2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 167 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6260073 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı atalay

Beşiktaş'ın bugünkü maç önü planı, oyun içi kurgusu ve maç içi değişkenleri ile bu maçta puan bırakma lüksü yok. Başka bir senaryo olsaydı başka ihtimalleri konuşurduk. Bu fazlasıyla telafi edilebilir ama kabul edilemez. 
[ Son Düzenleme: 19 Ağustos 2017, 00:06:18 atalay ]

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

Kalenin ortasına gelen 2 şutu ben yemedim.Özellikle 2.gol oyunu takip etmezsen yersin böyle golü.
2 goldede fabrinin yapabilecegi birsey yok hemen fabriye yükledin maçı , golleri tekrar izle ama 1-2 kere degil 10 kere filan izle.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı bordele

Kimse kızmasın da bu sene inanmıyorum baba
Stoper alınmadığı müddetçe kimse bişey beklemesin
İyi geceler.

Sen de kızma ama bomboş yorum. Tosice bu maçta 10'da 10 veririm.
Av zamanı

Çevrimdışı Erdem Ayaz

nasıl bir stoper olması lazım superman mi?
Tosic süpermen heralde senin gözünde epey de memnunsun asıl görevi sol kanat olan oyuncunun stoper oynamasından
Tosic iyi oynadı bak kötü demiyorum yanlış anlama
Pepe Tosic ikilisi seni Avrupa da götürür mü abicim onu söyle bana sen bırak supermeni felan

Çevrimdışı EMİR EMRE

Öncelikle bu bir skor oyunu. Bugün ilk iki maça göre oyunda +değerler olmasına rağmen 1-0'ı oynama şekli sebebiyle -2 puan gitti. Bunu takımın hanesine yazalım. Birincisi; 30 yıldır bu işin içinde olup savunma karakterli oyuncular ile daha iyi savunma yapılamadığını pas-pas-pas yapan bir takıma müdahil olan Güneş. İkincisi; devirdiği çamlar Tolga'yı geçen Fabri. Sonuç: -2. Tekrar ediyorum: Bu bir skor oyunu.

Hepsine katılıyorum, iyi niyeti ve geçen seneye göre oyuna katkısı çok daha fazla olmasına rağmen yakaladığı net pozisyonları kaçırmaya devam eden Cenk'e de bu maç özelinde - yazıyorum. @atalay

Çevrimdışı Ayberk

Tosic süpermen heralde senin gözünde epey de memnunsun asıl görevi sol kanat olan oyuncunun stoper oynamasından
Pepe Tosic ikilisi seni Avrupa da götürür mü abicim onu söyle bana sen bırak supermeni felan

Tosic gayet iyiydi bugün, yediğimiz goller uzaktandı
laf ola beri gele
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı ekrembaser

Bugün tosicin tek bir hatası Yok yahu adam ne hata yaptı hakkaten başka maç mı izledim ben

Çevrimdışı Berat

Her sene aynı senaryo pozisyon yok 2 gol ye, sonra süper futbol oynuyoruz. Bireysel olarak iğrenç bir gün geçirdim.

Çevrimdışı bordele

Tosic iyi oynadı bak kötü demiyorum yanlış anlama

Önce bu maçta tosic yerine olsa böyle olur muydu diyorsun sonra pepe-tosic avrupada götürür mü diyorsun kardeşim ne diyorsun sen? Bomboş yorum yapıyorsun bomboş
Av zamanı

Çevrimdışı Ereninanoğlu

Yok abi fabriyle beckle q7le olcak isler degil bunlar haksizmiyim abi biriniz bisey desin?

Çevrimdışı Kutay

Beck ayağına topu aldığında her topu stopere vermen gerekir diye sözleşmesinde bir madde mi var.ya arkadaş bir tane pozisyonda öne oynamaz mı bir adam!

Evet beck kadar garantici adam görmedim hilbert kadar olsa yeter
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı atalay

Tarihe not düşülsün: Tosic'i bu maç özelinde beğendim. Half-space bölgesine gönderdiği iki top, geriden alan kullanarak çıkışları ve koridor üzerinden oyunları iyiydi.
[ Son Düzenleme: 19 Ağustos 2017, 00:10:53 atalay ]

Çevrimdışı wbishop82

atanla tutanımız kötü bu kadar basit aslında sorun.cenk çok statik.çekilmiyor.negredo belli ki maç ritminde değil.fabri zaten olmayacak golleri aldı sağolsun.takım fişi çekmediği sürece biz böyle çoook maç görür dizleri döveriz.şu maçta 2 yediysen sallana sallana 5 atman gerek.ama yok gol at oyunu rölantiye al.bu haksızlık bence

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Önce bu maçta tosic yerine olsa böyle olur muydu diyorsun sonra pepe-tosic avrupada götürür mü diyorsun kardeşim ne diyorsun sen? Bomboş yorum yapıyorsun bomboş
Bak sen benim demek istediğim şeyi anlamadın kardeşim bi okusan tekrardan iyi olur senin.için diyorum ben :)
Tosic’in yerine bir stoper olsa iyi olurdu diyorum
Bu stoper tandemi Avrupa da bize sıkıntı yaratır diyorum sadece bu maç üzerinden konuşmuyorum
İlla ki en büyük hata hoca da
Ama ben pepe.nin yanına stoper alınmamasından rahatsızım dostum bu benim görüşüm
[ Son Düzenleme: 19 Ağustos 2017, 00:07:38 PrisonBreak ]

Çevrimdışı Yado

Abicim ben nediyorum sen ne diyorsun kayda değer bişey söyle cevap verelim sana
Bi vida veya miranda olsa pepe nin yanında böylemi olurdu akşam akşam
Hocanın değişiklik hataları da var illa ki ama bu benim kendi görüşümdür sen ne düşünüyorsun bilemem.

Değil vida miranda ramos piqe pepe david luiz felan olsa bile birşey değişmezdi yediğimiz gollerde.

ilk gol oyuncu becerisi adam çok iyi vurdu , ikinci golde de uzaydan gol yedi fabri defansla alakası yok yani .

Görüş belirtiyorsun kabul ama görüşün yanlışsa gözden geçirip doğrusu neyse onu kabullenip konuş.
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı wbishop82

lig için söylüyorum sorun stoper değil.golcü lazım.hareketli ve güçlü

Çevrimdışı annoca

cenk kaçırdığı gol haricinde çok iyi oynadı. çok fazla gol pozisyonuna giremedi bunun sebebi de kendisi değil arka tarafın onu yeteri kadar beslememesi.

çözüm sosa.

Çevrimdışı sermet00

Kalen sağlam olmadıkça ister Vida'yı getir ister Ramos'u.Ayrıca savunma anlayışımızda 2 yıldır sorun var.Rakip ceza yayındayken bile orta saha basmıyor.İlk golü oğuzhan ikinci golü olduğu gibi tüm takım izledi yediğimiz golleri övmek veya çok extra görmek saçmalık.Anlayış değişmezse haftaya da yiyeceğiz gelecek hafta da.

Çevrimdışı wbishop82

talisca ile olmuyor şahsi düşüncem.ortadan gidemez olduk.adam bitirici ayrı konu ama yok olmuyor.mücadele edemiyor

Çevrimdışı sermet00

Oğuzhan'ın aklının oyunda olmama sebebi bu sene beklediği transferi yapamaması sanırım ancak farkında değil oyunu geriye giderse klübe yolu görünecek.

Çevrimiçi levitate

Fabri nedense kale çizgisinin hep 2-3 adım ilerisinde
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Fabri hep açılıyor hep yapıyor bunu maçı ofiste izledim
Yemin ederim 2.gol de başımdan aşağı kaynar sular döküldü

Çevrimiçi celiker1

Pozisyon vermeden iki gol yedik. Fabri'nin de maalesef uzaktan şurlarda sıkıntısı var. Neyse haftaya Bursa'yı dörtler, milli maç arasında takımı oturturuz Benim en büyük korkum takıma sol stoper alıp Medel'e yer almak için Atiba'yı dılarıda bırakmak veya Oğuzhan'ın pozisyonunu değiştirmek. Umarım stoper transferi yapmayız ve Pepe-Medel yapıp savunmayı öne çıkarırız
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı atalay

Fabri'nin metodik sorununu 1 sene kadrajdan izleyerek görüyorum. Kenarda Mrmic görmüyorsa ya da görüp-çözüm üretip-sonuç alınamıyorsa yapacak bir şey yok.

Çevrimdışı Gökhan Almar

Kalen sağlam olmadıkça ister Vida'yı getir ister Ramos'u.Ayrıca savunma anlayışımızda 2 yıldır sorun var.Rakip ceza yayındayken bile orta saha basmıyor.İlk golü oğuzhan ikinci golü olduğu gibi tüm takım izledi yediğimiz golleri övmek veya çok extra görmek saçmalık.Anlayış değişmezse haftaya da yiyeceğiz gelecek hafta da.
Katiliyorum. Ozellikle 2.yarida durdugumuz dakikalarda adamlar yay etrafinda rahat rahat pas yapti. Oyuncularimiz alan savunmasi yapicaz diye nanesini cikardi. Ordaki sorunu medel cozer gibi. 2.golde medel %100le arkadan yetismeye calisti ama adam erken cikardi sutu ki gucsuz vurdu, fabrinin o topu almasi lazim. Topu gormek icin mi birine carptigindan mi bi sola dogru hareket etti, gereksizdi.

Etiketler: