2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 298 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6243846 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Ocak 2018, 10:08:03
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
geçen sene benzer mallığı antalya yapmıştı bizden 1-2 bişiler koparabilirlerdi üstüne etoonun 4,5 mioluk maliyetinden yırtacaklardı şimdi borçları bu nedenle en az 6-7 milyon artmış durumda mallıklarına doymasınlar

Beter olsunlar , konu İstanbul takımları olunca 3 olan şeye 5 isteyen kim varsa beter olsun.

Çevrimiçi Necmi

Guzel ozetlemissiniz. Bu 10-15 yildir ozellikle internette yazilan `leblebici` tanimina uyan forvet tam da bu.

En cok kafaya takilan 3 nokta sunlar sanirim:
Boyu, yasi ve uyum saglar mi sorusu:

1-Orta kafa gol yapan takimiz 170lik oyuncuyu ne yapacaz diyenler var.
Negredo boy-pos sahibi olsa da her pozisyonda agir kaldigi icin, patlayici gucu yetersiz oldugu icin gol noktasinda topla bulusamiyor. Talisca son derece gucsuz ama gecen mac azicik hareketli olunca golleri atti. Quaresma'nin CL maclarindaki asistlerinde Cenk-Talisca hizli davranip atti gollerini.
Medel yerden bitme haliyle nasil kafa topu aliyor? Erkenden vucudunu olmasi gereken yere getiriyor. Pozisyonu rakipten once alirsan kafa topunda avantajli oluyorsun.
Simdi Vagner Love boyle uzun sure beklenen pozisyonlarda, boyle fazla havaya kaldirilmis toplarda gelir kafa vurur diye iddia etmiyorum.
Ama emin olun Q7-Adriano vs ortalarina on-arka direge atacagi kosularda o topa ya ucar ya kayar bir sekilde dokunur golunu atar.
Quaresma'nin ortalarinda asist olanlara bakarsaniz oyle hepsi de 2 metre civarinda olmuyor.
Gomez dahi ucarak(atlayarak), bel mesafesindeki topa kafa vurdugu oluyordu. Kayiyordu tamamliyordu.

2- Yas
Eyvallah 33 yasinda, yasli. Ama performansi da ortada. Yani 1 sene daha bu ayarda oynasa 1 senede biraz daha vasat oynasa bize yeterli olacaktir. V.Love Cin'de vsde piyasasi da olacak bir oyuncu. Boyko gibi elde patlama ihtimali az. Para kazanmazsin ama yollamak istedin mi yollayabilirsin.
Ha tabi cok bonservis verilmemeli. MAX 2.5 sene imzalanmali. 2m euro uzeri para da bence cok olur performansa baglanabilir.

3- Uyum
Alanya'da atiyor diye Besiktas'ta da atacak mi?
Alanya'da verkaclarla, pas oyunuyla, merkezden oyunla attigi goller ortada. Bu acidan Besiktasa uyum saglar.
Aboubakar'dan sonra defans arkasina Ozzy-Tolgay'in atacagi ara paslara kosacak bir oyuncumuz olacak.
Ligin sertligi, kotu zeminler, hakemlere alisik. Iklimdir, yemektir biliyor. CL onun icin ekstra bir heyecan da olur. Inonu'de atmosfer gaza getirir. Yani Babel'e gelen ekstra sevk V.Love'a da gelebilir.

Doumbia'ya gore cok daha teknik, dar alanda daha meziyetli ve gol vurusu kaliteli bir oyuncu. Kontra atakta is yapiyor olmasi sadece kontraci anlamina gelmemeli.
Barca'nin forvet hatti da fisek gibi ama adamlarin oynadigi futbolun kontrayla alakasi yok. Man City keza. Hizli oyuncular baskili oynayan takimlarda da is yapiyor yeter ki teknigi olsun.
Bence yönetim takımın gidişatından memnun değil love yoluna gidiyor çünkü bu tarz bir santrafor
hocanın istediğinin yakınından bile geçmiyor. Resmen al bunu bitir orta oyununu diyorlar. Sıkıntıya neşter
vuruyorlar. Ne negredo ile nede love ile orta oyunu oynayamazsın. o top mecburen yere inecek ve ceza sahasına
sokulacak. Zaten antalya maçı bunun sinyalini veriyordu.

Çevrimdışı mylife1903

Beter olsunlar , konu İstanbul takımları olunca 3 olan şeye 5 isteyen kim varsa beter olsun.
alistiranda kabahat
Holosko bej
Ismael bej
Tabaka sekiz
Pekto bej

Çevrimdışı onurturan

Vagner dik dur eğilme ..

Çevrimiçi Necmi

geçen sene benzer mallığı antalya yapmıştı bizden 1-2 bişiler koparabilirlerdi üstüne etoonun 4,5 mioluk maliyetinden yırtacaklardı şimdi borçları bu nedenle en az 6-7 milyon artmış durumda mallıklarına doymasınlar
Beşiktaş masadan kalktığı anda çark ederler. Beşiktaşın istediği şekle gelmezse pazarlık basından Ba sesleri duyarız.

Çevrimdışı onurturan

alistiranda kabahat
Holosko bej
Ismael bej
Tabaka sekiz
Pekto bej
Bıyık yakışmış amma :sombrero:

Çevrimdışı onurturan

Beşiktaş masadan kalktığı anda çark ederler. Beşiktaşın istediği şekle gelmezse pazarlık basından Ba sesleri duyarız.
Bunlar hep zaman kaybı işte..

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Love'un aradigimiz forvet oldugunu dusunmuyorum. Transfer isini halledemezlerse son dakika icin Demba Ba bekletiliyor. Chicharito da aradigimiz adam degil. Balotelli, Abou, Babacar gibi biri de olur hatta.

Sene sonunda hocanin direktorluge getirilmesi lazim, yerine de Zidane gibi birisi getirilmeli (Real Madrid'de gorevine son verilecek).

Çevrimdışı tuncaboylu

Ba olmadı Doumbia oldu, o da olumlu.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

Love'un aradigimiz forvet oldugunu dusunmuyorum. Transfer isini halledemezlerse son dakika icin Demba Ba bekletiliyor. Chicharito da aradigimiz adam degil. Balotelli, Abou, Babacar gibi biri de olur hatta.

Sene sonunda hocanin direktorluge getirilmesi lazim, yerine de Zidane gibi birisi getirilmeli (Real Madrid'de gorevine son verilecek).
Zidane mı? Del Bosque'den yeterli dersi almadık belli ki.

Ayrıca teknik direktörlük anlamında Zidane'ın yakaladığı fare kadar Şenol Hoca'nın kedi öpmüşlüğü vardır.

Çevrimdışı tuncaboylu

Doumbia'nın senelik maaşı 2 milyon Euro'ymuş.

2.5-3 milyon satın alma opsiyonla 6 aylığına kiralayalım, arkanıza yaslanalım.

Çevrimdışı mylife1903

dombalayi nasi alacaz
Kim cikartiyor ismini
Adam romanin oyjncusu degil mi?
Ayrica o adam 40-45 yasinda vardir kemik yasina bakmak lazim

Bizim bu adli tipa gostersinler
Mesela adamlar 10 yasinda kiz cocuguna 18 yasinda raporu veriyir tecavuze ugradiginda falan ya da gelin verildiginde 69-70 yasinda bir sapiga bu dombalaya 55 yasinda falan raporu cikar. Goblin herif, cirkin adam girmek istemiyorum besiktas forvetinde.
Real mesela etoyu cirkjn diye kovmustu o yoldan gitmemiz lazim

Yok bu gelecegine embokani gelsin erkek guzeli

Çevrimdışı mylife1903

Ayrıca teknik direktörlük anlamında Zidane'ın yakaladığı fare kadar Şenol Hoca'nın kedi öpmüşlüğü vardır.

Zodan mahvetti beni bu sene salagin teki o kadro ile oynadigi futbol aldigi sonuclar sikandal.
Pepeyi gonderip salak salak stoperleri kynattiginda kovardim ben onu

Pepeyi gonderiuorsan duzgjn bi stoper al,real orasi.
Ulan adam realde oynamamis olsa neyse kendisi oynarken ki kadroyu bi kiysun baksin knce

Çevrimdışı mylife1903

Benzetme olmamis

Zidanin kazandigi mac kadar senol gunesin rakip teknik direktor silkmisligi vardir, denir ona

Çevrimiçi Koa_lAA

ahmet musa ya yürüsek keşke... lestır oynatmıyor doğru dürüst adamı... kiralık güzel olurdu sanırsam galiba yanılmıyosam..

Çevrimdışı tangaz

dombalayi nasi alacaz
Kim cikartiyor ismini

Mesela adamlar 10 yasinda kiz cocuguna 18 yasinda raporu veriyir tecavuze ugradiginda falan ya da gelin verildiginde 69-70 yasinda bir sapiga bu dombalaya 55 yasinda falan raporu cikar. Goblin herif, cirkin adam girmek istemiyorum besiktas forvetinde.

sosa tese transferi gibi yapmışlar, 500bine kiralamışlar sonra 1 ocakda da 3 milyona satmışlar sportinge.

italya da yeni moda silkeleme taktiği bu olsa gerek
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

dombalayi nasi alacaz
Kim cikartiyor ismini

Sporting Lizbon oyuncusu, maaşı fazla geliyormuş

Yaşı önemli değil, 6 ay oynasa yeter. Roger Milla 40 yaşında atıyordu golleri.

Çevrimdışı tangaz

ahmet musa ya yürüsek keşke... lestır oynatmıyor doğru dürüst adamı... kiralık güzel olurdu sanırsam galiba yanılmıyosam..

kesinlikle katılıyorum geçenlerde de yazdım satınalma opsiyonlu kiralık ahmet musa iyi iş olur hem kanat özelliği de var.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

sosa tese transferi gibi yapmışlar, 500bine kiralamışlar sonra 1 ocakda da 3 milyona satmışlar sportinge.

Kiralamaz sporting bunu satmaz da
Azicik daha oynatir seneye eplye cikan birine 7-8 cakar gelisine

Adamlarin plani olmasa neden alsinlar abi

Çevrimdışı tuncaboylu

Zodan mahvetti beni bu sene salagin teki o kadro ile oynadigi futbol aldigi sonuclar sikandal.
Pepeyi gonderip salak salak stoperleri kynattiginda kovardim ben onu

Pepeyi gonderiuorsan duzgjn bi stoper al,real orasi.
Ulan adam realde oynamamis olsa neyse kendisi oynarken ki kadroyu bi kiysun baksin knce
Hamza Hamzaoğlu'nun Madrid versiyonu işte.

Çevrimdışı tuncaboylu

O FFP'den kaçma taktiği, yeni seneye aktarıyor esas ödemeyi.

Çevrimdışı tuncaboylu

Kiralamaz sporting bunu satmaz da
Azicik daha oynatir seneye eplye cikan birine 7-8 cakar gelisine

Adamlarin plani olmasa neden alsinlar abi
Satmasınlar, kiralasınlar. Bu sene oynatacak yerleri yok, 6 ayda değerini katlarız biz.

Çevrimdışı mylife1903

Sporting Lizbon oyuncusu, maaşı fazla geliyormuş

Yaşı önemli değil, 6 ay oynasa yeter. Roger Milla 40 yaşında atıyordu golleri.

Yasa takmam ben hic sevmem subyan oyuncu da bu sanki dede gibi
Eddie murphhynin su tiplemesine benziyir

Goblin bu goblin bize ork lazim ork

Çevrimdışı mylife1903

O FFP'den kaçma taktiği, yeni seneye aktarıyor esas ödemeyi.

Oyle olmaz uefa salak mi
1 mayistan 1 mayisa koyuyor muhasebe yilini
2 tane transfer donemi oluyir yani
Sene basinda 500 devre arasi 500 o seneye yaziyir
Ha sene basi 500 obur sene 500 500-500 yaziyir
Ts sosaya verdi sene basi 500 simdi de 3 mu ne verdi bu seneye yazar hepsi

Çevrimiçi Koa_lAA

şu btc çıksa ben kulübe bağış yapıp alacaadım forvet ama yok arkadaş bizde kısmet... cem uzan-jardel olayının aynını yapıp daha sonra fransaya göç edeceedim... ah btc ah..

Etiketler: