2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3526133 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Karabay

13 maçta forma giymiş 751 dakika toplam.Yeteri kadar süre almış bence.Devre arasında geldi gayet iyi bence.

Marcelo ile neden kıyasladım marceloda devre arası gelip nasıl oynamıştı 40 yıldır bizde oynuyor gibi.

Uyum süreci takıma lige alışma hikaye yani o yüzden karşılaştırdım marcelo ile.

marcelo son osmanlı maçına kadar algı olarak vidadan farksızdı. O maç goller atınca adamın adını ağzımıza aldık. Asıl marcelo sonraki sezon kendini gösterdi ki ben marceloya kötü demedim. Benim asıl demek istesiğim vida o kadar kötü oyuncu değil. Algıda kaybetti.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Forumda baya sayfa ilerlemiş " dedim birini aldık aha"

Yine bir tıkırtı  yok  :bawling:

Çevrimdışı savaş altay

Aynen abi tam bir kara kartalmış !!!

Böyle de bakmamak lazım. Porto ve Beşiktaş onun için aynı değerde. İsterse 3. klübü de sevsin (espri yasak) , sahada ne yaptığı

daha önemli olmalı bizim için. Biz , bu magazinsel yanımızla renklileri kendimize daha çok güldürürüz.

Flash ama normal bir haber; Talisca iki tane daha sapladı , ikinci maçında. Oh boyyy. Ya Çin'den bağlantıyı kessinler ya da twttr kapatılsın  :duman:

Çevrimdışı cursedofdragon

marcelo son osmanlı maçına kadar algı olarak vidadan farksızdı. O maç goller atınca adamın adını ağzımıza aldık. Asıl marcelo sonraki sezon kendini gösterdi ki ben marceloya kötü demedim. Benim asıl demek istesiğim vida o kadar kötü oyuncu değil. Algıda kaybetti.

bende vida'ya kötü oyuncu demiyorum ki zaten bizim takıma uymadı diyorum.

✅ Fabri 6 milyon €
✅ Mitrovic 3.5 milyon €
✅ Tosic 4.5 milyon €
🔒 Pepe 7 milyon € ?
🔒 Quaresma 8 milyon € ?
🔒 Vida 25 milyon € ?

Çevrimiçi underworld

Noldu yav akşam akşam iyi satış yapmışız

Çevrimdışı savaş altay

Forumda baya sayfa ilerlemiş " dedim birini aldık aha"

Yine bir tıkırtı  yok  :bawling:
Bu sezon yine toplu açılış töreni var. Combo

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Mitrovic ne kadara satildigi aciklandi mi? @underworld reis sen takip edersin böyle şeyleri

Çevrimdışı worns

Pepe ve Quaresma'nın gitmesini istemiyorum. Takımın başarılı olduğu anlarda hep başrolde olan oyunculardan bahsediyoruz. Pepe savunmada Quaresma hücumda yeni gelenler için de kolaylaştırıcı olacaklardı. Sadece takıma kattıkları pr değeri için bile önemli isimler. Eğer Vida yüklü bir paraya satılıyorsa diğer satışları da düşünerek artık ayrılıklara bir noktada dur demek gerektiğini düşünüyorum. Babel'in de gidebileceği yazılıyor. Bu kadar büyük bir kadro revizyonu bu seviyedeki bir takım için çok riskli.

Yaşlı vs diyenler olacaktır ama bu kadronun şimdiye kadar başardıklarında hem ligin hem şampiyonlar ligi grubunun en tecrübeli en iş bilen takımı olmasının da büyük payı olduğunu hep unutuyoruz.

Kadronun karizmasının düşük olduğu vaatkar bir ton oyuncu ve hocanın olduğu yıllarda (özellikle bilicli dönem) kimi parlak performanslar gelmişti ama sonuçta ligi derbi kazanamamış şampiyonluktan son düzlüğe gelmeden ya da son düzlükte kopmuş bir takımla karşı karşıya kalıyorduk.

Döngü Şenol Güneş'in yanı sıra takıma Gomez, Quaresma gibi isimlerin eklenmesiyle kırıldı. Sahada kolay ezilebilecek bir takımdan başlangıç tünelinde rakiplerin saygıyla bakmak zorunda kaldıkları bol miktarda oyuncuyla sahaya çıkan bir takıma dönüşmek, takımın verdiği psikolojik mesaj bence 15-16dan itibaren gelen başarılı trendde önemliydi. Pepe Medel Babel tipi oyuncular da bu imaja katkı sundular.

Ayrıca bu ''yaşlı'lar van persie filan gibi hedefsiz, kariyerini kafada bitirmiş oyuncular değiller. İyi karakter araştırmalarıyla alındıkları belli ya da şanslıyız bilmiyorum. Ama 35 yaşına gelen oyuncularımız bile ligin gençlerini fizik olarak ezdi bir .çok kez. Hatta Leipzig, Monaco gibi Avrupanın dünya gözde gencine sahip takımlarına yeri geldi psikolojik ve fiziksel üstünlük kurdu. Adriano, Pepe, Babel, Quaresma bunlar çok iyi çalışan yaşına göre fiziksel düzeyleri oldukça iyi oyuncular. Hala en üst düzeyde sırıtmıyorlar.

Tamam bütün takımı yaşlılardan kurmayalım. Genç ya da 24-25 yaşında oyuncuları omurgaya ekleyelim. Yeni gelir getirecek transferlere yoğunlaşalım sorun yok. Ama zaten stoper rotasyonu boşalmışken Roco gibi oyunculara da çok faydası dokunacak yeniden organizasyonda güvenilir bir rolü olacak Pepeyi niye elden çıkarıyoruz. Ya da Avrupada bile takımla özdeşleşmiş son üç senede teknik kulübe ne istediyse onu vermiş (15-16 ve diğer sezonlardaki farkı) varlığı iki üç savunmacıyı paralize eden quaresmayı niye satmak için bu kadar hevesliyiz.

Bu kadar fazla iskeletiyle oynanan bir kadroya kimi alırsak alalım ciddi uyum sıkıntıları çekeriz. Biraz daha sakin ve adım adım oynamalar yapılmasını istiyorum. Vida satılsın, forvet rotasyonunun maaş yükü gerekirse love ve negredonun sözleşmeleri feshedilip biraz rahatlatılsın. fabri, tosic, mitrovicden para kazanılmış zaten.

talisca gitmiş nasıl bir dizayna dönmek lazım, 10 numaramı alsa ikinci forvet mi alsak, pepe-roco yeter mi, kaleye harun iş görür mü ospina hala iyi durumda mı tolgayla başlasak ne olur, sağ bek ne zaman gelecek, bunlarla çift forvet oynasak santrafor almadan geçirilir mi falan bunlar zaten yeterince büyük sorular tartışmak için ve bugün için fazlasıyla yeterli. ilaveten bir iki stoper daha almak, kanat rotasyonunu komple elden çıkartmak gibi şeyler de eklenirse kusura bakmayın ama Avrupa liginde final hedefliyoruz söylemlerinin trabzonun her sene başındaki şampiyonluk parolasıyla sezona başlama muhabbetinden bir farkı kalmaz. halbuki biz geçen senelerdeki avrupa performasımızla gayet reel bir avrupa başarısı hedefiyle sezona başlayabilecek bir konumdayız. takımla bu kadar oynamazsak ligin doğal favorisiyiz. bunları kaybetmeye doğru tam gaz gidebiliriz. bence artık pepe quaresma kalsın vida ve olası verimsiz oyuncu satışları dışında kalan ekibe dokunulmasın.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Bu sezon yine toplu açılış töreni var. Combo

Açılış böyle olacaksa beklemeye razıyız  :

Kagawa- Aboubakar- Chadli- Rafael - Ospina  :biggrinking:

Çevrimdışı f_madida

Baskanin transfer stratejisi: Ingiltere'de transferin son 10 gunune girilmis, islerini halledememis klupler ivedelikle 3'e 5'e bakmadan teklif verecekler. Bu son 10 gunde 2 veya 3 oyuncuyu fahis fiyattan Ingiltere'ye satariz. Bu esnada istedgimiz 1 veya 2 oyuncu icin sartlar olusursa bu oyuncular gelebilir (Kagawa, Chadli gibi). 9 Agustos sonrasi Ingiliz kluplerinin cekildigi bir Avrupa piyasasinda kasasi dolu bir Besiktas en fazla 2 Ispanyol, 2 Fransiz belki bir 1 Italyan klubuyle yarisacak, bu noktada istedigi kim varsa, istedigi maliyete kapatir, ha alamazsa muadili baska bir oyuncuyu istedigi maliyete kapatir.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi levitate

✅ Fabri 6 milyon €
✅ Mitrovic 3.5 milyon €
✅ Tosic 4.5 milyon €
🔒 Pepe 7 milyon € ?
🔒 Quaresma 8 milyon € ?
🔒 Vida 25 milyon € ?
son ikiye tik gelse ne güzel olurdu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi underworld

3,5 olması lazım mitrovic.

Pepe 4,75
Vida 3
Q7 2,1

Sadece maaşlarından...
Artık bonservis ne gelirse Allah bereket versin.

Çevrimdışı frantic

roco yu medelin yanında stoper oynatmak için mi aldık acaba  :alala: :alala:

Çevrimiçi Necmi

gol atmak bir şeyi değiştirmiyor ki.

pepe'de gol attı 2 tane ?

Marcelo mu pepe mi desen sabaha kadar marcelo derim hem maaş hem oyun konusunda. :)
yukardaki mangala tercihinden belli tabiki :D
pepe hala dünyanın en iyi stoperlerinden biri ritim tutup oynamaya başladığında sana kupa kazandırır
avrupa şampiyonasının bir numaralı aktörüydü. Marcelo iyi stoper ama marcelo gibi onlarcasını bulursun
dünyaya bir pepe daha bakalım ne zaman gelir. Elinizdekinin değerini bilmiyorsunuz. dünyada rast gele yüz kişi
seç marcelonun adını sor içinde bilen 10 kişiye rastlamazsın ama pepe adını büyük ihtimal %100 lük bir rakamla duyarsın.
nedense oyuncu bizim formayı giydiğinde tu kaka oluyor çıkardığında çok değerli oluyorşu oyunculara
gittiğinde değilde takımda oynarken değer vermeyi öğrenseniz çok yol kat edeceğiz.

Çevrimiçi Necmi

Baskanin transfer stratejisi: Ingiltere'de transferin son 10 gunune girilmis, islerini halledememis klupler ivedelikle 3'e 5'e bakmadan teklif verecekler. Bu son 10 gunde 2 veya 3 oyuncuyu fahis fiyattan Ingiltere'ye satariz. Bu esnada istedgimiz 1 veya 2 oyuncu icin sartlar olusursa bu oyuncular gelebilir (Kagawa, Chadli gibi). 9 Agustos sonrasi Ingiliz kluplerinin cekildigi bir Avrupa piyasasinda kasasi dolu bir Besiktas en fazla 2 Ispanyol, 2 Fransiz belki bir 1 Italyan klubuyle yarisacak, bu noktada istedigi kim varsa, istedigi maliyete kapatir, ha alamazsa muadili baska bir oyuncuyu istedigi maliyete kapatir.

katılıyorum epl de erken bitmesi çok işe yarayacak

Çevrimdışı caner.eryigit

Ligin başlamasına 12 gün kaldı gidecekler gitmiyor gelecekler gelemiyor sıkıntı

Çevrimiçi mellfred

pepeyi satarsak vida için almak isteyen bayağı bir bedel ödemek zorunda kalır
 :upto:  rakitsky alırız :bandit:
Ahh keşke !
Hem güç kaybetmeyiz hem tasarruf etmiş hem de artıya geçmiş oluruz

Çevrimiçi Necmi

✅ Fabri 6 milyon €
✅ Mitrovic 3.5 milyon €
✅ Tosic 4.5 milyon €
🔒 Pepe 7 milyon € ?
🔒 Quaresma 8 milyon € ?
🔒 Vida 25 milyon € ?
mitrovic 3.9 değilmi 3,5 diye söyleyen bir aspor var birde sen
onların bunu yapmasındaki maksat zarar etti Beşiktaş diyebilmekte  :alala:
kulüp resmi açıklamadı el altından söylenen rakamda 3.9

böyleyim bende.

mitrovic 3.9 değilmi 3,5 diye söyleyen bir aspor var birde sen
onların bunu yapmasındaki maksat zarar etti Beşiktaş diyebilmekte  :alala:
kulüp resmi açıklamadı el altından söylenen rakamda 3.9

bide transfermarkt var.

Çevrimiçi Necmi

ne eksiğimiz varki lig için tosiç gitti vida var talisca gitti takım güçlendi
takımın oyununu bozuyordu ya fabri yerinede ligde tolga gayet iş görür.
avrupada tırı vırı takımlarla oynuyoruz bu takım yenemeyecekse zaten hiç uğraşmasın elensinler :D

Çevrimdışı mylife1903

Pepe ve Quaresma'nın gitmesini istemiyorum. Takımın başarılı olduğu anlarda hep başrolde olan oyunculardan bahsediyoruz. Pepe savunmada Quaresma hücumda yeni gelenler için de kolaylaştırıcı olacaklardı. Sadece takıma kattıkları pr değeri için bile önemli isimler. Eğer Vida yüklü bir paraya satılıyorsa diğer satışları da düşünerek artık ayrılıklara bir noktada dur demek gerektiğini düşünüyorum. Babel'in de gidebileceği yazılıyor. Bu kadar büyük bir kadro revizyonu bu seviyedeki bir takım için çok riskli.

Yaşlı vs diyenler olacaktır ama bu kadronun şimdiye kadar başardıklarında hem ligin hem şampiyonlar ligi grubunun en tecrübeli en iş bilen takımı olmasının da büyük payı olduğunu hep unutuyoruz.

Kadronun karizmasının düşük olduğu vaatkar bir ton oyuncu ve hocanın olduğu yıllarda (özellikle bilicli dönem) kimi parlak performanslar gelmişti ama sonuçta ligi derbi kazanamamış şampiyonluktan son düzlüğe gelmeden ya da son düzlükte kopmuş bir takımla karşı karşıya kalıyorduk.

Döngü Şenol Güneş'in yanı sıra takıma Gomez, Quaresma gibi isimlerin eklenmesiyle kırıldı. Sahada kolay ezilebilecek bir takımdan başlangıç tünelinde rakiplerin saygıyla bakmak zorunda kaldıkları bol miktarda oyuncuyla sahaya çıkan bir takıma dönüşmek, takımın verdiği psikolojik mesaj bence 15-16dan itibaren gelen başarılı trendde önemliydi. Pepe Medel Babel tipi oyuncular da bu imaja katkı sundular.

Ayrıca bu ''yaşlı'lar van persie filan gibi hedefsiz, kariyerini kafada bitirmiş oyuncular değiller. İyi karakter araştırmalarıyla alındıkları belli ya da şanslıyız bilmiyorum. Ama 35 yaşına gelen oyuncularımız bile ligin gençlerini fizik olarak ezdi bir .çok kez. Hatta Leipzig, Monaco gibi Avrupanın dünya gözde gencine sahip takımlarına yeri geldi psikolojik ve fiziksel üstünlük kurdu. Adriano, Pepe, Babel, Quaresma bunlar çok iyi çalışan yaşına göre fiziksel düzeyleri oldukça iyi oyuncular. Hala en üst düzeyde sırıtmıyorlar.

Tamam bütün takımı yaşlılardan kurmayalım. Genç ya da 24-25 yaşında oyuncuları omurgaya ekleyelim. Yeni gelir getirecek transferlere yoğunlaşalım sorun yok. Ama zaten stoper rotasyonu boşalmışken Roco gibi oyunculara da çok faydası dokunacak yeniden organizasyonda güvenilir bir rolü olacak Pepeyi niye elden çıkarıyoruz. Ya da Avrupada bile takımla özdeşleşmiş son üç senede teknik kulübe ne istediyse onu vermiş (15-16 ve diğer sezonlardaki farkı) varlığı iki üç savunmacıyı paralize eden quaresmayı niye satmak için bu kadar hevesliyiz.

Bu kadar fazla iskeletiyle oynanan bir kadroya kimi alırsak alalım ciddi uyum sıkıntıları çekeriz. Biraz daha sakin ve adım adım oynamalar yapılmasını istiyorum. Vida satılsın, forvet rotasyonunun maaş yükü gerekirse love ve negredonun sözleşmeleri feshedilip biraz rahatlatılsın. fabri, tosic, mitrovicden para kazanılmış zaten.

talisca gitmiş nasıl bir dizayna dönmek lazım, 10 numaramı alsa ikinci forvet mi alsak, pepe-roco yeter mi, kaleye harun iş görür mü ospina hala iyi durumda mı tolgayla başlasak ne olur, sağ bek ne zaman gelecek, bunlarla çift forvet oynasak santrafor almadan geçirilir mi falan bunlar zaten yeterince büyük sorular tartışmak için ve bugün için fazlasıyla yeterli. ilaveten bir iki stoper daha almak, kanat rotasyonunu komple elden çıkartmak gibi şeyler de eklenirse kusura bakmayın ama Avrupa liginde final hedefliyoruz söylemlerinin trabzonun her sene başındaki şampiyonluk parolasıyla sezona başlama muhabbetinden bir farkı kalmaz. halbuki biz geçen senelerdeki avrupa performasımızla gayet reel bir avrupa başarısı hedefiyle sezona başlayabilecek bir konumdayız. takımla bu kadar oynamazsak ligin doğal favorisiyiz. bunları kaybetmeye doğru tam gaz gidebiliriz. bence artık pepe quaresma kalsın vida ve olası verimsiz oyuncu satışları dışında kalan ekibe dokunulmasın.
Sat sat sat yahu adamlar 50 yasinda torun sahibi maaslari da ayri bir dert
Bu sene onlarin isimleriyle reklam yapilacak sene degil. Quaresmayi bilmem ama oeoe zor konstre olur avrupa ligine. Belki hic oynamamistir adam avrupa liginde bakmak lazim
Parayi dogru kullanip verimsizleri de gondereceklerse hemen satsinlar
Yok pepeyi gonderip fatihe ya da medele forma vereceklerse quaresmayi gobderip orkani oynatacaklarsa kalsinlar tabi
Zor bir karar peoe konusunda ama quaresmaya 1 milyon falan varsa pektoyu belese veririm yaninda.
Problem oynayanlar giderken yatip paralananlarin kalmasi.
Once veli aras pektodan kurtulacan
Sonra negro love lens
Tolgay da gidebilir
Sonraki hamle ise oeoe quaresma ve babeli satmak olmali

Baskanin ne dusundugunu merak ediyorum

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Böyle de bakmamak lazım. Porto ve Beşiktaş onun için aynı değerde. İsterse 3. klübü de sevsin (espri yasak) , sahada ne yaptığı

daha önemli olmalı bizim için. Biz , bu magazinsel yanımızla renklileri kendimize daha çok güldürürüz.

Flash ama normal bir haber; Talisca iki tane daha sapladı , ikinci maçında. Oh boyyy. Ya Çin'den bağlantıyı kessinler ya da twttr kapatılsın  :duman:
Golün bir tanesi mükemmel..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

bide transfermarkt var.

kulüp resmi açıklama yapmadı aspor sürekli 3,5 diyor transfermarkt deki renklilerin böyle yazması normal onlara kalsa
daha azda yazarlar. Ben transfermarkt Beşiktaş verilerine zerre inanmıyorum bir oyuncu 20 olsun değeri biz
alınca onun altına düşer bizde değeri 7-8 olan satınca birden 20 lere çıkar al işde abou bizde kaç yazılıyordu
gider gitmez portoda kaç oldu talisca örneği var. çinde 3 gol atıncamı birden değeri 22 M ye çıktı
belki 3,5 dur ama buna aspor yada tm yazdı diye inanmam

Etiketler: