2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 165 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6306274 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Ücret mukabili görevlerini icra ediyorlar.
Burda sevgilik  bir durum yok.

Yaşasın profesyonel taraftar

iyide ücreti mukabil görevlerini icra etmeleri işin farklı boyutu. Sevgi kişisel birşeydir.
bunun herhangi bir menfaat işiyle bağlantısı yoktur.

Çevrimiçi Necmi

şimdi sen Beşiktaşıda sevmiyorsundur. sonuçta profesyonel taraftarsın. ücretini ödüyorsun onlarda sana keyif veriyor.
aynı ücreti başka bir kulübe ödeyip ondanda keyif alabilirsin. Mesela her sene şampiyon olan bir takımı tutabilirsin
profesyonellik bunu gerektirir.

Çevrimiçi Necmi

Yanlız Cenk transfer olmazsa bütün camiayı ters köşe yapmış olur :evillol:
gitme diyenlere kaldım derse hepsi pis söver. Hoş kal diyende yok.
bana sanki timsah gözyaşı döküyorlar gibi geliyor. Endüstriel futbola uyan kulüp olalım
dedik. Taraftar tam endüstriel taraftar oldu kulüpten daha hızlı uyum sağladı. :evillol:
Feda dönemi taraftarı bayağı korkutmuş demekki. Beşiktaşı feda etmemek için herkes feda edilebilir.
çok fazlada böyle olmamak lazım. Herşeyin dengesi iyidir.

Çevrimdışı underworld

iyide ücreti mukabil görevlerini icra etmeleri işin farklı boyutu. Sevgi kişisel birşeydir.
O zaman sevdikleri oyuncular rakip takımlara gidince de sevmeye devam ediyorlar yani

Çevrimdışı underworld

şimdi sen Beşiktaşıda sevmiyorsundur. sonuçta profesyonel taraftarsın. ücretini ödüyorsun onlarda sana keyif veriyor.
aynı ücreti başka bir kulübe ödeyip ondanda keyif alabilirsin. Mesela her sene şampiyon olan bir takımı tutabilirsin
profesyonellik bunu gerektirir.
Sade bir profesyonel futbol seyircisi olsaydim dediğin doğru ,sadece şampiyon olanlara giderdim.
Ama  profesyonel Beşiktaş taraftari olunca söylediğin şey taca çıkıyor.

Burda sevgilik bir durum yok para-iş.
Sevgi; gönül verdiği kulüplere olmalı , oyuncularina değil.

Çevrimdışı mylife1903

Bundan sonra Beşiktaş oyuncularına yapılan saygı sınırını aşan yakıştırmalara kesinlikle
izin verilmeyecek özellikle quaresma ile ilgili bu yakıştırmalar oldukça çirkinleşmeye başladı eleştirimizi yapalım
sevmeyebiliriz ama Beşiktaş formasını terleten bir oyuncu olduğu gerçeğinden uzaklaşmayalım.
burası iyice twittere benzemeye başladı.
Eleştiri elbet herkesin hakkı ama hakarete varan cümleler kullanmak kimsenin hakkı değil.

Altin kasik olmus
Kediyi ilk gece kesecektin abi, girmizi tabelaya basladin gene

Çevrimdışı mylife1903

Ahaha  eskort falan mi dedi biri :evillol:

Çevrimdışı mylife1903

Hem ucret hem sevgi varsa sikinti cikmaz mi abi

Çevrimdışı mylife1903

Yanlız Cenk transfer olmazsa bütün camiayı ters köşe yapmış olur :evillol:
gitme diyenlere kaldım derse hepsi pis söver. Hoş kal diyende yok.
bana sanki timsah gözyaşı döküyorlar gibi geliyor. Endüstriel futbola uyan kulüp olalım
dedik. Taraftar tam endüstriel taraftar oldu kulüpten daha hızlı uyum sağladı. :evillol:
Feda dönemi taraftarı bayağı korkutmuş demekki. Beşiktaşı feda etmemek için herkes feda edilebilir.
çok fazlada böyle olmamak lazım. Herşeyin dengesi iyidir.
Yooo ben kesin gitmesini istemiyorum, herkesi sat bu ne, sacmalik
Gidip parayi mal mal adamlara sacacaklar

Gelen gideni aratir

Cok mu sey istedik yahu, sampiyon takimi bozma dedik. Abu da yok cenk de yok, negredonun kariyer rekorunu mu bekleyecez.

Simdi gidip sacma salak yerlere sacma salak paralsr odenecek.

Sene basinda 2-3 milyona abuyu almaya calisacagina fikret orman, verip parasi neyse alsaydi, devre arasi pektoyu falan gencler birligine satar kapatirdi aradaki acigi

Çevrimiçi Necmi

Altin kasik olmus
Kediyi ilk gece kesecektin abi, girmizi tabelaya basladin gene
satanistmiyiz kedi keselim :bandit:
büyülerle büyücülerle uğraşırken kaybedeceğiz seni.
şimdi transfer dönemi herkes şöyle bir titreyip kendine gelsin
diye şeyettim.

Çevrimdışı underworld

Ahaha  eskort falan mi dedi biri :evillol:
Toroğlu modu kapaliydi reyis problem yok.

Çevrimiçi Necmi

Sade bir profesyonel futbol seyircisi olsaydim dediğin doğru ,sadece şampiyon olanlara giderdim.
Ama  profesyonel Beşiktaş taraftari olunca söylediğin şey taca çıkıyor.

Burda sevgilik bir durum yok para-iş.
Sevgi; gönül verdiği kulüplere olmalı , oyuncularina değil.

profesyonel Beşiktaş taraftarı nasıl olunuyor :alala:
işin içinde profesyonellik varsa sevgi yoktur bak bunu sen söyledin.
şimdi profesyonel Beşiktaş taraftarıyım diyorsan sevmiyorsun demekki
yani söylediğim ne tacı direk gol oldu :D
biz amatörmüyüz şimdi

Çevrimiçi Necmi

Gelen gideni aratir

Cok mu sey istedik yahu, sampiyon takimi bozma dedik. Abu da yok cenk de yok, negredonun kariyer rekorunu mu bekleyecez.

Sene basinda 2-3 milyona abuyu almaya calisacagina fikret orman, verip parasi neyse alsaydi, devre arasi pektoyu falan gencler birligine satar kapatirdi aradaki acigi
yanlış bu gelen gideni aratmaz tam türk kafası işde bu lafı diyorlarki gelen koltuğa yapışsın gitmesin.
değişim olmazsa gelişimde olmaz bak esas doğru kelime olur değişmeyen şey durağanda kalır etrafın gelişirken sen geri kalmış olursun
değişim olacak bu duruma getiren bu yönetim buraya getirdiğine göre daha ileride götürebilir insanlara şans vermek gerekiyor.
risk almadan yüksek kazanç olmaz. ben maaşla geçiniyorum böyle kalsın diyorsan buyur  o zaman boyun bir cm uzamaz
25 i geçtim 20 M£ a bile satılmışsa büyük iş. bu merdivendir bu rakamları göremeden daha yukarlarını göremeyiz.
bugün cenk gider bu paraya 3 sene sonra orkan bunu katlar buraya not düşeyim. Bizim aşamadığımız tek konu türk oyuncunun
profesyonel olmayan karakteri. Yüksek bedeller ödenmemesinin nedeni bu yetenek süreklilik sağlanmadığı sürece hiç bir şey değildir.
mesela biz fransız takımı olsak yada cenk fransız olsa şimdi bu rakam 40-50 bandında bir şey olurdu. evertonda çok değil
bir sene bu performansı göstersin daha büyümesin bu şekilde oynayabildiğini göstersin bir sene sonra bu rakamları rahatlıkla görecektir.

Çevrimiçi Necmi

O zaman sevdikleri oyuncular rakip takımlara gidince de sevmeye devam ediyorlar yani
elbette ama birde işin değişik boyutu var bir oyuncuyu senin formanı giydiği için seviyorsun.
buda var. mesela ben olcayı hala severim gitti ts ye ama benim ona bakış açım değişmedi.
babamın oğlu değil ama bazı oyuncular var eleştirsekte kızsakta onlar feda dönemini statsız mücadeleye
bizimle birlikte katlandılar. Ne kadar profesyonelde olsalar aynı yolda yürüyüp aynı sıkıntıları çektik bu ister
 istemez bir bağ oluşuyor.  bu sevgi yada saygı oluştuğunda kopmuyor.
şimdi para diyorsunda cenk gitmese gitmez bekler kontratının bitmesini bonservissiz çok daha iyi şartlara gider
kontratı 2019 da bitiyor. şu anda istemesede kulübe kazandırarak gidecek. Demba ba da öyle gitti
gitti ama burdanda kopamadı. Bunlar sevilmezmi. Guti gitti Beşiktaşdan kopamadı. realde kaptanlık yapmış
adamın twitter hesabı Beşiktaş formalı şimdi kalk sevme adam profesyonel işini yaptı parasını aldı değilmi.

Çevrimdışı underworld

profesyonel Beşiktaş taraftarı nasıl olunuyor :alala:
işin içinde profesyonellik varsa sevgi yoktur bak bunu sen söyledin.
şimdi profesyonel Beşiktaş taraftarıyım diyorsan sevmiyorsun demekki
yani söylediğim ne tacı direk gol oldu :D
biz amatörmüyüz şimdi
Hımmm ucuz kelime oyunu alırım bir dal.

Şimdi Necmi abi şöyle oluyor: Beşiktaş taraftari aynı kalıyor ama burdaki  basa gelen profesyonel olan fark ücrete mukabil olanlara karşı sevgi duygusu beslemiyor olani.

Çevrimdışı mylife1903

elbette ama birde işin değişik boyutu var bir oyuncuyu senin formanı giydiği için seviyorsun.
buda var. mesela ben olcayı hala severim gitti ts ye ama benim ona bakış açım değişmedi.
babamın oğlu değil ama bazı oyuncular var eleştirsekte kızsakta onlar feda dönemini statsız mücadeleye
bizimle birlikte katlandılar. Ne kadar profesyonelde olsalar aynı yolda yürüyüp aynı sıkıntıları çektik bu ister
şimdi para diyorsunda cenk gitmese gitmez bekler kontratının bitmesini bonservissiz çok daha iyi şartlara gider
kontratı 2019 da bitiyor. şu anda istemesede kulübe kazandırarak gidecek. Demba ba da öyle gitti
gitti ama burdanda kopamadı. Bunlar sevilmezmi. Guti gitti Beşiktaşdan kopamadı. realde kaptanlık yapmış
adamın twitter hesabı Beşiktaş formalı şimdi kalk sevme adam profesyonel işini yaptı parasını aldı değilmi.
Iyi profesyonel azicik isine duygularini da karistirir, boylem daha guzel cok da guzel olur
Yoksa ne o oyle robot gibi, insanin oldugu yerde duygu olmalidir

Çevrimdışı mylife1903

yanlış bu gelen gideni aratmaz tam türk kafası işde bu lafı diyorlarki gelen koltuğa yapışsın gitmesin.
değişim olmazsa gelişimde olmaz bak esas doğru kelime olur değişmeyen şey durağanda kalır etrafın gelişirken sen geri kalmış olursun
değişim olacak bu duruma getiren bu yönetim buraya getirdiğine göre daha ileride götürebilir insanlara şans vermek gerekiyor.
risk almadan yüksek kazanç olmaz. ben maaşla geçiniyorum böyle kalsın diyorsan buyur  o zaman boyun bir cm uzamaz
25 i geçtim 20 M£ a bile satılmışsa büyük iş. bu merdivendir bu rakamları göremeden daha yukarlarını göremeyiz.
bugün cenk gider bu paraya 3 sene sonra orkan bunu katlar buraya not düşeyim. Bizim aşamadığımız tek konu türk oyuncunun
profesyonel olmayan karakteri. Yüksek bedeller ödenmemesinin nedeni bu yetenek süreklilik sağlanmadığı sürece hiç bir şey değildir.
mesela biz fransız takımı olsak yada cenk fransız olsa şimdi bu rakam 40-50 bandında bir şey olurdu. evertonda çok değil
bir sene bu performansı göstersin daha büyümesin bu şekilde oynayabildiğini göstersin bir sene sonra bu rakamları rahatlıkla görecektir.
Abi iyi guzel de biz porto falan degiliz cenki satinca arkasinda bekleyen ahmeti koyalim ve yola devam edelim, turk oyuncu zaten yok.

Çevrimdışı underworld

İşte buna saygı duyalim,minnetlerimizi iletelim ama diğerini işin içine sokmayalim.
Diğeri gözü kör eder,gerçekleri saklar.
[ Son Düzenleme: 29 Aralık 2017, 08:07:15 underworld ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Gelen gideni aratir

Satmak lazım, satmazsan "25 milyon verdiler de satılmadı" yaftası yapışır adamın üstüne. O psikolojiyi üstlenmek kolay değil, hem yönetim hem de Cenk açısından.

Ayrıca mal mal adamlara fazla para veren bir yönetim yok bizde. Galatasaray olsa haklısın, Belhanda'ya 10, Emre Akbaba'ya 8 verir, parayı p.ç ederler. Bizimkiler idareli kullanır o parayı.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

Abi iyi guzel de biz porto falan degiliz cenki satinca arkasinda bekleyen ahmeti koyalim ve yola devam edelim, turk oyuncu zaten yok.
Türk olmasına ne gerek var yerine koyacağın adamın?

Git Larin'i al 1.5 milyon imza parasına, Negredo'nun arkasında onu yetiştir. Hele Cenk Everton'da iyi oynarsa, gözler diğer oyuncularına da çevrilir. 2 sene sonra da onu satarsın 15-20'ye.

Çevrimdışı underworld

Türk olmasına ne gerek var yerine koyacağın adamın?

Git Larin'i al 1.5 milyon imza parasına, Negredo'nun arkasında onu yetiştir. Hele Cenk Everton'da iyi oynarsa, gözler diğer oyuncularına da çevrilir. 2 sene sonra da onu satarsın 15-20'ye.

Larin de ışık var mı ?
Yutuptan biraz baktım ama gözüm tutmadı.

Çevrimdışı tuncaboylu

Larin de ışık var mı ?
Yutuptan biraz baktım ama gözüm tutmadı.
YouTube ölçü olmaz bence, orada herkes yıldız.

Ama belli ki iyi bir menajeri var ve 15 günde bir medyada adını hatırlatıyor bize.

Menajeri iyiyse, bizden çıkışı da olur diye düşünüyorum.

[ Son Düzenleme: 29 Aralık 2017, 09:06:33 tuncaboylu ]

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Gerçekçi olmak lazım Normalde İspanyol forvetler in çoğu türkiye de iş görmüyor ama Negredo gibi bir forvetin değerini anlamıştır umarım Hoca
Bu adamda farklı bişey var Bizi Negredoya çeken farklı bişey var
Kalitesini her şekilde belli ediyor Pas tercihleri bitiriciliği hava toplarındaki gücü herşeyiyle bu takımın Forveti olduğunu gösteriyor Artık yeri ilk 11
Kaç maçtır boş geçmiyor istek arzu azim var Okadar yedek kalmasına rağmen hala pes etmedi ısrarla formayı alma çabasında
Ve alacakta Takım da yavaş yavaş Negredo ya Negredo'lu oyuna alışacak
Ispanya lı forvetler bu ligde başarılı olamaz genelde lakin bu adam muhteşem işler yapmaya başladı bu adamda bambaşka birşey var
Sahanın içinde hep var ve herzaman her yerde pas oyununda da çok işe yarar oyundan düşmüyor da
Dün attığı gol ve ilk goldeki pası muazzam idi.
[ Son Düzenleme: 29 Aralık 2017, 08:33:44 Erdem Ayaz ]

Çevrimiçi Necmi

Gerçekçi olmak lazım Normalde İspanyol forvetler in çoğu türkiye de iş görmüyor ama Negredo gibi bir forvetin değerini anlamıştır umarım Hoca
Bu adamda farklı bişey var Bizi Negredoya çeken farklı bişey var
Kalitesini her şekilde belli ediyor Pas tercihleri bitiriciliği hava toplarındaki gücü herşeyiyle bu takımın Forveti olduğunu gösteriyor Artık yeri ilk 11
Kaç maçtır boş geçmiyor istek arzu azim var Okadar yedek kalmasına rağmen hala pes etmedi ısrarla formayı alma çabasında
Ve alacakta Takım da yavaş yavaş Negredo ya Negredo'lu oyuna alışacak
Ispanya lı forvetler bu ligde başarılı olamaz genelde lakin bu adam muhteşem işler yapmaya başladı bu adamda bambaşka birşey var
Sahanın içinde hep var ve herzaman her yerde pas oyununda da çok işe yarar oyundan düşmüyor da
Dün attığı gol ve ilk goldeki pası muazzam idi.
Pes etmemiş futbol oynamak için gelmiş bir santrafor var. Kaliteli oynama isteğide var.
gerisi şenol hocaya kalmış ligin başından beri empoze edilen sistem ona uygun değil ona uygun oyunu oynamamız lazım
orta değil pas oyunu çünkü ne zaman pas oyununa geçsek müthiş etkili oyun çıkarıyor atmasıda
önemli değil fazlasını attırmaya uğraşıyor kendi parlamıyor yanlız çevresinide parlatıyor. Bu gomezde olmayan
bir şeydi gomez kadar atamaz belki ama ondan fazla gol katkısı verir. iş çevresinde o golü
atacak oyuncuları tutabilmekte.

Çevrimdışı underworld

YouTube ölçü olmaz bence, orada herkes yıldız.

Ama belli ki iyi bir menajeri var ve 15 günde bir medyada adını hatırlamıyor bize.

Menajeri iyiyse, bizden çıkışı da olur diye düşünüyorum.

Menejerleri iyi olan adamın boşta kalmaması lazım.
Ya adam kafayı bize taktı yada başka dümen var.

Etiketler: