2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 125 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3575876 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

+ergenler de bakmasın :D  :evillol:
Ergenler suan bakanlara kufur ediyor, bosalan birakmadiniz net kasiyor diye

Çevrimdışı mylife1903

hava şartları ve konserinde etkisiyle sararmışdır alttan kökler yeşertir gene sıkıntı olmaz
istanbulun yazı çimler için çok kötü deniyordu ama bu olay hava ile alakalı değil konser diye bas bas bağırıyor
platform kurulan yerdeki çimler sararmış canlanır tekrar. sahanın diğer taraflarıda pek iç açıcı değildi
Abi ben o cadirlardan bahsetmiyordum ya

Çevrimdışı tuncaboylu

:naughty:

Benim bildiğim başkan "ofansif orta saha alacağız" dediyse, o ofansif orta saha çoktan alınmıştır.

Almadan önce alacağız demez o.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Mükemmel forma giyenin üstünde kalıyor..
Gidince ben bunu beğenmedim denemeyeyim demesin kimse bi giyip baksın ..
son dönemlerde en fazla beğendiğim forma oldu bunun beyazınıda çıkartmaları lazımdı

Çevrimiçi Necmi

O nasıl anlaşma vodafone olsan üşenmez misin ağabey o kadar organizasyon falan..
vodafoneun ticari amaçlı düşündüğü etkinlik değil bu konserler hem kendine
konser alanı bulmuş oluyor hemde ciddi reklamını yapıyor stadın reklamınıda yaparak
marka değerini ikiye katlıyor. vodafone park adını spor camiasının dışına çıkarıyor

Çevrimdışı onurturan

3 senede tek maç oynamadı abi.

Hadi ilk senesi sakatlık, kalan 2 sene nedir? Bir de bu seneyi say, tam 4 sene. Tüm sözleşmesi boyunca hiç maça çıkmamış olacak.

Hayır, bari alt ligde oynayabileceğin takima git. Hem kulübe 100-150 bin Euro az yük olurdun, hem de ayağına top değerdi.

İnsanda biraz utanma olur, "ben çok aldım, yeter" der.

Neyse. Bir Besiktaş'lı bunu yolda görüp suratına tükürür, belki o zaman utanır.

Bu konu hassas konu empati yapmak çok zor alt ligde de oynayamayacak konumdaysa yani  bir kaza geçirse kolu kopsa hepimiz deriz ki geçmiş olsun veli evladımız daha yardım edelim falan deriz ama durumu bu verdiğim örnektekine ne kadar yakın ne kadar uzak tam biliyor muyuz.. hepimiz karşılaştığımız sorunlarda mevcut haklarımızı sonuna kadar kanırttırmıyor muyuz?
Fizyoterapilere katılmaması yanlış karar ceza verilebilir..
Ne bileyim ya bu sakatlık işleri beni çol üzüyor veliyi çok seviyorum çünkü ben.. keşke sakatlanmasaydı ..suratına tüküren olursa karşısına da dikilirim ayıp çünkü..

Çevrimiçi Necmi

abi sen zaten statta hiç küfür duymuyorsun ama çatır çatır yiyoruz cezaları.
tff takıyor bize :bandit:
fenere biraz sövmek küfürmü sayılır :bandit:
bursaya ankaragücüne adam yerine koyup küfredenler kimmiş

Çevrimdışı f_madida

Benim bildiğim başkan "ofansif orta saha alacağız" dediyse, o ofansif orta saha çoktan alınmıştır.

Almadan önce alacağız demez o.

Gonlumden gecen:

Kagawa + forvet (mumkunse Abou) + Rafael 

Pepe-Quaresma gitmezlerse eger, bu 3 transferle Avrupa Sampiyonu oluruz. 
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı abdusta

@mylife1903

https://gramrix.com/besiktasinkizlari/

Göbekli taraftar izlemek istemeyen için Vadofon park güzellerimiz..!!

saygılar

Çevrimdışı Onur Küçük

Bu konu hassas konu empati yapmak çok zor alt ligde de oynayamayacak konumdaysa yani  bir kaza geçirse kolu kopsa hepimiz deriz ki geçmiş olsun veli evladımız daha yardım edelim falan deriz ama durumu bu verdiğim örnektekine ne kadar yakın ne kadar uzak tam biliyor muyuz.. hepimiz karşılaştığımız sorunlarda mevcut haklarımızı sonuna kadar kanırttırmıyor muyuz?
Fizyoterapilere katılmaması yanlış karar ceza verilebilir..
Ne bileyim ya bu sakatlık işleri beni çol üzüyor veliyi çok seviyorum çünkü ben.. keşke sakatlanmasaydı ..suratına tüküren olursa karşısına da dikilirim ayıp çünkü..
Çok yönlü bir mesele ama şu son olaylar da ispatlıyor ki Veli futbolu hayatından çoktan çıkarmış bile. Ne kadar koparırsam o kadar kardır diyor.

Çevrimdışı mylife1903

Su dakikalarda pektonun karninda karincanmalar sanki ask duygusu
Noldi tirstin mi veliyi gorunce

Aysegul aldincten gelsin pektoya

Her telefona sen cik
Her kapiya sen kos
Veliyi hatirla

Çevrimdışı mylife1903

@mylife1903

https://gramrix.com/besiktasinkizlari/

Göbekli taraftar izlemek istemeyen için Vadofon park güzellerimiz..!!

saygılar
Masallah masallah

Çevrimiçi sozkul

O nasıl anlaşma vodafone olsan üşenmez misin ağabey o kadar organizasyon falan..

Vodafone red lilere ucuz bilet dağıtıyordur, o zamanda kar azalıyordur zaten.

Çevrimiçi sozkul

Buyur abi manken uzerinde forma

Birde bu seneki beyazı giydir karşılaştıralım..  :)

Çevrimdışı savaş altay

fatih terim ve gs li yöneticiler uzun zamandır büyük takımlarda ekonomik şartlar doğrultusunda aralarında transfer yapmalı diye her yerde demeç veriyorlar..Duymuşsunuzdur...
Bizden Tolgay ı talep etmişler..Çöp bir liste verip içinden oyuncu seçin karşılığında demişler..Bu teklifi de yapmadan 10 gündür yol yapıyorlar..Basın ozan tufan sandı..Hedef Tolgay mış..:=))
Tabi ki başkan gülüp geçmiş..

Via BEŞİKTAŞ istihbarat

Off pis arada kaldım  :D Gelen oyuncu 8 olmaz yüksek ihtimal o sebeble bize transfer gerekir  :evillol:

Hem paylaşımcı olmak lazım , onlar bir 8 ile kazanamazlar ama biz 8 ile level atlarız. Ne çok şey değiştiğini

sahada görmeyen kalmaz!

Çevrimdışı mylife1903

Birde bu seneki beyazı giydir karşılaştıralım..  :)
Abi dur zaten kalbim sikisik

Çevrimdışı onurturan

Çevrimdışı savaş altay

Kaynak : BTP

Tolgay Arslan’a Stuttgart’dan 2 farklı teklif geldi.

1-6.5milyon€ nakit
2- Mario Gomez+ 4milyon€

Biz teklife sıcak baksak da Tolgay gitmek istemiyor. İlerleyen günlerde neler olacak hep birlikte göreceğiz
Akıyor bu gün  :acim:

Nereye gitmek istemiyor ? Bir sonraki golünü Liverpool zaman aralaması ile mi atacak belli değil , burası önemli , çünkü belli değil  :lol:

Hemen hemen hemen Lüttfeennn.  Guti vur orta saha raporunu masaya  :bandit:

Oğuzhan da kırbaç sesini yakından duysun!

Elinde taş var bekliyor.. Kuş body kuş , Vursana O0

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Sırada Pektemek var şimdi.

Onun da maaşının bir kısmını verip feshedilelim, Umut Nayır transferi anlam kazansın.

+ bir zamanlar töre'nin veliahtı olarak alınan aras var

Çevrimdışı kyiv

Tövbe tövbe... :iblush:

Eskiden buralarda futbolcuların transfer fotoları paylaşılırdı. Şimdi transfersizlikten spor branşının değiştiği +18lik  -40lık fotolar paylaşılıyor.  :D

By the way hatunun adı : Natasha Thomsenmiş. Transfer döneminin en iyi transferi  :D

Çevrimdışı mylife1903

Eskiden buralarda futbolcuların transfer fotoları paylaşılırdı. Şimdi transfersizlikten spor branşının değiştiği +18lik  -40lık fotolar paylaşılıyor.  :D

By the way hatunun adı : Natasha Thomsenmiş. Transfer döneminin en iyi transferi  :D
Uzayli bu abi
Messi falan degil

Çevrimdışı cursedofdragon

instagram'a gidip fotolarına bakmayın sakın :D

özellikle ergenler :D

Çevrimdışı kyiv

Galatasaray, Belhanda için 10 milyon euro istiyormuş  :o_o:

5 milyon etmez kim verecek 10 milyonu çöpü?

Allah beter etsin UEFA doğru dürüst ceza veremedi takdir ilahi ellerinde patlasın inşallah!

Etiketler: