2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 53 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3538460 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı annoca

Sosyal kartal bu hafta oyundum. Foruma pek giremedim. Tüm duyumlarının özetini geçebilir misin

Çevrimiçi Necmi

artık ekleme bile yapmıyorum eskiden yüzde olarak 80 gelirdi hemen aptal gibi bitti derdim şimdi kelimesi kelimesine aktarıyorum bu sezon temkinliyim  :lol: :lol: :lol:
olur öyle şeyler bize imza atıldı deniyor gene çuvallıyoruz.

Çevrimiçi Necmi

Sosyal kartal bu hafta oyundum. Foruma pek giremedim. Tüm duyumlarının özetini geçebilir misin
özet geçmiyoruz dostum forumu takip et :bandit:
yok öyle beleşçilik. :D

Çevrimdışı annoca

çünkü 3 senedir altınordu bize oyuncu satmak istemiyor ne zaman talip
olsak yokuşa sürüyor işi Beşiktaşa garezi var altınordunun sahibinin ben Beşiktaş
yöneticisi olsam tenezzül bile etmem bunların oyuncularına. Biz talip olunca
bir tarafları kalkıyor. Bursada öyle değilmi. Ferdi için öyle bir şey denmiyordu
nerden çıkardın. Berke için astronomik fiyat çekmişler bize sanırım 5 M istemişlerdi.
evet abi altınordu kısmı mantıklı geldide ferdi için bir kaç yerde okumuştum (tabi hepsi duyum) 3-5 arası bir şeyler yazmışlardı istiyorlar diye. Madem 1,5’a fener alabiliyor biz niye almadık ki

Çevrimdışı sosyalkartal

Berke barış ve ferdiyi 5.5 milyona aldılar. Çok ucuza kapatmışlar. Biz niye alamadık bu oyuncuları. Ferdi için 3-5 milyon istiyorlar deniyordu fener 1.5 aldı nasıl oldu bu olay.
ferdiyle ilgili bilgim yok berke ve barışla daha önceden ilgilendik ali koç ticari ilişkilerini kullanarak bitirdi bu transferleri bir de çocuklar fenerbahçeliymiş galiba
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı annoca

özet geçmiyoruz dostum forumu takip et :bandit:
yok öyle beleşçilik. :D
o zaman aboubakar bitti diyebilir miyiz :D

Çevrimdışı sosyalkartal

Facebookta BTD artık duyum alamıyor kapı dışarı edildi müritleri de kazan kaldırmış artık niye duyum vermiyon diye  :lol:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı annoca

Facebookta BTD artık duyum alamıyor kapı dışarı edildi müritleri de kazan kaldırmış artık niye duyum vermiyon diye  :lol:
onun en son gomez sözleşmeyi kesin imzaladı, sosa ayrılmıcak ... bir kaç duyumu daha vardı ozamandan beri pek kaale almıyorum ama kendimi nedensizce sayfayı takip ederken buluyorum :D

Çevrimiçi Necmi

Adidas formasını eleştiren arkadaşlara nike örneği verelim birde kulüp armalarına bakın.
sonra bizde nike olursa başımıza ne geleceğini görün derim barçaya psgye chelsea ye bunu yapan
bize neler yapmaz.

Çevrimdışı savaş altay

Yönetimin hakkını veriyorum ama can sıkıcı hal alıyor işler.Para gelir durumları menajer durumları..

Sezonu erken açtık bunun sıkıntısını çekeceğiz zaten.Halen kadro tam değil.Sayıca fazlayız tamamız ama yapısal olarak kadronun dengesi çok bozuk.Geçen sene de böyleydi ,sıkıntısını çok çektik üstüne gol atan 2 adam gitti gidiyor daha kötü durumdayız denilebilir şu an.

Vida gidiyor Babel gidiyor Q7 gidiyor Fabri gidiyor...
Veli-Pektemek-Love-Lens-Aras kalıyor...

Ya arkadaş çıldırmamak elde değil.Tabi kalıyor gidiyor diye genel yazdım doğru olmayabilir ama olursa da hiç şaşırmam hiç.

Normalde olması gereken yapılması gereken ; başarılı bir 2 sene sonrası iyi olanlar takımda tutulur eksikler tamamlanır vasatlar daha iyi olur falan.Yani + katarsın kendine kadrona.Giden elbet olacaktır olacaksa da çekmecende bir B bir C planın olur olması lazımdır.Bunların yanında altyapıdan da yavaş yavaş çıkartırsın..

Deseler ki Veli-Pektemek-Aras-Love-Lens gidecek..Ama transfer yapmayacağız..Gak guk demem bile.Sesimi çıkartmam.Veli tamam anlaşılabilir ama diğerleri şimdilik kabul edilemez bir yük maliyet performans oranlarında.
Hatta deseler ki oynamayanlar gidecek ama Fabri-Vida-Babel bunlar da gidecek yerine altyapı koyacağız takım içinden bulacağız diye yine ses etmem.

Yani benim için asıl düşündürücü olan madem sıkıntı var madem sorun var.Neden oynamayanlar gitmiyor ? Neden sadece oynayanlar gidiyor ? Neden altyapıya yönelmiyorlar ? Tamam kolay değil ama arkadaş bulun bir yolunu.Altyapıyı düzelt,  zaman zaten esas kaynağı parayı oradan kazanacaksın ? Şu ara altyapı bozuk ise "ki öyle" orayı düzeltmeye bak ? 2-4 sene sonra altyapın düzelmiş olsun..

Sezonu erken açtık , kupayı bekliyoruz dedik final oynayacak takımlar "nereye bekliyorsak artık sanki finaldeki takımlardan adam alacakmışız gibi." Kadro yapın kötü Şenol hoca zaten oyuncuların hemen tak oynama tarafında değil doğal olarak.
Vida gidecek tamam.Ama o para ne olacak ? Forvet-Orta alana nokta adam alınacaksa tamam alınsın buyursunlar gelsinler .Defans Pepe-Mitrovic-Medel-Necip-Fatih falan yine yapar bu takım.Tosic'in parası puf oldu o para puf bu para puf ..Ne bitmez şeymiş bu sıkıntı.Demek ki CL olmasa biz yanmışız ya.
Takım mühendisliği = 0

Çevrimdışı savaş altay

Bu forum niye böyle hareketsizleşti ya renklilerin foruma bakıyorum sayfalar 3 er 3 er atlıyor galiba bizim taraftar da doydu şampiyonluğa  :lol:
Aksiyon yok o sebeble  :bandit:

Çevrimdışı savaş altay

Abu gelirse acım hafifler. Kanat da oynayabiliyor, Hoca da sevinir. Bir de Love alırsa formayı tadından yenmez, böyle parça pinçik durumdayken hayali lezzetli gibi.

Çevrimiçi tolga1903

Adidas formasını eleştiren arkadaşlara nike örneği verelim birde kulüp armalarına bakın.
sonra bizde nike olursa başımıza ne geleceğini görün derim barçaya psgye chelsea ye bunu yapan
bize neler yapmaz.

Abi ben zaten anlamıyorum bu kadar tepki çekmesine forma işlerinin. Fenerle aynı desen olsa ne olur olmasa ne olur bende Beşiktaş arması var rengim siyah beyaz bitti yani isterse tıpatıp aynısını yapsın umrumda değil açıkçası ben rengime bakarım. Bir de taraftar yok macron yok new balance forma tedarikçi uzmanı olmuş bizimkiler ya en yüksek parayı kim veriyorsa o alsın arkadaş istediğiniz stil tişörtü de mağazalardan alıverin nedir yani milyonlarca taraftarı var bu kulübün herkesin görmek istediği gibi olmaz ki bu forma topu topu 3 forma çıkıyor yahu en beğendiğini al işte. Seneye umarım tüm renklilerden daha yüksek sponsorluk fiyatına anlaşırız hangi firma olursa olsun nike bile kabulümdür iyi para versinler yeter abi.

Çevrimdışı atalay

Sarri, Chelsea'ye giderken beraberinde Napoli'de oynattığı oyunun en önemli parçalarından biri olan Jorginho'yu da götürmüş. Pep de onu çok istiyordu. Zaten bunlar aynı Palto'dan çıkma. Malum içinde Gogol olan o yazıyı sanki bu değişimleri görmüş gibi yazmışım. Kendisi için doğru kulüp olup-olmadığından emin değilim lakin İngiliz futbolu ve Southgate sıraladığım isimlerin yanına beslenecek yeni bir kaynak daha buldu. Fakat özellikle orta alanda daha kreatif oyuncular yetiştirmek zorundalar.

Çevrimdışı atalay

Çok iyi maç oldu. @mellfred Umarım kaçırmadın.

Çevrimdışı atalay

Yarın Finlandiya'da U19 Avrupa Şampiyonası başlıyor. Kulüpten ilgili bir staff olup-olmadığını yine, yeni, yeniden bir turnuva öncesi merak ediyorum. İngiltere, Fransa ve İtalya'dan not aldığım birkaç oyuncu var. Bizim takımdan ise Alpay Çelebi ve Güven Yalçın milli takım kadrosunda.

Çevrimdışı onurturan

Kaç yıl oldu necmi abi bi formaya kötü olmuş diyosa onu gidip beğenip alıyorum kesin  Forma konusunda zevklerimiz hiç uyuşmuyor beyaz formayı beğenmemiş bi heyecanlandım bu sene  beyaz forma zamanı gelmiş.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

yok aynı değil fenerin kaleci formasındaki desenin biraz küçültülmüşü
bizimki kendinden desenli kabartma hiç alakası bile yok bizimki benfica beyaz formasının aynısı :bandit:
bizim formada özen var ama fenere fena etmişler amplem bile plastik sanırım.
fenere iki senedir çok kötü forma çıkarıyorlar. geçen senede faciaydı :D
fenerin forma bildiğin tşort pazar işi bizim formalar kaliteli olunca fena
bozulmuşlardır. Ben beyazı beğenmedim yalan yok ama bu seneki formalarımız
çok iyi. Geçen seneki gri ve beyaz formada çok iyiydi. Bizim formalar genelde bize özgü çıkıyor
benzerine ender rastlıyorsun. 5 senedir bir milan formasına benzeyen beyaz forma
birde bu seneki kırmızı forma başka takımla benzer çıktı. onun dışında beğen beğenme
ama hep özgün forma çıkartıldı. bu senede bize ciddi özenmişler kabul etmek lazım
ilk kez kırmızı forma taraftar tarafından bu kadar beğenildiğine şahit oluyorum
gördüğümde benimde içim gitti almadım ama kesin alacağım gibi duruyor ilk önceliği siyaha verdim :D
Abi geçen seneki formaları bende çok beğendim özellikle gri ve beyaz ama bu senekiler benim açımdan Vasat tasarım olarak
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tuncaboylu

Hayır abi sadece kaleci forması değil bu formalarda aynı buyur
Bu iki formanın nesi aynı?

Adidas logusu farklı yerde, enine çizgiler de birinde belli birinde değil.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

Yok en son başkan masaya oturuyormuş kendisi kaç defa söyledi. Umut ile Metin 3.lig topçusu bile alamaz. Ferdi işini bile beceremediler sonra Baki Mercimek'i görevlendirdiler üstünü bir de çok para istediler diye kapatmaya çalışıyorlar doğrudan gidip görüşmezsen menajere bırakırsan işi tabi çok para istiyorlar olur.
Yahu çok para isteyen kulübü, menajerle ne ilgisi var?

Adamın kulübü 1.5 milyon istemiş ve de almış. Adamların tarihinde sattıkları en pahalı adam 2.2 milyon Euro.

Fener adamları ihya etti.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ömer Kaan

@underworld abi coman deyvıs'ın golünü gördün mü   :steamed:

Çevrimdışı f_madida

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı cursedofdragon

oha napmış öyle

bizim ligde yapamaz o hareketleri bacağını eline verirler kasap ligi bizim lig.

Etiketler: