2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 154 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6260325 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı matias_27

Bizim takımda gollerden sonra gol sevinçlerini bakın adriano Atina cenk oğuzhan Marcelo ve Aboubakar. Bazen ayrıntı küçük şeylerdedir bu altı adam şampiyonluğun şif re si hatta ben maçların daha sonra izlerken golü atan değil gol sevinci yaşayan adamların sevinçlerine bakarım. Bu konuda en bencil adam ise Q7 adam kendi attığında deli gibi seviniyor başkası attığında eh der gibi sırf bir futbolcunun takım oyuncusu olup olmadığını anlamak için gol sonrası sevinçlerine bakın bugün Scout ekibinde olsam bi oyuncu önereceksem yeteneklerinin sonra bakacağım en önemli kriterdir
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bizim takımda gollerden sonra gol sevinçlerini bakın adriano Atina cenk oğuzhan Marcelo ve Aboubakar. Bazen ayrıntı küçük şeylerdedir bu altı adam şampiyonluğun şif re si hatta ben maçların daha sonra izlerken golü atan değil gol sevinci yaşayan adamların sevinçlerine bakarım. Bu konuda en bencil adam ise Q7 adam kendi attığında deli gibi seviniyor başkası attığında eh der gibi sırf bir futbolcunun takım oyuncusu olup olmadığını anlamak için gol sonrası sevinçlerine bakın bugün Scout ekibinde olsam bi oyuncu önereceksem yeteneklerinin sonra bakacağım en önemli kriterdir
Atiba falan eyvallahta cenk gollere seviniyor belki ama en çok mızmızlık yapan da oydu ben bu takımın abisiyim rollerine de çok büründü.Her topta elini kaldırması böyle pasmı olur bilmem ne gazetesi demesi falan takıma gına getirdi.Koşmayıp defans arasına kaybolması birde üstüne üstlük pas atan arkadaşlarını azarlaması falan da takım içi huzursuzluğu getirebilirdi.Q7'den sonra en çok öyle triplere giren kişi de Cenk'ti.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Renkliler piyasanın içine etmeye başladılar. Düze çıkacaz derken iyice batıcaklar piyasayı da allak bullak edecekler.

Biri Belhandanın bonservisine 8 verir biri Valbuenaya yıllık 4 milyon verir.  E bunları duyan , gören adam gelirken bunlardan istemeyecek mi? Napmaya çalışıyor bunlar?

Bize 12 milyonluk  satış yetecek ya. Kim olur bu bilmiyorum ama 12 milyonluk satış benim kafamdaki kadro için yeterli.

Ne yapıp edip City'i ikna edip Mangala'yı kiralayacaksın. Sunderland Lens için 5 milyona dünden razı zaten. 7 de Lorient ve Porto'ya sıkıştrdın mı Abuş da gelir.

Al sana 8 yerli futbolculu, ligde tozu dumana katacak, 16. şampiyonluğu getirecek mis gibi kadro. Git be Quaresma Allah aşkına ya!

Fabri

Gökhan    Marcelo    Mangala   Adriano

Atiba      Oğuzhan

Lens       Talisca     Babel

Aboubakar

Yedekler : Tolga - Mitrovic - Caner - Necip - Tolgay - Töre - Cenk

Kadro budur

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

Çevrimiçi Necmi

Yapma abi belki ilk iki sene öyleydi ama artık hırs agresiflik yok demek bence olmamış özellikle son 1 -2 yıldır baya pişti kaptanlık rolünü yavaş yavaş benimsedi ben atılan gollerden sonra yumruğunu sıkarken yüz ifadesini görmeni isterim ve iddaa ediyorum türkiyede bazen diyorum pas verirken kuşbakışı mı bakıyor al bugün koy Dortmund un orta sahasına yanındaki pas sihirbazlar ile show yapmazsa hiç bişey bilmiyorum.  hırs konusunda ise son 1-2 yıldır çok aşama kaydetti çok. 
ben uzayda yaşamıyorum :D bizzat hemen kalenin arkasında izliyorum :bandit:
bir şeyi hep atlıyorsunuz maçı stadda izlemekle tv de izlemek arasında dağlar kadar fark var
tv de o kadar çok şey kaçırıyorsunuzki mesela burda çok iyi dediğiniz oyuncu aslında çok kötü oynamış oluyor
yada kötü dediğiniz oyuncu çok iyi oluyor. Biz sahanın bütününü görüyoruz.ozi yeteneksiz bir oyuncu demedim devam sorunu var
90 dakika oyunun içinde değil agrasiflik yok gereksiz sertlik var. öyle olduğundada bütün takımı geriyor kaybettiğimiz fener
maçında aynen böyle oldu bütün takımı gerdi. Ciddi abartma sorunu var Beşiktaş taraftarında
ya haketmediği seviyeye çıkarıyor yada haketmediği derecede gömüyor. yok işte güçlenemedi buda bütün
yeteneğini köreltiyor. istediklerini yapamıyor. bazen tamamen kayboluyor.

Çevrimiçi Necmi

Atiba falan eyvallahta cenk gollere seviniyor belki ama en çok mızmızlık yapan da oydu ben bu takımın abisiyim rollerine de çok büründü.Her topta elini kaldırması böyle pasmı olur bilmem ne gazetesi demesi falan takıma gına getirdi.Koşmayıp defans arasına kaybolması birde üstüne üstlük pas atan arkadaşlarını azarlaması falan da takım içi huzursuzluğu getirebilirdi.Q7'den sonra en çok öyle triplere giren kişi de Cenk'ti.
katılıyorum quaresmadan fırsat gelmedi ona Beşiktaşın bırak birinci forveti olmayı şu anda
ikinci forveti bile olamaz. 11 oyuncusu değil sonradan girdiğinde daha fazla katkı veriyor. Bu sene
tamamen hımbıllığından gol krallığını kaçırdı ötesi varmı.

Çevrimdışı Berat

:lol: :lol:

Dostum bazen gercekten futboldan anlamadığını düşünüyorum yanlis anlama ama

Benzema diyor Benzema , Almeida degil :)

Senin begendigin topçuları biz alamayiz paramız yetmez , Bugune kadar bize yazilan hicbir topcuyu beğendiğini görmedim surekli patliyorsun

Ornek : Rayn Babel.

Kendince yine küçük görmeye çalışmışsın da espriyi anlayamışsın, inceyi bir düşünmeli önce. Kendi adıma da değerlendirme yaptığın için teşekkür ederim onu da yanlış yapmışsın zaten. Başarılar diliyorum farklı değerlendirme alanlarında belki onlarda yaparsın bir şeyler.

Çevrimiçi murat baltacı

Bize 12 milyonluk  satış yetecek ya. Kim olur bu bilmiyorum ama 12 milyonluk satış benim kafamdaki kadro için yeterli.

Ne yapıp edip City'i ikna edip Mangala'yı kiralayacaksın. Sunderland Lens için 5 milyona dünden razı zaten. 7 de Lorient ve Porto'ya sıkıştrdın mı Abuş da gelir.

Al sana 8 yerli futbolculu, ligde tozu dumana katacak, 16. şampiyonluğu getirecek mis gibi kadro. Git be Quaresma Allah aşkına ya!

Fabri

Gökhan    Marcelo    Mangala   Adriano

Atiba      Oğuzhan

Lens       Talisca     Babel

Aboubakar

Yedekler : Tolga - Mitrovic - Caner - Necip - Tolgay - Töre - Cenk

Kadro müthiş ama tek q7 nin satışı yetmez cenkide satıp kasaya para koymak lazım city veya mangalayı ikna etmek için biraz para koklatmak gerekebilir. demba nın senelik maliyetininde bir kısmını karşılarsak forvet sıkıntısıda çekmeyiz. Bu kadro zor değil tek mesele q7,cenk tarzı oyuncuları nakite çevirebilmek umarım çok zaman kaybetmeyiz.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi murat baltacı

Şenol hocamızın yardımcılığı için şifo neden düşünülmüyor. Yardımcı hocalığı kabul etmeyebilir ama Şenol hocadan sonra takımı çalıştırma planlaması ile ikna edilebilir diye düşünüyorum. Üzülmezde çok iyi olur ama şifo bir tık önde bana göre.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Rakip Santraforlar daha baskın olacak önümüzdeki sezon
Sağlam bir stoper şart ya vida ya Mangala.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Evet bugünden sonra transferde Beşiktaş ta büyük hareketlilik olacak denildi ki olacak
Patlat artık bombaları başkan

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kendince yine küçük görmeye çalışmışsın da espriyi anlayamışsın, inceyi bir düşünmeli önce. Kendi adıma da değerlendirme yaptığın için teşekkür ederim onu da yanlış yapmışsın zaten. Başarılar diliyorum farklı değerlendirme alanlarında belki onlarda yaparsın bir şeyler.
İroni mi yapiyor yoksa bizimi trolluyor diye düşündüm dusenmedim değil ama geçmişteki yanilmalarini görünce gercekte olabilir dedim :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Dun resmen Taraflar yuzunden verdik maci :akuma:

Ama Ulkersportta Sus pus olan görmedim duymadim bilmiyorumu oynayan Sevgili Tbf konu biz olunca pek bir hassasti :steamed: :steamed:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Yola cikti, geliyor, delecez

Çevrimdışı mylife1903

Marselo icin liyona cevap aramaya gerek yok, al bu mektubu isimleri degistir, logoyu degistir gonder

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Marselo icin liyona cevap aramaya gerek yok, al bu mektubu isimleri degistir, logoyu degistir gonder

30 m olmadı da, 25 m oldu o da olumlu  :D

Çevrimdışı İhsan

Çin kampını hoca iptal edip İstanbula mı almış. İstanbulda kamp mı olur nemle beraber 40 derece hissedilen yerde futbolcuya yükleme yapamazsın....

Çin çok daha sıcaktır  :akuma:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çin çok daha sıcaktır  :akuma:
İstanbul'da kamp yapılmaz ki İhsan abi Bolu'ya falan gideriz en kötü  :D

Çevrimdışı Karabay

Evet bugünden sonra transferde Beşiktaş ta büyük hareketlilik olacak denildi ki olacak
Patlat artık bombaları başkan
niye bugün? aybaşı diyemi :)

Çevrimdışı mylife1903

Hep gilobal isinma seysinsen sey oluyor, buyuk resmi gorun, fifanin oyunu bunlar

Çevrimdışı İhsan

Boluda otelimiz yokmuydu?
Orada futbol sahası yok mu acaba?

Ama sıcaklık ve nem açısınan Çin genelde İstanbuldan daha olumsuzdur
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Boluda otelimiz yokmuydu?
Orada futbol sahası yok mu acaba?

Ama sıcaklık ve nem açısınan Çin genelde İstanbuldan daha olumsuzdur
Gerede'de bir oteli kiralamışız abi orada kamp yapabiliriz, az önce baktım Pekin'e 37 derece gösteriyor.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Hep gilobal isinma seysinsen sey oluyor, buyuk resmi gorun, fifanin oyunu bunlar
bu sene attığımız golleri izliyorum, senin sübyan ne goller atmış be  :D

Çevrimdışı tangaz

ben uzayda yaşamıyorum :D bizzat hemen kalenin arkasında izliyorum :bandit:
bir şeyi hep atlıyorsunuz maçı stadda izlemekle tv de izlemek arasında dağlar kadar fark var
tv de o kadar çok şey kaçırıyorsunuzki mesela burda çok iyi dediğiniz oyuncu aslında çok kötü oynamış oluyor
yada kötü dediğiniz oyuncu çok iyi oluyor. Biz sahanın bütününü görüyoruz.ozi yeteneksiz bir oyuncu demedim devam sorunu var
90 dakika oyunun içinde değil agrasiflik yok gereksiz sertlik var. öyle olduğundada bütün takımı geriyor kaybettiğimiz fener
maçında aynen böyle oldu bütün takımı gerdi. Ciddi abartma sorunu var Beşiktaş taraftarında
ya haketmediği seviyeye çıkarıyor yada haketmediği derecede gömüyor. yok işte güçlenemedi buda bütün
yeteneğini köreltiyor. istediklerini yapamıyor. bazen tamamen kayboluyor.

gözünün önündeki penaltıyı STADDA görmemiş ve taraftarın tepkisini duymamış biri olduğun için oluyor hep bu karşıt görüşler  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı arda

Şenol hocamızın yardımcılığı için şifo neden düşünülmüyor. Yardımcı hocalığı kabul etmeyebilir ama Şenol hocadan sonra takımı çalıştırma planlaması ile ikna edilebilir diye düşünüyorum. Üzülmezde çok iyi olur ama şifo bir tık önde bana göre.

Şifo olsa keşke! Efsan'e olurdu, teklif etseler keşke, kabul etse keşke..
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı atakan eraslan

çağrıda tam orda bu arada çekirdek çöplerini kafamıza atan senmisin :bandit:

Estağfirullah abi , çitçitçi taraftar değiliz yani  :icool:

Etiketler: