6. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş
6. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|6. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş Skor : Fenerbahçe 2 - 1 Beşiktaş Tarih : 23.09.2017 Saat : 19:30 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakem : Ali Palabıyık Yayın : beIN Sports

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 43577 defa] 6. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş

Çevrimdışı Librarius

Neck abi yorumlasin bakalim. Temiz golu vermediler, penaltiyi yediler. Bunu da gormedi di mi?
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı hic2222

Böyle maç kazanıp birde seviniyor bunlar le
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı Ayberk

Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı tangaz

dombili koluyla dokunur penaltıyı vermez cenkin aşil tendonuna h.ali basar penaltı ve kart gerekir vermez negredonun golünü vermez ama eyyamcı değildir hakem genç çocuk kaşar değil masum hatalar bunlar...
[ Son Düzenleme: 23 Eylül 2017, 21:10:52 tangaz ]
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Sinan66

2  penaltimiz gume gitti. 1 golumuz olmayan ofsayttan iptal edildi. ama hakemler besiktasi kayiriyo yeaaa

Çevrimdışı Orhan_

Şu pozisyondan sonra oyun dönmeli...

Çevrimdışı ALDENYX

Böyle maç kazanıp birde seviniyor bunlar le

daha maç byitmedi ve yenemeyecekler....
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Arkadalar  hakemi elestirmeyin Necmi abi kiziyor aglak duruma dusmeyelim herif iki penaltimizi bir  golumuzu yedi  bi de  bedava penalti verdi rakibe  Besiktassan 5 gol atacan lutfen aglamayalim !!
Yorgo

Çevrimdışı tangaz

Arkadalar  hakemi elestirmeyin Necmi abi kiziyor aglak duruma dusmeyelim herif iki penaltimizi bir  golumuzu yedi  bi de  bedava penalti verdi rakibe  Besiktassan 5 gol atacan lutfen aglamayalim !!

ezik mi oluyorduk sonra ne
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Yorgo

Çevrimdışı hic2222

daha maç byitmedi ve yenemeyecekler....
bir baksana azıcık kımıldasak hakem karşılık veriyor, nereye kazanıyorsun.
Ha tabi şenol hocada da hata var. Hakemi de feneri de üst üste koyup yenecek gücümüz var, hocanın takıntıları,bizi zora sokuyor

Çevrimdışı hic2222

Şuna bak dakka olmuş 80, organize olamıyoruz

Çevrimdışı tangaz

yok aglak oluyorduk  :))

hem ağlak hem ezik hem kanser off offf ama hakem iyi yönetiyor maçı kritik hata yapmadı kaşar değil ya...

Çevrimdışı Orhan_

Atiba'da kırmızı gördü.. Hakemin ve Şenol Güneş'in eline koluna sağlık. Çok güzel hazırlanmışlar.. Bravo!!!!!

Çevrimiçi levitate

ben tom ve jerry izlemeye gidiyorum bu maçtan daha eğlenceli o kesin

derkeen kırmızı hakem çok 'iyi' yav
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tangaz

iyi hakem iyi kaşar değil

Çevrimdışı Ayberk

yalnız güzel doğranıyoruz

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ProjectOrigin

Faul yapmayan adam kırmızı görüyor .

senin hakem kere
[ Son Düzenleme: 23 Eylül 2017, 21:23:12 ProjectOrigin ]

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı tangaz

ismail naptı yaa sarı bile ağır karar nasıl kırmızı verilir buna

Çevrimdışı kyiv

utanmadan bu herifi kakem diye atıyorlar rezillik!

Çevrimdışı El Nino

Jansenn geleli 2 maç olmuş oyunun kaderini değiştiriyor. Bizde daha Negredo daha gol atacak. Sonra da Quaresma kötü.

Lens'te rezalet ötesi.

Çevrimdışı Orhan_

Caner de maçın içine sıçtı.. Oynamasa daha iyiydi..

Çevrimdışı Ayberk

anonsçu gol diye bağırırken boğazına birşey girdi herhalde birden sesi kesildi