 milyon euro'ya anlaştı. West Bromwich ile görüşmeler son aşamaya geldi. (ÖZEL)

Futbolarena
boşver renkli basın bu Beşiktaş yararına tek bir haber yapmaz bir haber yapıyorsa
art niiyetlidir o haber ya şu Beşiktaş düşmanlarını tanıyın artık bunlara pirim vermeyin
Beşiktaş düşmanlarını takip etmek haberlerinin yayılmasını sağlamak onlara hizmet etmektir
hiçmi filtreniz yok sizin futbolarena olsun sporx olsun Beşiktaş düşmanlığıyla bilinir gelip burda paylaşıyorsunuz ya
al işde bugünkü sıradan bir haberi

bizim twitter hesaplarında engelli olduğu için görünmüyor bjk medya takip üzerinden veriyorum
feneri yalamak için ne yapacaklarını bilmiyorlar
Beşiktaş düşmanlarına prim vermek bize yakışmıyor arkadaşlar bunları takip etmememiz hayatımızdan çıkartmamız lazım. Bir site takiple ayakta kalır takip etmezsen haberlerinin yayılmasına ön ayak olmazsan en büyük cezayı vermiş olursun bizim haberimizi renkliler yaymaz zaten bizde yapmazsak havada kalır bizim takibimiz güçlü biz kestiğimiz
anda takipçilerinin yarısını kaybederler En etkili yöntem budur.

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Honduras lı denen andy najar anderlecht in sağ beki bu ortada dönen rakamlar ona mı yoksa öbür najar chadli ye mi anlamadım   :alala: hafta sonu sıkmak serbest nasılsa hiçbiri değildir boşa yormayayım kendimi  :D
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi Necmi

bu ne saçma sapan bir karar acaip sinir oldum sırf bein sports kazansın diye yapılmış ne güzel beine para yedirmeden maçları izliyorduk ona bile karışmışlar olamaz bu kadar bide bein sportla yapılan anlaşmada kur sabit verdiğimiz parada kulübe gitmiyor başlarım böyle işe yine birileri parayı götürcek arkadaşlar birde periscope kapanırsa maçları nerden izleyebilirim alternatif varmı yoksa alcam mecbur bein üyeliği şimdi baktımda bir öğrenci için deli paralar sırf internet üyeliği spor toto süper lig sadece sezonluk 588 lira kendi tek takım seçersek 460 tl gerçekten ülkemiz için yüksek meblağlar bu sene napcaksam
:upto:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Veli bizi Uefa'ya şikayet etmiş.
Ama elimizde sakat olmadığa dair raporlar olmasına rağmen antramana çıkmayı reddettiği için sözlesme fesih hakkımız varmış.

Çevrimiçi levitate

Ama elimizde sakat olmadığa dair raporlar olmasına rağmen antramana çıkmayı reddettiği için sözlesme fesih hakkımız varmış.
zaaa xd

acaba aras ve pekto ile nasıl anlaşacaklar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

zaaa xd

acaba aras ve pekto ile nasıl anlaşacaklar

Gözdağı veriyoruz işte Veli ile. Bir şekilde anlasmaya bakın diyoruz sopa altından

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Napacaktık ? 3 yıldır sakatlıktan kurtulamayan gidip orda burda gününü gün eden adama bedavadan para mı verecektik ? Yönetim yine iyi sabretti bakma başkası olsa anında koyardı kapının önüne

Çevrimdışı worns

Tolgay için Gomez+4milyon teklifi haberinin pek doğru olduğunu sanmıyorum ama gerçekse tüm sezonu bir transfer hamlesiyle kurtarabiliriz. Gomez'e güvenim büyük. Yaşını dert etmeyeceğim ender forvetlerden. Arkasına da Kagawa gelirse şampiyonluk için gerekli yolun %70ini filan geçmiş oluruz derim.

Emre Akbaba orta saha rotasyonu için iyi oyuncu ama tek başına ofansif orta saha rolünü kaldıramaz. 4-5 milyon gibi bonservisler hele hiç verilmez.

Çevrimdışı asilarıkaymak

merhaba

çok sevmem bitmeyen transferi yazmak için ama bir transfer yazayım size Moussa Wague Barcelona B ye transfer oldu KAS Eupen takımından 19 yaşında senegal asıllı 2 yıllık kiralık 5 m satın alma opsiyonu konuşulan rakam.

arkadaş sağbek ve sağ ön ve sol bek oynar

kaynak:Serkan reçber

artı bir bu şekilde daha transfer olabilir yabancı sayımız düşerse bir genç daha var

Çevrimdışı mylife1903

Everton' da Nikola Vlasic kadro dışı kalmış.
Değerlendirme yapabilecek biri var mı, uyar mı bize?
Evertonda bize uyacak tek adam var gerisi cop oglu cop

Çevrimdışı mylife1903

Fifaya gitmiyormu topcular velinin dosyasina uefa mi bakacakmis.
Bize borclu cikmasin veli
Haksizlik oldugunu dusunuyorsa, hakkini arasin cocuk arasin da arasin aramisken hakkini

Hakkin olmayan parayi sozlesme var diye almak somurgeciliktir adamlik degildir. Oynayabilecek durum da olup da oynamasan neyse 3 sene almisin parayi simdi lolo yapirsin.
Sozlesme bi emek karsiligidir emegin var mi yok emek vermek icin cabalama var mi yok
Allah cezani versin haram olsun hakkim varsa

Çevrimdışı mylife1903

Napacaktık ? 3 yıldır sakatlıktan kurtulamayan gidip orda burda gününü gün eden adama bedavadan para mı verecektik ? Yönetim yine iyi sabretti bakma başkası olsa anında koyardı kapının önüne
Noterle beraber bratva gonderecen evine 100-150bin dolara fesih ederler. Adamlar suluk gibi yapismis, ayiptir ya ayiptir.

Çevrimdışı Onur Küçük

Fifaya gitmiyormu topcular velinin dosyasina uefa mi bakacakmis.
Bize borclu cikmasin veli
Haksizlik oldugunu dusunuyorsa, hakkini arasin cocuk arasin da arasin aramisken hakkini

Hakkin olmayan parayi sozlesme var diye almak somurgeciliktir adamlik degildir. Oynayabilecek durum da olup da oynamasan neyse 3 sene almisin parayi simdi lolo yapirsin.
Sozlesme bi emek karsiligidir emegin var mi yok emek vermek icin cabalama var mi yok
Allah cezani versin haram olsun hakkim varsa
Veli, Avusturya'da kalsaydı omuz sakatlığı geçirmediğini varsaysak futboldan kazanacağı para sanırım 3 milyon avro civarlarında olurdu maksimum. Orada çalışarak kazanamayacağı paradan fazlasını burada yata yata kazandı. Ortada bir haksızlık insafsızlık olduğu doğru.

Çevrimdışı Karabay

merhaba

çok sevmem bitmeyen transferi yazmak için ama bir transfer yazayım size Moussa Wague Barcelona B ye transfer oldu KAS Eupen takımından 19 yaşında senegal asıllı 2 yıllık kiralık 5 m satın alma opsiyonu konuşulan rakam.

arkadaş sağbek ve sağ ön ve sol bek oynar

kaynak:Serkan reçber

artı bir bu şekilde daha transfer olabilir yabancı sayımız düşerse bir genç daha var
anlamadım. Bize mi transfer olmuş yoksa barcelonaya mı.

Çevrimiçi underworld

anlamadım. Bize mi transfer olmuş yoksa barcelonaya mı.
Barça B ye transfer olmuş, bizde 2 yıllık kiralık istiyormuşuz diyorlar

Serkan reçber diyorsa bugün gelsin

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Çevrimiçi underworld

Cenk ve Weah gol atmışlar

Çevrimdışı mylife1903

Cenk ve Weah gol atmışlar
Marselo da atmis
Veah atacak daha cok atacak
Babasinin attiklari bunun atacaklarinin teminati

Kiralik versinler veahi opsiyon 10 falan koysunlar belki yanlislikla aliriz

Çevrimiçi underworld

Marselo da atmis
Veah atacak daha cok atacak
Babasinin attiklari bunun atacaklarinin teminati

Kiralik versinler veahi opsiyon 10 falan koysunlar belki yanlislikla aliriz
"Katar, bein, naser bizim dostumuz. "
Via Fikret Orman

Çevrimiçi underworld

Diego lainez için Betis, Villareal takipte ; Lyon, Monaco temastaymış...
Fransızlar 20 milyon vermeyi düşünüyorlarmış ama kulübü 25 istiyormuş.

Ulan bu devirde bir tane Fikret Orman var oda bizde.

Çevrimdışı mylife1903

Diego lainez için Betis, Villareal takipte ; Lyon, Monaco temastaymış...
Fransızlar 20 milyon vermeyi düşünüyorlarmış ama kulübü 25 istiyormuş.

Ulan bu devirde bir tane Fikret Orman var oda bizde.
Manyamis adamlar paralara bah

Çevrimiçi underworld

Yersen dşyr zarf atıyorlar.
Zaten alt metinde Avrupaya gitmeli ama daha erken deniliyor.
7 milyon + 1 yıl daha kulübünde oynasın. Zaten temmuzda 18 oldu, problem olmaz 
Manyamis adamlar paralara bah
Lozano 11 e gitti ne 25 i
[ Son Düzenleme: 04 Ağustos 2018, 19:03:39 underworld ]

Çevrimdışı savaş altay

Kagawa gelirse 4 3 3 'ün ortasında oynayabilir mi ? Net 10 numara , olmaz diyenler var  :alala:

Babel             Töre
        Chadli  Kagawa
              Medel

Çevrimiçi Özgür Gültekin

şu saygı duruşunu ne zaman becerebileceğiz merak ediyorum, beceremeyecekseniz durmayı kardeşim  :akuma:

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Domagoj Vida icin gorusmeleri ilerleten iki kulup var. Liverpool transferi bitirmeye daha yakin, Arsenal da oldukca ilerleme kaydetmis durumda. Ilk hangisi iyi teklif verirse o alacak.

Origi ve Mandzukic haberlerinin asli astari yok. Chadli ile gorusmeler ilerlemis durumda. Mignolet'e ilgimiz yok.

Etiketler: