2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 44 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3529390 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Şenol hocanın imza aşamasına gelen Azad - Emre Aslan - Orkun Kökçü transferlerini veto etmesini şiddetle kınıyorum.
Hoca yanlış bir şey dememiş ki.

As takım oyuncularını alın, maaşları düzenli ödeyin, bu çocukları onda sonra alın demiş.

Sen A takımda eksik varken ve maaşları düzenli yatıramazken, geleceğe yatırım amaçlı adam alman hocanın işine yaramaz.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

Asgari ücretle oynaya sübyan de sen şuna.

:tabe:

Çevrimdışı mylife1903

Asgari ücretle oynaya sübyan de sen şuna.

LArva alacak besleyecek sut parasina

Sut kokuyo diye soyunma odasinda dayak yer bunun elemanlar, senol gunes de safagi cok diye sesini cikartmaz

Çevrimdışı mylife1903

O olay nedir tam anlamadım ben.Gerçekten istemediyse sanırım geniş kadro olmasındır diye bilmiyorum?

5 sene önce gurbetçiler aldık.O aldıklarımız bizi buralara kadar getirdi neredeyse.Keşke Ömer Kerim falan da tutsaydı.Şimdi adam mı yok yoksa başka şeyler mi var işin içinde ?
O omer sismana da iyi para odedik fazla gundeme getirmiyom babasini seviyom cok faydasini gorduk, akhisar maci falan cok yardimlari oldu

Çevrimdışı caner.eryigit

O omer sismana da iyi para odedik fazla gundeme getirmiyom babasini seviyom cok faydasini gorduk, akhisar maci falan cok yardimlari oldu
Abi taison Shakhtar dan ayrılacağım demiş olmamı bize ya ne dersin?

Çevrimdışı mylife1903

Abi taison Shakhtar dan ayrılacağım demiş olmamı bize ya ne dersin?

Arpasi cok olur

Çevrimdışı celiker1

Umut ve Roco'nun sözleşme şartları neden açıklanmadı?Maddi durumumuz iyi değil ama bir Fb-Gs de değil diyoruz.Onların durumuna doğru ilerlememek,Aziz Yıldırım'ın sonrası Fb'de yaşananı,bir gün Fikret Orman gittikten sonra "kral çıplak" dememek için şeffaflık talep edin,şeffaflık talep edin,şeffaflık talep edin
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi 38life

O olay nedir tam anlamadım ben.Gerçekten istemediyse sanırım geniş kadro olmasındır diye bilmiyorum?

5 sene önce gurbetçiler aldık.O aldıklarımız bizi buralara kadar getirdi neredeyse.Keşke Ömer Kerim falan da tutsaydı.Şimdi adam mı yok yoksa başka şeyler mi var işin içinde ?

As oyuncu lazım, as oyuncu dururken bunların gelmesi kadroda boşa fazlalık falan demiş. Eğer durum böyleyse bu bakış açısını doğru bulmuyorum.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi 38life

Hoca yanlış bir şey dememiş ki.

As takım oyuncularını alın, maaşları düzenli ödeyin, bu çocukları onda sonra alın demiş.

Sen A takımda eksik varken ve maaşları düzenli yatıramazken, geleceğe yatırım amaçlı adam alman hocanın işine yaramaz.

Maaşları gecikmesiz ödemek yerine maaşları gecikmeli ödemeye gerek kalmayacak finansal durumun inşa edilmesini istiyorum.

Çevrimdışı tuncaboylu

Umut ve Roco'nun sözleşme şartları neden açıklanmadı?Maddi durumumuz iyi değil ama bir Fb-Gs de değil diyoruz.Onların durumuna doğru ilerlememek,Aziz Yıldırım'ın sonrası Fb'de yaşananı,bir gün Fikret Orman gittikten sonra "kral çıplak" dememek için şeffaflık talep edin,şeffaflık talep edin,şeffaflık talep edin
Oyuncu maaşları resmen açıklanmıyor, çünkü açıklandığında:.

1- Ona şu kadar veriyorsunuz, benim oyuncuma da bu kadar verin diyen menajerler türüyor.

2- Sağda solda senelerce konuşulup ağızlara sakız ediliyor.

Gündemi iyi takip edenler Twitter'dan bu bilgiye ulaşıyor: Umut 250 bin Euro bonservis ve 250 bin Euro maaş, Roco 1.3 milyon maaş. Herkes de ulaşamasın zaten.

Çevrimdışı onurturan

Maaşları gecikmesiz ödemek yerine maaşları gecikmeli ödemeye gerek kalmayacak finansal durumun inşa edilmesini istiyorum.
Hoca da aynı senin gibi düşünüyor işte Muharrem.
Uyuşamadığınız bir yer yok.

Çevrimiçi 38life

Hoca da aynı senin gibi düşünüyor işte Muharrem.
Uyuşamadığınız bir yer yok.

Hayır hoca bugünün maaşını trink direk verelim diyor, ben bugüne değil geleceğe yatırım yapılsın diyorum. Orkun Kokçu gibi isimlerin bonservisini almak önemli. Bu isimler sana para kazandırır. Maaşları gecikmeli ödeyiver bugün birşey olmaz.

Çevrimdışı mylife1903

As oyuncu lazım, as oyuncu dururken bunların gelmesi kadroda boşa fazlalık falan demiş. Eğer durum böyleyse bu bakış açısını doğru bulmuyorum.
Dogru olmayabilir ama hakli

Çevrimdışı mylife1903

Hem dogru hem hakli

Çevrimiçi underworld

Pilot takım olmadan hepsi boşa

Çevrimdışı tuncaboylu

Hoca bunu istemediğini mi söylemiş?

Adam haklı, yönettiği takımın alacak verecek derdi olmasın, kadrosu tam olsun, genç oyunculara yatırım sonra yapılsın diyor.

Çevrimdışı mylife1903

Oyuncu maaşları resmen açıklanmıyor, çünkü açıklandığında:.

1- Ona şu kadar veriyorsunuz, benim oyuncuma da bu kadar verin diyen menajerler türüyor.

2- Sağda solda senelerce konuşulup ağızlara sakız ediliyor.

Gündemi iyi takip edenler Twitter'dan bu bilgiye ulaşıyor: Umut 250 bin Euro bonservis ve 250 bin Euro maaş, Roco 1.3 milyon maaş. Herkes de ulaşamasın zaten.

Soyunma odasinda herkes herkesin ne aldigini bilir
Taraftarin gazini bile zor alirsin boyle gizli sakli islerle

Çevrimdışı cursedofdragon

Umut Nayır’ın yıllar önceki fotoğrafı.

Umut hep İnönü’de oynamanın hayalini kurdum diyor..

Çevrimdışı tuncaboylu

İsteseler, kimse bilmez.

Bayern Münih'in bir oyuncusu bordrosunu arabasında unutmuş ve muhabirler fotoğrafını çekmişti de, Almanya'da olay olmuştu.

http://www.hurriyet.com.tr/benatianin-maas-bordrosu-internete-dustu-almanya-karisti-40042990

Çevrimiçi 38life

Hoca bunu istemediğini mi söylemiş?

Adam haklı, yönettiği takımın alacak verecek derdi olmasın, kadrosu tam olsun, genç oyunculara yatırım sonra yapılsın diyor.

Kendisi için doğru tabii. 10 sene daha Beşiktaşta kalmayacak sonuçta.

Çevrimdışı Karabay

şimdi kulüp bu adamların maaşını açıklamayınca twittere düşmüyor ve menecerler öğrenemiyor öylemi abi.

Çevrimdışı mylife1903

Umut Nayır’ın yıllar önceki fotoğrafı.

Umut hep İnönü’de oynamanın hayalini kurdum diyor..

Olcak bu cocuk olcak hadi masallah
Nazardan korusun

Çevrimdışı mylife1903

şimdi kulüp bu adamların maaşını açıklamayınca twittere düşmüyor ve menecerler öğrenemiyor öylemi abi.
Yav unut onu
Yok oyle bisi
Babel tolgaya sardi iste
Herkes bilir kurusuna kadar
Zaten herkes hakkini alsa bilmerinden de fayda gelir
Gomez 10 alsa 30 tane siralasa babel agzini acamaz

Dogru zamanda dogru futbolcuya dogru paradir isin sirri

Simdi takimds 5-6 eksik varken gidip kaleciye 4 milyon maas versen noyeri de alsan hatadir

Çevrimdışı Onur Küçük

Yav unut onu
Yok oyle bisi
Babel tolgaya sardi iste
Herkes bilir kurusuna kadar
Zaten herkes hakkini alsa bilmerinden de fayda gelir
Gomez 10 alsa 30 tane siralasa babel agzini acamaz

Dogru zamanda dogru futbolcuya dogru paradir isin sirri

Simdi takimds 5-6 eksik varken gidip kaleciye 4 milyon maas versen noyeri de alsan hatadir
Hoca şu an tahmin edemediğimiz şeylerle mücadele ediyordur. Oyuncuların parası geç ödeniyordur , maaşının artırılmasını isteyen oyuncu vardır, bazı oyuncuları gitmeleri için ikna etmeye çalışıyordur takımın bütçesinin düzelmesi için, bunların yanında as takıma en az 5 oyuncu lazım. Bu ortamda geleceğe yönelik genç oyuncu alacaksın sonra da oyuncuları dizginleyeceksin, düzelmesini bekleyeceksin problemlerin . Önce can sonra canan.

Çevrimdışı Karabay

Hoca şu an tahmin edemediğimiz şeylerle mücadele ediyordur. Oyuncuların parası geç ödeniyordur , maaşının artırılmasını isteyen oyuncu vardır, bazı oyuncuları gitmeleri için ikna etmeye çalışıyordur takımın bütçesinin düzelmesi için, bunların yanında as takıma en az 5 oyuncu lazım. Bu ortamda geleceğe yönelik genç oyuncu alacaksın sonra da oyuncuları dizginleyeceksin, düzelmesini bekleyeceksin problemlerin . Önce can sonra canan.
e hani cenkin parasıyla ödenmişti oyuncuların parası. Fabrinin parasıyla transfer yapacaktık. 😀

Etiketler: