2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 95 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6287059 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Neyse boşverelim onları bi şekilde düze çıktılar Fetö,devlet filan adamlar bir şekilde toparlanıyor ilginç bir şekilde.

Fener'i de çözemedim zaten onlardada transfer yasağı var 1.5 milyon € valbuena'yı alıyorlar nasıl yapıyorlarsa bu işi.

Biz bekliyoruz marcelo'yu satalımda bi stoper bi kanat bi forvet alalım diye.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Ümraniyedeki Başkan-Şenol hoca toplantısının ardından

Dağılalım beyler,boşuna bekleme yapmayalım
Ağustos ayından önce transfer yok !!

Saygılar
Eğer durum böyleyse yine son saniyede bişiler yapmaya çalışacağız. Herkes vaziyet alsın kanser sezonu is coming :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı El Nino

Eğer durum böyleyse yine son saniyede bişiler yapmaya çalışacağız. Herkes vaziyet alsın kanser sezonu is coming :)

Tansiyon aletlerini hazırlayalım diyorsun yani  :biggrinking:

Çevrimdışı Egos

318 e kırıldı 450-500 arası bir rakamdı...

evet, toplam daha önce aldıkları para ile 776 milyon kazanmış oldular. şu anda ellerinde 434 var.

:752 milyon doğrusu
[ Son Düzenleme: 15 Haziran 2017, 16:57:14 Egos ]

Çevrimdışı ekrembaser

yok 318'ini kırdırmışlar 624 milyon € kalmış ellerinde.

508 ini 318 e kırdırdılar işte uzun vade 508 alacaklarına 318 aldılar bu 942 liradan 508 düşülecek o yüzden

@cursedofdragon Şu an elimizdeki mevcut oyunculardan şampiyonlar ligi kadrosu çıkartabilir misin. Eksikleri görelim.

Kadro geçen seneki ile aynı hemen hemen el nino.

Forvet ve stoper eksik birtek.

Çevrimdışı mylife1903

Fetoya kac oara borcu var bunlarin, vatan haini fransizlar

Beşiktaş’ın uzun zamandır peşinde olduğuIniesta’dan sürpriz bir açıklama geldi.

Beşiktaş’ın uzun zamandır dünyaca ünlü yıldız Iniesta’nın transferi için uğraştığı biliniyor. Konuyla ilgili Inista ilk kez konuştu. Iniesta İspanya özel bir haber sitesine açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş’ın ilgisini yalanlamayan Inista:

’ Barcelona’ya yıllarımı verdim. Ancak çokkötü bir sezon geçirdik. Artık Barça’ya verebileceğim bir şey var mı bilmiyorum. Belki de yeni bir maceranın zamanı gelmiştir.’

Beşiktaş’ın ilgisini hatırlatan gazeteciye:

’Beşiktaş Şampiyonlar Ligi’nde önemli işler yaptı. Dostum Adriano çok başarılı. Avrupa’dan menajerime gelen bir çok teklif var Türkiye’de bunların arasında bir seçenek.’ Diyerek sözlerini tamamladı.

FUTBOL1903

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Oğuzhan Özyakup'un, 12 milyon avro civarında bir paraya Roma'ya transfer olma ihtimali çok yüksek...(Serdar Bilican)

Çevrimdışı tuncaboylu

ama akıllısınız he şl maçında fabri sakatlanır yada kart görürse görürüm sizin utku
sevdanızı. şampiyonluğa giden takımın ikinci kalecisi 19 yaşında bir çocukmu olacak hata yapmaz
hata dediğin senede biri iki olur har maç bir iki tane yumurtlar. Utku ne şimdi nede gelecekte Beşiktaş kalesine
geçebilecek kapasitede görünmüyor. büyük bir zıplama yapmazsa olacak olan bu. Dünyadan bir iki örneğe bakıp
teori üretiyorsunuz 19 yaşında a takım kalesine geçebilecek kalecinin bonserviside 10-15 yazar.
Şu mesajı 1 sene içinde toplam 50 kere ya okudum ya da postaların.

Ama hala aynı kişiler bu mevzuyu açıyorlar.

Demek ki fikirlerini değiştirme şansımız yok, vazgeçmek lazım.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuzhan Özyakup'un, 12 milyon avro civarında bir paraya Roma'ya transfer olma ihtimali çok yüksek...(Serdar Bilican)

bu adamın birşeyi tutturduğunu göreyim dişimi kırıcam :D  :evillol:

Çevrimiçi Akil Emre

bu adamın birşeyi tutturduğunu göreyim dişimi kırıcam :D  :evillol:
Bunuda tutturmasın bence, bence Oğuzhan bu kadroda ilk sırada yazılacak adamdır. Kim nederse desin 15 m altında hiçbir bedelle satılamaz.

Tolga'yı satıp yerine utkuyu koyucaz.

Fabri sakatlanınca utku kaleye geçince Tolga'nın yerine adam akıllı bi kaleci almadılar gencecik çocuğu oynatıyorlar oda hata yapar ona kızmıyoruz bütün suç yönetimde derler :)

Eski mesajlarına bakmak yeterli bu kişilerin zaten sürekli 360 derece dönüyorlar bi o yana bi bu yana :D

Bunuda tutturmasın bence, bence Oğuzhan bu kadroda ilk sırada yazılacak adamdır. Kim nederse desin 15 m altında hiçbir bedelle satılamaz.

Temmuzun ortasına kadar istediği klüplerden teklif gelirse ozzy de gitmek siterse 12 milyon € gider maddesi varmış.

Bu hoş değil %25'i Arsenal'in zaten :)

1 Temmuzda elimizde olucak kadro ;

Fabri,Boyko,Tolga

Gökhan,Beck      Marcelo,Mitrovic,Milosevic,Franco       Tosic       Adriano,Caner

Oğuzhan,Tolgay,Necip            Veli,İnler,Atiba

Quaresma,Töre                           Talisca                                 Babel,Aras

Cenk,Pektemek

Kiralıktan geri dönenler : Utku,Ersan,Atınç,Abuobakar,Demba ba
Sözleşmesi bitenler : Ömer
Kadroya geri dönenler : Boyko,Franco,Milosevic,Töre,Pektemek
Takımdan Giden oyuncular : Rhodolfo

[ Son Düzenleme: 15 Haziran 2017, 17:35:44 cursedofdragon ]

Çevrimiçi Necmi

O takımlar zarar ediyor mu etmiyor mu bir bak istersen abi. Ayrıca Bravoyu gönderdiler. City zaten sermaye takımı. Real ve Barca'dan örnek bulamadın gittin bu ikisine dadandın :D
reale barcaya bakmadım city onların 2/3 bütçesine sahip olduğu için city örnekledim
olay sadece kaleci değil böyle bir örnek olmaz yedek oyuncu yedek oyuncudur adamların yedeklerine bakıp konuşacaksın
onlarla aynı ayarda değiliz dediği için evet o nedenle 40 M bonservisli yedek oyuncumuz yok dedim
yedek kaleci 1,5 alırmı diyorsunuz ama yedek değilki birinci kaleci olarak kontrat yapıldı onu yedeğe
bırakan taraftar oldu fabride 1.250 alıyor bildiğim kadarıyla
city takım değeri 553 M
real takım değeri 783 M
Barça takım değeri 733 M
gördüğün gibi en üst seviyeden bakıyorsun demeyin diye city örnekledim
zarar etmeyen takım yok nerdeyse hadi onları geçtim bizim iki kaleciye verdiğimizi rakiplerimiz tek
kaleciye veriyor. muslera 3,575 kazanıyor volkan 2,5 sanırım biz iki kalecinin toplamına 2.750 veriyoruz
kale için ödediğimiz bedel oldukça makul siz Beşiktaş olsun her sene şampiyonluğa oynasın ama
oyuncu maaşları anadolu kulüpleri gibi olsun diyorsunuz. ondan sonrada en iyi yerlileri renkliler
kapıyor diye ağlamayacaksınız. anadolu takımı maaşı ödersen oyunculardanda anadolu takımı
muamelesi görürsün. siz sırf bir oyuncuyu beğenmiyorsunuz diye kulüpte böyle düşünecek değil

Çevrimiçi Necmi

Temmuzun ortasına kadar istediği klüplerden teklif gelirse ozzy de gitmek siterse 12 milyon € gider maddesi varmış.

Bu hoş değil %25'i Arsenal'in zaten :)
%25i arsenalin olduğuna dair bir belge varmı varsa bir zahmet onuda göster bilelim
ben hatırlamıyorum öyle bir şey. Belki vardır ama dikkatimi çekmedi hiç

Çevrimdışı tangaz

1 Temmuzda elimizde olucak kadro ;

Fabri,Boyko,Tolga

Gökhan,Beck      Marcelo,Mitrovic,Milosevic,Franco       Tosic       Adriano,Caner

Oğuzhan,Tolgay,Necip            Veli,İnler,Atiba

Quaresma,Töre                           Talisca                                 Babel,Aras

Cenk,Pektemek

Kiralıktan geri dönenler : Utku,Ersan,Atınç,Abuobakar,Demba ba
Sözleşmesi bitenler : Ömer
Kadroya geri dönenler : Boyko,Franco,Milosevic,Töre,Pektemek
Takımdan Giden oyuncular : Rhodolfo

koy forvete kiralık diego costa şampiyon olur bu kadro...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

reale barcaya bakmadım city onların 2/3 bütçesine sahip olduğu için city örnekledim
olay sadece kaleci değil böyle bir örnek olmaz yedek oyuncu yedek oyuncudur adamların yedeklerine bakıp konuşacaksın
onlarla aynı ayarda değiliz dediği için evet o nedenle 40 M bonservisli yedek oyuncumuz yok dedim
yedek kaleci 1,5 alırmı diyorsunuz ama yedek değilki birinci kaleci olarak kontrat yapıldı onu yedeğe
bırakan taraftar oldu fabride 1.250 alıyor bildiğim kadarıyla
city takım değeri 553 M
real takım değeri 783 M
Barça takım değeri 733 M
gördüğün gibi en üst seviyeden bakıyorsun demeyin diye city örnekledim
zarar etmeyen takım yok nerdeyse hadi onları geçtim bizim iki kaleciye verdiğimizi rakiplerimiz tek
kaleciye veriyor. muslera 3,575 kazanıyor volkan 2,5 sanırım biz iki kalecinin toplamına 2.750 veriyoruz
kale için ödediğimiz bedel oldukça makul siz Beşiktaş olsun her sene şampiyonluğa oynasın ama
oyuncu maaşları anadolu kulüpleri gibi olsun diyorsunuz. ondan sonrada en iyi yerlileri renkliler
kapıyor diye ağlamayacaksınız. anadolu takımı maaşı ödersen oyunculardanda anadolu takımı
muamelesi görürsün. siz sırf bir oyuncuyu beğenmiyorsunuz diye kulüpte böyle düşünecek değil
Hmmm

Çevrimdışı Onur Küçük

O mesajı farklı bir yönden de yorumlayabiliriz. Türkiye'de yerli kaleci havuzu,  vasat ve üstü kalecilerin istediği paralar belli. Bu durumda yapılması gereken genç kaleciyi geliştirip rotasyona ilave etmek . Bunu yapabiliyor muyuz? Bunu yapamadığın ve Türk kaleci havuzu küçük olduğu müddetçe +1 milyon avroları vermeye mecbursun .
Ortada sorun var , doğrudur ama çözüme yanlış yoldan gidilmeye çalışılıyor. Mevcut düzen devam ettikçe vasat üstü kaleci yedek olsun olmasın arz talep durumundan ötürü +1 milyon avro almaya devam edecektir.

Çevrimdışı LuceGel

İhaleye teklif 3.1milyar %80i gesenin. Al sana borç mor kalmadı üstüne para da kaldı adamlara. Siz aras veliyle uğraşın adamlar devletin desteğiyle borçsuz duruma geldiler bizim borcumuz kapanacak bir borç değil ancak satılma yoluyla kapanabilir arazimiz yok çünkü...
Fulyada gayrimenkullerimiz ve arazimiz var ,bide akaretler totalde 300 M USD civarı mal varlığımız var biliyorum.Feda döneminde Güntekin Onay fedaya karşı çıkmış gayrımenkullerin bir kısmı satılsın ne için duruyorlar gibisinden çıkış yapmıştı. :bandit:
[ Son Düzenleme: 15 Haziran 2017, 17:50:08 LuceGel ]
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı mylife1903

Fazla buyutmeye gerek yok bu kaleci mevzusunu 3 top geliyir zaten biri disari cikiyir, birini kaleci kurtariyir oburu gol oluyor, gol olan direkten donunce sampiyon oluyoz

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Sen direk 3.1 milyar'ı kastetmişsin abi :)

- İhale bedelinin %38’i şirket payı olarak ayrıldı. Bu da 1 milyar 178 milyon TL
Bu paranın yüzde 80’i Galatasaray Kulübünün yüzde 20’si ise Emlak Konut’un kasasına girecek.
Galatasaray Kulübünün Riva ihalesinden geliri yani kasasına girecek para 942 milyon TL olacak.
Galatasaray’ın, Emlak Konut’tan alıp bankaya kırdırdığı 318 milyon TL’lik tutar ise 942 milyon TL’den düşülecek.
Galatasaray toplamda 624 milyon TL gelir elde edecek
Kulübün bankalara olan güncel borcu ise 612 milyon TL.
Güzel açıklama.  Sağolasın.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

%25i arsenalin olduğuna dair bir belge varmı varsa bir zahmet onuda göster bilelim
ben hatırlamıyorum öyle bir şey. Belki vardır ama dikkatimi çekmedi hiç

https://www.transfermarkt.com.tr/oguzhan-ozyakup/profil/spieler/77966

koy forvete kiralık diego costa şampiyon olur bu kadro...

Abi fazla oyunculardan kurtulup maaş yükünü hafifletmek gerekiyor.

Ayrıca 1 sol stoper 1 kanat ve 1 forvet mutlaka gerekli.

Etiketler: