2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 258 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6237929 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Berat

İspanyolca konuşabilen blok kuruldu defansta. Pepe ve Medel ikilisinin uyumu tecrübe faktörünün de etkisiyle çabuk sağlamasını bekliyorum. Defansta lider ve sertliği de oluşturmuş olduk. İleri bölgede de bitiricilik konusunda acımasız olabilirsek 1 ay sonra ligde ortalığı estiririz.

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı Yado

Ne kadar doğrudur acaba?

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Medel ile anlaşıldığını biliyoruz zaten önemli olan İnter ile olan anlaşma. Belki ellerinde ki kozu inter'e göstermek için sızdırmışlardır yada bakın

oyuncuyla anlaştık sözleşme hazır sizde naz yapmayın işimize gücümüze bakalım demiş olabilirler.
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı FARUK

zaten bu yeni yayın ihalesiyle hesaplamışdım 700 M üzeri bir gelirimiz olacak bu sene toplamda
kulübün bildirdiği tahmin de o civarda abi yaklaşık 668m TL
ayrıca kısa vadeli yükümlülükler de görülüyor kredi ile çözülecek olan.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

şu an kadroda 16 yabancı var. nasıl halledecegiz bu işi :alala:

Çevrimdışı 38life

Medel ile anlaşıldığını biliyoruz zaten önemli olan İnter ile olan anlaşma. Belki ellerinde ki kozu inter'e göstermek için sızdırmışlardır yada bakın

oyuncuyla anlaştık sözleşme hazır sizde naz yapmayın işimize gücümüze bakalım demiş olabilirler.

Klüp ile anlaşmadan Oyuncuya nasıl imza attıracaksın?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

şu an kadroda 16 yabancı var. nasıl halledecegiz bu işi :alala:

8 Eylül'e kadar vakit var. 28 gün... 8 Eylül'e kadar kadronda isterse 36 tane yabancı oyuncu olsun, sıkıntı yok.

Çevrimdışı Yado

Oda doğru Fifa'lık oluruz diyorsun  :alala: 
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı doganay

Kulup oyuncuyla gorusme yapabilirsin diye izin vermis olabilir, anlasirsanda protocol niteliginde bir imzasini alabilirsin bence,
yoksa oyuncu hic gelmek istemiyorsa kulup ile bosu bosuna neden pazarlik yapasin ,isin birde bu tarafi var.
ha bence o belgeler gercek degil oda ayri konu.

Çevrimiçi Necmi

kulübün bildirdiği tahmin de o civarda abi yaklaşık 668m TL
ayrıca kısa vadeli yükümlülükler de görülüyor kredi ile çözülecek olan.
yanlız dikkatini çekerim bu gösterilen gelirler tamamen sportif gelirler
bunun dışındada gelirlerimiz var kira gelirleri vs gibi ipoteklide olsa gelir gelirdir sonuçta
bir borcun ipoteği ve borç hanede görünüyor.
ben onlarıda tahmini koymuştum 700 üzerinde tutuyor. personel giderlerinde mesela personel içinde tüm branşlarda sporcular var
ama gelirler sadece futbol gelirleri bunun dışında az çok diğer branş gelirleride var
sponsorluk olsun gişe olsun bunlar görünmüyor listede sanırım

Çevrimdışı Serhat Akkaya

2.5-3 aydır aşağıdaki adamlardan birisinin halen kiralık bile gidememiş olması çok enteresan. Karşılıklı sözleşme feshi v.b anlaşmaların olmaması da cabası.

Boyko
Milosevic
Pedro
Veli
Aras
Pektemek (3.forvet olarak tutacağıma altyapıdan çocuk koyarım daha iyi)
Utku'yu da eklemek istiyorum.3 kaleci olarak nasıl tecrübe kazanacak oynamadan hiç anlamıyorum.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

yanlız dikkatini çekerim bu gösterilen gelirler tamamen sportif gelirler
bunun dışındada gelirlerimiz var kira gelirleri vs gibi ipoteklide olsa gelir gelirdir sonuçta
bir borcun ipoteği ve borç hanede görünüyor.
ben onlarıda tahmini koymuştum 700 üzerinde tutuyor. personel giderlerinde mesela personel içinde tüm branşlarda sporcular var
ama gelirler sadece futbol gelirleri bunun dışında az çok diğer branş gelirleride var
sponsorluk olsun gişe olsun bunlar görünmüyor listede sanırım
Faruk'un attığı listede bahsettiğin tüm gelirler var abi. Belki bjk a.ş derneğinde olabilir kira vb. gelirler ondan tam emin olamadım.
[ Son Düzenleme: 10 Ağustos 2017, 18:29:04 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Necmi

o avrupada kolay süreçmiş şimdi barçayı arayıp messiyle transfer görüşmesi yapmak istiyorum
desen kulüp verirmiş onayı bu önemli değil sonuçta bonservisli oyuncusu neden vermesin satmaya karşı değillerki
değerini bulan gidiyor.
Bu çark Türkiyede yanlış işliyor. Bence izni federasyonın vermesi lazım

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Arkadaslar, şu önceki mesajları bir bir okuyalım lütfen . 4 tane imza resmi var yahu

Biriniz paylaşın kafi . 12 GB net yetmiyor sonra.

Çevrimdışı atalay

Tahmini gelirlere yayın gelirlerini düşük yazmışlar. @FARUK @Necmi Kur 3,26'dan sabitlenmedi mi?

Çevrimdışı Berat

Medel yarın sağlık kontrolünden geçebilir.

Çevrimiçi Necmi

Faruk'un attığı listede bahsettiğin tüm gelirler var abi. Belki bjk a.ş derneğinde olabilir kira vb. gelirler ondan tam emin olamadım.
olabilir detaylı değil diğer gelirler demiş bunların içine hangi kalemler giriyor
mesela operasyon sonucu bir 35 daha tahmini gelir olabileceğini belirtmişler bu yukardaki rakamdan ayrı sanırım
zorlama işte 700 buldum ben bir şekilde 700 e denkleştiririm :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Medel yarın sağlık kontrolünden geçebilir.
Fatih Doğan dün amacın maça kadar lisansı yetiştirip maç kadrosuna dahil etmek diye yazmıştı. Olabilir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı FARUK

Tahmini gelirlere yayın gelirlerini düşük yazmışlar. @FARUK @Necmi Kur 3,26'dan sabitlenmedi mi?
Bilmiyorum Atalay neden öyle
bir tahmin belki şampiyonluk primi eklenmemiştir ilk 3 gibi bir tahmini hedef ile hesaplanmıştır

Çevrimdışı Fatih_

Trtspor kirmizi geciyor Medel ile 3 yillik anlastigimizi yaziyor.

Çevrimdışı 38life

o avrupada kolay süreçmiş şimdi barçayı arayıp messiyle transfer görüşmesi yapmak istiyorum
desen kulüp verirmiş onayı bu önemli değil sonuçta bonservisli oyuncusu neden vermesin satmaya karşı değillerki
değerini bulan gidiyor.
Bu çark Türkiyede yanlış işliyor. Bence izni federasyonın vermesi lazım

@Necmi @doganay görüşmekten değil imza atmaktan bahsediyorum ben.

Çevrimdışı Berat

1.5+1 şeklinde 2 taksitte Medel'in taksidi ödenecek diyor Övünç Ö. şu an.

Çevrimdışı 38life

Trtspor kirmizi geciyor Medel ile 3 yillik anlastigimizi yaziyor.

3+1'dir inşallah o.

Çevrimdışı Berat

Tosic ile Quaresma yedeklenmiş oldu son transferlerle.

Çevrimdışı atalay

Diğer ihtimallere göre de düşük. @FARUK
[ Son Düzenleme: 10 Ağustos 2017, 20:15:02 atalay ]

Etiketler: